Dodaj do ulubionych

Kółko wzajemnej adoracji w Galerii Potraw

09.01.06, 18:03

Cóż, wystarczy podważyć "dietetyczność" co niektórych potraw w
wątku "dietetycznym" i od razu posty zostają wykasowane.

I nie jest to pierwszy raz, gdyż podobnie dzieje się, gdy ktoś napisze, jakaś
negatywną opinię o jakiejś potrawie, szczególnie gdy jest to przepis/zdjęcie
jakiegoś "stałego" forumowicza...

Ech...
Obserwuj wątek
    • natalia.brzeska Re: Kółko wzajemnej adoracji w Galerii Potraw 09.01.06, 18:13

Ale szybko posty wróciły.

Jednak niektóre są jeszcze wykasowane, np:

Re: dlaczego usunięto moje posty???
      Autor: witarianka
      Data: 09.01.06, 17:59 + dodaj do ulubionych wątków

--------------------------------------------------------------------------------
      natalia.brzeska napisała:

>
      > Moje posty nie naruszyły regulaminu i były bezpośrednio związane z tematem
      > wątku!

swoją niekompletną wiedzą wprowadzasz zamieszanie :]

• e_katt Natalio, 09.01.06, 19:03
      zamiast zakładać posty na FK (ech, moja wina, moja wina, przyczyniam się do
      rozrostu tego wątku), o tym, jakie to niedobre TWA rządzi na GP, wyłóż gładko,
      spokojnie, bez nerwów swoje racje.
      Imho, dialog nie polega na negowaniu racji drugiej strony, a na próbie ich
      zrozumienia z wyjaśnieniem swojej postawy, względnie - na rzeczowym odpieraniu
      ataków.
      Zechcij zrozumieć poglądy innych.
      Twoje nie muszą być jedynie słusznymi.
      Et, c'est tout!
      Z pozdrowieniami.
      ;))
      • eeela Re: Natalio, 09.01.06, 19:19
        Ale argument, ze post zostal usuniety, bo ktos swoja niekompletna wiedza
        wprowadza zamieszanie, naprawde smierdzi. Ja popycham watek do gory, udzielajac
        autorce moralnego wsparcia ;-P
    • abracadabra1 Re: Kółko wzajemnej adoracji w Galerii Potraw 09.01.06, 19:25
      Co do adoracji to prawda . Jak tylko ktorys VIP zrobi byle g to reszta
      popada w ekstaze orgastyczna .
      Duzo ciekawych postow osob niezrzeszonych jest ignorowanych a szkoda .
      Komentarzy nie powinno sie wycinac jesli nie sa obrzydliwe bo to jest forum
      dyskusyjne i kazdy ma swoja opinie .
      Ale na razie lizusostwo gora . Jak nie chcesz aby cie wycinali to slin sie nad
      potrawami opiekunki forum jak pozostali :-)
      • moni65 Re: Kółko wzajemnej adoracji w Galerii Potraw 09.01.06, 19:37
        abracadabra1 napisała:

> Co do adoracji to prawda . Jak tylko ktorys VIP zrobi byle g to reszta
        > popada w ekstaze orgastyczna .
        > Duzo ciekawych postow osob niezrzeszonych jest ignorowanych a szkoda .
        > Komentarzy nie powinno sie wycinac jesli nie sa obrzydliwe bo to jest forum
        > dyskusyjne i kazdy ma swoja opinie .
        > Ale na razie lizusostwo gora . Jak nie chcesz aby cie wycinali to slin sie
        nad
        > potrawami opiekunki forum jak pozostali :-)

Przykre to, ale masz 100% racji.
        • lunatica Linn_linn, 09.01.06, 19:57
          nie wyolbrzymiasz czasem problemu? Jeśli ktoś chce się pochwalić zrobionym
          daniem lub zdjęciem (widzę, że powątpiewasz w "autorskość" zdjęć zamieszczanych
          w GP) i nie zamieści przepisu w pierwszym poście swojego wątku, za czas jakiś (i
          nie jest to bardzo długo :-)) ten przepis zamieszcza.
          • linn_linn Re: Linn_linn, 09.01.06, 20:27
            Nie powatpiewam. Z tym, ze jesli dlugo nie ma przepisu, moge nawet pomyslec, ze
            ktos sfotografowal dania u cioci na imieninach.
            Regulamin jest jasny: otwiera sie watek, a w nim znajduje przepis i zdjecie /
            jesli jest inaczej, sprostuj /. Nie kazdy chce i ma czas na wielokrotne
            otwieranie watku i znajdowanie postow ponaglajacych, a przepisu jak nie bylo,
            tak nie ma. Moim zdaniem, respektowanie regulaminu to glownie szacunek do tych,
            ktorzy do Galerii zagladaja.
            Oczywiscie mozna zmienin, ale dokad obowiazuje ten, nalezy go respeltowac.
              • linn_linn Re: Linn, o ile pamiętam 10.01.06, 08:56
                Tego nie wiem. Zapytaj lekarza.
                Nie sa usuwane. Zdarza mi sie twierac watek wiele razy, a przepisu nie ma. Same
                prosby o przepis i nic wiecej. Czesto zdarza sie, ze po dluzszym czasie
                znajdujemy opis ogolnikowy lub "robie tak, jak X tylko, ze dodaje troche Y".
                Moim zdaniem, jest to niepowazne. Dpdm, ze nie zalezy mi na usuwaniu zdjec.
                Zalezy mi na przepisach. Zgodnie z regulaminem zreszta...
        • pinos Re: Kółko wzajemnej adoracji w Galerii Potraw 10.01.06, 09:39
          Linn linn, jak rozumiem zauważyłaś, że posty są usuwane, i to cię zniechęciło,
          czy też zauważyłaś że beszczelne KWA nie zamieszcza przepisów nawet po
          prośbach?
          Tak tylko chciałam dopytać, bo mnie się wydaje, że to raczej nowy narybeki ma
          często problemy z umieszczaniem przepisów... Zganieni "starzy" szybko
          naprawiają swój błąd, podczas gdy nowe osoby często zajrzą raz czy drugi i
          więcej nie odwiedzają GP.

Do autorki wątku zaś prośba o przedstawienie jedynej, słusznej, kanonicznej i
          pełnej definicji słowa "dietetyczny".
          • natalia.brzeska Re: Kółko wzajemnej adoracji w Galerii Potraw 10.01.06, 09:44
            pinos napisała:

> Do autorki wątku zaś prośba o przedstawienie jedynej, słusznej, kanonicznej i
            > pełnej definicji słowa "dietetyczny".
            >

Wydaje mi sie że TEN wątek jest o praktykach stosowanych w galerii potraw, a
            nie o tym co jest dietetyczne czy nie, ani o tym co napisałam pół roku temu w
            różnych, wyrwanych z kontekstu wątkach.
      • lunatica Abracadabro, 09.01.06, 19:47
        a co Ty zrobiłaś w celu podniesienia, skomentowania, czy też innego sposobu
        zauważenia wątków, które Twoim nie znajdują zainteresowania i są ignorowane? Bo
        jakoś nie widzę Twoich komentarzy w GP... a kij się zawsze znajdzie :-(
        Aha, i jeszcze jedno - kto Twoim zdaniem jest "opiekunką forum", bo jakoś nie
        widzę takiej informacji, a z tego, co wiem moderatorów jest kilku.
        • abracadabra1 Re:Lunatico 09.01.06, 20:09
          Chcecie sie posmiac z samych siebie zajrzyjcie do watku Kawa moja poranna
          Jaka sliczna i w ogole ! Duzo zalezy od tego czyja to kawa czyz nie ?
          Na pewno nie moja :-)
          A wiesz lunatico , ze nawet czesto wpisywalam cos pod opuszczonymi postami
          zeby zdjecia nie pozostaly dziewicze .
          Tylko , ze ostatnio rzadko zagladam ale postanawiam sie poprawic chociaz
          zapanowala moda na zblizenia i nie lubie tego typu zdjec.
          • lunatica Re:Lunatico 09.01.06, 20:14
            abracadabra1 napisała:

> Chcecie sie posmiac z samych siebie zajrzyjcie do watku Kawa moja poranna
            > Jaka sliczna i w ogole ! Duzo zalezy od tego czyja to kawa czyz nie ?
            > Na pewno nie moja :-)

Moja też nie - kawy nie pijam, ale pamiętam czyja i pamiętam komentarze. Czy
            Twoim zdaniem tak podana kawa to wielkie "G"? Bo moim nie.

> A wiesz lunatico , ze nawet czesto wpisywalam cos pod opuszczonymi postami
            > zeby zdjecia nie pozostaly dziewicze .

Wybacz w takim razie wyszukiwarka znowu szwankuje, bo wskazuje ) postów pod
            Twoim nickiem :-(

> Tylko , ze ostatnio rzadko zagladam ale postanawiam sie poprawic chociaz
            > zapanowala moda na zblizenia i nie lubie tego typu zdjec.

E... moda modą, jest dużo zbliżen, ale też znajdziesz wiele zdjęć eleganacko
            podanych całych potraw - kwestia dobrej woli :-)
            • abracadabra1 Re:Lunatico 09.01.06, 20:28
              Jak wytszukiwarka nie daje to pewnie pisalam pod innym nickiem ale jak widac w
              temacie sie orientuje i podalam przyklad jeden. To powinno wystarczyc a ze jest
              takich wiecej to wiecie sami .
              Zgadzam sie , zdjecia sa piekne . Wlasnie zajrzalam tam i widze wiele ladnych
              ujec oraz duzo nowych twarzy .
              Nie chce absolutnie wszczynac tu zadnych niesnasek , Galeria powinna sie
              rozwijac , wypowiedzialam zdanie na temat watku i swoich spostrzezen ale nie
              bedziemy nadal drazyc tej dziury .
              • lunatica Re:Lunatico 09.01.06, 22:14
                abracadabra1 napisała:
                > Nie chce absolutnie wszczynac tu zadnych niesnasek , Galeria powinna sie
                > rozwijac , wypowiedzialam zdanie na temat watku i swoich spostrzezen ale nie
                > bedziemy nadal drazyc tej dziury.

I tu się z Tobą zgodzę w 100% :-) Pozdrawiam, L.
      • e_katt Abracadabro.Pierwsza, 09.01.06, 20:02
        Bez dowodu się nie liczy.
        Poprosze o maks. wazeliniarsko wylukrowane gie, na widok którego TWA wpadło w
        orgiastyczną ekstazę.
        Takam ciekawa.
        Bez złośliwości.
        I w ogóle, tak po przyjacielsku proszę.

Plus wyjaśnienia: (jeśli nie kłopot)

- "osoby niezrzeszone" - znaczy kto? GP to jakaś sekta czy co?

- "Komentarzy nie powinno sie wycinac jesli nie sa obrzydliwe bo to jest forum
        dyskusyjne i kazdy ma swoja opinie." - ale ciebie to chyba nie dotyczy, bo
        jakoś na GP Twoich komentarzy nie ma, w czym więc problem?

Ukłony.
    • Gość: RED A po co podważać "dietetyczność" proponowaną IP: 193.0.117.* 09.01.06, 19:38
      przez Szellkę, jeśli ona sama pisze, że to "w miarę" dietetyczne, a nie "100%
      zebami i pazurami superdietetyczne (częsciowo cyt. nataliabrzeska)" ma być?

Ponadto uważam, że GP jest po to, aby ktoś zrobił coś dobrego, cyknął temu
      zdjęcie i podał przepis, a dyskutanci mogą
      a) zachwycać się (lub krytykować) zdjęciem
      b) zachwycać się (lub krytykować) przepisem (najlepiej po tym, jak go osobiście
      wypróbują)
      c) zachwycać się (lub krytykować) wszystkim innym, pod warunkiem, iż czynią to
      ad rem, uprzednio przeczytawszy i zrozumiawszy komentowany przez siebie tekst

Ditto.
      Siadajmy do kolacji w miarę dietetycznej :)

• witarianka Re: Kółko wzajemnej adoracji w Galerii Potraw 09.01.06, 19:57
      są różne rodzaje diet. Ja pod pojęciem "potrawy dietetycznej" - jeżeli nie mamy
      na myśli jakiejś konkretnej diety (np. bezsolna, niskokaloryczna, cukrzycowa,
      itd.) - rozumiem dietę lekkostrawną, zdrową, z produktów nierafinowanych, bez
      chemii i ulepszaczy. Więc mówienie że np.avokado nie jest dietetyczne jest
      kompletną bzdurą i niepotrzenie mąci ludziom w głowach (którzy nie mają
      dostatecznej wiedzy na temat odżywiania)
      • bir.ke swego czasu 10.01.06, 02:18
        natalia brzeska zalozyla tu watek pt. ile wazycie wy, ktorzy zamieszczacie
        zdjecia w GP (czy cos w tym stylu), w ktorym dominowal rownie napastliwy ton,
        jak i we wspominanym teraz.
        wtedy skonczylo sie na wytłumaczeniu ww natalii, ze wbrew jej opinii to osoby,
        ktore nie gotuja wcale, czesciej cierpia na otylosc, bo jedza byle co i byle
        gdzie, i byle jak:)
        teraz kolejne problemy z jedzeniem 'dietetycznym':)

podsumowujac: natalia brzeska jawi mi sie jako kobieta z nadwaga, bezskutecznie
        usilujaca walczyc ze swoimi slabosciami, ktora jednakowoz wina za to obarcza
        otoczenie i bogu ducha winnych ludzi, ktorzy kulturalnie wymieniaja sie fotkami
        i przepisami. zycze utraty wagi, a przyrostu dystansu do swiata, wiekszej
        poblazliwosci dla bliznich i mniej napastliwosci. jak wiadomo nadgorliwosc jest
        gorsza od faszyzmu..
        to pisala birke, ktora nie ma nadwagi i zjadla dzis dwie czekolady, a watek
        uwaza za jak najbardziej spelniajacy jej oczekiwania wzgledem jakichkolwiek diet:)
        • Gość: zyczliwy no i masz racje birke wystarczy to przeczytac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 07:47
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=29377&w=24150785&a=24625963
          Autor: natalia.brzeska ☺
          Data: 01.06.05, 15:05 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
          Potrafie w Anglii w ciagu tygodnia 5 kilo przytyc.
          To przez te Doritos, nachos, fajitas, lody Ben&Jerry's itp itd.

Teraz obiecuje sobie, ze bede sie pilnowac :-)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=29377&w=24150785&a=28463895
          Data: 01.09.05, 10:00 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz

Znalazlam, co napisalam kilka miesiecy temu, ze "bede sie pilnowac".

Hmmm... niestety, pilnowanie trwalo moze jakies 2 tygodnie. Nie wiem kiedy
          popuscilam pasa, chyba gdy zaczelam nosci sukienki i spodniczki z gumka - nie
          czulam, ze ubrania robia sie mniejsze.

Ostatnio jednak ubralam spodnie i bylu strasznie opiete :-(

Wiem dlaczego tak sie stalo. Jestem typowym "binge eater" - nie jem caly dzien,
          a wieczorem opycham sie krakersami, serem, zelkami, doritos i innym swinstwem,
          ktore jest w szafce. Juz mowilam ukochanemu, ze nie bedzsiemy tego kupowac, no
          ale z drugiej strony dlaczego mam mu odmawiac, skoro on chudy jak patyczek?

Tak wiec znowu biore sie za odchudzanie. Salata, herbatki, woda, jablka...

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=29377&w=24150785&a=24673361
          Data: 02.06.05, 14:06 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz

"Moim najwiekszym problemem jest to, ze potrafie odmowic sobie obiadu na
          > koszt... batonika, albo lyzeczki nutelli ;)"

Hehe, mam tak samo :-) tylko u nie nie jest to lyzeczka nutelli, a caly sloik!!!
          ---------------------------------------------------------------------------

No i wyszlo szydlo z worka...
    • Gość: szadoka Re: Kółko wzajemnej adoracji w Galerii Potraw IP: 212.160.172.* 10.01.06, 09:00
      wlasnie obejrzalam przepis tak krytykowany.
      Nie wydaje mi sie , ze od takich skladnikow ( a szczegolnie w podanych przez
      autorke proporcjach i ilosciach) mozna przytyc, chyba , ze robi sie i zjada od
      razu w ilosciach hurtowych. Tak jak trudno przytyc od od kostki czekolady.
      Mniej zrec kochana, to najlepsza dieta :)
      Bardzo czesto odwiedzam galerie i widze, ze nawet "stali forumowicze" czasem sa
      ignorowani. Moze czasem zamiast sie czepiac warto pozachwycac sie czyimis
      zdjeciami czy wysilkiem wlozonym w potrawy nawet jesli nie ma sie zamiaru
      samemu gotowac.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka