Dodaj do ulubionych

Czarnoccy - jestescie?

IP: 209.247.222.* 04.11.04, 14:50
Prosze o wpisy Czarnockich z calego swiata . Proponuje tez podac miejscowosci
w ktorych mieszkacie . Pozdrawiam wszystkich Czarnockich -
Agnieszka z Linden w USA.
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotr Czarnocki Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 16:22
      Dzień dobry Agnieszko podobno poszukujesz Czarnockich ??? ja jestem Czarnocki i
      wlasnie zajmuje sie sprawa naszej rodziny i dochodze do zrodel tzw.naszych
      przodkow.Jesli chcesz sie ze mna skontaktowac to na e-maila: dyniek1@wp.pl lub
      jak masz gadu-gadu to 4721109. Moze pomozesz mi w tym dochodzeniu na temat
      naszej rodziny. Ja mieszkam w Elblagu na polnocy Polski. Pozdrawiam Serdecznie
      Piotr Czarnocki
      • Gość: wasas Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.04, 15:35
        są w Siemiatyczach,podlaskie
    • Gość: Czarnocka Re: Czarnoccy - jestescie? IP: 209.247.222.* 11.12.04, 01:19
      zwatpilam w Czarnockich - jednak mam nadzieje , ze lista sie rozrosnie .
      pozdrawiam wszystkich . Odezwe sie na gg.
      • matorato Re: Czarnoccy - jestescie? 13.12.04, 17:58
        Witam :)
        Nie mam na nazwisko Czarnocka ale znam rodzinę Czarnockich z Warszawy.
        Pozdrawiam.
        • fran.wro Re: Czarnoccy - jestescie? 05.07.20, 17:00
          Witam , poszukuję rodziny Czarnockich z Warszawy jeżeli wiecie coś o Wojciechu i Rozalii z.d Olędzkich to moi pradziadkowie
    • Gość: J.Czarnocka Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.05, 08:42
      Jestem Czarnocka z Bytomia,ale rodzina pochodzi z Warszawy. Pozadrawiam
      • Gość: Iganie Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.13, 21:12
        Jestem Czarnocki z Siedlec wiem że w Polsce jest około 3000 Czarnockich i około 1000 w dawnym woj.Siedleckim moi przodkowie pochodzą z Czarnot na Mazowszu historycznie Podlasie wiem że ród Czarnockich pochodzi z pod Krakowa i osiedlił się na Podlasiu
        • Gość: Pawlak Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.14, 23:57
          Witam. Poszukuję informacji o Czarnockich z Czarnot.
          Konkretnie chodzi o Maniannę Czarnocką, która wyszła za mąż za Leopolda Rzewuskiego i miała z Nim ponoć 4 córki : Leokadię ,Janinę , Genowefę i Reginę. Dzieci Reginy obecnie mieszkają w Siedlcach.
          Nie wiem jak miał na imię ojciec Marianny. ( podobno Teofil ale czy na pewno?)
        • Gość: Rafał Czarnocki Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.15, 11:10
          www.zsokolowa.com/index.php?option=com_content&view=article&id=23:czarnocki-herbu-lis&catid=4:topami-przodkow&Itemid=5

Historia rodu Czarnockich
        • m-zacharczuk58 Re: Czarnoccy - jestescie? 26.12.15, 16:45
          Witam, pochodzę z Czarnockich z Czarnot.Moimi przodkami których udokumentowałam są Bazyli s Adama ur. 1735 r, Ignacy 1778,Stanisław ur.1718 r , Mateusz ur. 1846 r, Jan ur. 1888 ri mój ojciec Albin Czarnocki ur. 1920 r mieszkał w Lipinach, ja natomiast nazywam się Maria Zacharczuk i mieszkam w Łosicach. Mam również rejestr podatku pogłównego województwa podlaskiego z 1676 r z którego wynika, że w tym roku w Czarnotach żyli Stanisław i jest to prawdopodobnie mój praprzodek, mieszkali również Tomasz, Wojciech, Maciej z dwoma synami,Grzegorz z bratem, Wojciech z synem, Jakub z synem, Walenty, Krzysztof być może to pomoże w ustaleniu kolejnych praprzodków tak jaka to udokumentowałam. Wszystkie akty urodzeń z tej rodziny znajdują się w Paprotni od 1600 roku. Pozdrawiam i proszę o kontakt.
          • fran.wro Re: Czarnoccy - jestescie? 05.07.20, 17:02
            Witam , poszukuję rodziny Czarnockich z Warszawy jeżeli wiecie coś o Wojciechu i Rozalii z.d Olędzkich to moi pradziadkowie...
      • fran.wro Re: Czarnoccy - jestescie? 06.07.20, 10:48
        Poszukuję rodziny Czarnockich z Warszawy z linii Wojciecha i Rozalii zd Olędzkich
    • Gość: Andrzej Czarnocki Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.impan.pl 01.02.14, 12:12
      Mieszkam od urodzenia w Warszawie, ale rodzice pochodza spod Sokolowa Podlaskiego, tam jest wies Czarnoty, ojciec nie pochodzi jednak z Czarnot, tylko z Wyrozab
      • Gość: Grażyna Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.adsl.inetia.pl 12.02.14, 16:30
        Witam.
        Jestem wnuczką Zofii i Kajetana Czarnockich,którzy mieszkali we wsi Rakowo-Podleśne-Stare w gminie Mały Płock, w powiecie łomżyńskim.
        Poszukuję informacji na temat moich przodków.
        Pozdrawiam serdecznie .
        • leszek500413 Re: Czarnoccy - jestescie? 02.12.15, 17:52
          Witam, czy nazwisko rodowe Zofii to Wolska i pochodziła ze Skrzeszewa n/ Bugiem w powiecie Sokołów Podlaski, zaś Kajetan zmarł w 1939 r ?
          • Gość: Grażyna Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.adsl.inetia.pl 14.02.16, 17:26
            Witam, bardzo dziękuję za kontakt. Tak, chodzi o Zofię Wolską i Kajetana Czarnockiego (Kajetan zmarł na zesłaniu pod Murmańskiem najprawdopodobniej na przełomie 1941/42 r.). Nadal żyją dwie córki Kajetana Czarnockiego (moja matka i jej siostra). Czy ma pan może jakieś wieści o rodzeństwie Kajetana (braciach i siostrach)? Pozdrawiam serdecznie.
            • leszek98765 Re: Czarnoccy - jestescie? 23.03.16, 17:08
              Witam, myślę, że trochę wiem o tej rodzinie. Proszę o kilka info o pani. Między innymi jakie jest imię i nazwisko pani matki oraz jej siostry i gdzie mieszkają. Czy, Kajetan był sam zesłany ? ,,,, Pozdrawiam ..
            • marzena345 Re: Czarnoccy - jestescie? 23.12.18, 20:59
              Znam tą rodzinę.
              Rodzice Kajetana to Waleria i Stanisław.
              Rodzeństwo bracia Ignacy i Franciszek A siostry Zofia, Eugennia, i jeszcze jedna ale imienia nie znam. Kajetan pochodził z Kobylany-kozy gmina Paprotnia, powiat Siedlecki. Jestem wnuczką Ignacego.
    • Gość: Andrzej Czarnocki Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.impan.pl 01.02.14, 12:17
      czaki@onet.pl
    • jercza50 Re: Czarnoccy - jestescie? 31.08.15, 14:52
      Dzień dobry. Nazywam się Jerzy Czarnocki. Jestem synem Władysława i Genowefy Kaczanowskiej, wnukiem Teofila i Marianny Dmowskiej, prawnukiem Jana i Felicjany Otwinowskiej. Jan natomiast był synem Pawła z Czarnot i Małgorzaty Wyrozębskiej a wnukiem Grzegorza i Katarzyny Czarnockiej itd. Pozdrawiam. jerzy.czarnocki@vp.pl
    • Gość: Paweł Czarnocki IP: *.multimo.pl 06.10.15, 15:37
      ja jestem Paweł Czarnocki z rodu herbu lisa . Bytów.
    • Gość: Maria Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.146.128.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.12.15, 16:23
      Witam.Pochodzę z rodziny Czarnockich. Wiem,że moi przodkowie pochodzą z Czarnot parafia Paprotnia. Pochodzenie to udokumentowane mam na podstawie aktów urodzeń. Pierwszym udokumentowanym praprzodkiem jest Bazyli s. Adama ur. 1735 później był Ignacy ur.1778, Stanisław ur. 1818, Mateusz ur.1846, Jan ur.1888 i mój ojciec Albin Czarnocki ur. 1920 mieszkający w Lipinach . Ja natomiast nazywam się Zacharczuk i mieszkam w Łosicach na wschodzie Polski. Zainteresowałam się pochodzeniem swoich przodków po ukazaniu się artykułu w internecie. Bardzo chcę poznać jak najwięcej osób z tej rodziny. Proszę o kontakt.
      Pozdrawiam.
      • janusz_czarnocki Re: Czarnoccy - jestescie? 10.03.16, 21:06
        Witam nazywam sie czarnocki i moi rodzice pochodza z gminy drochiczyn .to jest niedaleko losic tylko dzieli rzeka bug jest to nie daleko .Na temat Czarnot slyszalem duzo tematow. Napewno wiekszosc Czarnockich pochodzi z tej miejscowosci. Mam pytani jak uzyskalas wszystkie dane dotyczace przodkow i jak to zrobic czy to jest latwe do uzyskania ze strony prawnej ??
        pozdrawiam
        Janusz Czarnocki

• janusz_czarnocki Re: Czarnoccy - jestescie? 09.03.16, 21:23
      Witam,nazywam sie Janusz Czarnocki i mieszkam w Brukseli.
      Moi rodzice miszkali w woj Podlaskim
      Mysle ze bedzie nas wiecej
      Pozdro dla Czarnockich
    • Gość: Grażyna Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.adsl.inetia.pl 07.04.16, 18:13
      Witam.Dziadek mój Kajetan Czarnocki został zesłany na Sybir z synem Stanisławem.Moja mama Krystyna Butkiewicz z domu Czarnocka mieszka w Zielonej Górze .Siostra Irena mieszka w Warszawie.Rodzina mieszkała w majątku Rakowo Stare.Proszę o kontakt.
      • leszek98765 Re: Czarnoccy - jestescie? 17.04.16, 20:24
        No to witam Kuzynkę. Podaje e-mail do kontaktu : leszek98765@interia.pl
        • Gość: Gość Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.adsl.inetia.pl 13.06.16, 19:38
          Witam i serdecznie pozdrawiam.Nazywam się Grażyna Furmaniak i jestem córką Krystyny.
          Napiszę na podany mi adres.Grażyna
          • marzena345 Re: Czarnoccy - jestescie? 17.03.19, 21:28
            Znam tą rodzinę.
            Rodzice Kajetana to Waleria i Stanisław.
            Rodzeństwo bracia Ignacy i Franciszek A siostry Zofia, Eugennia, i jeszcze jedna ale imienia nie znam. Kajetan pochodził z Kobylany-kozy gmina Paprotnia, powiat Siedlecki. Jestem wnuczką Ignacego. Z Ireną otrzymuję stały kontakt.
    • slaw3170 Re: Czarnoccy - jestescie? 05.03.17, 12:54
      Witam!
      Nazywam się Sławomir Czarnocki mieszkam w Bydgoszczy. Jestem synem Wiktora Czarnockiego- jego rodzice to Matylda i Edward z Czarnot parafia Paprotnia. Rodzice dziadka Edwarda to Wiktor i Bronisława. Wiem od wujka, że rodzina miała herb lisa co potwierdziły wpisy w księgach parafialnych. Proszę o kontakt wszystkich Czarnockich, może wspólnie znajdziemy naszych przodków - slaw3170@wp.pl
      • Gość: Czarnocki Re: Czarnoccy - jestescie? IP: *.centertel.pl 11.05.17, 08:42
        ja jestem Czarnocki i mieszkam w czarnotach a moij przodkowie posiadali herb szlachecki

• Gość: Szlachcic Czarnock Re: Czarnoccy - jestescie? IP: 185.186.16.* 31.01.18, 22:48
          Proszę o kontakt rodowity mieszkający w czarnotach
        • kamienszlachecki Re: Czarnoccy - jestescie? 22.06.18, 20:55
          Witam,
          Tez jestem Czarnocka herbu Lis, moja rodzina pochodzi z Kobrynia, Polesie,
          mieszkam w USA,
          Pozdrawiam rodzine :)
          • Gość: Czarnocki Re: Czarnoccy - jestescie? IP: 185.186.16.* 06.07.18, 11:31
            Ja nazywam się Czarnocki mieszkam w Czarnotach gmina Paprotnia, brat mojego dziadka wyemigrował do ameryki i zrobił tam majątek...
          • marek.czarnocki Re: Czarnoccy - jestescie? 12.03.19, 11:44
            Witam,
            Moi dziadowie mieli majątki w Prużanach i okolicy. Pradziadek był piłsudczykiem, studiował w Petersburgu z bratem J.Piłsudskiego.Józefa Piłsudskiego znał osobiście,którego swego czasu przemycał przez granicę, gdy ten uciekał przed ochraną.
    • marek.czarnocki Re: Czarnoccy - jestescie? 12.03.19, 11:22
      Witam innych Czarnockich,
      Marek Czarnocki h. Lis Bzura. Urodziłem się w Szczecinie, obecnie mieszkam w Rzeszowie. Gałąź mojej rodziny pochodzi z Polesia , tam mój pradziadek i dziadek mieli swoje majątki.Mój adres marek.czarnocki@vp.pl
    • marek.czarnocki Re: Czarnoccy - jestescie? 12.03.19, 11:28
      Dzień dobry wszystkim Czarnockim.
      Jestem Marek Czarnocki h.Lis Bzura. Moja gałąź rodu pochodzi z Polesia, gdzie do wybuchu wojny rodzina posiadała dość spore majątki. Pradziadek i dziadek zostali zamordowani w Katyniu.Ja natomiast urodziłem się w Szczecinie a obecnie mieszkam w Rzeszowie. Mój adres: marek.czarnocki@vp.pl
    • pawkolele Re: Czarnoccy - jestescie? 01.01.21, 03:46
      Hej, jestem Pawłem Czarnocki ze Szczecinka i poszukuje informacji o swojej rodzinie, mój tata ostatnio opowiadał, że pochodzi właśnie z Warszawy, nic nie wiem w sumie o pochodzeniu dokładniejszym rodu, ale jestem ciekawy, zwłaszcza, że nie ma obecnie dużo Czarnockich
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka