Dodaj do ulubionych

Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ

09.11.04, 11:07
Obserwuj wątek
    • Gość: Misia Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.04, 21:43
      znam Mariusza, ma siostre Beate, obecnie mieszka w Wawie a pochodzi z Sosnowca
      • Gość: ewelina Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.11.04, 21:57
        Mam meza o nazwisku Pietkiewicz. Tez pochodzi z Sosnowca, a obecnie mieszka w
        Warszawie.
        • Gość: Misia Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.softpro2.pl 23.02.05, 11:41
          i tez Mariusz?
          moze to ten sam :)
          • Gość: Adam Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.citibank.com 04.03.05, 14:56
            Nie, nie Mariusz.

Mam na imie Adam. Bardzo mi milo.
            • Gość: jaros Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 01.12.05, 09:23
              Znam Pietkiewiczów ze Świnoujścia.Zdzicha i jego córe Anie.
    • Gość: maxwelka Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.aster.pl 13.11.04, 09:20
      Są w Warszawie (gdzieś w centrum) dwie młode, świetne krawcowe/projektantki.
      Jedna ma na nazwisko Juda, druga właśnie Pietkiewicz.
    • Gość: nina Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.devs.futuro.pl 13.11.04, 17:39
      Znam Pietkiewiczów z Suwałk.
      • Gość: Lili Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: 81.219.113.* 04.01.05, 10:25
        Nina ! Pietkiewicze (Irena i Tadeusz) z Suwałk to moje Wujostwo! Może to ci
        sami? Daj znać! Pozdrawiam.
      • Gość: maori Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: 213.25.33.* 01.03.05, 15:09
        Poznań absolwent III LO 1975 Andrzej
    • Gość: Donia Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.05, 22:10
      pracowałam kiedyś z Wojtkiem Pietkiewiczem w markach k.wawy. On pochodzi chyba
      z suwałk.
    • Gość: Safian Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.lubin.dialog.net.pl 02.01.05, 13:33
      Magdalena Pietkiewicz z Legnicy,urodzona w 1981r. obecnie mieszka wLondynie -
      mąż- Pakistańczyk
    • Gość: MARTA Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.pkt.pl 07.01.05, 13:38
      PODAJĘ CI ADRES EMAILOWY MOJEJ KOLEŻANKI Z BYDGOSZCZY O NAZWISKU PIETKIEWICZ
      Adresy e-mail:
      asysttel@pkt.pl

• Gość: jamaka Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.hel / *.hel.3miasto.net 11.01.05, 17:31
        W Helu mieszka rodzina Pietkiewiczów.
      • Gość: marta pietkiewicz Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.05, 22:55
        czesc jestem marta,mieszkam w bydgoszczy ,ma, 22 lata ,jesli chcesz sie ze mną
        skontaktowac to napisz na moj adres 22martin1@wp.pl czekam na kontakt
    • alebla pietkiewicz 19.01.05, 01:59
      Moja prababka była z domu pietkiewicz. Miiała na imię Maria,zdaje się, że córka
      Adama Pietkiewicza.
    • Gość: kore Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.05, 11:59
      w Ciechanowcu na Podlasiu mieszka kilka rodzin o nazwisku Pietkiewicz
    • Gość: marta Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.05, 00:15
      hej! jedna z moich prababek miała na nazwisko Pietkiewicz. Tamci przodkowie
      pochodzili z Wileńszczyzny, bo moja rodzina przyjechała po wojnie z Wilna do
      Szczecina (część gdzieś w okolice Poznania). Więc korzeni szukałabym tam.
      Pozdrawiam i powodzenia! Marta santamarta@o2.pl
      • danazet Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ 01.02.05, 17:24
        w Szczecinie jest rodzina Pietkiewicz skladajaca sie ze sporej gromadki.
        osobiscie znam Elzbiete i jej meza Stanisława
      • alebla Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ 22.02.05, 00:04
        moja prababcia Maria Pietkiewicz córka Adama. Nie wiem gdzie się urodziła, ale
        na pewno na Wileńszczyźnie. Potem wyszła za Aleksandra Olechnowicza, mieszkali w
        Oszmianie.Nie mam pojęcia czy miała rodzeństwo, chciałabym to ustalić.
    • Gość: Magda Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.adsl.xs4all.nl 01.02.05, 17:42
      Na imie mam Magdalena Pietkiewicz i urodzilam sie Lodzi. Moj tata pochodzi z
      Wilna. Po wiecej informacji: reconnect@xs4all.nl
      • Gość: dyktator Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.02.05, 20:34
        moj d-ca w wojsku pietkiewicz w dziwnowie
        • Gość: z kraka Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.autocom.pl 12.02.05, 00:18
          A. Pietkiewicz z Krakowa oraz jego brat - tzw. biznesmen z branży samochodowej
          • a.lojewska Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ 17.02.05, 11:10
            znam profesora Pietkiewicza z Uniwersytetu Poznańskiego. /www.amu.edu.pl/ma
            dwóch synów Andrzeja i Aleksandra.
        • Gość: Dyskutant Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.dip0.t-ipconnect.de 01.03.05, 17:47
          dyktator w ktorym roku byles w Dziwnowie ja 82-84.Pietkiewicz D-ca to ojciec
          Piotra.
          *****************************************************************************
          Czesc Piotrek Pietkiewicz spotkalismy sie juz na forum.Jesli wiesz cos o BSZ co
          sie znim stalo to napisz.
    • Gość: mameja2 Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.05, 17:33
      dobrze znam Pietkiewiczów z Białej Podlaskiej mój mail manjaa@wp.pl
    • ichigats Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ 02.03.05, 13:26
      Znam Agnieszke Pietkiewicz z Jeleniej Góry, dokladnie z Jagniątkowa. Chodzilysmy razem do ogolniaka, ona chyba pozniej studiowala inforatyke we Wroclawiu ale nie jestem pewna.
    • Gość: xxx Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.05, 01:01
      Znam Włodka Pietkiewicza mieszka w Policach pochodzi z Litwy.
      • krol-bush Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ 28.03.05, 00:03
        Koordynator firmy Progres (nie polecam) ma tak na nazwisko. Mieszka w Gdańsku,
        firma ma siedzibę w Pruszczu Gdańskim.
      • asiulka555 Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ 03.02.06, 12:03
        A skad znasz? To raczej moj wujek.
    • Gość: on Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.u.mcnet.pl 25.11.05, 14:11
      Czy ktos zna rodzine Pietkiewicz z Pszczyny?
      • Gość: MK Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 00:34
        Znam Pietkiewicza urodził się w miejscowości Puszcza na Wilenszczyżnie.
        • Gość: Gosc12 Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.05, 18:52
          Hi A ja znam rodzine Pietkiewiczow zam.Duisburg
        • asiulka555 Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ 03.02.06, 11:50
          Czy mozesz podac wiecej szczegółow , prawdopodobnie chodzi o mojego wujka
        • asiulka555 Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ 03.02.06, 11:51
          Podaj wiecej szczegolow, to prawdopodobnie moj wujek,dzieki
      • Gość: Adam Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: Pietkiewicz IP: *.kiev.ua / *.nbi.com.ua 11.04.06, 16:24
        Witam serdecznie.

Mój dziadek, Pietkiewicz oczywiscie, byl z Pszczyny.
    • Gość: ASIAA Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.acn.waw.pl 03.12.05, 17:36
      hej,znam Pawła Pietkiewicza z Białej Podlaskiej
    • Gość: Aniela Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 22:36
      Zapraszam na stronę
      ATFS(tata)
      CBR(mama)czasopismo elektroniczne
      XIV LO Gottwalda (babcia ś.p.)
      Lingwistyki stosowanej UW(siostra)
      www.anielagata.republika.pl (ja)
    • Gość: horus8 Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 14:49
      W Siedlcach są Pietkiewiczowie, cztery sztuki.
      • oblonski Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: PIETKIEWICZ 19.01.06, 23:54
        Znam Pietkiewiczów z Piły
        • kajetano Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: Pietkiewicz 10.03.06, 11:04
          Siostra mojego ojca wyszla za Boleslawa Pietkiewicza, mieszkali w Sejnach.
          Jeden moj kuzyn o tym nazwisku mieszka w Suwalkach a dwoch wyladaowalo w
          Warszawie. Generalnie chyba korzeni trzeba szukac w okolicach Wilna
          • Gość: michal.jagiello Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: Pietkiewicz IP: *.lodz.agora.pl 28.03.06, 15:59
            Jak najbardziej! Moi rodzice i dziadkowie pochodzili z Wilna. Mama przyjaźniła
            się tam z mnóstwem Pietkiewiczów. Może byli nawet spokrewnieni - tego już
            niestety ani mama, ani dziadkowie nie wyjaśnią. Jechali „do Polski” w 1945 r.
            jednym transportem. Wzdłuż Wybrzeża. Jedni Pietkiewicze zostali w Gdańsku, inni
            dotarli aż do Szczecina (z opowieści rodziców pamiętam, że na początku lat 50-
            tych mieli tam aptekę). Dziadkowie i mama wylądowali w Koszalinie. Nazwisko
            ich - Liniewscy. Może ktoś coś kojarzy? Pozdrawiam wszystkich Pietkiewiczów i
            innych wilniuków!
            • Gość: Mariola Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: Pietkiewicz IP: *.netis.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.06, 22:52
              Rodzina Pietkiewiczów mieszka w Dobromierzycach powiat hrubieszowski.
    • Gość: Marta Pietkiewicz Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: IP: *.kromera.osiedla.net 15.05.06, 00:42
      Jestem z rodzinki Pietkiewiczów z Głogowa,łącznie ze mną jest nas tu 6 sztuk + wujek w górach,mój dziadek Zygmunt pochodzi z Wileńszczyzny :)
    • Gość: Marta Pietkiewicz Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: P IP: *.kromera.osiedla.net 15.05.06, 00:43
      Jestem z rodzinki Pietkiewiczów z Głogowa,łącznie ze mną jest nas tu 6 sztuk + wujek w górach,mój dziadek Zygmunt pochodzi z Wileńszczyzny :)
    • Gość: pietkiewicz Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.13, 21:14
      jestem
    • Gość: Sveiki Witaj mój rodzie! IP: *.serv-net.pl 29.05.14, 19:35
      Moje nazwisko- Pitkiewicz. Nie Pietkiewicz, ponieważ nastąpiła pomyłka podczas tworzenia dokumentów mojego dziadka w 1945 roku (miał wtedy rok). Urodził się w Wilnie, ale niestety musieli zostawić wszystko i wyjechać do Polski (a dokładnie do Torunia).
    • Gość: Czytelnik Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: Pietkiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.16, 22:28
      Pan Zbigniew Pietkiewicz (ur. 1928 r. w Cudzieniszkach, pow. oszmiański, woj. wileńskie) z Koszalina jest autorem wspomnień "Ludzie znad Karvisu" wydanej w 2012 r. przez Wydawnictwo "Namislavia". Wspomnienia obejmują okres międzywojenny, czasy II wojny oraz przesiedlenie do Polski. Życiorys Autora: www.namislavia.pl/ludzie_znad_karvisu.htm
      • Gość: Czytelnik Re: Poszukuję wszystkich o nazwisku: Pietkiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.16, 22:31
        Nie Zbigniew, a ZYGMUNT, sorki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka