Dodaj do ulubionych

Co przyniesie maj?

01.05.21, 10:03
Mam nadzieję,że dobrą pogodę,bo chciałabym pojechać na działkę i skorzystać ze słońca jak się pojawi,czekam też na poluzowanie obostrzeń;po 15 może nie trzeba będzie nosić maseczek na otwartej przestrzeni?Udanego dnia i miesiąca oraz dobrej pogody no i zdrówka wszystkim.
Obserwuj wątek
    • chris.w5 Re: Co przyniesie maj? 01.05.21, 21:13
      niech przyniesie ładną pogodę, mnie to wystarczy, również zdrówka życzę miłym Paniom.

Odnośnie maseczek na otwartej przestrzeni, nosić nie muszę, muszę jedynie w pasażach handlowych
        • xy.5 Re: Co przyniesie maj? 11.05.21, 11:44
          Byliśmy na działce ale pogoda była w kratkę i nie dało się popracować tak jak lubię,lekko opaliło nas słoneczko,bo pojawiało się na trochę po deszczu;rozkwitły tulipany,szafirki,pierwiosnki i te późniejsze żonkile
          no i można było pospacerować bez maseczki.
          • chris.w5 Re: Co przyniesie maj? 11.05.21, 20:08
            moi rodzice, ani później ja, nigdy nie mieliśmy działki. Czasami pomagałem znajomym w pracach na działce, ale szczerze mówiąc nie bardzo lubiłem to zajęcie, siedzenie na leżaku lub na werandzie i patrzenie na przyrodę sprawiało mi większą przyjemność. Chyba czym innym jest praca we własnym ogródku niż w cudzym.
            Czasami, ot tak, spacerowałem po ogródkach działkowych i przy okazji fotografowałem

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/mf/hc/mv7z/H14UbbGjPRO881oveB.jpg
            • xy.5 Re: Co przyniesie maj? 12.05.21, 15:03
              Własna działka mobilizuje do pracy,motywuje do tego żeby więcej się ruszać no i cieszy barwą kwiatów,
              ogranicza wizyty w sklepach,bo można mieć swoje warzywa i owoce.Można w ciszy odpocząć,obserwować owady i ptaki.W ubiegłym roku na kwitnących goździkach brodatych siadał na chwilę motyl Monarcha,który przywędrował do Polski zza Atlantyku.Stałym gościem u nas jest czarny dzięcioł objęty w naszym kraju ścisłą ochroną.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka