Dodaj do ulubionych

Psycholog, rerapeuta/gdynia

IP: *.85-237-178.tkchopin.pl 23.11.09, 06:56
Witam, prosze polećcie mi dobrego psychologa, psychoterapeute,
doswiadczonego, od trudnych spraw malzenskich. Pilnie, bo zycie mi sie
wali... :( Z gory bardzo dziekuje

Obserwuj wątek
    • lupka78 Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia 12.05.16, 22:22
      Pan Piotr Sowiński jest super lekarzem, również mogę go gorąco polecić. Pomaga jak mało kto, jest bardzo zaangażowany, cierpliwy, zawsze ma dużo czasu dla pacjenta.
    • dorota11.5 Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia 25.05.16, 15:57
      psychoterapia Gdynia - zapraszam:
      www.psychoterapia.koti.pl
    • Gość: nikitek Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.toya.net.pl 05.06.16, 00:24
      Piotr Sowiński, przyjmuje w Rumii, najlepszy specjalista jakich mało.
      • hukfad Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia 30.10.16, 22:45
        Potwierdzam. Sowińskie to świetny psycholog, który na prawdę chce i ummie pomagać ludziom w potrzebie.
    • Gość: anieli Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.toya.net.pl 05.06.16, 01:11
      Najlepszy terapeuta jakiego znam i wiem na pewno ze pomaga(pomogl wielu moim znajomym w roznych schorzeniach) to dr Piotr Sowinski z Gdsnksa, przyjmuje chyba jeszcze w Rumii, spr sobie.
    • Gość: Alice Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.icpnet.pl 02.03.17, 09:04
      Na terapię najlepiej zgłosić się do doktora Sowińskiego. Poszłam tam sceptycznie nastawiona jednak po pierwszej wizycie wszystkie moje obawy zniknęły. Doktor jest profesjonalistą, zna się na rzeczy i ma świetne podejście do pacjentów. Pomógł mi pozbyć się moich kompleksów za co jestem dozgonnie wdzięczna.
      • Gość: trojka Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.17, 14:36
        Świetny psycholog. Warto się do niego wybrać, nawet z najmniejszym problemem, ponieważ nie bagatelizuje niczego i nie zbywa pacjentów. Mój problem wydawał mi się bardzo błahy jednak postanowiłem się wybrać do dr Sowińskiego i nie zawiodłem się.
      • Gość: Charles Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.17, 14:29
        Zgadzam sie z moimi przedmowcami w stu procentach. Mój ojciec leczy się u niego ze schizofrenii i przyznam, że teraz z tatą można normalnie porozmawiać. Przed terapią to było bardzo utrudnione. Mysle, ze jest w stanie pomoc kazdemu.
        • Gość: kabze Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.173.34.150.tesatnet.pl 04.08.17, 00:05
          Gorąco mogę polecić Pana Piotra. Oprócz dużego doświadczenia i wiedzy lekarskiej posiada bardzo dobre podejście psychologiczne. Podczas wizyty czułam się zaopiekowana, podniesiona na duchu, i wyszłam w nadziei , że ten beznadziejny stan jest tylko przejsciowy. Pan doktor podpowiedział mi jak można rozwiązać niektóre męczące mnie problemy. Jestem bardzo wdzieczna Panu Sowinskiegmu za to , jak mi pomaga uporać się z problemami. To prawdziwy lekarz z powołania.
    • Gość: Zosia XXX Re: Psycholog, psychoterapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 28.01.18, 20:41
      Świetnie prowadzi sesje terapii rodzinnej dr. Piotr Sowiński, przyjmuje w Rumi. Przed laty miałam kryzys małżeński, już myślałam, że koniec. Trafiłam do doktora z polecenia. Bardzo cenię jego za pełen profesjonalizm, perfekcyjne podejście do pracy i pacjenta. Widać duże zaangażowanie i staranność. Na sesjach zawsze panował bardzo przyjemny klimat. Wszystkie te oraz inne czynniki wpływają na to, że z uśmiechem i chęcią powracam. Jestem wdzięczna za jego pomoc, bo mój związek odżył na nowo. Naprawdę polecam
    • Gość: Wojtas Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 20.03.18, 00:00
      Polecam świetnego, sprawdzonego psychiatrę z Rumi dr. P. Sowińskiego, który cieszy się bardzo dobrą opinią. Lekarz profesjonalista, zawsze uprzejmy, do pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, potrafi rozmawiać i wnikliwie analizuje zaburzenia. Nie ocenia, ale stara sie pomóc i przynieść ulgę w cierpieniu. Wizyty przebiegaja w atmosferze ciszy i skupienia.
    • Gość: Janek3 Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 20.03.18, 15:37
      Ja mam nerwice pourazową i od lat leczę się u bardzo dobrego psychiatry dr. P. Sowińskiego, chodzę na terapie i nadal nerwica daje znać o sobie. już prawdopodobnie do końca życia zostanę z tym problemem, dlatego ważna jest opieka pana doktora.Polecam jego spokój, opanowanie, profesjonalizm i wiedzę fachową oraz specyficzne podejście do pacjenta.
      • queenbrookie Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia 20.03.18, 22:09
        Od lat się leczysz i nie pomaga?

Gość portalu: Janek3 napisał(a):

> Ja mam nerwice pourazową i od lat leczę się u bardzo dobrego psychiatry dr. P.
        > Sowińskiego, chodzę na terapie i nadal nerwica daje znać o sobie. już prawdopod
        > obnie do końca życia zostanę z tym problemem, dlatego ważna jest opieka pana do
        > ktora.Polecam jego spokój, opanowanie, profesjonalizm i wiedzę fachową oraz spe
        > cyficzne podejście do pacjenta.
    • Gość: Elma Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.free.aero2.net.pl 11.04.18, 23:20
      W sprawach relacji małżeńskich, partnerskich najlepszym jest dr. Piotr Sowiński, przyjmujący w swoim gabinecie w Rumi. Mnie bardzo pomógł, więc wierzę, że i Tobie również pomoże.
      • Gość: Jurada Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.free.aero2.net.pl 12.04.18, 16:49
        Pan doktor Sowiński uratował mój związek z partnerem. Jego świetne sesje terapeutyczne pomogły na nowo odbudować nadze relacje. Jestem bardzo wdzięczni za ogrom czasu i dobre rady, które zmusiły nas do przemyśleń i wyciągnięcia wniosków. Polecam
    • Gość: Olaf2 Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.free.aero2.net.pl 09.05.18, 23:26
      Bardzo dobre, skuteczne sesje terapeutyczne prowadzi w Rumi znany psychiatra dr. Piotr Sowiński. Warto skorzystać z jego pomocy i doświadczenia. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni.
    • Gość: Kowalscy Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.free.aero2.net.pl 10.05.18, 22:04
      Świetnie przygotowane sesje terapeutyczne, obfite w różne nowe psychotechniki prowadzi dla związków małżeńskich bardzo doświadczony, mądry i przesympatyczny psychoterapeuta w Rumi dr Piotr Sowiński. Jestem właśnie po takiej terapii z małżonką i oceniamy bardzo wysoko jego wiedzę merytoryczną oraz zaangażowanie i podejście do pacjentów.Polecamy
      • Gość: Sylwia2 Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 30.06.18, 21:38
        Od lat walczę z borderline. pan doktor Sowiński ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami potrafi rozmawiać ze mną, zawsze mnie wspiera i rozumie. Chodzę na psychoterapie, które traktuję jako sukces w moim chwiejnym zachowaniu. Gorąco polecam.
        • Gość: Maras Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.free.aero2.net.pl 27.07.18, 23:02
          Dołączam się do pozytywnych opinii i mogę z czystym sumieniem zarekomendować skuteczność metod i profesjonalną pomoc w przypadku uzależnień, ponieważ sam miałem ten problem i pan doktor Sowiński wyprowadził mnie z nało
          • Gość: Kajetan Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 03.09.18, 22:27
            U pan dr. Sowińskiego rozmowa jest naturalna, nie mówi, ani za dużo, ani za mało. Podczas psychoterapii utrzymuje równowagę pomiędzy problemami z przeszłości, a problemami aktualnymi, które trzeba rozwiązać. Polecam
    • Gość: Edmund Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.free.aero2.net.pl 03.06.18, 23:35
      Mogę polecić pana doktora Piotra Sowińskiego z Rumi. Na prawdę świetny fachowiec. Zawsze stara się szczerze pomóc w każdej trudnej sytuacji. Walczyłem z depresją po utracie pracy i odejściem żony. Na szczęście w porę trafiłem do pana doktora i po psychoterapii inaczej patrze na swoje błędy i złe postępowanie.
    • Gość: Zuzka11 Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 04.06.18, 14:17
      Polecam świetnie przygotowane sesje systemowe dla związków, małżeństw wykonaniu dobrego specjalisty, fachowca operującego nowoczesnymi metodami i technikami - pana dr Piotra Sowińskiego przyjmującego w swoim gabinecie w Rumi. Można umówić się mailowo, telefonicznie, wskoczyć do dogodny termin i liczyć na dobre porady i konsultacje.
      • Gość: Franek Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 30.09.18, 23:10
        Fantastyczny lekarz. Emanuje ciepłem i widać w nim ogromna pasję w tym co robi. Ma świetne podejście do pacjenta. Dr Sowiński bardzo mi pomógł i mam nadzieje, że zwalczę mój nałóg alkoholowy.
    • Gość: Helia Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 01.07.18, 17:40
      Po wielu latach leczenia i korzystania z pomocy różnych specjalistów psychiatrów przekonałam się tylko do jednej osoby. Pan dr P. Sowiński z Rumi budzi moje zaufanie, wiarę. Jego działania psychoterapeutyczne spowodowały, że potrafię radzić sobie z obniżeniem samopoczucia psychicznego. Stosowane psychotechniki mają wpływ na moje stany, życie i funkcjonowanie. Taki powinien być każdy terapeuta i lekarz.
      • Gość: gerwazinek Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.icpnet.pl 16.01.19, 19:40
        Również polecam doktora Sowińskiego ! Świetnie poradził sobie z zaburzeniami odzywiania mojej córki, ceny są do przeżycia i z terminami nigdy nie mieliśmy problemu
    • Gość: Regina G Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.free.aero2.net.pl 25.07.18, 22:16
      Bardzo dobry psychoterapeuta przyjmuje w Rumi, pan dr Piotr Sowiński. Pomógł mi, gdy miałam kryzys po rozwodzie. Podczas wizyt bardzo wnikliwie słuchał, analizował, wypytywał o dolegliwości, lęki, obawy. Chodziłam na psychoterapię, która tak wiele wniosła w moje życie i zmieniła sposób patrzenia na świat. Polecam tego świetnego specjalistę i dobrego człowieka.
      • Gość: MarinA Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.free.aero2.net.pl 02.08.18, 22:29
        Od lat leczę się u dr Piotra Sowińskiego na borderline i nigdy mnie nie zawiódł. To na prawdę bardzo dobry lekarz psychiatra z wielkim wyczuciem i życiową mądrością. Jego wiedza i doświadczenie pozwalają mu pomóc pacjentowi i spełnić jego oczekiwania. Profesjonalizm i fachowość to domena jego praktyki lekarskiej. Polecam
        • Gość: RenataBi Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 02.09.18, 18:17
          W minionym tygodniu byłam u pana dr. P. Sowińskiego z nasilającymi się objawami depresji sezonowej. Już kolejny rok wzmagam się z tym problemem. Bardzo potrzebuję wsparcia fachowca, fototerapii i leków. Pan doktor rozumie moje potrzeby i jest bardzo wyrozumiały i pomocny. Nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania bez pomocy tego lekarza.
      • Gość: Lilka Ż Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.free.aero2.net.pl 24.09.18, 22:41
        Wizyta u pana dr P. Sowińskiego wywarła na mnie pozytywne wrażenia. Zostałam z wielkim spokojem wysłuchana i wnikliwie przeprowadzona psychoanaliza, mimo że jestem chaotyczna i dużo mówię. Uzyskałam bardzo przydatne informacje dotyczące moich zaburzeń nerwicowych. Jestem przekonana, że jest to psychoterapeuta z powołaniem, a do takiego zawsze warto się udać w pierwszej kolejności. Jak dla mnie jest to specjalista bardzo konkretny i fachowiec zasługujący na dobre rekomendacje.
        • Gość: Hala Cz Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 10.12.18, 22:43
          Pan dr Sowiński również wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Podczas wizyty słuchał, analizował, udzielał wyjaśnień dotyczących choroby, zaproponował przekonujący tok leczenia i terapii. Bardzo mi pomógł zwalczyć rożne lęki, obawy. Psychoterapia u dr Sowinskiego diametralnie zmieniła sposób postrzegania świata, ludzi. Polecam jego fachowe podejście do pacjenta.
    • Gość: Julitka1 Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.146.163.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.08.18, 09:42
      W Trojmieście sprawdzonym i znanym z profesjonalizmu jest lekarz psychiatra Piotr Sowiński. Jego fachowe podejście do pacjenta i wnikanie w struktury psychiki pomagają w skutecznym leczeniu. Ja zawdzięczam temu lekarzowi wyprowadzenie mnie z zaburzeń lekowych, które kompletnie rozregulowały moje życie i znacznie podupadło moje zdrowie fizyczne.Polecam
      • Gość: Maryla Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 28.09.18, 22:08
        Faktycznie, pan P. Sowiński to bardzo dobry lekarz. Konsekwentnie zmusza do myślenia. Kieruje pacjenta w dobrą stronę, aby sam doszedł powoli i skutecznie do pewnych kwestii. Nie należy do lekarzy, którzy dają bezsensowne porady.
    • Gość: ulka Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.icpnet.pl 30.10.18, 19:50
      Bardzo fachowym i cierpliwym specjalistą jest doktor Sowiński. Dopiero u niego znalazłam pomoc. Wiele lat zmagałam się z bulimią oraz depresyjnymi myślami ale na szczęście trafiłam do gabinetu Pana doktora. Dziś cieszę się życiem i nie mam problemów z odżywianiem. Polecam
    • Gość: Judyta Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.25.61.81.ipv4.supernova.orange.pl 31.10.18, 17:00
      Polecam doktora Sowińskiego z Rumii. Pomógł mi uporać się z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi. Moje życie zmieniło się na wiele lepsze. Dziękuje
      • Gość: Amelia3 Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 09.12.18, 20:00
        Ja miałam problem z tikami nerwowymi i również leczyłam te zaburzenia u dr.Sowińskiego. Jest to bardzo skuteczny specjalista, jego fachowe podejście i zastosowanie przemyślanego leczenia poprawiły mój stan zdrowia, na tyle, że tiki występują tylko sporadycznie. Szczerze przyłączam się do pochlebnych opinii i rekomendacji.
    • Gość: Jowita Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.25.61.81.ipv4.supernova.orange.pl 31.10.18, 18:03
      Godnym polecenia specjalistą jest doktor Sowiński. Byłam u niego wiele razy, zawsze wychodziłąm z gabinetu usatysfakcjonowana, z ogromną siłą i lepszym nastawieniem. Szczerze polecam
    • Gość: Nowakowie Re: Psycholog, rerapeuta/gdynia IP: *.play-internet.pl 11.12.18, 21:57
      Jak miałam problemy z mężem i moje małżeństwo stało się koszmarem i fikcją, ktoś ze znajomych polecił nam właśnie pana dr. Sowińskiego jako świetnego specjalistę od terapii rodzinnej. Poszliśmy zgodnie co do tego, że albo nam to pomoże, albo nie zaszkodzi bo i tak już było źle. Podczas terapii odkryliśmy, że po pierwsze nasz psychoterapeuta to znawca problemu, po drugie nauczyliśmy się dostrzegać to czego nie widzieliśmy w sobie, po trzecie na nowo odżyły uczucia. Daliśmy sobie szansę i otrzymaliśmy fachową pomoc. Polecam zagubionym

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka