Dodaj do ulubionych

CHIPSY SALT & VINEGAR

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 22:33
Witam,

Będąc kilkukrotnie w UK i Irlandi spotkałem sie z dość ciekawym smakiem czipsów - salt & vinegar (solone o smaku octu - odniesienie do frytek, które nagminnie są tam spożywane z solą i skrapiane octem słodowym). Na wyspach to bardzo tradycyjny smak, zresztą wszyscy, którzy bywali w tych rejonach (jak również w Stanach, czy Kanadzie) na pewno sie z nimi zetknęli. No muszę przyznać, że dość mocno odbiło mi na punkcie tego smaku - po powrocie do Polski praktycznie wszystkie dostępne tu odmiany wydają mi sie mdłe i nijakie...a s&v rąbałem w ilościach przemysłowych:) (szczególnie Walkers - odpowiednik naszych Lay's)
Pytanko:
Czy można gdzieś tę odmianę czipsów kupić w Polsce(najlepiej w stolicy) - spotkał sie ktoś może z importem tego wynalazku do nas?
Jak sądzicie (do znających ten smak) - czy jest szansa, aby któryś z naszych snackowych gigantów wprowadził ten smak (w Niemczech Chio 'salz & essig' już jest!) na stałe do Polski? Ci, którzy jedli ten smak - co sądzicie - pycha, czy niestrawne? Uzależnił sie ktoś? :) Bo ja tak - i jestem na głodzie!!! :(

Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka