Eurocrem

IP: *.zabrze.net.pl 18.10.07, 18:52
Witam. Czy ktoś może orientuje się, czy w Polsce można kupić Eurocrem (serbski krem orzechowo-mleczny oraz bloczki orzechowo-mleczne)? Niestety, zapas przywieziony z wycieczki już dawno się wyczerpał [beczy]. Będę wdzięczna za informacje.
    • Gość: Kojiro Re: Eurocrem IP: *.plock.mm.pl 16.11.07, 16:37
      Nikt nie wie? Ja tez jestem zainteresowany, szukam od dawna. Najgorsze jest to,
      ze w stanach mozna zamowic bez problemu, niestety nie wysylaja do europy. Moze
      chociaz europejski sklep internetowy? Pozdrawiam
      • Gość: paula Re: Eurocrem IP: *.adsl.net.t-com.hr 17.11.07, 08:43
        W Polsce nie widzialam, ale jest w Chorwacji.
        • Gość: Emma Re: Eurocrem IP: *.zabrze.net.pl 07.12.07, 21:38
          Witam ponownie. To, że Eurocrem jest w Chorwacji to i ja wiem, pytałam, czy można kupić w POLSCE.
          Jakiś czas temu znalazłam sklep internetowy w Austrii, gdzie można było kupić Eurocrem. Złożyłam zamówienie, obawiam się jednak, że to jacyś oszuści :((((. Dawno już minął termin przysłania, a tu nic. Na maile nie odpowiadają.
          Też znalazłam kilka sklepów netowych w Stanach, ale nie wysyłają do Polski [beczy].
          • Gość: paula Re: Eurocrem IP: *.adsl.net.t-com.hr 10.12.07, 08:04
            Jak Ci tak bardzo zalezy, to ja moge Ci wyslac:)
            • Gość: Emma Re: Eurocrem IP: *.zabrze.net.pl 10.12.07, 12:31
              Dzięki za propozycję :). Poczekam jeszcze, może do końca roku jednak mi przyślą, a jeśli nie, to wtedy jakoś byśmy się ugadały co do zapłaty i wysyłki. Gdybym wiedziała, że to takie dobre :), zrobiłabym sobie większy zapas, ale cóż, kupiłam w ciemno (nie znając wcześniej tego przysmaku) tylko parę sztuk na spróbowanie :(. Wiadomo, że w Polsce można kupić różne czekolady i kremy, pewnie nawet lepsze, ale ten Eurocrem jakoś wyjątkowo smakuje :). Dlatego staram się go jakoś zdobyć. Ciekawe, czy w ostateczności jest dostępny np. w Czechach lub na Słowacji (mieszkam dość blisko granicy, więc w razie czego mogłabym pojechać).
              • Gość: paula Re: Eurocrem IP: *.adsl.net.t-com.hr 10.12.07, 15:42
                a ja Eurocremu nie jadam, wole nasze polskie wedliny:)
                BTW, zanim wyjechalam do Chorwacji tez mieszkalam blisko granicy ze
                Slowacja:)
                Pozdrawiam!
                • Gość: Emma Re: Eurocrem IP: *.zabrze.net.pl 11.12.07, 12:38
                  Haha, pewnie gdybym mogła go sobie kupić na codzień, też nie byłby dla mnie jakąś wielką atrakcją ;), to zupełnie normalne. Podobno kiedyś w Polsce był do zdobycia w Peweksie (tak słyszałam), ale to już dawne czasy :). Jeszcze raz dzięki, gdybym jednak nic nie dostała z tego sklepu netowego (i chyba tak będzie :(((( ) i nie znajdę innego rozwiązania, to się tu odezwę. Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja