Dodaj do ulubionych

T-MOBILE to oszuści!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.12, 19:44
Skradziono mi I-Phone 4 więc zablokowałem telefon w BOA. Przy okazji upewniłem się że telefon był ubezpieczony i trzeba tylko zaświadczenie z policji. W salonie okazało się że ubezpieczone mam na pozostałe 2 telefony (HTC i Sony Ericsson czyli te tańsze) a ten akurat najdroższy nie!!!!więc mi się nic nie należy...Napisałem stosowne pismo do działu reklamacji ale to niestety nic nie dało bo wedle panienki z tego działu nonen omen Agnieszki Pokory jedynym dowodem na zawarcie umowy "bezpieczny telefon" jest stosowny zapis w umowie-aneksie. To że taką dyspozycję wydałem słownie pracownikowi mają gdzieś. Pracownik salonu w Krakowie przy ul . Królewskiej okradł mnie tym samym w majestacie prawa (t-mobile) na 3 000zł W t-mobile ustne oświadczenie woli nie jest respektowane!!!! zbieram więc pieniądze na wytoczenie sprawy w sądzie. t-mobile to zlodzieje naciągacze i oszuści
Obserwuj wątek
    • Gość: Jak Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.xdsl.centertel.pl 01.10.12, 20:25
      Jeżeli brałeś bezpieczny telefon przez telefon z obsługą BOK to możesz prosić o odtworzenie nagrania.
      • Gość: pp Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.icpnet.pl 13.04.14, 10:39
        Zdecydowanie się pod tym podpisuję. Kompletnie nie liczy się to, co uzgadniasz na słowo. Liczą się tylko zapisy w umowie, które często nie pokrywają się z tym, co ustalasz podczas rozmowy. CZYTAJCIE UMOWY!!!! Z oszustami trzeba uważać!!!!!
        Mają gdzieś klienta. Nawet tego, który współpracuje z nimi od samego początku, jak tylko weszły komórki. Mam u nich kilkanaście telefonów i sukcesywnie przechodzę do innych operatorów....
    • always_on Co było w umowie? 01.10.12, 22:03
      Hej. A co miałeś w umowie na której podstawie był ubezpieczony telefon>
    • Gość: gostek Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.telbeskid.com.pl 01.12.12, 20:27
      Potwierdzam. Do momentu kiedy była ERA wszystko było ok. Po zmianie na t-mobile jestem przez nich okradany. UWAGA T MOBILE TO ZŁODZIEJE!!!
      • Gość: wkurzony abonent Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 15:23
        Zgadzam się z tym, po 10 latach już nie mogę się doczekać kiedy rozwiążę z nimi umowy na 4 telefony. U mnie np. w jednej z części Wrocławia zdemontowali nadajniki w czerwcu 2012 i kompletnie nie ma w tym rejonie zasięgu! Paranoja, duże miasto, a komórki nie chodzą. Jak złożyłam reklamację, to się dowiedziałam, że nic z tym nie zamierzają na razie robić i dali mi w ramach rekompensaty 15 % RABATU NA ABONAMENT NA 3-MCE, a umowy kończą się we IX.2013! Przydało by się jeszcze tylko, żeby ten rabat spowodował, żeby komórki zaczęły działać, a tu patrzę na nie i patrzę i NIC !!! :)
      • Gość: goty Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.158.217.211.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.02.13, 16:05
        witam. potwierdzam wybrałem się do salonu na ul królewską w Krakowie.jestem w erze od 1998 r.chciałem przedłużyć umowę .na początku pani była w miarę miła jak sobie wybrałem taryfę i model telefonu przestało być miło.dotychczas faktury do zapłaty otrzymywałem w formie papierowej,pani namawia mnie na e-fakturę jak odmówiłem poinformowała mnie że do każdej papierowej po podpisaniu nowej umowy jest opłata 5 zł,a za podpis pod nową umową 19,90 zł. ponoć koszty manipulacyjne.przez tyle lat nie było dodatkowych kosztów .po prostu złodzieje i tyle
        • Gość: Fuau Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.13, 10:22
          Każdy z operatorów wprowadził opłaty za papierową fakturę więc bardziej opłaca się brać e fakturę.
        • Gość: xyz Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.t-mobile.pl 05.03.13, 18:04
          z tego co sie orientuje to u wszystkich operatorów jest coś takiego.
          duzy plus dla tej usługi. nie musze czekać na przesyłkę mam ją od razu.
          a że przy tym jeszcze można zaoszczędzić....same plusy.
          • mikrobyznesmen E-faktura = oszczędność? 08.05.13, 17:48
            Gość portalu: xyz napisał(a):

> duzy plus dla tej usługi. nie musze czekać na przesyłkę mam ją od razu.
            > a że przy tym jeszcze można zaoszczędzić....same plusy.

E-faktura = oszczędność? Chyba dla operatora?

Oszczędność dla abonenta byłaby w przypadku gdyby miał wybór: za zgodę na e-faktury np. zniżka na abonament a za wybór faktury papierowej abonament bez zniżki.
    • Gość: KoRn Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.xdsl.centertel.pl 04.12.12, 15:13
      Wszystko moim zdaniem zależy od dokładnego czytania umowy... bo po co komuś coś co podpisze zapłaci a w ogólnym sensie nie wie dokładnie co podpisał i za co zapłacił. Więc nie warto psioczyć na operatora tylko na siebie już jak coś.
      • Gość: krzysiozak Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.246.130.32.rev.vline.pl 05.12.12, 16:24
        Wcale nie prawda że oszuści. Mi dali możliwość dzwonienia na dwa lata za darmo. Tylko trzeba umieć szukać i brać najlepsze oferty.
    • Gość: asdf Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.t-mobile.pl 05.03.13, 18:06
      :) mądry polak po szkodzie.......nie wiesz ze sie czyta co sie podpisuje? chcesz ich pozwać? prosze bardzo tylko pamiętaj że to jest korporacja...ich stać na prawników.
      najprościej mieć pretensje do całego świata tylko nie do siebie.
      następnym razem proponuje przeczytać dokładnie co sie podpisuje. nawet to co jest drobnym maczkiem.
      • laikk Re: T-MOBILE to oszuści!!! 06.03.13, 12:19
        dokładnie z wszystkimi wszelkimi dokumentami trzeba się dokładne zaznajomić, chociaz swoją drogą ciekawe czy bys wygrał
        www.sklepmoto.pl
        Paweł Samborski
        • Gość: robert bronisz Re: T-MOBILE to osz<a href="https://forum.gazeta.pl/fuści!!!" targe IP: *.31.35.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.04.13, 11:08
          jesteście wielkimi oszustami wysłanik od T-MOBILE taki jak PAWEŁ DOLEGŁO mówił coinego aT-MOOBILE robią jak im siępodoba bo PAWEŁ DOLEGŁO powiedział że dajecie internet za 39zł na 48 miesięcy a T-MOBILE zanotowało49,90zł więc będe was za wielkich oszustów aby klinięt płacił awięc będę was promował zabardzo wielkich OSZUSTÓW do wszystkim znajomych zobaczymy czy będziecie mieli sporo kliętów bo wysłacie rachunki z takimi sumami że niewiadomo skąd to bierzecie WIELKIE OSZUSTWO więc jak to czytacie nie zapisujcie się do OSZUSTÓW T-MOBILE
          • filip_z_konpii Re: T-MOBILE to osz<a href="<a href="http://forum.gaze" target 30.04.13, 12:51
            robercik... napisz to jeszcze raz po polsku...
      • Gość: Iskariot Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.13, 13:48
        I tak wątpię aby coś zdziałał... Miał podpisane na inne urządzenia a nie na te które zostało skradzione, więc raczej w sądzie nic nie zdziała...
    • Gość: mario Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.kalisz.mm.pl 01.05.13, 13:09
      a ja kliknalem sobie w sklepie internetowym aparat , po kilku dniach okazuje sie ze ze to pomylka i moga mi wyslac w tej cenie duzo gorszy i tanszy aparat a to byl podobno blad na ich stronie! tak wlasnie t-mobile traktuje klientow, nie polecam zawierania z nimi umow!

T-MOBILE TO OSZUŚCI !
    • Gość: janka Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.13, 13:43
      dlaczego podajesz nazwisko pracownika t-mobile a swoje go nie?
      taki "odważny" jesteś...
    • ryszard.gorski Re: T-MOBILE to oszuści!!! 08.05.13, 14:59
      To kolejny raz kiedy rżną klientów. Trzeba na wszystko uważać bo to bandycka firma. Jeszcze odrobina i będę mógł się od nich uwolnić i przenieść do innego operatora, byle nie do pluja bo też walą klientów w bambuko
      • Gość: jacek100 Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.binet.pl 08.05.13, 21:00
        Witam.
        Podziele się moją przygodą z t-mobile. Jestem w tej sieci ponad 10 lat, 2 miesiące temu zadzwoniła do mnie pani konsultantka, że ma dla mnie specjalna oferte upustu na abonament w wysokości 30 zł, a więc Rodzina 40 miala mnie kosztować 34,90 a nie jak przy normalnych warunkach 64,90. Oferta przysługiwała mi przy zakupie nowego numeru dla mojego konta abonenckiego. Zdecydowałem się na w/w warunki, bedąc przekonany, że podpisuję umowę od kuriera zgodną z ofertą którą przedstawila mi pani konsultant przez telefon. Niestety myliłem się, faktura jaka otrzymałem opiewała na abonament w kwocie 64,90, a więc żadnego upustu nie było. Dzwoniłem, pytałem, wysłałem reklamacje w tej sprawie. Reklamacja przyszła odmowna, okazało się że nie mają nagranej rozmowy w której pani konsultantka oferowała mi upust na abonament. Dzisiaj wysłałem skarge po przez UKE. Ostrzegam zatem wszystkich aby omijali dalekim łukeim T-Mobile, bo to banda oszustów.
        Jak ktoś ma pytania: jacow@interia.pl
    • Gość: kinia oszusty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.13, 22:54
      Zgadzam się,mnie też "naciągnęli w imię prawa",nie mogę doczekać się kiedy minie okres obowiązującej mnie umowy i dziękuję T mobile !!!

Bardzo chciała bym złozyć skargę,ale jak tak czytam te wpisy to zastanawiam się czy warto????
      • Gość: walic umowy Re: oszusty IP: *.play-internet.pl 27.04.14, 09:01
        a mi te paly wyslaly komornika
        nie zaplacilem za miesac internetu i mi odlaczyli
        jakim prawem komornik za cos czego nie otrzymałem
        a jak teraz ich zplacilem to niech mi dadza fajansiarze ten internet za który zaplacilem
        i w zyciu nie podpisze zadnej umowy
        nie mam konta w banku bo to tez złodzieje
        mam tylko jedna umowę za oc a i tak powinno być w cenie paliwa
    • Gość: Danny oburzony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.13, 12:31
      ogólnie ja mam ich serdecznie dosyć
      mam telefon 9lat u nich, który był na babcie, bo mając 17lat nie mogłem mieć abonamentu...
      babcia zmarła w tamtym roku umowa mi się kończyła w maju tego roku i nawet t-mobile do mnie nie dzwonił o przdłużenie umowy(a z innych sieci dzwonili hehe) tylko ja musiałem ale jak się okazało chcieli przedłużyć na beznadziejnych warunkach, słabe telefony, słaby abonament....
      ostatnio robiłem cesje (przepisanie umowy na mnie)
      w razie zgonu abonenta cesja jest bezpłatna ale co się okazło na rachunku jednak była płatna 50zł plus vat czyli 61 zł plus jakieś jeszcze beznadziejne wyrównanie czyli z rachunku 49.90 zrobił mi się 119zł
      oczywiście zadzwoniłem i mi pani( wielce oburzona) powidziała, że pomyłka się wydażyła
      no i dodoatkowo miałem uszkodzoną karte, więc też mnie obciążyli za nową kartę 30+vat
      teraz jak dzwonie to chcą mi dać 49.90 400 min 500mb internet i lg l5 za 1zł
      śmiech na sali normalnie
      droższy abonament niż w innych sieciach za stosunkowo mniej minut
      stare telefony i drogie do tego i zero zainteresowania do zatrzymania klienta
    • Gość: Rysiek Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 02:01
      W Gorzowie Wlkp. ul. Sikorskiego Park 111
      to dopiero są agenci, nie tylko cierpią na alchajmera ale potrafią człowiekowi wmówić historyjki. Obsługa złośliwa, reklamacje są odpychane tak długo aby zmęczyć klienta, odebrać lepszy sprzęt a wydać gorszy. Spychologia 100 %
      OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEN PUNKT.
    • Gość: katrin Re: T-MOBILE to oszuści!!! IP: *.158.219.75.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.07.14, 22:27
      Zgadzam się z panią t mobile to Złodzieje bezkarni ich punkty obsługi często obsługują prymitywnie bezczelni ludzie popieram ale ze złodziejami pani nie wygra
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka