Dodaj do ulubionych

Dobry laryngolog w Gdyni? (okolice)

05.01.07, 17:07
Witam! Czy ktoś może polecić jakiegoś zaufanego, dobrego laryngologa
dziecięcego.
Synek (3,5-latek)znowu ma katar i zaczyna gorączkować, od wczoraj po południu
kiedy odebrałam go z przedszkola. Od września ub.r. przeszedł 3 anginy i
zapalenie ucha (od kiedy zaczął chodzić do przedszkola). Teraz po przerwie
był w przedszkolu trzy dni, 2,3,4.01. Boję się że to może być znowu początek
anginy. Zawsze się tak u niego zaczyna: najpierw katar przechodzący w żółty,
potem gorączka i wymioty. Jeszcze nie wymiotował-odpukać, więc łudzę się że
to może jednak zwykła infekcja. Dodam, że czuje się dobrze jak twierdzi. Bawi
się i wygłupia jak zawsze.
Szukam nowego, innego laryngologa, godnego zaufania, może być prywatnie. Do
przychodni już nie pójdziemy raczej, bo tam pani laryngolog chciała mu od
razu wycinać migdałki bez żadnych badań.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam, Ania
Obserwuj wątek
      • donzab81 Re: Dobry laryngolog w Gdyni? (okolice) 05.01.07, 20:27
        Ja też polecam Pana doktora Pawłowskiego ,my właśnie w środe byliśmy na
        wizycie -przyjmuje też w spółdzielni lekarskiej na ul.Obrońców Wybrzeża 1/3 w
        gdyni wiem ,że w środy od 16.30 do 18.00 wizyta 60 zł.Bardzo miły starszy
        pan,świetne podejście do dzieci (mały ma niecałe 3 latka) dał się zbadać -bo
        pan mu wszystko tłumaczył za nim coś zrobił:)Wiem ,że to dobry
        specjalista .Podaje numer do rejestracji 620-23-79/620-14-28
        • anna7173 Re: Dobry laryngolog w Gdyni? (okolice) 05.01.07, 21:23
          Dzięki, dzięki, dzięki za informacje. Napewno skorzystamy i pójdziemy na wizyte
          do pana dr Pawłowskiego jeśli będzie taka potrzeba. Na razie mały śpi. Przez
          cały dzisiejszy dzień miał tylko katar. Mierzyłam mu temp. 36,9. Zobaczymy jak
          będzie jutro.
          Pozdrawiam gorąco :)
        • anna7173 Re: Dobry laryngolog w Gdyni? (okolice) 11.01.07, 10:28
          Jest dobrze. Bylismy wczoraj u pana dr Pawłowskiego w spółdzielni. To
          rzeczywiście bardzo miły dr z fantastycznym podejściem do dzieci. Zupełnie inny
          niż lekarz w przychodni. Zbadał gardło, obejrzał uszka i nosek, i powiedział że
          wszystko jest w porządku i nie ma potrzeby niczego wycinać(migdałki). Zalecił
          dalsze podawanie Dipherganu 2 razy na dobę i krople do noska, ale tylko jak
          zapchany i wapno mam do końca tyg. odstawić.
          Mały jest w przedszkolu od wczoraj. Katar coraz mniejszy i pokasływane nocne
          też ustępuje (dzisiaj w nocy nie kaszlał).
          Jeszcze raz bardzo dziękuję za wskazanie dr Pawłowskiego.
          Pozdrawiam,
          Ania
        • Gość: Marta Gdynia Re: Dobry laryngolog w Gdyni? (okolice) IP: *.eranet.pl 14.01.07, 12:48
          Może to trochę póżno ale rewelacyjnym laryngologiem jest pan PIOTROWSKI
          ordynator ze szpitala miejskiego w Gdyni, przyjmuje prywatnie na ulicy
          Słupeckiej 45 w Gdyni i nr tel do niego: kom. 602 669 415 , stacjonarny 058 661
          44 45. Naprawdę polecam go serdecznie bo wyleczył nie raz chyba każdą osobę z
          naszej rodziny począwszy od dziadków a skończywszy na miesięcznym dzieciątku.
            • beata1974 Re: Dobry laryngolog w Gdyni? (okolice) 15.01.07, 07:59
              Dr Piotrowski z ul.Słupeckiej - mojemy synkowi inny lekarz dał już skierowanie
              na zabieg wycięcia 3 migdał u 3,5 latka a ten lekarz zlecił terapię lekami -
              zaznaczam że nie antybiotyki tylko jakieś mikstury robione w aptece + spray do
              gardła i krople do nosa i po 5 dniach synkowi wróciła apetyt i nie ksztusi się
              przy jedeniu - widać to działa a to dopiero kilka dni - jak na razie z efektu
              jestem zadowolona to może obejdzie się bez wizyty w szpitlu.
              • anna7173 Re: Dobry laryngolog w Gdyni? (okolice) 15.01.07, 21:45
                Tak, słyszałam że pan dr Piotrowski przepisuje lekarstwa do zrobienia w aptece.
                I bardzo dobrze.
                My też prawie dostaliśmy skierowanie do szpitala, najpierw na wycięcie
                podniebiennych migdałków, a potem okazało się że jeszcze ten trzeci nie podoba
                się pani dr z przychodni. No cóż, jak już wcześniej pisałam byliśmy u pana dr
                Pawłowskiego i nic takiego nie potwierdził. Wszystko jest OK.
                Życzę dużo zdrówka synkowi i jego rodzicom :)

Dobrze, że jest forum, bo tak musiałabym chyba dłuuuuuugo szukać dobrego
                laryngologa!
                D Z I Ę K I !!!
      • Gość: zuziulek1 Miller IP: 83.238.116.* 07.01.08, 23:48
        Witam, ja byłam u dr Grzegorza Millera w Wejherowie, ma bardzo dobrą
        opinię, ale jeszcze chcę potwierdzić jego diagnozę(wycięcie 3
        migdałka u córeczki 5 lat)u innego lekarza iw tedy wam powiem czy
        Miller faktycznie zasługuje na te wszystkie pozytywne opinie.:)
    • Gość: kalamama chciałam pszestrzec przed Piotrowskim!!! IP: *.dynamic.mm.pl 16.01.15, 20:38
      Witam, jestem mamą małego pacjenta i mam poczucie ze po tym jak zostaliśmy potraktowani na oddziale szpitala miejskiego w Gdyni przez owego Pana doktora muszę naprawdę opisac,wylać z siebie złość i niechęć do tego lekarza. Jest arogancki i bardzo zadufany, pierwszy raz spotkalam sie z takim podejściem do pacjenta a chodze do różnych specjalistów z AM i nikt nigdy nie zrobił na mnie tak złego wrażenie. Zapoznając się z innymi osobami na oddziale zauważyłam pewna zależność Pan Piotrowski wykonuje tylko zabiegi osoba którzy chodzą do niego prywatnie bądź są ( po znajomosci), na innych pacjentów patrzy z gory , nie ma szacunku i empatii nawet do małego pacjenta no po prostu szok!!!Jak bym wiedziała ze tak kategoryzuje ludzi to poszła bym do niego na kilka wizyt prywatnie to może z większą troską potraktowal by moje dziecko.!!! jednym słowem Człowiek Człowiekowi nie równy!!! Nie e polecam!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka