Dodaj do ulubionych

Przed świętem zmarłych

29.10.10, 08:43
Przed 1 listopada zawsze mam "doła". Tylu bliskich juz odeszło ... a my zamiast sie cieszyć tym co mamy , cieszyć kazdym dniem.zyjemy jak w jakomś amoku , zabiegani, skłoceni,narzekający ... a moze przesadzam ? Dobrego dnia ! Jadę na cmentarz sad
Obserwuj wątek
      • ba-7 Re: Przed świętem zmarłych 29.10.10, 16:33
        No, dziewczyny - narzekanie to nasza cecha narodowa - ja tam jestem dumna, że kultywuję tradycję smile
        A teraz poważnie sad - na groby ruszam w niedzielę, muszę dojechać w dwa odległe miejsca, aż się boję tłoku na drogach, dobrze, że nie będzie lało /mam taką nadzieję/.
        • pragata Re: Przed świętem zmarłych 29.10.10, 21:12
          ...dni około Wszystkich Świętych dla nikogo w naszej kulturze nie kojarzą się radośnie,a wręcz odwrotnie.Wspomnienia bliskich nam osób,może tak niedawno będących wśród nas a których już zabrakło nawet przy mogile,gdzie zawsze i na pewno były w te Swięta nie bawią nikogo.
          Dlatego nie rozumiem,a i nie chcę wnikać dlaczego Amerykanie nawet tu wypatrują zabawy,tylko i jedynie......te wykrzywione dynie,przebrane dzieci w baby jagi i demony....
          nie,nie akceptuję.....tzn. ja nie akceptuję....może jestem za stara?........

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka