Dodaj do ulubionych

Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!!!!

IP: *.bytom.compnet.com.pl 28.01.06, 07:20
Wysłałem do tepsy rezygnację z ich usług i ku mojemu zdiwieniu pięć dni pózniej w skrzynce pocztowej znajduję pismo z telekomunikacji o treści "polecenie wycofania rezygnacji" normalnie sobie jaja robią i myślą że mają do czynienia z dziećmi.Muszę powiedzieć że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie że nie będę miał już nic wspólnego z pseudofirmą o nazwie Telekomunikacja Polska.Wsród moich znajomych pięć osób w ostatnim miesiącu zrezygnowało z TP sa i tak sobie myślę że w skali kraju to dopiero musi być ogromna liczba rezygnantów!A tak z ciekawości ilu z Was już zrezygnowało z tepsy?
Obserwuj wątek
    • speedone Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 15:23
      a o co biega ?
      • Gość: jijnowak@op.pl Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.41.rev.vline.pl 28.01.06, 20:56
        ja juz 2 lata temu haha
        • dccircle Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 29.01.06, 05:04
          Gratulacje wszystkim, którzy zrezygnowali z TPSA! Najlepszy sposób na
          przełamanie monopolu!
          • speev Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 29.01.06, 10:22
            i ja zrezygnowałem - dałem sobą pomiatać tej firmie przez 2 m-ce i powiedziałem
            DOSYĆ.
      • Gość: citi Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 22:45
        a ja pracuje w tej firmie ;)
        co byscie nie mowili, TPSA ma bardzo fajne rozwiazania dla wielkich film, czym
        tez sie zajmuje
        pozdrawiam
        • Gość: ad cóż, teraz jeszcze SPRZEDAŻ na każdym kroku.. IP: *.chello.pl 01.02.06, 18:25
    • blq Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 15:47
      Dla mnie telefon stacjonarny to taka sama skamielina, jak kasety VHS. Ale w domu
      wciąż "straszy", bo starsze pokolenie używa go na potęge. Mi jest w ogole
      niepotrzebny. Mogłoby go nie być. W sumie tylko mi przeszkadza.
      • tatamatyldzi Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 20:14
        jestem młody! jestem młody! mnie też drażnią stacjonarne, a po dodaniu
        kierunkowego podwójnie
        • Gość: miCHAU Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.euro.net.pl 28.01.06, 23:21
          rozumiem, że jak kręcisz numer w komórce, to bez kierunkowego :) i pewnie zawsze się dodzwaniasz :D
          • blq Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 29.01.06, 00:41
            hehe...

no ale komórka ma fajną książkę tel, a stacjonarne - tylko te najnowsze. A w
            starych trzeba stukać...
      • Gość: dr inż. Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.ocp-m.tudelft.nl 29.01.06, 09:59
        A ja zrezygnowalem z Dialogu, na rzecz telefonow komorkowych. Trafialo mnie jak
        dostawalem rachunek a na nim:
        do zapłaty: 44,50
        w tym abonament: 35,00
        Jak zacząłem przeglądać inne oferty to oczywiscie moglem miec abonament tanszy o
        polowe (ok. 17zł) ale za to rozmowy dwukrotnie drozsze. Po przeliczeniu
        zrezygnowalem ze stacjonarnego i razem z żoną mamy tylko komorki abonamentowe.
        Na prawde wypada taniej.
    • barracuda7110 Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 16:14
      Moi rodzice już dawno zrezygnowali z telefonu w tepsie. Za 3 komórki (teraz już
      4) płacimy mniej niż za stacjonarny i jedną komórkę.
      • nikt52 Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 16:33
        Też mi przysłali wielkce uprzejme pismo jak zrezygnowałam. Czytałam ten papier
        i nie mogłam skumać o co im chodzi. Ale nie chce TePsy
    • Gość: rej Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.eranet.pl 28.01.06, 17:04
      Ja zrezygnowałem na wiosnę zmieniając mieszkanie. Namawiali ale nic z tego. Mam
      komórki i Blueconnecta i nawet skype po nim nieźle biega. A wszystko to taniej
      niże TPSA + Neo.
      • Gość: warszawianka Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.01.06, 18:08
        Ja zrezygnowałam w zeszłym roku, mam teraz telefon stacjonarny z astera, jestem
        zadowolona, bo mniej płacę i jest lepszy dźwięk!
        Polecam!
        Precz z tpsą!!!!!!!!!!!!
        • Gość: miecius Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 19:25
          czy ktoś wie czy oplaca się wziąc tele 2
          ktos mi powiedzial, ze to tylko ukryta filia tpsa
          jak sadzicie
          • Gość: stokroteczka Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: 83.17.27.* 28.01.06, 19:37
            W zyciu Tele 2 nie jest żadną filia Tepsy. Jestem nowym pracownikiem Tele2 i
            naprawde uwierz mi maja zdecydowanie tańsze połaczenia.Nawet sama jestem w
            szoku.Mozna naprawde duzo zaoszczędzic.Nawet się nei zastanawiaj nad tym tylko
            zmieniaj na tele 2.jestem swiezo po szkoleniu wiec jak masz jakies zapytania to
            daj znać na emaila nemesis81@o2.pl Słuze radą i pomocą :-))
            • kuratorr Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 19:39
              jestes swiezo po praniu mozgu stokroto.
              • Gość: stokrotka Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: 83.17.27.* 28.01.06, 22:06
                nie jestem po praniu mózgu al emam cenniki i widze róznice. a w ogole tele 2 to
                szwedzka firma ktora ma swoje filie we wszystkich krajach europy niemalze .
                mysle ze tp nie ma takiego zasiegu na taka skale :-)))
                ps.wczesnije tez miałam jakies obiekcje to tele2 bo nie znałam oferty ale teraz
                naprawde wierzre w to ze z nimi jest taniej bo mam konkretne stawki przed oczami
                • Gość: Krzychu Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.gdynia.mm.pl 29.01.06, 00:21
                  Jeszcze mnie tak nikt nie nabrał jak tele2, tam trzeba płacić za nierozmawianie
                  przez telefon i nie ma zmiłuj się, nasyłają firmę windykacyjną i koniec pieśni.
                  Za nierozmawianie w tepsie jest taniej, chociaż też jej nie lubię. Wolę i lepiej
                  wychodzę na komórkach. Może jak się rozmawia bardzo dużo, to wychodzi taniej,
                  ale jak rozmawiasz mało, bo np używasz wiecej komórki, to za stacjonarny, jest
                  zdzierstwo. Podobnie jak w altanie na działce używam bardzo mało prądu, to z
                  opłatami za przesył i abonament, płacę około 60 zł za kWh.
                • Gość: ED Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 29.01.06, 09:40
                  Tele 2 to też oszuści, po pół roku zrezygnowałem z ich usług bo rachunki
                  miałem jeszcze większe niż w tp, oczywiście przy podobnej częstotliwości
                  korzystania z telefonu.
                  • Gość: ad POLECAM NOM - warto IP: *.chello.pl 01.02.06, 18:28
                    Taniej niż w tele 2, o monopolu nie wspominając Porównywalem.
            • adaptor1 Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 29.01.06, 15:56
              Gość portalu: stokroteczka napisał(a):

> W zyciu Tele 2 nie jest żadną filia Tepsy. Jestem nowym pracownikiem Tele2 i
              > naprawde uwierz mi maja zdecydowanie tańsze połaczenia.Nawet sama jestem w
              > szoku.Mozna naprawde duzo zaoszczędzic.Nawet się nei zastanawiaj nad tym
              tylko
              > zmieniaj na tele 2.jestem swiezo po szkoleniu wiec jak masz jakies zapytania
              to
              >
              > daj znać na emaila nemesis81@o2.pl Słuze radą i pomocą :-))

To powiedz mi co z cenami rozmow na komorki i zagranice...?
          • wilku.skauka Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 29.01.06, 07:42
            Gość portalu: miecius napisał(a):

> czy ktoś wie czy oplaca się wziąc tele 2

Witam .
            Z tego co przyniosło doświadczenie to pewnie źle się skończy po przejściu na
            tele 2 .
            Moja mama podpisała umowę z tele 2 i czekała spokojnie na podpisanie
            przekierowania przez tpsa . Nagle przed samymi świętami Bożego Narodzenia w
            telefonie przy wykręcaniu jakiegokolwiek numeru w słuchawce telefonu było
            słychać "Usługa została zablokowana" , a w kila dni puźniej (22.XII) dostaliśmy
            pismo o sporych zaległościach z przed kilku lat o nie uregulowanych rachunkach .
            Chyba idiotów szukali !!! Nagle im się przypomniało że kilka lat temu nie
            zostały zapłacone jakieś rachunki.
            Przy rozmowie z obsługą z "błękitnej lini" otrzymali rodzice info że nie są
            wstanie sprawdzić tych rachunków co są niby nie opłacone bo ich archiwum
            komputerowe nie sięga tak dawnych czasów . Calkowita beznadzieja :(
            Zaraz po świętach pomogłem rodzicom w składaniu do kupy wszystkich faktór z
            tepsy i okazało się że chcieli rodziców wykręcić na kwotę ponad 400 PLN .
            Pewnie nie przypuszczali żeby tak sobie zwykły szary użytkownik trzymał
            wszystkie od założenia opłacone faktury .
            Po ponownej rozmowie z kobietą z "błękitnej lini " dowiedzieliśmy się że trzeba
            iść do najbliższego punktu tpsa i oni zrobią kopię tych faktór i prześlą w celu
            wyjaśnienia. Tak też zostało jeszcze zrobione w starym roku .
            Było trochę ciszy telefo też stał jak bezużyteczny przedmiot , aż tu nagle 13.I
            rodzice usłyszeli dzwonek w telefonie .
            Rozmowę podjeła moja mama i po przedstawieniu się pani z tpsa włączyła
            sekretarkę i poprosiła aby ta pani się jeszcze raz przedstawiła .
            Ta pani jeszcze w tedy nie wiedziała że jest nagrywana .
            Po przedstawieniu się oznajmiła że i tak nikt nie będzie rozmawiać z tego
            telefonu pomimo że faktóry za telefon żekomo nie zapłacone są jednak opłacone
            jeżeli nie zrezygnujemy z "tele 2" . Pani ta jeszcze na dodatek nie pytając o
            to czy się moja mama zgadza stwierdziła że wysyła stosowne dokumenty kurierem .
            Dokumenty te dotarły bardzo szybko i rodzice ich już nie wysłali spowrotem a
            dotyczyły poprostu rezygnacji z usługi tele2 , za to trafił to tepsy dokument o
            rezygnacji z ich usług.
            Od tamtej pory mija już 2 lata o telefonie już wszystcy zapomnieli a kasetka z
            nagraniem tej rozmowy czeka bo sprawa do końca jeszcze nie została zamknięta .

Jak masz telefon w tpsa to pamiętaj że możesz też przejść przez coś takiego po
            pospisaniu przekierowania rozmów na tele2.

Nikomu tego nie życzę :) Rodzice kożystają z komórek i nie ma takich problemów
    • jolkap9 Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 19:29
      Już cztery lata jestem w Dialogu. I jestem szczęśliwa nigdy nie wróciłabym do
      TP.
    • nooody Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 19:38
      Ja też zrezygnowałem, 2.02 mija termin wypowiedzenia. Wcale nie miałem takiego
      zamiaru, ale mnie wkurzyli - obciążyli finansowo, za swój bałagan i brak
      kompetencji. Nie uznali reklamacji, więc się wkurzyłem i wypowiedziałem umowę. W
      ostatnim czasie zrezygnowali też: moja teściowa, sąsiadka i kolega z pracy.
      Tepsa w odwrocie, ciekawe kiedy przejrzą na oczy i zrozumieją, że bezpowrotnie
      minęly czasy, kiedy to oni wybierali, kto będzie ich klientem.
    • Gość: khhmm Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: 212.122.214.* 28.01.06, 19:47
      Ja też zrezygnowałem a to pismo "wycofanie rezygnacji" było rozbrajające. Może
      trzeba im odsyłać puste koperty ? W końcu opłata pocztowa pobrana :D
      • t.king Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 19:52
        nie podniecajcie się tak swoimi rezygnacjami,
        tepsa takich jak wy ma dupie,liczy się klient biznesowy,
        a nie uzytkownicy prywatni ,którzy płacą rachunki po 60 pln brutto;
        • m_spider Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 20:01
          Masz racje,ale tez duzo firm rezygnuje z usług TP zostawiając telefon do wdzwaniania.Natomiast faktem jest ze coraz wiecej osob rezygnuje z stacjonarki(jak ja i kilku moich znajomych).Utrzymanie komórki to duzo mniejszy koszt i duza wygoda-mimo wszystko.
      • Gość: uzzi Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.aster.pl 28.01.06, 19:54
        też chcem z astera!ale powiedz, czy dźwięk jest ok? bo chce fax i tel na
        osobnej linii, czy to można ? a teraz mam tepsę :((, płacę jak za zboże!
        też będę rezygnowac z tego wyzysku tepsowskiego.
    • Gość: bo Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.net.pl / *.crowley.pl 28.01.06, 19:59
      Ja też zrezygnowałem, ale oczywiście był z nimi problem (jak zawsze) bo nie
      zmienili osły czegoś u siebie i jeszcze przez 4 miesiące wysyłali mi faktury.
      Ale na szczeście mam potwierdzenie rezygnacji z poczty i mogą mnie cmoknąć :)
      nie powiem gdzie :):)
      • Gość: rudi ridz do t.kinga IP: *.185.broadband3.iol.cz 28.01.06, 20:09
        cztat:
        nie podniecajcie się tak swoimi rezygnacjami,
        tepsa takich jak wy ma dupie,liczy się klient biznesowy,
        a nie uzytkownicy prywatni ,którzy płacą rachunki po 60 pln brutto;

JESTEŚ I.....? CHyba tak.
    • Gość: amazonka Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.lukman.pl / *.lukman.pl 28.01.06, 20:45
      Moi rodzice też w tym tygodniu złozyli rezygnację z usług TP sa, wcześniej w
      gronie moich znajomych zrobiło to ze 3 osoby. Myśle, ze po latach królowania na
      rynku telefonicznym przyszedł czas na kleskę TP sa.
    • Gość: Waldemar Kossakows Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 20:46
      Ja też zrezygnowałem od 1 lutego przez ostatnie dwa tygodnie dzwonią
      codziennie, lecz nie ma odwołania 1 lutego przechodzę do Chello. Róbcie to samo
      i nakłaniajcie znajomych TP SA jes cenowo niekonkurencyjna
      • netkrak koniec z tepsa - VOIP rulez! 28.01.06, 21:00
        tez zrezygnowalem - od 1 stycznia - koniec z abonamentem - mam teraz telefon VOIP - jakosc ta sama,a place tylko za polaczenia (11 gr/min niezaleznie czy lokalna, miedzymiastowa, czy miedzynarodowa - nawet USA)- polecam: www.IPFON.pl
        • p_lar VOIP ok. ale co jak zabraknie prądu? 29.01.06, 10:14
          Czy, se wtedy zadzwonisz? Stacjonarny i komórka mają tę przewagę nad VOIP ze
          mają niezależne zasilanie
    • Gość: bunny123 Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.acn.waw.pl 28.01.06, 20:58
      Dawno sie z nimi pozegnalem i jakos tak szczesliwszy jestem. Zeby jeszcze byla jakas konkurencja dla
      STOEN...

Pozdro
      • elas13 Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 21:02
        Ja się zdecydowałam i we wtorek składam osobiście już się mie moge doczekać.A
        internet mam radiowy hi hi
        • warkastrong2 Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 21:16
          ja pozegnałam się z nimi na pocz .roku; mam tel. net i tv w pakiecie z Multimedii
        • Gość: do elas Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 21:34
          napisz prosz na maila co to jest internet radiowy, moj mail:justlon@tlen.pl
      • Gość: estr Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.01.06, 21:12
        W tym tygodniu wysłałam rezygnację.
    • Gość: y Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.06, 21:34
      Gdybym to ja tak mógł zrezygnować z tepsy.. Marzenia..
      Niestety nie ma nic alternatywnego dla dsl'a w mojej okolicy :(
      • Gość: jasio Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.06, 22:04
        moje marzenie to zrezygnowac z tpsa ale mieszkam na wsi zabitej dechami i to
        jedyna mozliwosc korzystania z internetu, ale za kilka lat mam nadzieje ze ich
        załatwie
        • Gość: Czekający na Wimax Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.06, 05:54
          Tak, po wsiach jest problem. Nawet pożyczyłem na próbę z Idei ten ich cały
          zestaw radiowy do notebooka ale niestety działało to w zwykłym GPRS, żadne
          nowinki o lepszej prędkości się nie odpaliły (trochę za daleko od miasta).
          Niestety na razie neostrada ma u mnie najlepszą jakość. Jeśli Wimax technicznie
          będzie oferował parametry jakie w tej chwili mu przypisują to popędzi TPSie
          kota. Może w końcu zaoferują neostradę bez tego nieszczęsnego abonamentu
          telefonicznego w zestawie.
    • grba Rok 1974 28.01.06, 21:35
      - "Postawiliśmy słupy i przeciągnęliśmy kabel telefoniczny. Kiedy możecie nas
      podłączyć?”
      - „Czekać na pismo”
      A w piśmie: „Informujemy, że planowane podłączenie przewidujemy na rok 1988”.

Fajne są opowieści starszych kolegów z pracy...
    • Gość: beniamin Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.chello.pl 28.01.06, 21:38
      Mnie ta przyjemność dopiero czeka. Długo kombinowałem jak to zrobić. Mam z TP
      ISDN z trzema numerami. Chello odpadło, bo trzy numery od nich kosztują więcej
      niż abonament za ISDN, poza tym są problemy z faksami. Innego operatora nie ma
      na moim terenie. VOIP mi się wydawał gorszej jakości. W końcu spróbowałem.
      Kupiłem router z bramkią voip na dwa telefony, założyłem sobie trzy numery na
      ipfon.pl (dwa normalne i jeden faks, faksy przychodzą mi na maila), podłączyłem
      i działa genialnie. Za dwa-trzy miesiące zrezygnuję zupełnie z TPSA i płacenia
      abonamentu za nic. Już się cieszę na ten moment. W ipfonie płacę 100zł rocznie
      za numer, ale całe te 100zł jest do wykorzystania na rozmowy. W TPSA płacę ponad
      700zł rocznie abonamentu, za co nie dostaję zupełnie nic.
    • pazio Ja jestem wolny od 1 września 2005 28.01.06, 21:57
      Ja jestem wolny od 1 września 2005. Po latach pisania pism, wyjaśniania
      niezaistniałych "przestępstw", odwoływania niezamówionych usług, kłócenia się o
      opłaty za nie, a potem o odsetki od tych opłat itd... W wszystko to załatwiałem
      przez cudowną różową linię.
      Niby głupstwo: wypowiedzieć umowę; ale w tym wypadku ulga naprawdę była wielka.
      Polecam wszystkim
      • Gość: antytpsa Re: Ja też jestem już wolny IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 28.01.06, 22:37
        Gratuliję. Mi się też udało i jestem szczęśliwy.
        Nikomu nigdy nie zyczyłwm żle, ale TPSA to bandycka firma i czekam na jej
        upadek.
    • Gość: Jan Dobry Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.aster.pl 28.01.06, 22:25
      Zrezygnowalem w sierpniu. Mamy 2 x POP placimy 2 x mniej niz w tpsa.
      I mamy telefony przy sobie. W czasie skladania rezygnacji molestowano mnie
      o powod ale nie dysktowalem z blekitnym przedstawicielem. Nie zwrocili mi
      rowniez lobuzy nadplaty ale jestem WOLNYM CZLOWIEKIEM - HIP, HIP, HURRA !
      • Gość: warszawianka Telefon w aster IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.01.06, 22:31
        Jak mialam tpse to bardzo slabo bylo slychac przez telefon bezprzewodowy, jak
        tylko zalozylam telefon z astera (cyfrowy przesył dźwięku) od razu słychać było
        róznice, co do faxu sie nie wypowiadam bo nie mam.
        Mam również internet i kablówkę, wszystko jest w 1 modemie.
      • Gość: regdos.com Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.icpnet.pl 28.01.06, 22:33
        Małe rozczarowanie POP = Orange = TP S.A. :)
        • Gość: POPak Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.06, 06:08
          > Małe rozczarowanie POP = Orange = TP S.A. :)
          Mam nadzieję że gdy korzystam z POPa to przynajmniej nie płacę za korzystanie
          ze znaku towarowego Orange :-). Popatrzcie na cenniki "Orange Go" i "POP". O
          ile ostatnio nie było w Go jakiejś rewolucji to GO jest zupełnie do bani, na
          oko 2 razy droższe niż POP. Na szczęście w TPSIE jest paru ludzi co nie chciało
          zarżnąć kury znoszącej złote jajka. Po cholerę nam znaczek Orange jeśli mamy za
          niego dodatkowo płacić. Zeby chociaż ta kasa zostawała w kraju... Myslę że POP
          wykończy Orange GO a Orange zostanie tylko w telefonach abonamentowych/dla firm.
    • poconick Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 28.01.06, 22:38
      a ja nie moge zrezygnowac z TP :/
      telefon stacjonarny w domu niezbedny, ratuje sie skypem tele2 i tanszym prefixem
      do niemiec.
      Moje marzenie to jesli nie calkowita rezygnacja to chociaz zludne przejscie z
      abonamentem (bo tylko to mi zostalo) do kogos innego.
      Nie lubilam TP a odkad jest made in france - tym bardziej nie lubie!
    • Gość: dziad56 Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.toya.net.pl 28.01.06, 22:52
      ja zrezygnowalem w październiku 2005 i jest to dla mnie pełnia szczęścia
      abonament płaci sie tylko za możliwość połączenia swojego własnego aparatu.
      nie ma z tego żadnej korzyści. próbowalem złożyć pismo lokalnie (TESCO Łódź)
      ale obsługa jest chamska i nie przyjęli pisma. zatem wyslalem do rejonu. i
      udało się
      TP jest firma bandycką. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: notp Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.teldom.pl / *.teldom.pl 28.01.06, 23:27
      ja juz rok temu zrezygnowalam. bylo ciezko dotrzec do informacji jak to sprawnie
      przeprowadzic. po roznych probach okazalo sie ze potrzebne pisemko do centrali.
      pisemko poszlo, tp dzwonilo, a czemu, a po co, a moze jednak nie zrezygnowac.
      dalam rade spokojnie przeprowadzic wszystkie rozmowy. troche sie spoznili z
      odlaczeniem, ale odlaczyli. trzeba tez bylo poprosic nie wiadomo kogo o zwrot
      nadplaty, ale rowniez sie udalo. a pozniej juz tylko wielka ulga i spore
      oszczednosci w domowym budzecie. dodam ze z komorek orange tez nie korzystam dla
      zasady. :D
    • Gość: jakema Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.szczecin.mm.pl 28.01.06, 23:35
      My tez zrezygnowalismy. Teraz mamy Multimedia (tel, net i kablowka). I w sumie
      wychodzi jakies 20 zl wiecej niz sama tepsa. Ale zeby nie bylo sielankowo,
      dostalismy kare za zerwanie umowy. Nasze gapiostwo wyszlo, ale moge z reka na
      sercu powiedziec, ze w tych dokumentach ktore dostalismy z umowa nie bylo nic o
      zerwaniu umowy przed 1 rokiem uzytkowania. A po prosbie o rozlozenie kary na
      kilka rat, bez ogrodek (i odpowiedzi na podanie) sciagneli mi calosc z konta.
      Dziadostwo!!
      • Gość: klops Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.lama.pl 29.01.06, 00:42
        mialem podobnie, ale zachowalem papiery - nie bylo tam nic o ew. karze za zerwanie umowy przed uplywem roku, a jak straszyli kara to im powiedzialem, zeby mi przeslali kopie podpisanego przeze mnie regulaminu promocji, albo zeby sie pocalowali... o tam wlasnie ;-)
        poniewaz nie podpisywalem zadnej promocji /przeoczenie pracowanika albo dzialanie z premedytacja?/ wiec moga zrobic to ostatnie.
        Jedna nauka: z urzedem skarbowym i monopolistami trzeba ostro...
    • ku_klux_klan Mam Netię i nie żałuje 28.01.06, 23:40
      TP SA(Orange) albo PZU to firmy którym nie dam już zarobić.
    • Gość: ua ja mam w MM IP: *.torun.mm.pl 28.01.06, 23:59
      i jest okej jak na razie...
    • Gość: pwelm12 Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! IP: *.chello.pl 29.01.06, 00:17
      Od 04 stycznia jestem wolnym czlowiekiem. TPSA Rulez !!!
      Niech zyje VOIP.
      pzdr
      pawelm12
    • artnow Re: Zrezygnowałem z TP s.a !!!!! hip,hip,hurra!!! 29.01.06, 01:09
      Ja tylko czekam z utęsknieniem, na to jak mi Dialog podprowadzą i astalavista bejbe.

_________
      Poczytaj mnie
      Albo
      Politykuj ze mną
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka