Dodaj do ulubionych

alternatywa dla TPSA - NOM?TELE2?...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.04, 08:43
Zrezygnowaliście z usług TPSA ? Na rzecz jakiej firmy? Jesteście zadowoleni?
Obserwuj wątek
    • maciej-d Re: alternatywa dla TPSA - NOM?TELE2?... 28.08.04, 21:30
      chciałem przejść do Neti ale 1) netia wsumie nie jest o wiele tańsza 2) na mojej
      ulicy nie oferują net24. Kożystam z usług tele2, wcześniej dzwoniłem przez NOM.
      Dla mnie się liczy że przynajmniej część mojej kasy za połączenia nie pójdzie w
      rece tego francuskiego pasożyta.
    • Gość: ata Re: alternatywa dla TPSA - NOM?TELE2?... IP: *.238.117.15.adsl.inetia.pl 28.08.04, 22:45
      Mam od prawie roku NETIĘ, wcześniej korzystałam z preselekcji przez NOM,ale
      miałam dość tepsy i zrezygnowałam definitywnie. Jestem bardzo zadowolona z
      usług Netii, są uprzejmi,szybko i skutecznie możesz załatwić z nimi wszystkie
      sprawy przez infolinię - np. zamówiłam identyfikację numeru i była aktywna już
      po 20 minutach, wieczorem zgłosiłam usterkę / jak się okazało to był problem z
      moim aparatem a nie linią /, za parę minut ktoś z techników oddzwonił, a
      następnego dnia miałam montera w domu. Niedawno zamówiłam NET24,przy instalacji
      modemu korzystałam z telefonicznej pomocy technicznej- miło i
      kompetentnie.Naprawdę polecam Netię, chyba powinnam za reklamowanie ich firmy
      brać jakąś prowizję :)
      • maciej-d Re: alternatywa dla TPSA - NOM?TELE2?... 29.08.04, 00:50
        Ja do Netii mam mieszane uczucia. 1) Wujek (współwłaściciel rodzinnej firmy)
        podpisał z nimi umowę na preselekcje(ok. 2 lata temu), przez co wszystkie
        połączenia na komórki i międzymiastowe miały iść przez Netie. Wziął taryfę z
        opłatą minimalną - 60zł netto. Przez akwizytora Netii, który nie dopilnował aby
        włączyć preselekcje firma przez ok. rok płaciła Netii opłatę minimalną oraz
        tepsie za powyższe połączenia. Czyli przez rok przepłacała, bo korzystała z
        droższych usług tp, oraz udzieliła nie oprocentowanego kredytu Netii - płacąc
        jej co miesiąc 60zł opłaty min. Wujek jest artystą i nie sprawdzał nigdy wykazu
        za co płaci tp. Rachunki były duże, ale każdy wie tpsa droga jest. Po pewnym
        czasie przejrzałem rachunki aby dodać jakieś usługi obniżające koszty(...) wtedy
        zauważyłem błąd. Po tygodniach dzwonienia na party line Netii oddali pieniądze.
        Oddali więc ok. Do końca nie wiem czy to wina kogoś w tepsie czy Netii, ale
        raczej w Netii(aż taki burdel w tpsa nie panuje, a poza tym to były jeszcze
        czasy bez francuzów). Druga sprawa co do Netii. Operator ten jest drogi! Nie
        opłaca się korzystać z usługi preselekcja(w tpsa) taniej wychodzi nom i tele2.
        Przez to że od września wszystkie opcje neostrady będą miały limit chciałem
        przejść do Netii ale okazało się ze w centrum Torunia, nie ma możliwości
        technicznych aby uruchomić net24 ! :( Więc nadal korzystam z zestawy tpsa +
        tele2 + komórka. Tzn. lokalne i net "idą" przez tp, międzystrefowe i mała cześć
        na komórki przez tele2 oraz pozostała większa część połączeń do gsm przez
        "idzie" przez komórkę w plusie. Nie wiem czy wychodzę z tymi opcjami dużo taniej
        ale z założenia chce płacić jak najmniej tepsie. Pzdr sorry za styl wypowiedzi
        ale jest 00: 49

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka