Dodaj do ulubionych

nokia 6020 czy sagem myx5-2v?

IP: *.mlyniec.gda.pl 02.01.06, 18:34
Jestem wlasnie przed kupnem telefonu w erze i mam do wyboru: nokia 6020 czy
sagem myx5-2v? zalezy mi przede wszystkim na wytrzymalej baterii i w miare
dobrych zdjeciach. Ktory z tych tel. byscie w ogole polecili?
Obserwuj wątek
      • blq 6020 to dno. 02.01.06, 19:13
        6020 to tragiczny telefon. przestarzały.

procesor jak w kalkulatorze, na wszystko jakieś ograniczenia (wielkość dzwonka,
        wielkość javy) polifonia jak monofonia, jakość wykonania kiepska. dobre nokie
        zaczynają się od 6230.

to co mozna o 6020 dobrego powiedziec, to ze baterie ma niezłą, głównie przez
        swoją przestarzałość, właśnie.
        fotki robi gorsze niz sagem.

ja bym się od nokii 6020 trzymał z daleka ale wszystko zalezy od preferencji
        autora wątku.
      • blq e398... 02.01.06, 21:25
        ... oczywiście jest sporo lepsza. Ale w Erze już jej raczej nie znadziesz.

Czemu? Ano temu, że Era lansuje teraz "nowy" telefon E1 ROKR, który od e398
        różni się jedynie oprogramowaniem i obudową (jak zapewne wiesz).

To troche tak, jakby SE wypuścił k750i a w dwa lata pozniej w800i. Troche bez
        sensu....
        • speedone re 03.01.06, 06:43
          ja bym to tak powiedzial dla Kobiety nokia (niejest ashhh tak zla) a dla Faceta
          sagem i po no problem ja bym wzial nokie znam dosc dobrze ona telefony i wole
          nokie sagem ma problemy jak ma smoka i dupa w tedy...
              • Gość: krzysiek Re: re IP: *.mlyniec.gda.pl 04.01.06, 15:32
                No to teraz juz zupelnie nie wiem, bo jedni mowia ze sagem lepszy drudzy ze
                nokia a inni ze motorola (ale ta odpada bo nie jest juz dostepna).. To moze w
                ogole sony ericsona k508i wezme? Nie potrzebuje zadnych super bajerow, zalezy
                mi zeby tel. byl mocny, mial dobra baterie i aparat. Co Wy na to?
                • boss_53 Re: re 04.01.06, 22:52
                  Ja bym na Twoim miejscu jednak wybrał Nokie. Jak już pisałem z sagemem nie mam
                  zbyt miłych skojarzeń. Miałem już my x-6, w którym w kalendarzu zabrakło takiego
                  dnia jak środa, który czasem potrafił sie powiesić lub mieć jakiś odpał. Nie
                  tylko tego miałem, ale z większością występowały jakieś problemy.
                  • arti260 Re: re 05.01.06, 02:55
                    Cos sie tak uczepil tych sagemow?Ja od czasu jak posiadam komorke to wlasnie korzystam z sagemow,a trwa to od 6 lat i jak do tej pory jeszcze zaden nie byl na serwisie.Sa jeszcze w rodzinie 3 sagemy My-x2,My-x1 i od kilku dni My x5-2v, a ja posiadam My x5-2 i jestem z niego zadowolony.Bateria przy umiarkowanym dzownieniu i wyslaniu okolo 30 smsow tygodniowo trzyma kolo 7-9 dni.W zaleznosci czy uzywam IRDy.Zdjecia wychodza najlepiej przy oswietleniu dziennym.Jak ktos chce zobaczyc jak wychodza fotki to zapraszam na strone voila.pl/txrmw
                • speedone Re: re 05.01.06, 17:58
                  Gość portalu: krzysiek napisał(a):

> No to teraz juz zupelnie nie wiem, bo jedni mowia ze sagem lepszy drudzy ze
                  > nokia a inni ze motorola (ale ta odpada bo nie jest juz dostepna).. To moze w
                  > ogole sony ericsona k508i wezme? Nie potrzebuje zadnych super bajerow, zalezy
                  > mi zeby tel. byl mocny, mial dobra baterie i aparat. Co Wy na to?

SE jest najlepszy o klase wyzszy od nich wogole

pozdrawiam
                • blq Re: re 05.01.06, 19:40
                  SE k508i jest nieco lepszy od Sagema i o klasę lepszy od Nokii 6020. To rzecz
                  jasna byłby najlepszy wybór.

- telefon wytrzymały i solidny
                  - bateria trzyma 4-5 dni
                  - aparat najlepszy w tej klasie cenowej (nokia 6020 się chowa)

no i przede wszystkim masz porządny procesor, a nie taki z ruskiego kalkulatora
                  z lat 70-tych :))
    • martys_85r mam sagema od.. 17.01.06, 23:29
      pazdziernika i nie mam zarzutow, wcale sie nie zawiesza, w kalendazru ma
      wszystkie dni, i to 3 rodzaje kalendarza ma, miesiac,tydzien i dzien wszystko
      mozna sobie zaplanowac konkretnie na kazda godzine co i jak, kalkulator tez ma,
      jedyny minus to ze gry mozna sciagac tylko przez wap, a irda mnie przynajmniej
      dziala tylko z sagema na sagem.. zdjecia sa ok, dzwonki tez, nie no naprawde ja
      nie mam zastrzezen do mojego telefonu:) a upadl nie raz:) jak malo uzywam
      aparatu przy normalnym smsowaniu i dzwonieniu bateria mi trzyma ok 7 dni..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka