Dodaj do ulubionych

Grupowe zakupy mieszkań

10.09.13, 16:47
Hej, szukam mieszkania na rynku pierwotnym, ale ceny nie zachęcają, szczególnie jeśli chodzi o Warszawę i dzielnice z nromalnymi połączeniami z innymi częściami miasta. Przeglądając różne oferty i inwestycje natknęłam się na coś ala grupon dot. zakupu mieszkań - rabaty przy zakupie większej ilości meiszkań. Niestety nie wiele info jest w Internecie. W związku z tym mam pytanie, czy wiecie coś na ten temat więcej, albo, czy uczestniczycie w czymś takim? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
  • Gość: NEGOCJATORNIA.PL Re: Grupowe zakupy mieszkań IP: *.jmdi.pl 16.09.13, 10:47
   Hej, zapraszam na stronę www.negocjatornia.pl

   Przy jednym mieszkaniu załatwię taki samo duży rabat jak przy zakupie większej ilości mieszkań.

   Zakupy grupowe miały by sens, jakby wrócił boom rynku rynku nieruchomości. Co jest niemożliwe.

   Poza tym czekanie na grupę osób nie ma żadnego sensu.

   Jest to czasochłonne, ponosimy ryzyko, że nasze wybrane mieszkanie zostanie sprzedane oraz

   może się okazać, że w grupie osób, ponad połowa nie będzie miała zdolności kredytowej.

   W związku z czym deweloper nie zgodzi się na "ponadstandardowy" rabat.
  • Gość: NEGOCJATORNIA.PL Re: Grupowe zakupy mieszkań IP: *.jmdi.pl 17.09.13, 23:23
   Ta oferta to marketing, nic poza tym.

   Nie ma metraży, ani numerów mieszkań.

   Realna cena za tą lokalizację to 4000zł za metr.
  • Gość: Ryszard Petru Re: Grupowe zakupy mieszkań IP: 212.160.172.* 18.09.13, 14:17
   WYPAD STAD, NAGANIACZU!!!! Powiedz Józkowi, że na jego "Zlewandowie" nikt nie kupi klity, choćby nie wiem ile "szeptanego marketingu" rzucił w Polskę...
   Nawiasem mówiąc mam kontakt ze środowiskiem rzeczoznawców ds. nieruchomości i wśród nich mówi się, ze "JWC to jedynie jeden mały stopień wyżej niż płytowce z czasów PRL". Co akurat moim zdaniem jest wyjątkowo krzywdzące dla 9-cio piętrowych wieżowców z wielkiej płyty...
  • jakanu Re: Grupowe zakupy mieszkań 30.09.13, 14:53
   wsparcie dla osób tylko do 35 roku życia...
   • Gość: MWzWM Re: Grupowe zakupy mieszkań IP: 194.251.119.* 30.09.13, 15:47
    ... którzy nie mają i nie posiadali nigdy nieruchomości przeznaczonej na cele mieszkaniowe.

    Poza tym MUSI zostać wzięty kredyt na minimum 15 lat i minimum 50% wartości musi być kredytowane. Czyli dofinansowanie leci od razu do developera, a bank zarobi na 15 letnim kredycie.

    Nie zarabia na tym tylko kupujący, bo zostaje z kredytem i mieszkaniem które na dzieńdobry traci na wartości z racji tego że znika z rynku pierwotnego i nikt nie odkupi go po rynkowej cenie, jeśli może kupić z dopłatą.

    Cyniczny program mający na celu stymulację podmiotów gospodarczych (branża budowlana i banki). Ale oficjalnie pod płaszczykiem "wspierania małżeństw".

    Przekaz jest jasny - robić jak najwięcej dzieci, brać kredyty i kupować klity. Wizja Huxleya tylko w troszkę bardziej negatywnej barwie. Prawie jak Orwell...
  • Gość: 234 Re: Grupowe zakupy mieszkań IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:39
   Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
   I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
   ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
   • flaktbovent Re: Grupowe zakupy mieszkań 03.10.13, 00:31
    Szanowni Państwo,

    Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent. Wykazywanie ewidentnych kłamstw nie jest cenzurą.

    W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

    1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
    2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
    3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 12345 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych (lub inna, z niąpowiązana). Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.
  • Gość: Piotrek Re: Grupowe zakupy mieszkań IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.12.13, 09:32
   jakoś nie przemawiają do mnie takie "zakupy" mieszkań. Myślę, że to dość ryzykowne posunięcie, szczególnie teraz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka