Dodaj do ulubionych

ubezpieczenia turystyczne - które wybrać?

11.04.10, 14:36
Witam
moja corka wyjezdza na wakacje nad morze. chciałabym ją dodatkowo
ubezpieczyć. Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś propozycje. Teraz jest
tyle firm na rynku i nie wiem z ktorych skorzystać. Możecie coś
doradzić?

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • nothing.at.all Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? 11.04.10, 21:06
      A nie ma możlwiości ubezpieczyć jej w tej firmie co wyjeżdza? Czy to jest wyjazd
      na własną rękę?
      • mama_d Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? 12.04.10, 12:25
        jedzie na własną rękę. Możesz coś polecić?
        • maximma Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? 14.04.10, 14:44
          najpopularniejsza jest chyba varta. Na wyjazdy zagraniczne tam się
          ubezpieczałam.
          • Gość: nina104 Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? IP: *.adsl.inetia.pl 14.04.10, 16:40
            Zawsze ubezpieczam się w UNIQA24 przez internet, ale jak jest w kryzysowych
            sytuacjach (na szczęscie) nie wiem1
            • mama_d Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? 15.04.10, 18:06
              nina104 - czyli wszystkie formalności załatwiałaś przez internet, tak?
              Jest to tańsze niż jakbym załatwiała to bezpośrednio? A od czego
              dodatkowo się ubezpieczałaś, co było zapewnione?
            • Gość: cemaks Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? IP: 109.243.76.* 26.04.10, 18:39
              a co sadzicie o pzu?
              ja tez planuje podroz
              slyszeliscie cos moze o opcji Wojażer?
            • Gość: cemaks Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? IP: 109.243.76.* 26.04.10, 18:47
              a sparzyliscie na jakiejs firmie ubezpieczeniowej?
              komu nie warto ufac?
          • mama_d Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? 15.04.10, 18:00
            a czemu wybrałaś Warte? tania duża oferta?
        • nothing.at.all Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? 15.04.10, 08:36
          Ja wybieram w takich sytuacjach wartę. Oczywiście na wszelki wypadek.
          • Gość: cemaks Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? IP: 109.243.76.* 26.04.10, 18:41
            a jakie ceny sa ubezpieczen turystycznych w warcie?
            bo w pzu mozna to sobie obliczyc z arkusza ktory wypelnia sie na
            stronie www.pzu.pl
    • jolka.jolka00 Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? 15.04.10, 20:40
      W zeszłym roku borykałam się z podobnym problem, jednak w grę wchodził wyjazd
      zagranicę, niezorganizowany. Po przejściu przez oferty, zaciągnięciu języka
      wśród znajomych zdecydowaliśmy się na kartę EURO26, dość tania, a warunki
      ubezpieczenia całkiem dobre, co więcej ważna jest ona przez rok, później można
      ją oczywiście przedłużyć, więc w razie późniejszych wyjazdów, nie trzeba będzie
      się kolejny raz zamartwiać ubezpieczeniem, z tą kartą można uzyskać też całą
      gamę zniżek w sklepach, restauracjach... co sądzę, że może się córce przydać wink
      więcej na ten temat polecam poszukać w internecie. A kartę nabyć można m.in. w
      biurach podróży

pozdrawiam
      • mama_d Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? 19.04.10, 22:44
        a w razie wypadku nie ma problemu z wypłatą kasy za ubezpieczenie? mimo
        wszystko obawiam się tych opcji wszystko w jednym...
        • Gość: cemaks Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? IP: 109.243.76.* 26.04.10, 18:44
          mamo_d ja wlasnie mam ten sam problem co twoja corka
          planuje podroz dookola swiata i chcialabym wykupic ubezpieczenie
          slyszalam ze nie warto ufac niektorym nieznanym firma,
          ale chcialabym wiedziec co forumowicze polecaja zeby sie nie sparzyc
          • Gość: karolcia3456 Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? IP: 109.243.76.* 26.04.10, 18:45
            warto zaufac pzu, Wojazer to dobra opcja,
            • Gość: nina104 Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? IP: *.adsl.inetia.pl 26.04.10, 19:04
              Wybieram Uniqa 24 bo mogę sobie wyliczyć wcześniej koszt ubezpieczenia, wybrać
              różne opcje i różne stawki(kwota ubezpieczenia)oraz wszystko załatwić w domu. A
              z wypłatą odszkodowania, myślę, że w każdej firmie jest podobnie- powalczyć
              trzeba wszędzie. Oby nie było takiej konieczności. Zawsze wyjeżdzając za granicę
              biorę ubezpieczenie kosztów za granicą na 150tyś, OC, ubezp. następstw
              nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie kosztów nieoczekiwanej wcześniejszej
              podróży powrotnej, można jeszcze bagaż (ale tego nie stosuję)
    • Gość: gogo Re: ubezpieczenia turystyczne - które wybrać? IP: *.chello.pl 27.04.10, 12:55
      zapraszam Cie na strone poswiecona ubezpieczeniom turystycznym - dowiesz sie na niej na co naley zwrocic uwage przy zakupie ubezpieczenia turystycznego, przeczytasz jakie sa jego korzysci, a co najwazniejsze bedziesz mogla kupic takie ubezpieczenie przez internet wybierajac jedna z wielu ofert ubezpieczeniowych (przy wyborze zwroc uwage na kwote ubezpieczenia, jego zakres, opcje dodatkowe oraz wylaczenia).
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka