Dodaj do ulubionych

A jakie macie pomysły na wykorzystanie lata ?

26.05.11, 06:37
I znowu cisza zapadła na forum. Zrobiło cie ciepło .. Pewno ogrody zajmują wam duzą cześć dnia. A moze jest tu ktoś kto tak jak ja nie ma ogrodu . Jakie są wasze pomysły na "wykorzystanie lata" ?
Obserwuj wątek
    • eurytka Re: A jakie macie pomysły na wykorzystanie lata ? 14.06.11, 18:46
      W tv już sezon ogórkowy, podobnież w teatrach.
      Wczasy trwają tylko dwa tygodnie,
      a tu człek, ten który już na emeryturze, czy na rencie
      ma wakacje i tak dożywotnie smile
      Co tu zatem robić?
      Tęskno mi do kurortów, do spacerów, do mijania tych knajpek z muzyczką.
      Dziś sobie ja buńczuczna dziewczyna, zrobiłam taki "bal murzyna" tyle, że sama
      a tu powinno być:
      Trzej Murzyni na pustyni,
      urządzili sobie bal,
      jedli, pili i tańczyli
      a nam wszystkim było żal.
      Odkryłam dziś fajna kapelę, polecam, nie tylko to:
      www.youtube.com/watch?v=fnlEQYno9s0
      Inne kawałki też porywające.
      Już sie czuje jakbym była na wczasachsmile
      Wyciągnęłam dziś męża do marketu,
      czego on nie cierpi,ale ciśnieniomierz mu wysiadł, musiał kupić nowy
      a ja zakupy robić i tak dla rodziny muszę.
      Razem było raźniej.
      Postanowiłam również wyciągać go na miastosmile
    • ossownica Re: A jakie macie pomysły na wykorzystanie lata ? 15.06.11, 17:07
      • julinka601 Re: A jakie macie pomysły na wykorzystanie lata ? 07.08.11, 18:45
        ja jeżdżę od wiosny do jesieni. Gdzie sie da i gdzie mnie zapraszają.W kraju i za granicą.
        Własnie wróciłam z Krakowa.W sierpniu jeszcze kilka dni w Karkonoszach a we wrześniu sanatorium nad morzem.
        Marzę zeby w przyszłym roku poznać dokladniej północnowschodnie rejony Polski.
        • irenaki Re: A jakie macie pomysły na wykorzystanie lata ? 07.08.11, 19:38
          Tez tak bym chciała ale w domu jest kot. Jest juz ze mną 8 lat. Jak on mi komplikuje życie latem - szkoda gadać . Ale jest i już. Moje wypady nie mogą być dłuższe jak 48 godzin, niestety sad
          • ba-7 Re: A jakie macie pomysły na wykorzystanie lata ? 11.08.11, 13:18
            Lato takie w tym roku, że nie żal przesiedzieć go w domu.
            Wyjazd dopiero planuję i liczę, że jesień będzie pogodna.
            • irenaki Re: A jakie macie pomysły na wykorzystanie lata ? 11.08.11, 16:19
              Bedzie co ma być. Jest jak jest. Cieszmy się ze zdrówko jako takie , ze sobie radzimy . Za chwilę w strugach deszczu jedziemy świetować 60 urodziny kolezanki . Miały być w ogrodzie smile Niestety . Nic z tego . Będą pod dachem big_grin
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka