Dodaj do ulubionych

sowy i skowronki

12.02.10, 05:38
Kto chodzi spac z kurami,a kto lubi posiedziec dlugo w nocy.Ja jestem
skowronkiem,budze sie wczesnie rano,sama nie wiem po co.Latem fajnie jest
wyjsc z domu skoro swit,rosa na trawie spiewajace ptaki itp.Ale zima
brrrrrr.zimno,ciemno i na forum zywej duszy.
Obserwuj wątek
      • pragata Re: sowy i skowronki 12.02.10, 10:59
        Nie wiem dlaczego,jestem dziwnym skrzyżowaniem i sowy i
        skowronka,czasem muszę być skowronkiem(życie och życie),ale niekiedy
        nic i nikt mi ie każe a wstaję skoro świt teraz zimą.
        Może czuję wiosnę?
          • ba-7 Re: sowy i skowronki 13.02.10, 19:48
            Mnie chyba starość ściga, bo strasznie mi szkoda czasu spędzanego w łóżku. Cóż, bez 7, a nawet 8 godzin snu jednak nie mogę, bo fatalnie się czuję, ale nie spędzę w łóżku ani kwadransa dłużej niż to konieczne.
          • chris.w5 Re: sowy i skowronki 24.02.20, 01:48
            zajbel napisała:
            > Typowa sowa ze mnie

też mógłbym powiedzieć o sobie, że jestem nocnym Markiem. Jest już późno, a ja jeszcze nie śpię,
            ale pomału pomaszeruje do łózka, czuję już ochotę na spanie
              • chris.w5 Re: sowy i skowronki 11.03.20, 03:25
                przebudziłem się w środku nocy, nie moglem spać dalej, zamiast męczyć się bezsennie, wstałem
                i serfuję teraz trochę. Gdy ogarnie mnie senność spróbuję spać dalej
              • chris.w5 Re: sowy i skowronki 17.09.21, 19:30
                mam od dłuższego czasu problemy ze spaniem. Nie chcę brać środków nasennych, aby nie uzależniać się. Śpię na dwie raty, w nocy budzę się po około 2-godzinach, zamiast leżeć bezsennie, wstaję, trochę krzątam się albo odpalam laptopa. Po około 2-godzinach kładę się znowu i śpię dalej. Chyba za długo
                • xy.5 Re: sowy i skowronki 17.09.21, 21:52
                  Niezbyt dobrze spałam podczas upałów,we wrześniu ochłodziło się i częściej pada deszcz to śpię lepiej,zasypiam po 22 i budzę się o 6.30.W tej chwili pada i czuję się senna,dobranoc.
                    • chris.w5 Re: sowy i skowronki 11.11.21, 04:19
                      Brytyjscy naukowcy przeprowadzili badania długości snu, obserwowali 88 026 uczestników w wieku 43 do 79 lat przez okres prawie sześciu lat.
                      W tym okresie u 172 osób zdiagnozowano choroby układu krążenia. Istniały wyraźne różnice w nawykach snu wśród osób dotkniętych chorobą.
                      Osoby, które kładły się spać między 22.00 a 23.00 były najmniej narażone na skutki tego zjawiska.

Zalecana długość snu w godzinach, według grup wiekowych
                      dla emerytów w wieku 65 lat i starszych, 7 do 8 godzin
                      • chris.w5 Re: sowy i skowronki 09.12.21, 14:44
                        jak na moje przyzwyczajenie to wstałem dziś wcześnie rano. W ciągu dnia poczułem się przymulony, zrobiłem drzemkę. Z drzemki zbudził mnie telefon, na displeju telefonu numer kierunkowy z nieznanego mi miasta, nie odebrałem. Zrobiłem jeszcze ciąg dalszy krótkiej drzemki.

Gdy to coś pilnego, zadzwoni jeszcze raz, ale to chyba znowu telefoniczni ankieterzy
                        • chris.w5 Re: sowy i skowronki 12.12.21, 03:01
                          poszedłem spać o północy, po dwu i pół godzinach snu przebudziłem się, nie mogłem dalej spać. Zamiast męczyć się bezsennie wstałem, przy herbatce odpaliłem laptopa, piszę powyższe i trochę poserfuję.
                          Gdy poczuję się zmęczony będę spać dalej
    • irenaki Re: sowy i skowronki 06.11.10, 20:03
      Moja kotka Saga zachowuje sie jakby nie było zmiany czasu .. Wariatka wyrzuca mnie z łozka o 7 rano - musi wyjsc na sekundę na balkon, sprawdzić ze zimno i zasypia a ja juz NIE !
    • chris.w5 Re: sowy i skowronki 29.12.20, 20:10
      jestem kawoszem, od lat piję codziennie relatywnie dużo kawy.
      W nocy mam problem z zaśnięciem, po około dwóch godzinach snu budzę się, leżę bezsennie, wstaję, krzątam się trochę i próbuję znowu spać.
      Postanowiłem po godzinie 20:00 nie pić kawy, czy zmieni to coś?
    • grzegorzmo Re: sowy i skowronki 23.09.21, 20:46
      Jak macie probem z zasypiania czy natłok/gonite myśli wieczorem czy też w środku nocy, to jest coś co znam. budzilem sie zlany potem , martiwlem sie ze jtro w robocie jest to tot to i tamto, ze kredy ze cos, spanie bylo koszmarem.

Polecono mi olejek CBD (nie pale niczego nawey papierowsow) wiec byle ostrozny, natomiast bylem tak nie wysapny ze postanowilem sprobowac. 2-3 kropel godzine przed spaniem i cud! totlany cheill

polecam sprobujcie takie serio podziekujecie mi juz po 2-3 dniach!

Kupiłem te starczja na 60-70 dni kropelki na sen smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka