Dodaj do ulubionych

Gdzie kupić "nietypowe" mięso/podroby??

IP: *.dynamic.chello.pl 05.08.13, 15:40
Pytanie na serio,gdzie można kupić wieprzowe uszka i ogony, grasicę, jądra,ogony wołowe itp?? W tylu programach pokazują jak to przygotować i jakie zdrowe i smaczne są takie rzeczy,czy da się je w ogóle gdzieś kupić(W-wa i okolice)??Albo pół czy ćwiartkę prosiaka czy baranka do samodzielnego porcjowania??
Obserwuj wątek
    • Gość: Elwira Re: Gdzie kupić "nietypowe" mięso/podroby?? IP: *.warszawa.mm.pl 09.08.13, 15:53
      Oj, ciężko. Mi się czasem udaje dogadać ze sprzedawcami na Hali Mirowskiej. Wtedy da się kupić grasicę, uszy. Jąder nie udało mi się kupić. Ogony wołowe czasem się daje. Przy czym to wszystko mocno wyproszone, bo ogólnie to takich rzeczy nie sprzedają. Jeśli gdzieś indziej można takie rzeczy kupić - to też chętnie się dowiem.
    • Gość: x w Niemczech kupuję takie rzeczy w REAL-u, IP: *.unitymediagroup.de 09.08.13, 16:02
      jeżeli czegoś nie ma, to zamawiam i następnego dnia odbieram. Praktycznie każde "świństwo" ;) dostałem.
      Może w polskim REAL też tak jest?
      • Gość: miu Re: w Niemczech kupuję takie rzeczy w REAL-u, IP: *.fbx.proxad.net 09.08.13, 18:33
        Polski Real jeszcze dziala, ale juz od paru miesiecy nalezy do Auchana. Wlasnie zaczeli zmieniac szyldy.
        • Gość: x nazwa zobowiązuje, "uszy" poinni mieć :D IP: *.unitymediagroup.de 09.08.13, 19:24
    • Gość: miu Re: Gdzie kupić "nietypowe" mięso/podroby?? IP: *.fbx.proxad.net 09.08.13, 18:37
      W jatkach przy Hali Mirowskiej.
      Jesli jatek nie lubisz mozesz zapytac w Befsztyku przy Pulawskiej (na wysokosci skoczni). Tam tez staraja sie sciagnac wszystko, chocaz... bardziej celuja w wolowine z Kobe niz w swinskie uszy, ale baranine/jagniecine na pewno mozesz u nich zamowic, niestety bedzie naprawde droga.
    • Gość: mw Re: Gdzie kupić "nietypowe" mięso/podroby?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.13, 19:31
      jądra to nie wiem:) ale na przykład ozory czy uszy to na ogół można zamówić w większości sklepów mięsnych ( nie sieciowych, normalnych jak się to u nas mówi "rzeźnikach")
    • nieskorzanka Re: Gdzie kupić "nietypowe" mięso/podroby?? 10.08.13, 13:27
      Ryjek świński, całkiem smakowita część. A salcesonik jaki.... :) Mniam......
    • e.puchlak Re: Gdzie kupić "nietypowe" mięso/podroby?? 08.07.22, 16:28
      Witam . Gdzie mogę kupić świński łeb. Poznań i okolice. Dziękuje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka