Dodaj do ulubionych

Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ?

29.07.12, 10:43
głównie interesuje mnie deweloper Gdańsk ewentualnie w Gdyni bądź Sopocie. Musi mieć dobrą opinię i kondycję finansową oraz dobre usuality w stosunku do klientów już obsłużonych, kogo rekomendujecie z okolic trójmiasta ?
Obserwuj wątek
    • magda.mala.mi Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 17.10.12, 09:13
      Przejdź się na targi. Akurat będą w Gdańsku w nadchodzący weekend: www.eurobudowa.pl/targi/wojewodztwo/11/pomorskie/
    • Gość: arn_o_l Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? IP: *.dynamic.mm.pl 23.04.13, 16:28
      nie wiem czy jeszcze aktualne ale wiem, że dobrze buduje jw construction i teraz będą oddawać nowe osiedle w Gdyni, ma być w wyższym standardzie
      • kolider Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 24.04.13, 13:50
        aktualne
      • agent.ds.nieruchomosci Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 24.04.13, 19:18
        Zgadza się, konkretnie osiedle Rezydencja Redłowo. Dotychczasowe inwestycje w Gdyni JWC (os. Leśne i os. Parkowa) cieszą się tam dobrą sławą.
        • rysiekszczyg Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 26.04.13, 22:12
          zapewne Rezydencja Redlowo to bardzo dobrze zlokalizowane osiedle i chyba nie brakuje chetnych bo i deweloper tez z renoma .
          • Gość: arek_skwarek Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? IP: *.dynamic.mm.pl 27.04.13, 21:33
            moja koleżanka z pracy mieszka na Leśnej (osiedle wybudowane przez jw construction). Byliśmy na parapetówie i wszystkim się mieszkanie bardzo podobało, wyglądało na solidnie i starannie wykonane, szkoda że mieszkam poza trójmiastem bo sam bym takie mieszkanie sobie chętnie kupił
            • agent.ds.nieruchomosci Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 28.04.13, 16:53
              Cieszą dobre opinie, zresztą JWC ma dobrą "prasę" nie tylko w Gdyni, ale także Poznaniu, czy Łodzi.
            • Gość: JUEK K Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? IP: *.146.41.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.05.13, 07:47
              W Gdyni sam bym chetnie nabyl takie mieszkanie od tego dewelopera bo ma dobra opinie i buduje solidnie.Wiele zapewne juz wybudowal bo jak slychac to inwestuje w Poznaniu.Lodzi to dobrze ze z takich rozmachem inwestuje skorzystaja nabywcy.
              • Gość: antek Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? IP: *.204.21.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.06.13, 20:35
                Ciekawy jestem jak idzie budowa na osiedlu Redlowo bo moj kolega wplacil tam na mieszkanie i mysle ze nie zrobil bledu.Z tego co opisuja to deweloper ma duzo inwestycji w roznych miastach i wywiazuje sie terminowo.
                • agent.ds.nieruchomosci Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 17.06.13, 21:33
                  Inwestycja jest w budowie, mieszkania oferowane są o podwyższonym standardzie, plusem jest doskonała lokalizacja (bliskość morza, rozwinięta dzielnica), kameralna zabudowa - niewysokie bloki, a w całej inwestycji jest jedynie 52 mieszkania.
    • agent.ds.nieruchomosci Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 11.06.13, 17:23
      Poniżej link strony z informacjami na temat omawianego wyżej osiedla www.redlowo.com
      • arachne88 Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 12.06.13, 16:06
        Ts Invest ma na sprzedaż 4 rezydencje Tesoro Ivory i ponad 100 działek na osiedlu. www.tsinvest.pl/
        • agent.ds.nieruchomosci Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 19.06.13, 19:19
          Świetnie, tylko trzeba też zwrócić uwage na lokalizację, ceny mieszkań, wygląd osiedla itd.
    • ateens Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 24.06.13, 13:53
      ja domykam kupno mieszkania na os. dolina potęgowska w Gdańsku. To od PBG erigo, deweloper spoko, warunki można dogadać, mieszkania mają ustawne i ładne. Możesz sobie info w necie poszukać.
      • Gość: Adrianna Re: dolina potegowska IP: *.play-internet.pl 05.07.13, 13:58
        jak ktos musi dojezdzac do centrum to ok, dobre polaczenia maja
    • duhem Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 05.07.13, 14:20
      Hossa, Inpo, Eurostyl, Ekolan...
      • agent.ds.nieruchomosci Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 09.07.13, 22:21
        ... JWC

duhem napisał:

> Hossa, Inpo, Eurostyl, Ekolan...
    • grzesztofff Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 31.10.17, 15:00
      Jeśli interesuje Cię mieszkanie w Gdańsku, to ważniejsza jest lokalizacja i cena a nie kto buduje.
      • taget Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 30.07.19, 11:35
        Dokładnie. Z tego co się orientowałam to inwestycja „Studio Morena” ma bardzo dobra lokalizacje jak na Gdańsk.
        • mal.wina89 Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 30.07.19, 13:39
          Myślę że jednak najwazniejsza jest cena w dzisiejszych czasach :D
          • taget Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 30.07.19, 14:17
            W tej inwestycji mysle ze stosunek jakości do ceny i do tego lokalizacja wychodzi bardzo dobrze

• mal.wina89 Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 30.07.19, 14:59
              Jak jest tak jak mowisz to warto się przyjrzec:)
    • pacze.sobie Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 05.12.19, 11:25
      co by było gdyby www.domiporta.pl/poradnik/7,126866,25477148,blisko-milion-polakow-moze-stracic-do-kilkanastu-tysiecy-zl.html
    • 25mateusz83 Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 16.12.21, 09:30
      Witam, od siebie mogę dodać, że warto dobrze zapoznać się z deweloperem, jego poprzednimi inwestycjami i opiniami innych. Ja mogę polecić TEXO Deweloper. Mają naprawdę dobrą renomę ;)
    • werkaa_095 Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 03.01.22, 19:10
      Ja polecam dewelopera Lokum, buduje głównie po okolicach trójmiasta, więc zależy czy to Ci odpowiada. Jeśli chodzi o jakość wykonania to jest dobrze. Sąsiadów nie słychać, co jest sporym plusem. Ogródki są spore i okolica ładna. Sam dewelopera wydaje się być okej - kontakt był stały i szybk.
    • stanislaw888 Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 11.04.22, 00:36
      ja z całego serca rekomentuję bravo developer
    • zenek222 Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 11.04.22, 00:38
      tylko i wyłącznie bravo developer najlepszy!
    • askalala77 Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 11.04.22, 00:42
      ja polecam z gdańska Bravo Developer a zwłaszcza osiedle Przystań, uwielbiam wodę, pięknie to wygląda
    • klarisa55 Re: Jakiego dewelopera polecacie w trójmieście ? 15.11.22, 10:46
      Jeśli o dewelopera, to się nie wypowiem, ale co do zarządzania nieruchomościami to polecam Polzen z Gdańska
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka