Dodaj do ulubionych

Deweloper Trojan z Mikołowa

IP: *.adsl.inetia.pl 16.01.12, 22:16
Mam zamiar nawiązać współpracę w zakresie projektowania.
Jednak moja znajoma ma z tą firmą dosyć poważne problemy z odzyskaniem pieniędzy w tym zakresie. Czy ktoś słyszał o tej firmie? Proszę o informację.
Obserwuj wątek
  • anula5550 Re: Deweloper Trojan z Mikołowa 20.02.12, 12:07
   Witam, przepraszam że tutaj piszę z prośbą, ale to najlepsze miejsce na znalezienie osób kupujących mieszkanie u dewelopera. Mam zatem ogromną prośbę o wypełnienie ankiety składającej się z kilku pytań, a dotyczącej reklam deweloperów. Oto link do ankiety: LINK. Będę niezmiernie wdzięczna za każdą pomoc :)
  • emboy Manhatan oraz N-Hause 01.10.12, 18:13
   Chciałbym przestrzec wszystkich przed tymi deweloperami z Czechowic-Dziedzic. Porażka. Opóźnienia ponad rok. Jakość prac budowlanych i wykończeniowych poniżej krytyki. Ogólnie oszuści i krętacze bez grosza przy duszy.
  • Gość: 1234 Re: Deweloper Trojan z Mikołowa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:50
   Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
   I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
   ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
   • flaktbovent Re: Deweloper Trojan z Mikołowa 03.10.13, 00:34
    Szanowni Państwo,

    Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent. Wykazywanie ewidentnych kłamstw nie jest cenzurą.

    W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

    1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
    2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
    3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 1234 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych (lub inna, z niąpowiązana). Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka