Dodaj do ulubionych

Finał trasy Krystiana Ochmana w Krakowie - 29.10

28.10.22, 11:45
Niektórzy już nazywają go „nowym Andreą Bocellim”. Faktem jest, że zachwycił swymi występami podczas talent-show „The Voice Of Poland” i ostatniej edycji konkursu Eurowizji. W sobotę 29 października o godz. 19 wystąpi w ICE Kraków.

Krystian Ochman jest wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana, urodził i wychował się jednak w USA, gdzie z Polski wyjechali jego rodzice. Wygrana w telewizyjnym programie „The Voice Of Poland” dała mu przepustkę do kariery i pozwoliła nagrać debiutancki album, który w listopadzie 2021 roku zadebiutował na szóstym miejscu polskiej listy płytowych bestsellerów. W efekcie Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym sezonu nad Wisłą.

Kolejnym sukcesem młodego piosenkarza była wygrana w konkursie „Premier” festiwalu w Opolu z utworem „Prometeusz”. Idąc za ciosem na początku tego roku Ochman wygrał za sprawą utworu "River" polskie preselekcje do finału konkursu Eurowizji i w maju wystąpił w Mediolanie. Choć nie zwyciężył, zebrał bardzo pochlebne opinie od mediów i zyskał fanów na całym świecie. Opromieniony tymi sukcesami wyruszył w jesienną trasę koncertową, która będzie miała swój finał właśnie w Krakowie – w sobotę 29 października w ICE Kraków.

Podczas występu Ochman wykonuje swe najważniejsze piosenki oraz zestaw coverów – w tym owacyjnie przyjmowany przez publiczność hit Elvisa Presleya „Can’t Help Falling In Love”.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka