Dodaj do ulubionych

Dokad na urlop w kwietniu?

26.11.07, 11:37
Moze ktos byl gdzies o tej porze i mu sie spodobalo.
Chce zeby tam bylo cieplo,moze byc morze,wdzieczny bede za jakies propozycje.
Obserwuj wątek
    • Gość: maja Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.11.07, 11:33
      Może wyspy Kanaryjskie ?! smile
      • Gość: leziox Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: *.adsl.alicedsl.de 27.11.07, 20:38
        Myslalem o Majorce,ale niekoniecznie moze tam byc w kwietniu juz cieplo-Kanary
        nieco dalej.moze to jakas alternatywa smile
    • Gość: leziox Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: *.adsl.alicedsl.de 29.11.07, 13:40
      Fajna stronka.Na pewno cos stamtad mnie sie przyda.Thanx.
      • Gość: prest Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: *.wroclaw.mm.pl 29.11.07, 16:51
        proponuje zwiedzić jakiś egzotyczny kraj, a jeśli chcesz
        zaoszczedzić to nie jedź z biurem podróży. nap. w Grecji doskonale
        sobie poradzisz samemu, znając angielski. Hotel zarezerwowac na
        kwiecien, nietrudno a jesli chodzi o bilet to proponuje kupić na
        line4you.pl. zecze miłego urlopu
        • Gość: Jakrt Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: 62.111.139.* 03.12.07, 13:49
          na tej stronce widzę, mają dość tanio bilety - hmm ciekawe jak z podróżami
          wybitnie egzotycznymi sprawdzę sobiesmile)
          • Gość: prest Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: *.wroclaw.mm.pl 03.12.07, 19:50
            tanio, nietanio zależy dla kogo. w każdym razie duży wybór połączeń,
            bardzo duży
            • alementaral Re: Dokad na urlop w kwietniu? 06.12.07, 19:21
              nooo i to się liczywink) Im więcej połączeń tym większe szanse na wyjazd do IRL w
              następnym roq i powroty do Polski częstsze w czasie pracy w IRLwink)
              • luid Re: Dokad na urlop w kwietniu? 08.12.07, 00:34
                najwięcej połączeń jest teraz na wyspy i raczej długo tak będzie,
                chyba że nam wizy do usa zniosą ;p
                • Gość: Moniqq Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.07, 17:34
                  Ciekawe czemu mnie to nie dziwi big_grinD Swoją drogą dla kogoś kto tam nie był, też
                  może to być ciekawe miejsce na spędzenie urlopu tongue_out Tyle że w kwietniu chyba nie
                  jest najlepsza pogoda
                  • luid Re: Dokad na urlop w kwietniu? 09.12.07, 00:47
                    swoją drogą tak, łatwo kupic bilet, a z tego co widziałem na
                    bravehearcie to północna szkocja jest nawet ładna. ale jesli chodzi
                    o urlop w kwietniu to faktycznie moze lepsza by była bułgaria
                    • jacek_ram Re: Dokad na urlop w kwietniu? 10.12.07, 17:46
                      luid napisał:

> swoją drogą tak, łatwo kupic bilet, a z tego co widziałem na
                      > bravehearcie to północna szkocja jest nawet ładna. ale jesli chodzi
                      > o urlop w kwietniu to faktycznie moze lepsza by była bułgaria

czyżby warunki pogodowe cię odstraszały??
                      • luid Re: Dokad na urlop w kwietniu? 27.12.07, 17:02
                        może jak na kwiecień to warunki pogodowe szkocji troche odstraszają
                        ale już w czerwcu nie,
                        • Gość: dona Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.07, 19:39
                          witam ja co roku wybieram kwiecien moje kierunki to wenezuela
                          margarita ,dominikana, oraz brazylia oigoda super jesli masz pytania
                          odpowiem
                          • ahkoscian Re: Dokad na urlop w kwietniu? 04.01.08, 22:30
                            Dona, interesuje mnie przełom luty/marzec 2008. czemu nie Ameryka Płd.?
                            podpowiedz mi prosze który kraj się nadaje...
                            interesuje mnie miejsce, gdzie będzie ciepło, można pozwiedzać...
                            raczej turystyka zorganizowana. ale potrzebuje sporo swobody. tanio, ładnie i
                            ogólnie super wink
                            A - możesz pisać na gazetowego ahkoscian@gazeta.pl
                          • Gość: aga Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.08, 23:59
                            Interesuje mie Margarita wiosną napisz coś prosze ,jak pogoda ?
                            snorking? czy zabrac sprzę ABC żeby poogladac fałne ijakie ciuchy?
                • Gość: Jakrt Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: 62.111.139.* 10.12.07, 16:36
                  zniesienie wiz do USA?smile zapomnij - w życiu się na to nie pokuszą, wtedy 50 %
                  bezrobotnych by tam się nagle przeniosło...
        • Gość: Moniqq Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.07, 14:53
          Grecja to dobry pomysłsmile Zawsze muszę dodać swoje 3 grosze jeśli przeczytam o
          tym kraju, bo tam mieszkałam smile No wiec: taniej bez biura podrozy, w kwietniu
          nie jest za ciepło, ale pogoda do pozwiedzania jak najbardziej odpowiednia. A
          jak trafisz na swieta wielkanocy (nie wiem kiedy wypadaja w tym roku) to
          bedziesz mial dodatkowa atrakcję smile
          • Gość: leziox Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: *.adsl.alicedsl.de 16.12.07, 23:32
            Grecja jest fajna ale tam juz bylem i szczerze przyznam,ze w porownaniu z
            Hiszpania niekoniecznie wiele sie tam dzieje-aby sie wyciszyc jest super.
    • kamalasundari Re: Dokad na urlop w kwietniu? 30.12.07, 17:54
      A może Tajlandia?? W tym roku byłam w kwietniu na własną rękę. Jest
      co pozwiedzać i plaże cudne też znajdziesz.
      • luid Re: Dokad na urlop w kwietniu? 02.01.08, 23:39
        pytanie mam. dużo wcześniej kupujecie bilety na takei wypady i gdzie
        • kamalasundari Re: Dokad na urlop w kwietniu? 04.01.08, 19:53
          To różnie, np. do Indii kupowałam 2 miesiące wcześniej a do
          Tajlandii tydzień wcześniej. smile Szperam po necie i zawsze coś
          fajnego wypatrzę, czasem wystarczy przesunąć termin lotu o 1 czy 2
          dni i znajdą się w miarę tanie bilety.
          • ahkoscian Re: Dokad na urlop w kwietniu? 04.01.08, 22:40
            kamalasundar, ciagnie nas tez wyjazd na własną rękę.
            w tamtym roku bylismy w Indiach duzo zwiedzajac i przemieszczajac sie a teraz
            szukamy czegos na 2 tygodnie, ale...zalezy nam na "bezpieczenstwie". czy znasz
            miejsce w Tajlandii gdzie bedzie "bezproblemowo"...plaze, dobre jedzenie,
            zwiedzanie okolicy, spokojnie smile czy za duzo wymagam wink
            pozdrawiam,
            a
          • luid Re: Dokad na urlop w kwietniu? 05.01.08, 12:46
            a gdzie kupujesz najczęściej? masz jakieś ulubione linie?
    • Gość: kati Re: Dokad na urlop w kwietniu? IP: *.ntlworld.ie 19.02.08, 16:48
      Witam, na pytanie dokąd na urlop w kwietniu jest szerokie, gdyż jest
      to zależne od portfela.. i jeszcze paru innych czynnikow.Ja równiez
      wybieram sie w kwietniu wyjechac gdzieś aby "naładowac akumulator",
      bo tu gdzie obecnie mieszkam ta część roku jest ponura i
      przygnębiająca.Więć wybrałam Lazurowe Wybrzeże, mam zamiar odpocząć
      w Nicei zwiedzając Marsylie, Monaco i może Monte Carlo.jest ciepło,
      jest morze i są góry.Czego chcieć wiecej....
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka