Dodaj do ulubionych

Sklep rybny w Warszawie

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 09.10.03, 11:25
Czy ktos moze polecic dobry sklep rybny w Warszawie(najlepiej
centrum,mokotow).Chodzi mi glownie o ryby nie mrozone i oczywiscie zeby byly
swieze.
Obserwuj wątek
    • Gość: bolus Re: Sklep rybny w Warszawie IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.10.03, 10:59
      To moze w ten sposob:

1.Sklep rybny w Hali na Koszykach.Mozna dostac swieze ryby ale wyboru nie ma
      jakiegos ogromnego;dorsz,dorsz filety,sum,losos i oczywiscie "niesmiertelny"
      pstrag.
      2.Sklep rybny na Ursynowie w kompleksie handlowym(sklep Marc
      Pol,Apteka,Restauracja Zorba) przy ul.Dereniowej.Wybor swiezych(niemrozonych)
      ryb nie jest zbyt duzy ale mozna dostac halibuta w dzwonkach i czasem tez sa
      male okonki.Sklep ten jest jednak warty polecenia poniewaz w asortymencie ma
      duzy wybor mrozonych ryb,owocow morza.Oprocz tego ma sie do wybory ogromna
      ilosc konserw.

Nie polecam sklepu rybnego w Hali Mirowskiej.Bylem tam raz ale lodowki swiecily
      pustkami.
      Jakie Wy znacie sklepy rybne?
      Pozdrawiam
      • hania55 Re: Sklep rybny w Warszawie 10.10.03, 11:41
        Gość portalu: bolus napisał(a):

> 2.Sklep rybny na Ursynowie w kompleksie handlowym(sklep Marc
        > Pol,Apteka,Restauracja Zorba) przy ul.Dereniowej.Wybor swiezych
        (niemrozonych)
        > ryb nie jest zbyt duzy ale mozna dostac halibuta w dzwonkach i czasem tez sa
        > male okonki.Sklep ten jest jednak warty polecenia poniewaz w asortymencie ma
        > duzy wybor mrozonych ryb,owocow morza.

Co prawda to kawał drogi ode mnie, ale dla halibuta w dzwonkach może się
        pofatyguję.

>
        > Nie polecam sklepu rybnego w Hali Mirowskiej.Bylem tam raz ale lodowki
        swiecily
        >
        > pustkami.

Też nie polecam. Jeszcze parę lat temu zaopatrzenie było znacznie lepsze. Parę
        miesięcy temu kupiłam tam śledzie, które okazały się lekko nadgniłe, więc
        wylądowały w śmietniku. Obok Hali Mirowskiej jest budka z rybami, gdzie są
        niezłe wędzone ryby, ale niestety jeśli chodzi o świeże, to wybór nie jest
        zatrważający. Przeważnie łosoś w dzwonkach.

> Jakie Wy znacie sklepy rybne?
        > Pozdrawiam

Niestety żadnego i to jest bardzo smutne, że w tak ogromnym mieście dostanie
        dobrej ryby stanowi wyczyn nad wyczyny.
    • kiwaczek69 Re: Sklep rybny w Warszawie 25.10.13, 13:25
      Spory wybór ryb i owoców morza jest w macro, na dodatek mają dobre warunki przechowywania. Jasne, że jak sie chce w Warszawie zjeść rybkę przed chwilką zlowiona, to lepiej ugotować ogórkową, ale przy zachowaniu właściwych warunków transportu i przechowywania można i w mieście rybę zjeść bez obaw. Ja jadam regularnie i ciągle próbuję nowych gatunków, bo wybór maja naprawdę niezły.
    • Gość: gosc Re: Sklep rybny w Warszawie IP: *.dynamic.chello.pl 25.10.13, 22:27
      ja polecam sklep rybny na Wiktorskiej 6 - dopiero niedawno go odkrylam - z zewnatrz nie powala ale wybór wewnatrz kladzie na lopatki wszelkie supermarkety; no i wszystko super swieze - łosos, dorsz, labraks, dorady, swieże krewetki i inne owocem morza (ostrygi, mule etc). Maja tez w ofercie produkty ekologiczne, oliwy itd.

na bazarku na Odynca tez jest stoisko rybne ale tu wybór bardziej tradycyjny - losos, pstrąg, dorsz, czasami bywaja okonie, sandacze , sielawy etc - tez polecam
      • Gość: filo Re: Sklep rybny w Warszawie IP: 5.134.64.* 25.10.13, 22:40
        mnie Wiktorska zawiodła, przede wszystkim zapachem (może zły dzień, nie wiem), ostrym i nieprzyjemnym, jak na polecane przez Kukbuk miejsce mocne rozczarowanie
        do tego różnorodność towarów słaba raczej, w podwarszawskim rybnym sklepiku mam do wyboru nie koloryzując 3 razy więcej ryb i pochodnych
        • zebza Re: Sklep rybny w Warszawie 26.10.13, 13:02
          wątek wyciągnięty z 2003 :D... no ale dobra. W sumie nowe miejsca się pojawiają, niektóre zamykają ja się jeszcze dowiem chętnie o jakichś w pobliżu Żoliborza/Bemowa.
          Na razie sama odkryłam mały, rybny sklep/budę na bazarku na Włościańskiej - kupiłam tam kilka razy rybę i jakościowo i cenowo zła nie była, ale szału nie robi jeśli chodzi wybór - choć jest sporo wędzonych wynalazków.

Sporo też słyszałam o Hali Mirowskiej, często obok przejeżdżam ale od 5 lat będąc w tym mieście ani razu do środka nie weszłam, a podobno cuda wianki tam mają - prawda to, czy tylko gadają ;)?
        • Gość: gosc Re: Sklep rybny w Warszawie IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.13, 15:11
          ok zgadzam sie ze zapach na Wiktorskiej sredni (nie zalezy od dnia:) ale z kolei same zakupione ryby zapachu ryby nie maja) ale towar naprawde dobry i swiezy - poznym popoludniem juz mniejszy wybor. dla mnie przyzwyczajonej do oferty losos -pstrag - dorsz kilka gatunkow wiecej ktore zwykle widze tylko w menu restauracyjnym bardzo satysfakcjonuje. Poniewaz to lokalny sklepik ktory bazuje na stalych klientach mam duze zaufanie do sprzedawcy i nigdy sie nie nacielam
          a gdzie ten podwarszawski sklepik?
          • Gość: filo Re: Sklep rybny w Warszawie IP: 5.134.64.* 26.10.13, 17:35
            w Pruszkowie, na osiedlu Staszica jeśli komukolwiek to cokolwiek mówi :) Jest to sklepik prowadzony od lat przez ojca i syna - teraz chyba głównie syna, sprzedający są bardzo uprzejmi, rzekłabym nadzwyczaj, towar mają bardzo zróżnicowany, nie ma problemu z "obróbką" ryby na zapleczu jeśli się poprosi - ale to już szczegół, prócz obsługi na najwyższym poziomie chodzi głównie o towar, a ten mają od lat bardzo dobry
      • squirk Re: Sklep rybny w Warszawie 30.10.13, 14:18
        mmagi napisała:

> bazarek przy Wałbrzyskiej,budka na samym końcu,maja tam ryby , których nazw nig
        > dy nie słyszałam,3 rodzaje dorsza itd .........ceny raczej wysokie:)

Też polecam, kupiłam tam kilka tygodni temu dwie świetne kerguleny, cena z kosmosu ale ryby bardzo dobre, widziałam tam także największe ośmiornice, jakie dotąd spotkałam w polskim sklepie, może się skuszę następnym razem.
        :-)
    • Gość: Very.martini Re: Sklep rybny w Warszawie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.05.14, 14:09
      Ktoś pytał i ryby na Żoliborzu, pan z ekobazarku przy placu Inwalidow raz w tygodniu ma świeże (na zamówienie).
      Na targu Sniadaniowym kupiłam raz czy dwa karpia, bardzo w porzadku. Inne ryby tez widziałam.
      No i na BioBazarze jest spory wybór ryb, ale to kawałek dalej. BioBazar jest w soboty i środy, w środy nie bywam, wiec nie wiem, czy w ogole ktoś z rybami jest.
      • Gość: vitek Re: Sklep rybny w Warszawie IP: *.centertel.pl 16.08.14, 00:06
        Na Biobazarze na Żelaznej jest spory wybór ryb ale nigdy tam nie kupowałem.
        Sprzedają tam 2 firmy. jedna z nich to Kuchnie Świata. Nie kupuję u nich bo mają dostawy ryb raz w tygodniu w środy a sprzedają ją w soboty. Poza ryba jest bardzo droga, np tuńczyk po 130-150zł/kg.
        Druga firma sprzedaje ryby mimo że nie mają lady chłodniczej. Kupowanie takiej ryby w lato przy 30 stopniowym upale to igranie z własnym zdrowiem.
        Druga sprawa to warunki higieniczne. Kiedy ktoś kroi mi rybę brudnym niemytym nożem którym wcześniej kroił lub patroszył inne to z góry dziękuję i idę dalej. Dopóki nie podniosą standardów higienicznych będe omijał Biobazar z daleka bo co innego żywność ekologiczna a co innego brudna.
    • kokosik33 Re: Sklep rybny w Warszawie 12.12.20, 18:49
      Ja też bym chciała wiedzieć. Za to polecam zobaczyc sobie ofertę wigilijną restauracji Instalacje Art Bistro. Mają bardzo dużo dań nie tylko na wigilię ale także na pierwszy i drugi dzień świąt. Ja chyba zamówię pastę fasolową z makrelą
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka