Dodaj do ulubionych

który kupić nokia 6030 czy samsung x480,philips362

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 22:15
mam problem??? który z nich jest lepszy wg was.
nokia 6030 ,samsung x480, philips 362?
Obserwuj wątek
    • Gość: troll Re: który kupić nokia 6030 czy samsung x480,phili IP: *.adsl.inetia.pl 24.11.05, 23:53
      Jak myślisz, dlaczego Nokia sprzedaje tyle telefonów? Bo jest firmą która ma
      największy wybór telefonów wśród których każdy dla siebie cos znajdzie. Jest
      firmą najbardziej innowacyjną na produktach której można polegac. Mam teraz
      piąty telefon Nokia, moja rodzina używa też telefonów Nokia. Żaden nigdy nie
      zawiódł. Na tym forum są "życzliwi" doradcy którzy Nokii przypisują wszystkie
      wady, ale takich pomyleńców pełno w necie. O Twoim wyborze nie powinien
      decydowac tylko wygląd ale też zaufanie do jakim darzy się firmę.
      • Gość: blq Nie słuchaj tego pomyleńca. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 03:20
        Nokia robi dobre telefony, ale w nieco wyżwszym przedziale cenowym. Jest to
        świadoma taktyka, sprzedawania drogich i dobrych telefonów, na opinii których da
        się też sprzedać całą masę bubli.

6030 to jeden z najmarniejszych telefonów jakie widziałem.

Samsung x480 jest o wiele lepszym telefonem. Ma 2 lata, a technicznie jest
        nowoczesniejszy od tej pomyłki nokii.

Chcesz koniecznie nokie? Nie da rady - nic poniżej 6230 nie jest warte Twojej
        uwagi, chyba że starsze telefony, te już wycofane z ofert operatorów.

PS. w jednym się z tym nokiowskim Trollem zgodzę: o wyborze nie powinien
        decydować wygląd. Ale czy zaufanie stada laików manipulowanych przez reklamy?
        nieee....
        • Gość: władek Re: Nie słuchaj tego pomyleńca. IP: *.mofnet.gov.pl 25.11.05, 08:11
          w jednym się z blq nie zgodzę: o wyborze moim zdaniem moze decydowac wygląd.
          Nokia jest tak popularna dlatego, ze robi ladne telefony, w roznych kolorach
          (tez wymienne obudowy) - chcielibyscie miec np. do wyboru auto czarne i biale?
          Ale model 6030 winien byc powodem do wstydu dla nokii - zarowno wyglad, jak i
          malo funkcji. Ten wyglad przypomina sagemy, motorole i alcatele. I nie ma
          aparatu. Samsungów nie toleruje, nie toleruje rozkladanych telefonow, telefon
          powinien miec wyglad klasyczny. A taki ma philips 362, ktory nawiazuje swym
          nowoczesnym wygladem do marek, ktore dosc lubie- sony ericssonow, siemensow
          i ...nokii wlasnie. Philips 362 bardziej przypomina nokie niz 6030. Ma aparat z
          zoomem (czego nokia nie raczyla zrobic nawet w 6230, choc inni juz to mieli 2
          lata temu), 65 tys.kolorow, naprawde bardzo udany,a tani telefonik.
            • Gość: blq hills, moglbys kiedys napisac cos konstruktywnego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 11:13
              moimi ulubionymi firmami są firmy produkujące zaawansowane technicznie telefony.
              i naprawde chciałbym, by była to nokia. europejska firma, a nie amerykańska czy
              pół-japońska. myslicie ze lubie koncern SONY? cwaniakow co swoimi płytami CD z
              muzyką niszczą ludziom napedy?

nie. ja CHCIALBYM lubic markę NOKIA, ale niestety od 2 lat nie potrafi zrobic
              dobrego telefonu niższej lub średniej klasy. i TYLKO DLATEGO odradzam ją tym, co
              chcą kupić 6610i, 6021, 6021, czy 6030. Jak kogoś stać na 6680 czy Nseries -
              ależ proszę bardzo, to będzie dobry wybór.

Byle nie prymitywne, z kiepską polifonią, javą, tragicznym procesorem i fatalnną
              jakością plastiku 6030, 6021 itp. Trzeba zapomnieć o tańszych nokiach, póki nie
              zaczną robić telefonów godnych marki Nokia.

Czy nie jest to dziwne, ze firma NOKIA, ktora kiedys byla awangardą nowoczesnych
              technologii, dzis przyciąga głównie mało wymagających klientów "dla których
              liczy się tylko funkcja dzwonienie i sms"? zupełnie jak.... Alcatel.

PS. jeden człowiek wczoraj zarzucał mi, że skupiam się na porównaniach
              parametrów. Jak tu się nie skupiać, widząc irracjonalne wybory? (gdyby jakiś
              producent samochodów albo komputerów stosował politykę Nokii, to już dawno by
              zbankrutował - niestety sprzedaz komórek rządzi się nieco innymi prawami i stąd
              tylko niewielki spadek sprzedazy, który mam nadzieje i tak przemówil troche do
              szefostwa).
            • kiwy Re: Nie słuchaj tego pomyleńca. 25.11.05, 11:33
              Motorola robi w tej chwili najlepsze telefony jezeli chodzi o stosunek
              cena/jakosc. Nie pisz tu nic jak nie masz pojecia o telefonach. Tzn, jasne wiem
              ze 3310 jest najlepszym telefonem na swiecie bo zaciela Ci sie 2 razy, ale bycie
              NokioIdiota nie upowaznia Cie do pisania takich glupot.
              • Gość: władek moje zdanie IP: *.mofnet.gov.pl 25.11.05, 12:09
                nie znam ładnej motoroli i z przejrzystym menu. Motorola mi sie bedzie do konca
                zycia kojarzyc z czarnymi ceglami z przykrym dzwiekiem wlaczania telefonu.
                Wzorem do nasladowania pod wzgledem wygladu i prostoty obslugi, ukladu menu
                jest dla mnie nokia i sukcesy sony erics. i siemensa polegaja na upodabnianiu
                tych telef.do nokii, a przy okazji czesto nokia w swej zarozumialosci zostaje w
                tyle pod wzgledem funkcji. Kolego hills, "wybierz" , a nie "wybież" , radzę Ci
                (też nie "ci") zajrzeć do słownika ortograficznego.
          • speedone Re: Nie słuchaj tego pomyleńca. 25.11.05, 19:36
            Gość portalu: władek napisał(a):

> w jednym się z blq nie zgodzę: o wyborze moim zdaniem moze decydowac wygląd.
            > Nokia jest tak popularna dlatego, ze robi ladne telefony, w roznych kolorach
            > (tez wymienne obudowy) - chcielibyscie miec np. do wyboru auto czarne i biale?

jakby malo palilo mialo 500 koni i bylo duze fajne to moge takie miec :)
        • Gość: troll Re: Nie słuchaj tego pomyleńca. IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.05, 19:27
          Podaj wreszcie żródło bzdur o kiepskiej polifonii, tragicznych procesorach
          kiepskiej jakości i podobnych bredniach wypisywaniem których wprowadzasz w błąd
          użytkowników tego forum. Szkoda, że Cię nie ma na profesjonalnym forum bo wtedy
          swoimi bredniami mógłbyś rozśmiesza wiekszą ilośc osób. Kiedy wreszcie
          zrozumiesz,że coraz więcej ludzi ma ię dośc!
          • Gość: blq ... a więc i ja zdubluję... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 22:49
            > swoimi bredniami mógłbyś rozśmiesza wiekszą ilośc osób. Kiedy wreszcie
            > zrozumiesz,że coraz więcej ludzi ma ię dośc!

Jakoś tego nie zauważyłem. Wręcz przeciwnie.

> Podaj wreszcie żródło bzdur o kiepskiej polifonii, tragicznych procesorach
            > kiepskiej jakości i podobnych bredniach

Ależ proszę bardzo!

www.gsmarena.com/nokia_6020-922.php - tu są dane tego złomofonu
            nokii.
            Natomiast polifonię słyszałem osobiście a słuch mam dobry!

www.jbenchmark.com/index.jsp - a ta strona zajmuje się badaniem szybkości
            procesorów.

www.jbenchmark.com/phonedetails.jsp?D=Nokia+6020
            - tu masz wynik nokii 6020

www.jbenchmark.com/phonedetails.jsp?D=SonyEricsson+K300i
            - a tu SE k300i

różnica na korzyść SE k300i jest poraząjąca.

> użytkowników tego forum. Szkoda, że Cię nie ma na profesjonalnym forum bo wtedy
            > swoimi bredniami mógłbyś rozśmiesza wiekszą ilośc osób

O tak, Twoim zdaniem GSMonline jest profesjonalnym forum? Żartujesz chyba? Same
            prezentacje są znośne (choć nie pozbawione błędów) natomiast użytkownicy... w
            99% wypowiedzi to brednie 11-letnich dzieciaków. Nic dziwnego, że zachwalają
            nokię 1600 itp złomofony, sami mają przecież 3210.

profesjonalnym forum jest matrax.net, na którym mam status "senior" (zaraz po
            vip w hierarchii) a jest to forum nie 11letnich dzieciaczków, tylko autorów
            softów do telefonów, flasherów i testerów najnowszego sprzętu.

Jednym słowem profesjonalistów, którym nigdy nie byłeś i nie będziesz.

pozdrowienia!
      • speedone Re: który kupić nokia 6030 czy samsung x480,phili 25.11.05, 19:35
        Gość portalu: troll napisał(a):

> Jak myślisz, dlaczego Nokia sprzedaje tyle telefonów? Bo jest firmą która ma
        > największy wybór telefonów wśród których każdy dla siebie cos znajdzie. Jest
        > firmą najbardziej innowacyjną na produktach której można polegac. Mam teraz
        > piąty telefon Nokia, moja rodzina używa też telefonów Nokia. Żaden nigdy nie
        > zawiódł. Na tym forum są "życzliwi" doradcy którzy Nokii przypisują wszystkie
        > wady, ale takich pomyleńców pełno w necie. O Twoim wyborze nie powinien
        > decydowac tylko wygląd ale też zaufanie do jakim darzy się firmę.

a ja mialem z 7 nokii noi co z tego ? byly to dobre telefony ale byly teraz
        ponizej 800zl niewarto brac to jest 3lata do tylu a moze wiecej nawet
      • Gość: Keton Re: Nie ma dużego wyboru! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.05, 00:47
        Nokia ? Ok, ale nie za tą cenę...te złomofony powinny kosztować znacznie mniej
        niż średnia cena telefonu niskiej klasy.

Motorola - nie lubie, po prostu nie są dopracowane, ma jedną rzecz - nie ma
        drugiej....dziwadla takie...niby tanie ale zawsze czegoś im będzie brakować.
        No i to menu, nikt mi nie wmówi że Motorola ma łatwe menu;)

WYBÓR JEST ŁATWY - Philips
        • Gość: blq Re: Nie ma dużego wyboru! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.05, 02:11
          > No i to menu, nikt mi nie wmówi że Motorola ma łatwe menu;)

Podstawowe funkcje (książka, sms, gry, aparat, terminarz) motorola ma bardzo
          przejrzyste i intuicyjne. "Schody" zaczynają się dopiero przy bardziej
          zaawansowanych funkcjach. Sądze jednak, że strach Twoj przed menu motoroli jest
          zbytnio wyolbrzymiony, lub też jest kwestią przyzwyczajenia.

PS. Wszyscy zachwycają się prostotą menu Nokii. (Całkowicie abstrahując od tego,
          że nie lubię tych telefonów) próbowałem niedawno skonfigurować pare funkcji na
          6610 i 6230 - np radio, tapetę (w 6610 - wyłączyć, bo nie dało się na to
          patrzyć), pare innych jeszcze. I długo nie mogłem się odnaleźć... po prostu
          kwestia przyzwyczajenia i tyle! :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka