Dodaj do ulubionych

Gdzie na podróż poślubną lipiec 2012 - weed

IP: *.xdsl.centertel.pl 20.02.12, 10:38
Witajcie smile Chrzestny narzeczonej zaproponował nam jako prezent ślubny wycieczkę, tuż po ślubie i weselu. A że na brak pieniędzy nie narzeka, powiedział że gdzie nam pasuje, tam nam wykupi wczasy. Chodzi oczywiście o wczasy egzotyczne, bo ostatnie lata nad Bałtykiem zachwiały wiarę w ciepły wypoczynek... Chcieliśmy aby miejsce w które pojedziemy miało:
* piaszczyste plaże
* ciepłe morze
* górzysty krajobraz (coś a'la Dominikana)
* sympatycznych mieszkańców o ciekawej kulturze i kuchni
* sporo rozrywek wink
* mile widziany w miarę legalny dostęp do trawki, którą lubimy sobie popalać wink

Proszę o propozycje, zważywszy na porę roku w której polecimy.
Może Sycylia? Hawaje? Maroko?
Obserwuj wątek
      • Gość: honeymoon Podróż poślubna IP: *.phil.east.verizon.net 20.02.12, 21:10

Witaj,

Blizej Portugalia. Dalej Meksyk (Tulum, Puerto Morelos, Playa del Carmen, Cancun
        - w tej kolejnosci). Trawa jest wszedzie powszechnie dostepna. W przypadku Meksyku
        dobrze jest miec odlozona kase na ewentualna kaucje przy wyjsciu z aresztu.
        Ale to mozecie wrzucic w koszta podrozysmile

Gratulacje i powodzenia - honeymoon
          • Gość: dragalicho Re: Podróż poślubna IP: *.xdsl.centertel.pl 20.02.12, 21:43
            Nie no nie jest to warunek koniecznysmile Bo najważniejsze, żebym z moją kobietą spędził cudne chwile, ale jak już zobaczę krajobrazy takie , które widywałem do tej pory tylko w czasopismach dla kobiet , to po prostu nie wyobrażam sobie że nie zapale tego śmiesznego papieroska (np gdzieś na szczycie górki, z której będzie widok na morze).
            • Gość: honeymoon Re: Podróż poślubna IP: *.phil.east.verizon.net 20.02.12, 22:39

Jezeli nie jest to warunek konieczny smile to leccie do Meksyku. Bedziecie mieli wszystko to co wymieniles. Plaze, cieply ocean, palmy, ruiny, egzotyczna kuchnia, wyczerpujace nocne zycie, iguany...wszystko w zasiegu dloni. To tezsmile Widoki zapierajace dech w Waszych piersiachsmile
              Przez wiekszosc pobytu bedziecie plakali ze szczescia. Prawie gwarantujesmile
              www.alol.it/pic_display.asp?id=103
              • Gość: dragalicho Re: Podróż poślubna IP: *.xdsl.centertel.pl 20.02.12, 22:44
                No plaża świetna smile choć foto nieco w technikolorze wink BTW z tego co czytam to z tym drobnym szczegółem też nie ma tak źlewink PS , fajna strona do tych tematów:
                www.webehigh.com/
                Swoją drogą , jak pogoda prezentuje się tam w lipcu? nie wiem czemu mexico kojarzy mi się z wąsatymi facetami ze spluwami u boku smile

PS. Myślę jeszcze nad Cote'd'Azur, Sycylią, Majorką, hmmmm Ibiza?
                • Gość: honeymoon Re: Podróż poślubna IP: *.phil.east.verizon.net 20.02.12, 23:00

Plaza na zywo wyglada jeszcze lepiej. Pocztowkowo wyglada technikolorowato
                  ale trudno jest wiernie oddac piekno rajusmile Temperatury w lipcu 25-31 C. Wystarczy?
                  Po powrocie zmienia sie Tobie skojarzenia. Spotkacie tez Meksykanow bez wasow.
                  Zabawne, poniewaz moj cudzoziemski kolega zapytal mnie kiedys: "Czy wszyscy
                  Polacy maja wasy?"

Leccie do Meksyku na koszt wujasmile Na Majorke polecicie za wlasne (mniejsze) pieniadze.
                  Jezeli ma tak duzo kasy to wracajac z Meksyku "zahaczcie" o Hawajesmile
                    • Gość: honeymoon Re: Podróż poślubna IP: *.phil.east.verizon.net 21.02.12, 02:33

Pora deszczowa na Jukatanie zaczyna sie w okolicach polowy sierpnia i trwa do
                      polowy listopada. Jest wiec duza szansa, ze w lipcu sie na nia nie zalapiecie.
                      Gdyby jednak to i tak jej prawdopodobnie nie zauwazycie zajeci soba i atrakcjami.
                      Byc moze nawet bedzie tak goraco, ze bedziecie sie modli o odrobine deszczu.
                      Opady sa bardzo krotkie (do pol h) i intensywne. Cudownie oczyszczaja powietrze.

Sezon huraganow zaczyna sie od czerwca i trwa do listopada. Jest olbrzymie
                      prawdopodobienstwo, ze cyklony/huragany omina w tym roku Jukatan.
                      Jezeli huragan sie zdarzy to ma to swoje dobre strony. Kochaliscie sie juz
                      kiedys podczas huraganusmile Huragan zaglusza wszystkie ewentualne zwiazane
                      z tym odglosy. Bedziecie mieli co opowiadac doroslym wnukom. Gdyby po powrocie
                      powiekszyla sie Wam rodzina to mozecie nazwac potomka Alberto/Florence
                      - imiona przeznaczone dla tegorocznych zawirowan atmosferycznych.

I na koniec bardzo dobra wiadomosc dla Waszego sponsora. W terminie w ktorym
                      polecicie ceny zwyczajowo sa nizsze o 20-50% od cen w sezonie. Bedzie Was stac
                      na wiecej taniej.

Saludos!
                        • Gość: honeymoon Re: Podróż poślubna IP: *.phil.east.verizon.net 22.02.12, 15:43

Odnosze wrazenie, ze lubisz tylko pytac tak sobie, dla ciekawoscismile
                          Hawaje sa drogie. Znacznie drozsze niz Meksyk. Z drogiej egzotyki
                          polecam, bez opisowego juz wysilku, Tahiti ale nie nie chce przeczytac:
                          Tahiti jest boskie ale co jeszcze polecacie. Wygladasz mi na bardzo
                          niezdecydowanego faceta. Nalezy przypuszczac, ze zone bedziesz
                          mial energiczniejszasmile W pewnym, malzenskim juz, wieku dobrze
                          jest wiedziec gdzie chce sie zabrac ukochana w podroz poslubnasmile
                          Nie mam dla Ciebie drugiej dobrej rady. Wkladam wysilek w pierwszasmile

Zawsze pozostaje Tobie banalny Egipt. Listy wylotowe juz sie pojawilysmile

3maj sie mocno i pytaj dalejsmile
                          • Gość: dragalicho Re: Podróż poślubna IP: *.xdsl.centertel.pl 22.02.12, 18:14
                            Po prostu daje do zrozumienia innym, ze temat dla mnie nie jest wystarczajaco wyczerpany. Goraco polecasz Meksyk i biore to polecenie bardzo do siebie. Niemniej jednak zdjecia kurortow nie ukazuja gorzystego tla, o ktore bardzo mi chodzi. Jest raczej plasko, ale jak juz powiedzialem, wnioskuje to tylko ze zdjec. Poza tym, nie jestem niezdecydowany, tylko fest wybredny co wcale nie ulatwia mi zyciawink btw goraco dziekuje za wszystkie uwagi bo to dazy do osiagniecia celu. Egiptu nawet nie planuje brac pod rozwage, tylko egzotyka mnie kreci
                            • Gość: honeymoon Re: Podróż poślubna IP: *.phil.east.verizon.net 22.02.12, 19:56

Spodziewam sie, ze pytajac na forum jestes odrobine przygotowany
                              i masz w zasiegu pracowitego palca dostep do pewnych informacji.
                              Meksyk ma rowniez gory. Wystarczajaca ilosc gor w swoich pasmach.
                              Mozesz wsiasc do pociagu El Chepe w Los Mochis i przejechac przez
                              gory do Chihuahua. Tutaj mozesz kupic zonie w prezencie psa tej rasy.
                              Wrzuc do googla Copper Canyon (Canon del Cobre) i obejrzyj.
                              Nie siedz we mglesmile

Wiekszosc respondentow na forach pisze o swojej wybrednosci. Nie
                              mam powodow aby im nie wierzyc. W praktyce jednak kasa ogranicza
                              skale wybrednosci. Picie szampana nie zawsze jest mozliwe na budzecie
                              coca-coli. Zadzwon do chrzestego narzeczonej i powiedz, za masz on-line
                              prywatnego bezplatnego doradce od podrozy slubnych i zapytaj ile kasy
                              wysupla na Wasza cudowna podroz poslubna. To nam ulatwi
                              planowaniesmile Moze okazac sie, ze jedynym psychodelicznie kolorowym
                              przezyciewm bedzie podroz do Amsterdamusmile Umowmy sie, ze Ty zajmiesz
                              sie budzetem podrozy a ja polece Tobie cos co zaspokoi Twoja wybrednosc.
                              Kasa, kasa jest tutaj katalizatorem.

Jezeli egzotyka, nieegipska i niemajorkowa, Ciebie kreci to rozwaz Kostaryke.
                              Szwajcaria Ameryki Srodkowej. Ma wszystko. Gory, dwa oceany, wulkany,
                              plaze, tropikalna dzungle i przyjaznych ludzi (Tico/a). Bedziecie mogli sobie
                              smignac pod wierzcholkami drzew (canopy trip). Nie bede pisal wypracowania.
                              Odpowiem tylko na konkretne pytania. W przeciwnym przypadku bedziemy dreptali
                              w miejscu i wahali sie, wahali, wahali... A do slubu niedalekosmile

A wiec: popros narzeczona aby zadzwonila do wuja, z pytaniem o budzet, odrob
                              zadanie domowe z podstaw egzotycznej geografiii i wowczas pytaj juz konkretnie.
                              Pytac tez trzeba umiecsmile

Pozdrowienia i powodzenia - hm
    • Gość: Patrycja Re: Gdzie na podróż poślubną lipiec 2012 - weed IP: *.g1.citymedia.pl 11.04.12, 09:59
      Witam smile

Odświeżę trochu tematsmile Otóż w połowie czerwca mamy wesele, a około tydzień/ 2 tygodnie później, mamy zamiar polecieć w podróż poślubną - pytanie tylko gdziesmile
      Marzymy o wczasach egzotycznych... Nie należymy do osób które uwielbiają zwiedzać - wolimy pobyczyć się na plaży, ewentualnie skorzystać z jednej lub dwóch wycieczeksmile Najlepiej gdyby było to miejsce z pieknymi widokami..hehesmile Jeżeli chodzi o budżet to chcemy wydać nie więcej jak 6tys na osobę... Może macie jakieś pomysły? Nie zależy nam, aby było to miejsce tłoczne i pełne rozrywek - ten czas chcemy przeznaczyć dla siebiesmile)))

Pozdrawiamsmile
    • Gość: majolatanie Re: Gdzie na podróż poślubną lipiec 2012 - weed IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.12, 18:51
      Zapraszamy na stronkę www.majolatanie.pl latanie za grosze. Znajdziesz tanie połączenia lotnicze, promocyjne wycieczki last minute. Dla ludzi interesujących sie podróżami powstaje powoli galeria z podróży naszych użytkowników oraz relacji do poczytania. Jeżeli jesteś zainteresowany tą kategorią to zapraszam na majolatanie latanie za grosze do zaglądnięcia, polubienia. Oczywiście jeżeli chcesz dodać swoja relacje albo swoje zdjęcia z podróży, wypadu, to jest to mile widziane. Wszystkie informacje znajdziecie na stronce www.majolatanie.pl
      Tekst linka
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka