Dodaj do ulubionych

wycieczki fakultatywne

24.11.07, 00:03
czesc, znalazlam pod ponizszym linkiem kilka pozycji zwiazanych z wycieczkami
fakultatywnymi, mozcie mi powiedziec co to dokladnie jest i czy te opcje jakie
sa w tym linku to sa dobre, godne rozpatrzenie przy wyjezdzie do egiptu?
dzieki, pozdrawiam

www.blizejslonca.pl/informacja/wycieczki_zwiedzanie_ogladanie_fakultatywne.29.html
Obserwuj wątek
      • elmo.ja Re: wycieczki fakultatywne 26.11.07, 01:22
        czyli w momencie jak bede w egipcie np w Tabie
        to dokupienie sobie pakietu zwiedzania petry z
        www.blizejslonca.pl/informacja/petra_autobus_taba.1670.html
        mi sie opłaci? i nie mowimy tu o walorach krajoznawczych czy edukacyjnych, bo to
        bezdyskusyjny aspekt smile
    • shadowss Re: wycieczki fakultatywne 25.11.07, 21:40
      elmo.ja napisał:

> czesc, znalazlam pod ponizszym linkiem kilka pozycji zwiazanych z wycieczkami
      > fakultatywnymi, mozcie mi powiedziec co to dokladnie jest i czy te opcje jakie
      > sa w tym linku to sa dobre, godne rozpatrzenie przy wyjezdzie do egiptu?
      > dzieki, pozdrawiam
      >
      > <a
      href="www.blizejslonca.pl/informacja/wycieczki_zwiedzanie_ogladanie_fakultatywne.29.html"
      target="_blank">www.blizejslonca.pl/informacja/wycieczki_zwiedzanie_ogladanie_fakultatywne.29.html</a>

btw widziałem już co nieco na tej stronie ale nadal nie wiem czy ta wycieczka
      różni się od innych tylko tym, że odbywa się ona w przedziale czasu od 1-4 dni
      czy jest jeszcze jakiś wyróżnik prócz tego odróżniający ją od stacjonarnych
      wycieczek?
        • shadowss Re: wycieczki fakultatywne 25.11.07, 23:16
          krzysztofmaka napisał:

> mi się to kojarzy z czymś bardzo wyjątkowym - specjalna atrakcją wybranego
          > regionu- ale mogę się mylić.

- całkiem możliwe, jeszcze raz zerkam na :
          www.blizejslonca.pl/informacja/wycieczki_zwiedzanie_hurghada_egipt.30.html
          może się czegoś doczytam dzisiajtongue_outP

pozdrawiam
            • shadowss Re: wycieczki fakultatywne 29.11.07, 16:24
              Gość portalu: zenek napisał(a):

> patrzylem tam, ale bardziej mi sie spodobala ta opcja
              > <a
              href="www.blizejslonca.pl/informacja/kolorowy_kanion_sharm_el_sheikh.1655.html"
              target="_blank">www.blizejslonca.pl/informacja/kolorowy_kanion_sharm_el_sheikh.1655.html</a>

Także fajna patrząc na profity dla klientawink))
            • kasiamociarz Re: wycieczki fakultatywne 29.11.07, 22:08
              Gość portalu: zenek napisał(a):

> patrzylem tam, ale bardziej mi sie spodobala ta opcja
              > <a
              href="www.blizejslonca.pl/informacja/kolorowy_kanion_sharm_el_sheikh.1655.html"
              target="_blank">www.blizejslonca.pl/informacja/kolorowy_kanion_sharm_el_sheikh.1655.html</a>

Zdjęcia są przepiękne- a pomyśleć, iż jest to wycieczka, na która może pojechać
              każdy z nas- echwink) Tylko zbierać kasę, żeby móc sobie na taki wyjazd pozwolić
              bo zobaczyć ten widok na żywo to zapewne jest coś cudownegowink

Pozdrawiam E.
      • shadowss Re: wycieczki fakultatywne 29.11.07, 16:10
        Gość portalu: anita napisał(a):

> a to nie jest na zasadzie ze wykupiles sobie wczasy w egipcie naprzyklad, ale z
        > e
        > w twojej ofercie nie miales zwiedzania np petry to sobie to dokupiles?

Z tego co przeczytałem ->jest to wycieczka spersonalizowana, że tak powiem,
        czyli zwiedzasz to co chcesz- a nie to co musisz ( z racji programu wycieczki )smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka