Dodaj do ulubionych

Slow(e)motion i ich debiutancki singiel "Odbijam s

01.06.21, 17:42
Slow(e)motion to projekt z Gdańska i Lublina, który tworzy dwójka wieloletnich przyjaciół - producent Albert Zapalski i wokalistka Laura Śliwa.

Eksperymentując z elektronicznym brzmieniem, połączeniem alternatywy, popu oraz własnej intuicji, tworzą oni niebanalne utwory przesycone indywidualnymi przeżyciami.
Wspólny entuzjazm z komponowania i gust muzyczny, przerodził się jeszcze w tym roku w zgrany duet. Ich celem jest przekucie własnych emocji, przemyśleń i wartości w muzykę, dającą możliwość do chwili refleksji nad własnymi przeżyciami.

Nazwa Slow(e)motion nawiązuje do charakterów dwójki muzyków - ich dążenie do zwolnienia tempa, refleksji i emocjonalności w dzisiejszym, wielowątkowym świecie.

Ich debiutancki singiel nosi tytuł "Odbijam się". Nawiązuje do coraz powszechniejszego poczucia zagubienia swojego ja i odosobnienia. Przesyt informacji i idących za nimi subiektywnych opinii oraz chęć wyrażenia własnych problemów związanych z budowaniem tożsamości, to inspiracja tworząca warstwę tekstową i ekspresję muzyczną utworu.

Premiera piosenki w sieci wraz z teledyskiem odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 4 czerwca, tuż po godzinie 11:00 pod tym linkiem:
Muzyka: Albert Zapalski, Laura Śliwa, Dominik Szumny
Tekst: Laura Śliwa

Klimat i przekaz "Odbijam się" jest zapowiedzią nowego projektu na rynku muzycznym, który rozwija się i czerpie z aktualnych potrzeb wyrażenia siebie przez twórców, z którymi mają nadzieję - będzie mógł utożsamić się każdy.

Okładka singla:

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka