Dodaj do ulubionych

Za co kochamy nasze komorki??

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.06, 14:29
Za co kochamy nasze komorki i dlaczego wlasnie za to, w czym nam pomogly, co
zawalily?
Obserwuj wątek
    • Gość: adi_c1 Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.elblag.dialog.net.pl 15.12.06, 15:07
      Moją Nokię 6600 uwielbiam za to że jak ktoś mnie opierdziela przez telefon to
      dziwnie wycisza i rozłącza. A potym ten ktoś nie może się rozłączyć. A n 8910i
      za to że jest :)
      • Gość: diodek Za to że nie ma bajerów i służy tylko do dzwonieni IP: 81.210.22.* 15.12.06, 19:49
        a
        • Gość: Siemens Re: Za to że nie ma bajerów i służy tylko do dzwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.06, 11:12
          bez przesady, są bajery użyteczne. Na przykład automatyczne wyłączanie telefonu.
          Ustawiasz sobie np. na 22:00 i aż do ponownego włączenia wiesz, że nikt ci głowy
          nie będzie zawracał. Zwłaszcza w środku nocy...

Szkoda, że Siemens zbankrutował na rynku komórek. ME45 to był świetny model.
          • Gość: ZX Nie bardzo łapię w czym komórka różni się od IP: *.mlyniec.gda.pl 16.12.06, 12:35
            łyżki do butów czy młotka, może mi ktoś powiedzieć dlaczego kochamy młotki i za co ?
            • Gość: mlotek Re: Nie bardzo łapię w czym komórka różni się od IP: *.devs.futuro.pl 16.12.06, 14:59
              ja kocham swoj mlotek za egronomiczny trzonek, oraz za to ze jest z jakiegos
              super gatunku stali - nie rdzewieje - zawsze jest ladny - blyszczacy :)
              a tak na powaznie, to tez nie wiem jak mozna kochac martwy przedmiot ?, chyba ze
              koles pytal o szare komorki - te kocham za to ze sa i zyja ze mna w zgodzie
              • Gość: rad Re: Nie bardzo łapię w czym komórka różni się od IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 18:56
                bo świat jest piękny
            • ferris.b Re: Nie bardzo łapię w czym komórka różni się od 18.12.06, 10:56
              Ja nie kocham mojego SE 750i ale bardzo go lubie. Jest niezwykle wszechstronnym, pomyslowym i
              pozytecznym urzadzeniem. Na taka komorke czekalem dobre kilka lat. testowalem juz dziesiatki
              aparatow i jest to pierwszy, ktory spelnia moje potrzeby niemal w 100 procentach. I pomyslec, ze
              poczatkowo kijem nie chcialem tknac SE...
      • forresty Re: Za co kochamy nasze komorki?? 16.12.06, 12:21
        komórek nienawidze i z chęcia bym się pozbył każdej którą mam. niestety smycz
        zapięta wiec wyrok zapadł.
        • Gość: manhu Re: Za co nienawidzimy komorki?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 15:01
          Ja też nienawidzę, ale zupełnie serio, bo dzięki komórkom koszty rozmów wzrosły paranoicznie. Co tępsze tłumoki winią za to TPSA, ale akurat tu to nie wina tepsy. Tylko tego że jest kupa pipipi co wolą pogadać lokalnie przez komórkę niż przez normalny telefon (co daje np.w Wa-wie 10-20zł zamiast 1zł)
          • yavorius Re: Za co nienawidzimy komorki?? 18.12.06, 15:10
            Gość portalu: manhu napisał(a):
            > Ja też nienawidzę, ale zupełnie serio, bo dzięki komórkom koszty rozmów
            > wzrosły paranoicznie.

Rotfl.
      • Gość: Autor Dzięki inetowi z komóry z widzę ilu jest idiotów IP: *.mlyniec.gda.pl 16.12.06, 12:47
        na różnych forach
        • pako19 Lubię swoją komórkę że zawsze jest przy mnie,nawet 17.12.06, 19:58
          kiedy nie ma przy mnie nikogo. Że mówi do mnie, wtedy gdy wszyscy milczą. Że
          budzi mnie gdy wszyscy śpią.Że przypomina o tym o czym wszyscy zapomnieli.Że
          mogę do niej mówić z bliska, nawet na nią krzyczeć, mogę patrzeć na nią
          godzinami jej dotykać a ona nie ma mi tego za złe.
          Jednak najważniejsze że jest skromna i nie wynosi się ponad inne;)
          --------------------------
          filatelista.blox.pl/html
          www.allegro.pl/show_item.php?item=149835421
    • falkon310 Re: Za co kochamy nasze komorki?? 15.12.06, 16:28
      Ja za to, ze moge sobie ogladac telewizje podczas roznorakich wypadow, albo
      podczas nudnej jazdy pociagiem.
      • Gość: krolikson Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: 213.158.197.* 15.12.06, 18:30
        motka L7-za to ze jest super cieniutka ;)
        • Gość: ull Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.06, 18:45
          Moja nokijka [nevermind jaki model,na pewno nie najstarszy xD] - za to,że nie ma
          aparatu, kamery, dzwonków mp3, telewizji w sobie i Bóg wie jeszcze czego...
          ,czyli za to,że jest bardzo prostym i normalnym telefonem.. [Bo mi nie potrzeba
          wszystkomającego fona ;D]
          ;p ;))))
          • sudione 5510 forever ?;) 15.12.06, 18:57
            Za to, że jest to jedyny telefon na świecie, który ma MP3, radio i pełną klawiaturę w standardzie QWERTY, świetny dostęp do opcji przez przyciski zew., genialnie rozwiniętą scenę podziemną. Wad praktycznie zero.;) No dobra, może na siłę to:
            - mała pojemność pamięci [tylko 64MB]
            - zbyt duża szerokość telefonu
            - jakościowo słabe słuchawki w standardzie
            - USB 1.1
            Brak aparatu, czy brak kolorowego wyświetlacza wcale mi nie przeszkadza. Żal tylko, że Nokia 5510 jest największym niewypałem tej firmy pod względem sprzedaży i niestety nie zanosi się na następce, a szkoda, WILEEEEELKA szkoda, bo już bym stał w kolejce u operatora.:) Może zrobią z Sony mylo™ telefon ? Jeśli nie, to zostanę wierny mojej 5510 do samego końca, mojego lub jej.;)
            • Gość: Poqueli Re: 5510 forever ?;) IP: *.cnb.com.pl 15.12.06, 19:11
              O, przez 3 lata używałem :). Świetny telefon, do tego zawsze była z nim kupa
              śmiechy. Często tłumaczyłem innym, iż jest to telefon z opcją samoobrony, z
              racji gabarytów. Aha, nie jest to jedyny telefon z pełną klawiaturą ;). Ale
              przesiadłem się na coś innego.
              Motorola v360 -fajny ;). Po prostu.
              • Gość: Mateo Re: 5510 forever ?;) IP: 80.169.134.* 18.12.06, 10:54
                O rany ale mnie zaskoczyliscie! Mialem 5510 przez rok i nie moglem sie doczekac
                zeby jej sie pozbyc. Fatalne klawisze, rozmiar cegly, tylko 64 mb pamieci -
                nawet calej plytki nigdy nie moglem zgrac.. Najgorszy telefon jaki mialem (no
                moze poza pierwszym (Motorola T2288) ta nawet zegarka nie miala ;)
                Pozdrowienia!
                • Gość: Poqueli Re: 5510 forever ?;) IP: *.cnb.com.pl 18.12.06, 16:08
                  Wszystko zależy od podejścia :). Klawisze - fakt, żenada ;). Pamięci mało, itd.
                  Ale telefon ma coś w sobie :]. Aha, jest pancerny - upadki na beton,
                  nastąpienia, rzucanie nic mu nie robią.
            • Gość: Fatman Re: 5510 forever ?;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.06, 17:09
              Klawiaturę QWERTY posiada kilka innych telefonów. Między innymi palmofony SPV/HTC
          • Gość: mol Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.acn.waw.pl 16.12.06, 12:23
            A ja bajerki w telefonie bardzo lubie. Pierdolki, gadzeciki sprawdzac sobie.
            Videorozmowy, telewizja w komorce. Wiadomo, ze na codzien z tego nie
            korzystam, ale lubie miec ;)))))))
        • Gość: kris Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.06, 18:47
          ja nie kocham, to przecież zwykły przedmiot codziennego użytku.
          • Gość: paweł za głupie pierdoły niektórzy siedzą przy tel. jakb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 17:12
            i piszą różne durne "sex-smsy" albo "podryw-smsy" do chłiopaków i dziewczyn a
            ja uważam że to głupie, jakby to było ich jedyne zajęcie.
      • Gość: zdara Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.acn.waw.pl 16.12.06, 11:59
        O co chodzi z ta telewizja?? Jak to robisz, ze ogladasz na komorce??
    • Gość: yuana Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 18:56
      A ja nie mam komórki :) I wcale jej nie potrzebuję . Jak ktoś mnie chce znaleźć
      to jetem w domu, albo w pracy - a poza tym zawsze można wysłać maila.:) Nie
      czuję potrzeby być dostępna zawsze i wszędzie (jakkolwiek to brzmi) Znajomi już
      kilka razy chcieli podarowaćmi telefon podejrzewając mnie o skąpstwo. czy tak
      trudno zrozumieć, że nie wszyscy MUSZĄ mieć komórkę?
      • Gość: Bajki z Kaczolandu Re: Za co kochamy nasze (szare) komorki? IP: *.natpool5.outside.ucf.edu 18.12.06, 16:43
        Lubie swoja komorke bo miesci sie w niej wystarczajaca
        ilosc drewna do kominka, poza tym, moge tamze w ciszy
        i w skupieniu zapalic papierosa. Zas TELEFONY komorkowe
        to zupelnie inna sprawa...
        • meetsue Re: Za co kochamy nasze (szare) komorki? 18.12.06, 20:13
          a ja LUBIĘ mój telefon, bo jest ładny, funkcjonalny i posiada klapkę :)
          dobrze jest mieć telefon, z którego się jest zadowolonym.
    • Gość: ania Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.chello.pl 15.12.06, 19:05
      sagem myx6-2 za to, że fajne fotki robi i filmiki :)
    • tolech Re: Za co kochamy nasze komorki?? 15.12.06, 19:17
      Nie kocham swojej komórki, ale lubię ją za to, że dzięki niej pozbyłem się TEPSY
      ze mojego domu. Mam Sony Ericssona K310i.
    • Gość: kabelek Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.aster.pl 15.12.06, 19:38
      za guziczki. bosze co za debili swieta ziemia nosi...
    • ziuz nie kocham 15.12.06, 19:39
      a ja nie kocham.
      mam nokie 1600 i kupilam ja, bo potrzebowalam drugiego aparatu, no i jest mala i
      nie robi zdjec i nie ma tych wszystkich niepotrzebnych funkcji. telefon sluzy do
      dzwonienia i pisania smsow. a nie do kochania. do kochania mam cos, a raczej
      kogos innego ;)
      • Gość: Mrozik Re: a ja Kocham :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 19:49
        A ja kocham moją w220 bo bez niej jak bez ręki (prawej ;))
        • Gość: q Re: a ja Kocham :) IP: *.aster.pl 15.12.06, 19:52
          patrzysz jej gleboko w ekranik i calujesz pod antenke?
          • Gość: Mrozik Re: a ja Kocham :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 20:08
            Ona nie ma antenki :P
            • Gość: e [...] IP: *.aster.pl 17.12.06, 12:27
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: michal Za nic to tylko maszyny, ja kochac moge tylko ludz IP: *.bazapartner.pl 15.12.06, 19:55
      Pozdrowa
    • blq wiedziałem że to pójdzie na stronę główną portalu! 15.12.06, 20:01
      denny tytuł, denny wątek, ale "chwytliwy".
      a ten cieć z GW uwielbia takie. niech ktoś wreszcie zwolni tego ciecia?

taaak, i znów się skrzykują oszołomy wszelkiej maści, od "komórkowych maniaków",
      po "komórkowych kontestatorów". a także "last but not least" - miłośnicy starych
      nokii, od 3110 po 6021....

....i zabawa trwa!

właśnie m.in. przez to mam dość forum "komórki".

a w kwestii za co kochamy komórki: jak już ktoś napisał "kochać można tylko ludzi".
      • Gość: Mrozik Re: wiedziałem że to pójdzie na stronę główną por IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 20:07
        "właśnie m.in. przez to mam dość forum "komórki" to wcale tutaj nie pisz-nikt
        ci nie karze :/
        • Gość: taki jeden Re: wiedziałem że to pójdzie na stronę główną por IP: 198.36.87.* 15.12.06, 21:05
          To jest forum telefony :P(nie komórki)
          • Gość: aztek_zory Re: wiedziałem że to pójdzie na stronę główną por IP: *.ipt.aol.com 15.12.06, 21:07
            A ja lubie swojego SE V800 bo ma niepowtarzalny styl
        • nelsonek Re: wiedziałem że to pójdzie na stronę główną por 15.12.06, 21:10
          Na forum nikt nikogo jeszcze nie ukaral. Nie wiem skad Ci to w ogole do glowy
          przyszlo!

Gość portalu: Mrozik napisał(a):
          > "właśnie m.in. przez to mam dość forum "komórki" to wcale tutaj nie pisz-nikt
          > ci nie karze :/
        • kolodziejo [...] 17.12.06, 11:15
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • yavorius Re: wiedziałem że to pójdzie na stronę główną por 16.12.06, 20:23
        Nie marudź, to ja poprosiłem adminów żeby wrzucili na główną ten wątek, by
        rozruszać forum:)
    • Gość: Gość portalu Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 21:28
      Za wibracje. Och! Och! Ooooooooooooooooooch!
      • kolodziejo Re: Za co kochamy nasze komorki?? 17.12.06, 11:19
        :D
    • Gość: skyper Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie 15.12.06, 21:41
      doceniam sony V600
      wszechstronnosc,pierwszy tel, na ktory naprawde nie narzekam
      G3,mp3,foto(1,3mgp)
      menu ktore sie nie zacina
      mam z bratem dwa takie same on go tydzien temu utopil..... wysuszyl i hula :)(to
      sie ceni)
      moj znajomy zmoczyl nokie i kicha..

• Gość: billy. Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 21:45
        tzn.lał na nią?[szczał?]
    • Gość: BUC ja tylko lubie.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 21:58
      za to, ze nie reaguje na telefon z niektorych numerow, za to, ze "wie" na ktorym
      btsie jest zarejestrowana, ze o odpowiedniej godzinie zmienia profil. Za
      wyswietlacz z duzym zegarem jako wygaszacz. Za to, ze telefonuje, odbieram,
      wysylam. Za to ze nie jest na plaska baterie, mozna przez nia rozmawiac w
      samochodzie.
      A druga - za sluzbowa karte :)
      • Gość: volf Re: ja tylko lubie.... IP: *.173.wmc.com.pl 15.12.06, 22:20
        za nawigację GPS, Symbian rulezz!!!
        • Gość: Taka jedna Re: ja tylko lubie.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.06, 22:33
          A ja swoją lubie bo ma klapke :)

Komorka to dla mnie sms-y telefony, ale i wszystkie ważne rozkłady, numery kont,
          wazne smsy, notes sprawy do załatwienia, ciekawe mysli, cytaty z tego co
          przeczytałam. zapisane bo inaczej by uciekly budzik, gry itp,

OD POCZATKU NOWEGO ROKU , bede miała notes, ale i tak pewnie ponosze go przez
          miesiac i zostanie na biurku w biurze.

Dzięki niej rozwiązuje wiele spraw błyskawicznie.
        • Gość: BUC Re: ja tylko lubie.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 14:42
          jak Ty biedaku jezdziles samochodem 2 lata temu?
          hi hi hi

Do babci na obiad z gps...
    • Gość: c-nik Dlaczego Slowacki nas zachwyca ? IP: 82.139.44.* 15.12.06, 22:59
      Takie mam skojarzenie z pytaniem, a Wy?
      • beejay02 Re: Dlaczego Slowacki nas zachwyca ? 16.12.06, 03:38
        Słowacki, a nie Słowaczki?
      • Gość: BUC Re: Dlaczego Slowacki nas zachwyca ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 14:43
        Jak zachwyca jesli nie zachwyca
    • pankow Re: Za co kochamy nasze komorki?? 15.12.06, 23:09
      Może za to, że jest ich ok 20 milionów w 1 mililitrze???
    • Gość: irek Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.chello.pl 15.12.06, 23:15
      Ja nie kocham swojej komórki, podobnie jak butów i paska od spodni :)
      • Gość: mody Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.06, 00:53
        a wkladki do butow i guzik w rozporku ??
    • Gość: wart Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: 217.153.84.* 16.12.06, 08:48
      za to, że ma mnóstwo bajerów, przez co jestem lepszym czlowiekiem niż ci którzy
      takiej komórki nie mają
    • Gość: lilitth Re Nie kocham przedmiotów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.06, 09:01
      Kocham mojego Janka i dzieci, a przedmiot do których nalezy komórka ułatwia mi
      komunikację ze swiatem i zatrzymanie czegos miłego *wbudowany aparat foto.* na
      dlluzej
    • Gość: moja_komórka Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.wolomin.net 16.12.06, 09:27
      Kocham swoją komórkę za to, że 24 lata temu połączyła się z komórką mojego męża, i jest dziś piękną młodą kobietą. Pomaga i wspiera. Nie zamieniłabym jej na żadną inną!

• Gość: Zaciekawiony Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.12.06, 10:19
      Kochamy? Jak się nazywa to zboczenie?
    • peter.steele Re: Za co kochamy nasze komorki?? 16.12.06, 10:29
      moja była okie 6100 kochałem za to, ze była mlutk i chowala sie do malutkiej
      ieszonki w jeansach, le w pewnym momencie ją znienawidzialem, bo miałem dostac
      prezent w postaci unikalnej płyty metallicy i iałem tylko dac otwierdzenie, ze
      te płyte chce i wtedy soft nawalił.
      A obecna 6230i kocham za to, ze ma za dzwonek odgłos silnika porsche 911. Ale
      tez za to, ze dzowni w odowiednim momencie.
      A mimo tych wszystkich bajerów kupiołem sobie na allegro moj pierwszy telefon
      alctela one touch easy. za to, ze był moim pierwszym telefonem i za to, ze był
      niezniszczalny wręcz pancerny.
      • Gość: MoD Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 10:59
        a ja moze nie kocham, ale lubie ja za to ze jak pada moge sie do niej schowac, i
        trzymam w niej wegiel, i grabie...ze jest fajna drewniana, ma dwuskrzydlowe
        drzwi ktore zlowieszczo trzeszcza przy otwieraniu, za to ja lubie...
    • bartekdorota Re: Za co kochamy nasze komorki?? 16.12.06, 11:30
      SonyEricsoon P910i - super zabaweczka, Sonyericsoon K750i za super aparat,
      Nokia 6230i za całokształt, bardzo dobry telefon we wszystkim.
    • pluci Re: Za co kochamy nasze komorki?? 16.12.06, 11:46
      Jak można kochać przedmiot?!
    • Gość: O_o Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 16.12.06, 11:58
      > Za co kochamy nasze komorki

Telefon, nawet najbardziej odjechany, to zawsze tylko telefon, ludzie.
      Ja nie kocham, tylko uzywam.
      • Gość: mac Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.svenskaspel.se 16.12.06, 12:22
        za to ze ma ...latarke. jak ja kupowalem to myslalem na ch... mi latarka w
        komorce. ale juz pare razy sie przydala!!!!
        • Gość: 5140 Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.acn.waw.pl 16.12.06, 12:26
          Za to, ze ma kompas, latarke, termometr, a do tego moge sobie na nim odtwarzac
          telewizje ;p
          • Gość: jjk Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 12:37
            Ten wątek mnie obraża. Trzeba chyba być płytkim jak Paris Hilton, żeby kochać
            telefon
          • Gość: zdzich Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.acn.waw.pl 16.12.06, 14:17
            A w jakim to telefonie i w jakiej sieci mozna ogladac telewizje komorkowa??
            • Gość: berek Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.acn.waw.pl 16.12.06, 14:22
              W wiekszosci telefonow, a poki co w orangu. Trzeba tylko jakiegos esa
              aktywacyjnego wyslac i tyle. niecale 20 zlociszy miesiecznie ten gadzecik
              kosztuje...
              • Gość: sd Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.acn.waw.pl 16.12.06, 14:51
                A jakie kanaly mozna odbierac?
                • Gość: zgon Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.acn.waw.pl 16.12.06, 15:29
                  tnv24, 4fun tv, tvn turbo. generalnie z pakietu tvnu. a poza tym, to co, nie
                  mozna sobie wygooglac?? wszystko na tacy ma byc podane?
                  • Gość: mikser Re: Za co kochamy nasze komorki?? IP: *.acn.waw.pl 16.12.06, 17:38
                    www.orange.pl/portal/map/map/discover_category?pageid=1446788&id=1660445
                    prosze bardzo
                    • Gość: szelma tv w komie = wypas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.06, 07:38
                      Wlasnie dojechałem do pracy, a po drodze zaliczyłem poranek z tvn 24 :) dzieki
                      za to info!
    • Gość: ZX Komórka pomogła mi połączyć się z internetem i IP: *.mlyniec.gda.pl 16.12.06, 12:45
      stwierdzić, że jest on pełen idiotów.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka