Dodaj do ulubionych

INVEST PA sp z oo Miłe Zacisze Katowice Tunelowa

IP: *.adsl.inetia.pl 04.06.09, 21:07

Deweloper sprzedaje mieszkania wybudowane kosztem nie zapłaconych
podwykonowców. Uważajcie, ponieważ istnieje ryzyko wytoczenia mu
spraw sądowych o wyłudzenie pieniedzy tytułem bezpodstawnego
wzbogacenia się
Obserwuj wątek
            • Gość: jakub Re: mile zacisze IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.09, 10:26
              Witam, widziałem wasze posty no i dodam że wykonywałem dla generalnego wykonawcy
              prace. Ostrzegam was bo dobrze znam temat - Oszczędźcie sobie problemów i kupcie
              coś co ma adres bo tam go nie otrzymacie. Inwestor to Invest Pa, poprzedni
              generalny wykonawca to Hunger Bud. Obecny stan budowy to 1 blok prawie gotowy
              bez podłączenia. Reszta to wielka niewiadoma. Wszyscy podwykonawcy zostali na
              lodzie. Były generalny wykonawca decydował jednoosobowo. Liczba nieścisłości
              formalnych nie ma końca. O przebiegu prac nie ma co pisać. Żal tylko przyszłych
              mieszkańców osiedla widmo, bo niby je widać a jednak nie do końca.
              jeśli to wam nie wystarczy to może naoczne zobaczenie stanu wyjaśni wszystko -
              skandal i kolejny dramat dla wielu.
              Z poważaniem Jakub
          • Gość: poldek Re: mile zacisze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.09, 15:38
            jest też w naszym prawie solidarna odpowiedzialność generalnego
            wykonawcy ale i inwestora przed podwykonawcami - tzn. inwestor ma
            pilnować czy generalny rozlicza się z podwykonawcami, jak nie
            dopilnuje to jest zobowiązany zapłacić, nawet jak się przedtem
            rozliczył z generalnym
        • poltud Re: INVEST PA 02.07.09, 15:33
          mi nie zaplacili, ale juz oddalem do windykacji i odzyskalem,
          chcecie namiar na firme to piszcie andrzej.polbud@o2.pl podam namiary
        • Gość: xxxxxxxxxxx Re: INVEST PA IP: *.broker.com.pl 18.02.10, 16:12
          Mnie nie zapłacono a takich osób są dziesiątki. Około 9mln zadłużenia takie
          pismo otrzymałem od Hungra syndyk przejął firme i dalej cisza. Apropo jakości
          mieszkań to musicie wiedzieć ze w niektórych mieszkaniach jest np 10cm tynku na
          ścianie.Sciany były na przemian tynkowane i malowane, poprawki po tynkach i znów
          malowanie. Jakośc materiałow to tragedia. Kostki granitowe które były kładzione
          nad drzwiami garażowymi w tzw s-kach kładzione były przy temp -25stopni
          celsjusza (zaprawa szybciej zamarza niż wiąże). Takich usterek sa dziesiątki.....

• fnieruchomosci Profesjonalny odbiór mieszkań!! 21.02.10, 16:45
            F.H.U Fleszar-Nieruchomości.

Świadczy usługi przy odbiorze mieszkań, domów, lokali usługowych od
            dewelopera, jak również od firm podwykonawczych.

Masz dość niedoróbek i chcesz sprawdzić swoją nieruchomość pod
            względem technicznym ?
            Przed podpisaniem protokółu odbioru mieszkania oddaj je w ręce
            profesjonalisty a unikniesz dodatkowych kosztów podczas prac
            wykończeniowych.

Podczas odbioru Twojego mieszkania zajmuje się:
            - sprawdzaniem wymiarów pomieszczeń
            - sprawdzeniem jakości i równość ścian i tynków
            - sprawdzeniem równości podłóg i posadzek
            - sprawdzeniem okien, szyb i parapetów wewnętrznych jak i
            zewnętrznych
            - sprawdzeniem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych
            - sprawdzeniem instalacji elektrycznej
            - sprawdzeniem liczników mediów
            - sprawdzeniem instalacji wodnej i kanalizacyjnej
            - sprawdzeniem instalacji centralnego ogrzewania,
            grzejników, ogrzewania podłogowego
            - sprawdzeniem instalacji wentylacyjnej
            - sprawdzeniem balkonu, tarasu, piwnicy i garażu.

Twoje mieszkanie będzie Profesjonalnie sprawdzone w
            oparciu o Polskie Normy Budowlane.
            Napisz na maila: fleszar.nieruchomosci@o2.pl
            lub zadzwoń na nr tel. 692-497-772.
            Region działania: cała Małopolska. Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy
            Targ, Zakopane, Rzeszów, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Kielce.

• Gość: kawa Opinia o Miłym Zaciszu po wielomiesięcznych poszuk IP: 195.205.126.* 12.08.11, 13:07
      Proszę mi wierzyć, że ze wszystkich ofert na terenie Katowic Miłe zacisze wypada najlepiej.

Przejrzeliśmy dziesiątki ofert, byliśmy na kilku budowach i kilkunastu mieszkaniach gotowych.

Postawiliśmy sobie na początku poszukiwań kilka warunków i jedynie Miłe Zacisze spełniało je wszystkie jednocześnie:
      - 3 pokoje
      - do 80 m2
      - widok z salonu na zachód
      - blisko lasu
      - z dala od głównych dróg
      - indywidualne miejsce na samochód
      - spokojna okolica
      - dojazd do centrum katowic (nie ścisłego) w korkach do 1 h max.
      - jeśli rynek pierwotny to niska zabudowa jeśli wtórny to nie wielka płyta, zadbane klatki schodowe i ocieplony budynek

Zacisze ma dwa minusy: cena i jeśli ktoś wybierze mieszkanie w środku osiedla to ma widok na ścianę sąsiedniego budynku.
      Polecamy mieszkania po zewnętrznej części.

Istotna informacja również dla osób które będą kupować mieszkania dopiero za 2 lata.
      Wtedy ma się zakończyć budowa drugiej części Miłego Zacisza która ma być tak samo duża jak pierwsza.

Inne uwagi ogólne odnośnie zakupu mieszkania

Warto też pamiętać, że mieszkanie kupujemy w 70% przypadków na całe życie i nie ma sensu brać trochę tańszego a potem być niezadowolonym. Lepiej wziąć to które się naprawdę podoba a różnica w racie miesięcznej kredytu nie będzie duża.

Są osoby dla których kompletnie nie ma znaczenia wszystko to co jest poza samym mieszkaniem (klatki schodowe, elewacja, obejście, kubatura budynku, estetyka, czystość). Proszę jednak pamiętać że nawet jeśli z mieszkania w obskurnym otoczeniu zrobimy luksusowy apartament to nadal będzie to luksusowy apartament w obskurnym otoczeniu i przez całe życie będziemy do niego wchodzić ohydną klatką schodową, krzywym chodnikiem itd.

Aha odnośnie niedoróbek bo ktos pytał o to zdaje się.

W tej chwili na koszt dewelopera wymieniane są płytki na tarasach w dwóch pierwszych rzędach budynków ponieważ pierwszy wykonawca (teraz jest już inny) kładł płytki na mrozie i wszystko się wykruszyło.

Na części balkonów nie ma spadku i stoi woda ale ta niedoróbka też jest usuwana na koszt dewelopera.

Podkreślam że Miłe Zacisze ma roczną gwarancję i 3 letnią rękojmię od momentu zakupu i wszelkie niedoróbki są usuwane na koszt dewelopera.

Jeszcze ktoś pytał o nie zrobioną drogę dojazdową. Ul. Tunelowa należy do miasta i gdyby nie ten fakt deweloper już dawno by ją zrobił. W gestii miasta zatem będzie zrobienie drogi, mamy nadzieję w niedalekiej przyszłości bo na razie jeździmy po klepisku :)
    • anula5550 Re: INVEST PA 20.02.12, 11:48
      Witam, przepraszam że tutaj piszę z prośbą, ale to najlepsze miejsce na znalezienie osób kupujących mieszkanie u dewelopera. Mam zatem ogromną prośbę o wypełnienie ankiety składającej się z kilku pytań, a dotyczącej reklam deweloperów. Oto link do ankiety: LINK. Będę niezmiernie wdzięczna za każdą pomoc :)
      • Gość: dil Re: INVEST PA IP: *.centertel.pl 18.07.12, 18:44
        Śmieszne są te mieszkania niby apartamenty w nowym budownictwie ;))) Ludzie czy wy nie widzicie, że te wszystkie osiedla to są jak obozy !!! To mają być apartamenty ! Miłe Zacisze, Ligota Park, Dębowe Tarasy, Książece itd. blok na bloku i za jaką cenę ! Za komuny budowało się z głową, z dużą ilością przestrzeni, na każdym osiedlu park, place zabaw, boiska i nawet parkingów jest więcej. Chciwość niszczy tych wszystkich developerów, ale banki spadły z nieba z tymi ograniczeniami wiec kiedyś w końcu pomyśli się klientach
          • Gość: BYŁY mieszkaniec Re: INVEST PA IP: *.opera-mini.net 18.10.13, 10:41
            Miłe zacisze jest przy rzeczce w której wieczorami JEST STRASZNY SMRÓD jakichś ścieków! Zwłaszcza w okoliach domków co czuć okropnie gdy się wieczorem spaceruje na dole osiedla! Tutaj apel do dewelopera by coś na to poradzić!!!

Potwierdzam komentarz innego mieszkańca: niestety, mieszkałem ponad rok na osiedlu, więc:
            - wieczorami żaby rechoczą, bo bezpośrednio przy jest bagno
            - smród co chwilę zalatuje
            - droga dojazdowa tragedia, wymieniałem amortyzatory co pół roku (+ urwane koło)
            - Projekt osiedla jak "obóz w Auschwitz"- to akurat podsumował mój kolega
            - pseudo deweloper (bo jak inaczej nazwać podmiot który nic więcej nie buduje)
            - a podsumowaując: szukają od kilku lat jelenia aby odkupili pozostałe tereny, które mają, bo chcą się wycofać z biznesu

ja akurat kupiłem mieszkanie przy ul. Bażantów i jestem mega ZADOWOLONY, sklepy na miejscu, centrum sportu, korty tenisowe, szkoły cz przystanki autobusowe blisko- o tym można tylko pomażyć na Miłym Zaciszu

w razie pytań, piszcie: michal.widera@wp.pl

• sinuhe3 Re: INVEST PA 18.06.14, 12:52
              szkoda, że kupiłeś mieszkanie przy ul. Bażantów, zapraszamy na Tysiąclecie, u nas też są sklepy, przedszkola, przystanki autobusowe i wciąż się rozwijamy, gdybyś to naburmuszone osiedle Bażantów zechciał jednak opuścić to daj znać.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka