Dodaj do ulubionych

Ewa Urban - Ludzka rzecz (show All Together Now)

09.11.18, 17:48
Ewa Urban - Artystka, wokalistka a od niedawna „fitnesska”.
Ekspresyjna jurorka pierwszej edycji programu "All Together Now", uczestniczka telewizyjnego show "Bitwa na Głosy" w drużynie Meza.
Na swoim koncie ma współpracę z wieloma Artystami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej m. in. Kate Ryan, Sylwia Grzeszczak, Doda.

Współpracowała z orkiestrą Zygmunta Kukli "Kukla Band".
Miała przyjemność wystąpić na najważniejszych festiwalach muzycznych, wspomagając gwiazdy swoim głosem: Top Trendy Festival, Festiwal Opole, Lato Zet i Dwójki, Eska Music Awards, Top of the Top.

Ewa najwięcej czasu spędza pomiędzy siłownią na której spędza 3-4 godzin dziennie
szlifując swoja sylwetkę i charakter a pracą nad debiutanckim albumem w studio, gdzie nagrywa nowe piosenki na swoją solową płytę, której premiera odbędzie się pod koniec 2019 roku.

To pozytywna, pełna energii kobieta, która wie czego chce. Wychodząc na scenę staje się
wulkanem energii. Największym marzeniem Ewy Urban jest tworzenie własnej muzyki i wydanie solowego albumu, który pokryje się złotem oraz zdobycie I miejsca w konkursie MISS WORLD FITNESS.

Wiosną tego roku nagrała duet z Dj Refreshem prezentując nowoczesną wersję klasyka "Bang Bang". Piosenka spotkała się z ciepłym przyjęciem tak rozgłośni radiowych jak i słuchaczy.

Obecnie artystka debiutuje solową kompozycją pt. "Ludzka rzecz".

Można powiedzieć, że jest to premiera międzynarodowa, ponieważ wczoraj przedpremierowo można było usłyszeć utwór na antenie Wietrznego Radia Chicago (US),
a dziś i w poniedziałek w polonijnych rozgłośniach w UK.

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka