Dodaj do ulubionych

SE K700i czy NOKIA 6020, co radzicie?

IP: *.crowley.pl 06.10.05, 12:26
Witam,
zastanawiam się nad wymiana telefonu. Który z tych dwóch byście wybrali i
dlaczego?
Obserwuj wątek
      • blq porównanie obu telefonów. 06.10.05, 21:46
        > nokia to nokia.

no niestety.

>6020 jest rzeczywiscie gorsza od k 700 i.

dobre i to.

>Radze sprzedac k 700 i a nastepnie doplacic i kupic 6230 (ze
        > 150 drozej w komisach)

Miałem obydwa telefony. I doskonale znam wady i zalety w/w. SE jest LEPSZY, tak
        więc nie opłaca się wymieniać nawet bez dopłaty. A jeszcze dopłacać 150zł?

Przewaga 6230:
        - karty pamięci
        - lepszy bluetooth
        - minimalnie lepszy czas czuwania telefonu.

Przewaga k700i:
        - lepsze brzmienie mp3 (bez porównania lepsze)
        - lepszy wyswietlacz
        - minimalnie lepsze radi(choć oba kiepskie, to w k700 jak na vga zdjęcia są niezłe)
        - lepsza jakość wykonania (mechanizm klapki w nokii to jakaś porażka, blaszki
        jakieś - no i ten plastik, heh)
        - szybszy procesor
        - lepsza java i to w 2 aspektach: po 1 brak ograniczenia 128kb (wchodzą nawet
        półmegowe aplikacje) po drugie java 3D
        - własna dodatkowa bateria - nokie trzeba ustawiać pod kątem daty i godziny
        nawet jak się na 5 sekund wyjęło kartę sim.

Reasumując: SE jest wart swojej ceny 600zł, natomiast 6230 - góra 550. pozostałe
        200 - jak zwykle - haracz za markę nokia.
        • Gość: stasio Re: porównanie obu telefonów. IP: *.unreg.w-w.pl 06.10.05, 23:02
          nokia 6230 jednak lepsza - np. lepsza jakosc video, lepiej sie obsluguje
          klawiature, zwlaszcza latwiej pisac smsy, i w ogole bardziej przejrzyste, to
          tradycyjne menu. Z tym ze rzeczywiscie nokia sie nie stara, bateria lepsza w se
          k 700 i, w se jest wiekszy wyswietlacz, zoom w aparacie (ale kosztem jakosci),
          se ma mozliwosc zdjec 1,3 mln pikseli, choc z kolei nokia ma zoom po zrobieniu
          zdjecia, ma mozliwosc wylaczenia dzwieku przy zrobieniu zdjecia - to juz moze
          szczegoly, ja sadze jak wyzej - nokia to nokia (np. obudowe mozna wymienic,
          jeszcze dodam, licznik znakow przy pisaniu sms jest), a se k 700 i to b.udany
          telefon. Tak naprawde ja mam oba i az tak bardzo bym sie nie upieral, ktory
          lepszy, z tym ze jednak 6230 i lepsza od se k 700 i, ale za to d/k 750 i lepszy
          od 6230 i.
        • Gość: marcin_ktos Re: porównanie obu telefonów. IP: *.pronet.lublin.pl 07.10.05, 09:47
          > Przewaga 6230:
          > - lepszy bluetooth
          blq, powiesz co jest lepszego w BT w Nokii? Od zawsze Nokie miały tragiczny
          Bluetooth bo współpracowały najlepiej z Nokiami a nie z niczym innym.

Mam słuchawkę BT Nokii, HDW-2. Oryginalnie projektowana dla N6310i. Z 6230(i)
          nie działa prawidłowo. Ze starszymi Nokiami - działa. Z SE T610, K700 -
          prawidłowo...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka