Dodaj do ulubionych

najlepsze restauracje w Krakowie

28.02.04, 13:40
Od paru miesięcy regularnie jadam obiady w Nostalgii - Karmelicka. Pycha
poledwiczki z kurkami..
Polecam carpaccio z ruccola w Avanti naprzeciwko i w Guliwerze avocado.
Czelkam na inne typy. Ta koło błoń - słabiutka, nad Rudawą - no name, czy
cos takiego.
Obserwuj wątek
      • Gość: Camille Re: najlepsze restauracje w Krakowie IP: *.SNVACAID.dynamic.covad.net 28.02.04, 18:11
        Oj, Krystyna jak Ci zazdroszcze....My jedziemy dopiero w czerwcu i juz sie nie
        moge doczekac! Tym razem bedzie szczegolnie, bo mamy gosci z USA i to bardzo
        "wymagajacych". Zrobilismy juz liste restauracji gdzie bedziemy jadac i chetnie
        sie podziele informacjami.
        Na szczegolna okazje polecam Copernicusa /na Kanoniczej w hotelu Copernicus/,
        Amarone /na Sw. Tomasza w hotelu Pod Roza, wloska kuchnia, swietne wina/ oraz
        Cyrano De Bergerac /na Slawkowkiej, dobra francuska kuchnia/.
        Na "normalne" okazje wybor jest ogromny - korsykanska Paese, Orient Express,
        obie na Poselskiej, Cherubino/wlosko-polskie jedzenie na Sw. Tomasza, obok 2
        fajne knajpki na lampke tokaja z beczki i piszyngera lub szarlotke- Loch
        Camelot i Dym/,CK Dezerter z jedzeniem jak za Franca Josefa/ na Brackiej/,
        Chimera /na Sw. Anny/.
        Jezeli zapragniesz polskiego jedzenia, to oczywiscie jest Chlopskie Jadlo,2
        lokacje- Jana i Agnieszki/, ale ja zamierzam wyprobowac Pod Aniolami- polskie
        wiejskie plus goralskie, przy Rynku sa tez slynne Hawelka i szczegolnie Wentzl.
        Oj, moge tak pisac i pisac, jak masz konkretne pytania to daj znac.
        Przyjemnego pobytu w moim ukochanym miescie!

• Gość: Camille-cd. Re: najlepsze restauracje w Krakowie IP: *.SNVACAID.dynamic.covad.net 28.02.04, 18:26
          Nie zauwazylam Twojego pytania dotyczacego "imprez"- maz osobiscie poleca
          Moliera na Szewskiej 4 i Przychodnie Towarzyska na Florianskiej 53.
          Zalaczam tez link do wiekszosci krakowskich knajpek-nasze ulubione to Maska,
          Manekin, Boogie Woogie/live jazz/, Nic Nowego, Stalowe Magnolie/b. snobistyczny
          lokal..../.

knajpy.krakow.pl/lista
          Na dobra kawe polecam Pozegnanie z Afryka, Cafe Larousse/obie na Tomasza/, oraz
          Carmel Coffee na sw. Krzyza.
          Na lunch zapomnialam wspomniec o cafe Redolfi na Rynku- najlepsza salata jaka
          jadlam w Polsce- salata z wedzona piersia z kaczki, obsypana skaremelizowanymi
          malymi cebulkami ze wspanialym sosem. Naprawde klasa!
        • tralalumpek Re: najlepsze restauracje w Krakowie 28.02.04, 21:18
          Gość portalu: Camille napisał(a):

.....
          > Jezeli zapragniesz polskiego jedzenia, to oczywiscie jest Chlopskie Jadlo,2
          > lokacje- Jana i Agnieszki/, ale ja zamierzam wyprobowac Pod Aniolami- polskie
          > wiejskie plus goralskie, przy Rynku sa tez slynne Hawelka i szczegolnie
          Wentzl.
          > Oj, moge tak pisac i pisac, jak masz konkretne pytania to daj znac.
          > Przyjemnego pobytu w moim ukochanym miescie!
          >

Pamietam jak mnie ugoszczono w Polsce w Chlopskim ... knajpa koszmarna, obsluga
          fatalna, jedzenie kiepskie a nawet bardzo kiepskie

"Pod Anilami" bylam wiele razy, wspaniala kuchnia, dobra obsluga, piekne wnetrze

jest jeszcze jedna knajpka ktora bym polecila Polakom zza granicy: niestety
          bylam tam tylko raz i nie pamietam jak sie nazywa ale wiem ze jest nad Wisla, w
          jednaj z bocznych ulieczek od Kalwaryjskiej. W podworzu sa drewniane altany,
          przy sciezce pochodnie, bodjze dwa poziomy (parter i pietro), jedzenia bardziej
          niz znakomite, obsluga warta napiwku.
          • Gość: Camille Re: najlepsze restauracje w Krakowie IP: *.SNVACAID.dynamic.covad.net 29.02.04, 01:26
            Chlopskie Jadlo jest jedna z tych kontrowersyjnych restauracji-albo sie ja lubi
            albo nie. Moi rodzice ja bardzo lubia, jak rowniez wszystkie dzieci w rodzinie.
            Ja uwielbiam te ich surowki przed jedzeniem, no i chleb ze smalcem i
            twarozkiem. Bylam tam juz tyle razy, ze jadlam chyba wszystko z karty, ale
            najbardziej utkwila mi w pamieci wyborna kaszanka. Stanowczo lepsza jest ta
            oryginalna na sw. Agnieszki, ktorej czescia byla tez jakis czas temu fajna
            rybna restauracja Baba Ryba. Teraz jest czescia Chlopskiego Jadla, zamawia sie
            rybki z tej samej karty, ale ciagle wystroj w jednej z sal zostal/statek,
            sieci, itp/.

Chlopskie Jadlo na sw.Jana to mala klitka, bez charakteru i klimatu.

Jest jeszcze jedna w drodze z Zakopanego-stanelismy tam raz wracajac do Krakowa
            z naszymi amerykanskimi znajomymi ktorzy byli pierwszy raz w Polsce, lekko
            przestraszeni wszystkim naokolo i ta restauracja bardzo przyczynila sie do
            poprawy ich nastroju. Wcinali zurek i tym podobne az im sie uszy trzesly!
            Teraz po 4 latach postanowili wrocic z nami do Krakowa na kilka dni.
            Ale tym razem pojdziemy do Pod Aniolami na 1 z 3 obiadow ktore bedziemy
            wspolnie spozywac. Slyszalam o tej restauracji same pochlebne opinie, nie moge
            sie wiec doczekac. Czesto korzystalam z tego malego sklepiku ktory maja zaraz
            przy restauracji-jest tam prawdziwy wiejski chleb, ogorki kiszone, kielbasa
            lisiecka, oscypki, wedzony schab, mmmm, palce lizac!
            • tralalumpek camille 29.02.04, 09:22
              Bylam chyba ze 3 razy w Chlopskim pare lat temu
              bylo to na samym poczatku dzialalnosci zawsze ktos mi chcial pokazac TA znana
              restauracje az sie w koncu zbuntowalam i powiedzialam dosc, wole do baru
              mlecznego, przynajmniej wiem ze wszystko tam pasuje, stosunek ceny do jakosci
              do smaku i obslugi jest odpowiedni.
              co do smalcu przed jedzeniem, pomysl dobry i znany mi z austrii ale nie w
              takiej formie, podaje sie "swiezy" smalec kazdemu na stol w mniejszych
              ilosciach, kromka z chlebem nie jest niczmym oryginalnym, ale nie przestawia
              pol litrowy garnek ze stolu na stol , bez wzgledu czy ktos wczesniej paluchem w
              nim wygrzebal
              odsluga w biaqlych wymietych podkoszulkach koszmarna, nie majaca co to jest
              kelnerowanie, mamie mojej przyjacioloki wyladowal barszczyk czerowny na kostium
              a panienka tylko obruszyla sie ze wlasciwie to nic sie nie stalo,
              obsluga jest naprawde z lapanki
              jedzenie jest podawane jak w czasach gierka w holiday inn i naprawde jest
              standardowe w smaku (te surowki....)
              wystroj pseudo ludowy, kiedy porownam np ludowy wystroj wlasnie w tej knajpce o
              ktorej wyzej wspomnialam (gdzies w okolicach kalwaryjskiej) i jedzenie tam, jak
              rowniez cala otoczke-obsluge, podanie, to moge powiedziec ze chlopskie mialo na
              poczatku zrobiona reklame i od nastepnego dnia od otwarcia tylko i wylacznie
              ciagnelo na propagandzie i ciekawosci maluczkich "bo to to chlopskie..." ale
              niczym to nie bylo podparte.
              Wioem rowniez jak w innych krajach wygladaja knajpki w stylu ludowym i jednym
              zdaniem podsumowujac chlopskie zostanie dla mnie gierkowskim, geesowskim
              lokalem , ktory plynie na watpliwej slawie

czesto bywam w najrozniejszych lokalach i mam swoje porownania i przemyslenia a
              chlopskie wbilo mi sie tak w pamiec ze nie dam sie tam nawet "koniami zaciagnac"

pozdrawiam
          • szczura1 Re: najlepsze restauracje w Krakowie 02.03.04, 18:18
            tralalumpek napisała:

> Gość portalu: Camille napisał(a):
            >
            > .....
            > > Jezeli zapragniesz polskiego jedzenia, to oczywiscie jest Chlopskie Jadlo,
            > 2
            > > lokacje- Jana i Agnieszki/, ale ja zamierzam wyprobowac Pod Aniolami- pols
            > kie
            > > wiejskie plus goralskie, przy Rynku sa tez slynne Hawelka i szczegolnie
            > Wentzl.
            > > Oj, moge tak pisac i pisac, jak masz konkretne pytania to daj znac.
            > > Przyjemnego pobytu w moim ukochanym miescie!
            > >
            >
            >
            >
            > Pamietam jak mnie ugoszczono w Polsce w Chlopskim ... knajpa koszmarna,
            obsluga
            >
            > fatalna, jedzenie kiepskie a nawet bardzo kiepskie
            >
            > "Pod Anilami" bylam wiele razy, wspaniala kuchnia, dobra obsluga, piekne
            wnetrz
            > e
            >
            > jest jeszcze jedna knajpka ktora bym polecila Polakom zza granicy: niestety
            > bylam tam tylko raz i nie pamietam jak sie nazywa ale wiem ze jest nad Wisla,
            w
            >
            > jednaj z bocznych ulieczek od Kalwaryjskiej. W podworzu sa drewniane altany,
            > przy sciezce pochodnie, bodjze dwa poziomy (parter i pietro), jedzenia
            bardziej
            >
            > niz znakomite, obsluga warta napiwku.
      • Gość: krystyna_jl Re: najlepsze restauracje w Krakowie IP: *.70.203.213.internet9tcollecte.9massy1-1-ro-bas-2.9tel.net 28.02.04, 23:57
        Jestes kochana, Camille, i Tralalumpek i Dziga tez b.dziekuje. Wydrukowalam
        sobie i jeszcze bede zbierac. "Pod Aniolami", gdzies juz czytalam superlatywy
        na temat tej restauracji. W Chlopskim Jedle bylismy w grudniu, rok temu; nie
        pamietam, co zamawialismy, ale smakowalo. Generalnie, to bedziemy jesc u Cioci
        i u kolezanek. Mamy 2 wyjscia sluzbowe, gdzie my zapraszamy (mysle, ze wybiore
        z podanych namiarow), oraz kilka na luzie, aby zrewanzowac sie rodzince i
        kolezankom. A oprocz tego cos dla Mlodego (juz nie tak calkiem), bo
        musi "zmienic klimat" ...ale tu licze na mlodziez moich gospodarzy; gdyby to
        bylo wiek temu, oj, to bym sie nie pytala gdzie!:-))).
        Dzieki, Krakuski i sympatycy.
    • dziga Re: najlepsze restauracje w Krakowie 28.02.04, 22:44
      nie zapominajcie o "pod aniłami"! do końca mych dni nie zapomnę jak moi
      amerykańsko-azjatyccy goście wzdychali nad półmiskiem wędlin w ww. lokalu. z
      zachwytu rzecz jasna! ale i bigos, i sernik tamże były doskonałe!
      "CK dezerterzy" to lokal godny polecenia - żeberka cudowne i takież pierogi.
      jeśli goście są "normalnie" polecam też "u babci Maliny" na Sławkowskiej -
      właściwie bardziej stołówkę-jadłodajnię niż restaurację, ale jedzenie wyborne,
      a i klimat - możliwe, że egzotyczny dla gości.
      w Krakowie jest z czego wybierać, a nawet jeśli by nie było, to i miasto obroni
      się samo!
      a! i koniecznie proszę się udać na Kazimierz, ale raczej na drinka lub Tokaj "z
      krana". ach... satysfakcja gwarantowana! pozdrawiam serdecznie. g
      • Gość: dalloway Re: najlepsze restauracje w Krakowie IP: 81.18.213.* 29.02.04, 09:51
        wczoraj wklepałam długi post, ale się nie zapisał!

co do chłopskiego jadła - pamiętam pierwszą wersje, wtedy jeszcze nie sieć - w
        Głogoczowie przy zakopiance - to była absolutna rewelacja pod każdym względem

na św. Agnieszki byłam zaraz po otwarciu, ale to już nie miało nic współnego z
        tym prawdziwym Chłopskim Jadłem, na św. Jana nawet nie zajrzałam, ale dałam się
        parę razy zaciagnąć w Zakopanem i tam to już w ogóle żenada. czy w Głogoczowie
        dalej jest fajnie nie wiem, wole nie sprawdzać

ale niestety pod Aniołami też mnie "przykrość" spotkała, a raczej zdziwienie,
        takie że mnie zatkało
        byłam z moim narzeczonym, ja wzięłam gorącą przystawkę, on zupę i oboje jakieś
        mięcho czy rybę. kelner szybko się zjawił z moją przystawką i natychmiast
        rozpłynął we mgle. głupio mi było jeść, ale w końcu zaczęłam, żeby nie zdążyło
        całkiem ostygnąć. kelner z zupą nie nadchodził. skończyłam jeść, odczekaliśmy
        dłuższą chwilę i pojawił sie kolega pana, który przyjmował zamówienie. postawił
        przed nami "drugie" i na pytanie, czy nie zapomniał o zupie odpowiedział, że
        skąd, w tej resturacji kelnerom sie to nie zdarza, po prostu poda ją po mięsie,
        bo kucharz nie zdążył dogotować...
        nie bardzo wiadomo - śmiać się czy płakać?

przy okzji mam pytanie - może ktoś mi pomoże
        wszytskie wymienione wyżej knajpki są bardzo popularne i powszechnie znane. ja
        natomiast w ubiegłym roku byłam ze znajomymi w niedużej restauracji na
        Kazimierzu - nie zapamiętałam ani jej nazwy, ani dokładniejszego położenia, bo
        znajomi dowieżli mnie samochodem pod same drzwi i było już ciemno, a ja
        padnięta po ciezkim dniu pracy. zapamiętałam, że jest mocno przeszklona, takie
        wielkie okna - ściany, ma kształt długiego prostokąta (szerszym bokiem do
        ulicy), a przechodząc przez salę jadalną można wyjść na patio. menu jest z
        mocna nutą francuską i w ogóle cały klimat taki, kelenerki w długich wi.ązanych
        fartuchach
        jedzenie, wino i atmosfera były rewelacyjne, chętnie bym tam jeszcze kiedyś
        zajrzała, ale nie wiem gdzie iść. z potraw "charakterystycznych" jadłam
        chłodnik bazyliowy i ratatuje z pieca.

a co do imprezowni, to teraz na topie jest Kazimierz - szczególnie Alchemia i
        Opium. Jak dla mnie trochę za dużo tam ludzi - ale tak to jest w snobistycznych
        i modnych aktualnie klubach. miejsca ewidentnie nie starcza, dlatego cool i
        trendy jest wynieść się drinkiem na rynek, przysiąść na straganie i tam
        dyskutować do białego rana z przerwami na tańce...
    • Gość: kobita1 Re: najlepsze restauracje w Krakowie IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 01.03.04, 02:24
      Moj ranking:
      - najlepsza restauracja w Krakowie i jedna z naj w Polsce - "Copernicus".
      Niezaprzeczalnie droga, ale warta swojej ceny! Kucharz-wizjoner czyni z
      polskiej kuchni, kuchnie wykwintna:)

- "Pod Aniolami" - od lat trzyma poziom, co nie takie czeste...Prawdziwe,
      tradycyjne smaki i receptury.

- "CK Dezerterzy" - bezpretensjonalna, tansza, kuchnia CK galicyjska:)
      popularnie nazywana stolowka Urzedu Miasta - widywalam tam poprzednich i
      obecnego prezydenta miasta, ale i Pana Tadeusza Mazowieckiego, jakby nie bylo
      pierwszego premiera RP:) Polecam miche pierogowa!!! i wszystkie zupy:)

- "Guliwer" - tez na Brackiej obok Dezerterow. Kuchnia prowansalska, ciekawe
      ryby, przyzwoicie, sympatycznie i przytulnie...

- Kazimierz - poza bezmiarem knajpek, w ktorych sie raczej pije niz je:)
      polecam z czystym sumieniem zjesc cos w tzw. miedzyczasie:) "Alef" tradycyjna
      kuchnia zydowska - najlepsze gefilte fish w tej czesci Europy, czulent itp.
      itd. itp.

Smacznego i milego pobytu w Krakowie!!!

Ps do tralalumpka.
      Restauracja o ktora pytalas to "Ogniem i Mieczem"
      • Gość: wini3 Re: najlepsze restauracje w Krakowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.04, 08:02
        Zmęczeni,głodni, upał, wszędzie pełno i trzeba czekać na miejsce. Weszliśmy do
        malutkiej garkuchni chyba na Jagiellońskiej w okolicy Teatru Starego.
        Nic nadzwyczajnego,wymyślnego ale świeżutkie jedzenie, normalne ceny, a kucharz
        wyszedł i popatrzył jak smakuje. Mój mąż grymasił bo lubi żeby było
        niezwyczajnie i nazywało się niezwykle. Kto lubi zwykłe, świeże, tanio, szybko,
        bez atmosfery ale jadalne, niewymyślne danie może śmiało zaglądnąć . Chyba
        Kuchcik.
        • Gość: dalloway Re: najlepsze restauracje w Krakowie IP: 81.18.213.* 01.03.04, 08:20
          no, z garkuchni to bezkonkurencyjna jest u stasi, ale az sie boje polecac, bo
          odkad gazet sie o niej rozpisuja traci i klimat i jedzenie. al nadal warto sie
          przejs, chocby po to, y w porze obiadowej spotkac smietanke profesorow UJ

dzieki za linki, po nitce do klebka i dluzszych poszukiwaniach doszla, ze
          moja "zaginiona" restauracja jest Brasserie na Gazowej
          zdjęcia w internecie są małe i niewyraźne ale daję 99%, że to ta
          przypomniało mi się też, że koleżanka jadła wtedy tarty, chyba z pporem i ze
          szpinakiem i też była zachwycona
      • bialy_b Re: kobita1 01.03.04, 08:55
        Gość portalu: kobita1 napisał(a):

.....
        > Ps do tralalumpka.
        > Restauracja o ktora pytalas to "Ogniem i Mieczem"

Masz racje! olsnilo mnie w tej chwili kiedy zobaczylam nazwe,
        tak, to "ogniem i mieczem"
        dzieki
        • Gość: tralalumpek Re: kobita1 IP: *.35.11.vie.surfer.at 01.03.04, 09:03
          Gość portalu: kobita1 napisał(a):

.....
          > Ps do tralalumpka.
          > Restauracja o ktora pytalas to "Ogniem i Mieczem"

Masz racje! olsnilo mnie w tej chwili kiedy zobaczylam nazwe,
          tak, to "ogniem i mieczem"
          dzieki

no tak, stare przyslowie mowi nie zagladaj w czyjes sprawy...
          weszlam z pulpitu kolegi na szybkie sprawdzenie przy filizance kawy co "w
          kuchni" i mam,
          myslam ze sie mike posika ze smiechu jak to zobaczyl ...
    • Gość: gosiax Re: najlepsze restauracje w Krakowie IP: *.proxy.aol.com 01.03.04, 19:33
      chyba nikt nie pomyslal o cudownej smakowo i od lat trzymajaca wysoki poziom
      SREBRNEJ GORZE,na ksiecia jozefa opodal bielan i u stop klasztoru na bielanach.
      moze troche daleko od centrum ale naprawde warto. nigdy ani ja ani moi goscie
      zagraniczni nie bylismy zawiedzeni wrecz takiego sledzia w smietanie czy
      poledwiczki pod borowikami szukac w calym krakowie i sie nie
      znajdzie!!!!!!!!!!!!
      bardzo przyzwoita byla zawsze i jest nadal STAROPOLSKA na siennej, trzymaja tam
      odpowiedni poziom
      • szczura1 Re: najlepsze restauracje w Krakowie 01.03.04, 19:53
        Cieszę się, że tyle wpisów i pomysłów. Wpisujciem jak pamietacie potrawy, które
        wam smakowały.
        Jestem krakowianką i nie zależy mi specjqalnie na klimatach i bajerach w
        rodzaju Chłopskiego Jadła, które sie pogorszyło i juz tam nie chodze, chyba że
        ktos rzyjedzie i koniecznie chce. Jeszcze raz polecam Nostalgie na
        Karmelickiej, dla autochtonów, bo bez widoku.
        W Copernicusie nie jadłam, bo za drogo... Ewentualnie kawa w lecie.
        Miło sie siedzi Pod blacha w Cichym Kaciku, ale jedzenie bardzo kiepskie.
        Kiedys było dobrze Pod Bażantami, za Nico, pamietacie?
        Srebrna Góra trzyma poziom, to fakt
        Zijad w Przegorzałach, ohyda, ten łańcuch z suchych polędwiczek, ale widok na
        Wisłę z tarasu, cudny.
        A propozycje podkrakowskie, tylko niej znane, nie Konopka i Głogoczów!
        Pozdrawiam wszystkich
    • mon7 Re: najlepsze restauracje w Krakowie 04.03.04, 13:24
      czy mozna dorzucic jeszcze cos za Krakowem? w Myslenicach jest Stek, a tam
      najlepszy tatar na ziemi, porcja olbrzymia. Goscie zza granicy(Australia i
      Kanada) przebieraja nogami przyjezdzajac w odwiedziny bo chca tam jechac.
      Obsluga perfect. Szybko , solidnie. Dania polskie o'k. Wnetrze jest przytulne i
      wygodne, stoly duze i nie trzeba o nic sie prosic. Zawsze gratisowe kapusty,
      buraczki zasmazane lub inne w zaleznosci od sezonu. W zimie- kominek i cieplo.
      Bardzo fajne jedzenie po nartach i w ogole. Naprzeciw park i cisza, zadnych
      problemow z parkingiem. Acha! przyszne salatki. Polecam
      • szczura1 Re: najlepsze restauracje w Krakowie 04.03.04, 16:32
        Stek tak, ale pogorszył sie w ciągu ostatnich lat. Kiedys na zkopiance królował
        Grzybek, dalej jeszce jest Chata Sasa (nie byłam ) i karczma u Piotra
        (standard).
        Jest za Gdowem Dolce Vita - dworek z parkiem, bardzo ładnie, tylko jedzenioe
        kiepskie, ale na wypad spacerowy polecam Zęczyńska Wola sie nazywa.
        Myślimy dalej i z wiosną ruszamy na wyżerki plenerowe..
    • Gość: Bry Re: najlepsze restauracje w Krakowie IP: *.net.autocom.pl 05.03.04, 12:17
      Piwnice Pałącu Pokutyńskich na Karmelickiej - najlepszy sznycel po wiedeńsku z
      tej strony Karpat
      Galicja na Staraowiślnej róg Dajworu - niezła kuchnia mysliwska np. półmisek
      św. Huberta, niestety piwo lane tylko Dojlidy (pomimo świetnej reklamy z
      żubrami piwo jako takie kiepskawe)
      Piwnice Regenta - róg Bożego Ciała i Józefa - dobry stek w sosie koniakowo-
      pieprzowym
      U Endiora w okrąglaku na placu Żydowskim (pl.Nowy) - kotlecik z kurczaka z
      kapustką - (uwaga: trochę folklor, zajada się na powietrzu).
        • Gość: Adaśko Re: najlepsze restauracje w Krakowie IP: *.static.chello.pl 19.01.21, 11:58
          Zaraz przed lockdownem byłam w Art&Craft Atelier ((www.bridgesuites.pl/restauracja/art-and-craft-atelier)) na Podgórzu, tuż przy moście Piłsudskiego. Super miejsce, mega fajny wystrój - designerski ale przy tym bardzo przytulny, z odniesieniami do historii Starego Podgórza. Jedzenie było pyszne i pięknie podane, a obsługa bardzo miła i kompetentna, poznaliśmy nawet szefa kuchni :) Super miejsce na romantyczną randkę ale też lunch lub kolację z rodziną czy znajomymi. Podobno można tam też zrobić przyjęcie lub nawet kameralne wesele. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Polecam!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka