Dodaj do ulubionych

Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą?

IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 03.07.02, 22:01
Czy ta fantastyczna, charyzmatyczna wokalistka zostanie gwiazdą? Jaka będzie
jej płyta, jesli ją wyda? Czy za rok pójdzie z zapomnienie, czy też będzie
supernową polskiego rynku muzycznego? Jakie są wasze opinie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Pneuma Bonnie Taylor IP: 158.75.35.* 04.07.02, 08:24
      Jaka tam charyzmatyczna. Flinta to kalka Bonnie Taylor, średniej wielkości
      europejskiej gwiazdy z początku lat osiemdziesiątych. A już prześmieszne są
      porównania Flinty różnych tam maślanych redaktorów do wokalistki amerykańskiej
      Jenis Joplin. Po prostu nie wypada.

Pneuma Naraziewicz
      • Gość: des Re: Bonnie Taylor IP: *.starosielce.sdi.tpnet.pl 04.07.02, 10:23
        to, że w trakcie programu zaśpiewała [i to rewelacyjnie!] piosenkę Bonnie
        Tylor nie znaczy, że jest jej kalką.
        A co do Janis Joplin. Widziałem Flinte na Woodstocku w Żarach i powiem jedno -
        geniusz. Flinta ma NIESAMOWITY głos i naprawdę w niczym nie jest gorsza od
        wielkiej Janis [mimo, że brzmi to obrazoburczosmile]. Flinta to polska Joplin, a
        przynajmniej taką może zostać gdy da się jej wolną rekę.
      • Gość: agnes Re: Bonnie Taylor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.02, 12:19
        zgadzam sie z przedmowca w 100%.
        janis joplin to ona moze co najwyzej buty wiazac.
        ta legendarna piosenkarka miala piekny, niepowtarzalny glos, a poza tym byla
        prawdziwa, jedyna w swoim rodzaju, a nie takim plastikowym, ccukierkowym
        produktem jak panienka z programu "idol".
        janis na wszystko zapracowala sama bez pomocy fachowcow od wizerunku medialnego
        i tym podobnych. polecam do przeczytania jej biografie pt. "perla" ellis amburn.
        • Gość: Ramelov Re: Bonnie Taylor IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 23.08.02, 02:29
          Ewelina nie jest cukierkowym produktem Idola. Gdybys sie orientowała w jej
          biografi nie pisałabyś takich bzdur. Ewelina wystapiła w programie Idol
          dlatego, że uważała to za jedyną mozliwośc pokazania sie szerszej publiczności
          i obejścia układów w przemyśle fonograficznym. I to sie udało. Ewelina miała
          okazje pokazać swój talent przed wielomilonowa publicznością. O tym jakie sa
          korzenie Eweliny i jaka muzykę będzie spiewać można sie było przekonać na
          tegorocznym Woodstocku i poprzednich trzech, na których wystapiła. Kojarzenie
          jej z plastikowoscią Idola to największa bzdura jaką słyszałem. Ona nie
          potrzebuje zadnych fachowców od wizerunku, który ukształtowała świadomie sama.
          Ta kobieta ma po prostu charyzmę, której żadna promocja jej nie da. Z tym
          trzeba się urodzić.
      • Gość: -wike Re: Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą? IP: *.acn.pl / 10.134.129.* 04.07.02, 12:09
        Zadną gwiazdą nie będzie,powiem więcej ,nawet ta co wygrała(nie wiem jak jej na
        imię)też przepadnie bez echa.Niestety, tak naprawdę to żaden z finalistów nie
        był wiele wart,tak samo jak wielu innych polskich i zagranicznych niby gwiazd
        (np.Britney ),z tą różnicą że za taką Britney odrazu stałą wielka kasa
        iludzie, którzy z przeciętnie ładnej i niezbyt zgrabnej gówniary
        zrobili "wielką gwiazdę",zarabiając przy tym miliony.U nas niestety ani nie ma
        odpowiednich ludzi od kreowania wizerunków ,ani wielkiej kasy nikt nie wywali w
        ciemno i niestety mamy na polskiej scenie takie kartkatury jak przerażliwie
        wyjąca Kukulska czy beznadziejnie denna i pozbawiona głosu Jopek.No ale wiadomo
        dlaczego obie panie są tam gdzie są,jedna zawdzięcza wszystko swojej jakże
        sławnej za komuny mamusi,druga dziękuje Bogu że teściem jest Kydryński,którego
        żona jeszcze gorszą tandetę odpier.....niż synowa Jopek.Także jeżeli Flinta lub
        ktoś inny kto koniecznie chce być gwiazdą nie ma sławnej rodzinki ,forsy albo
        nie nadaje się do lansowania na członku(bo i tak niektóre robią kariery)to
        niech lepiej bierą się za naukę ,to chyba najpewniejszy sposób na zarobienie
        jakichś tam pieniędzy. A jeszcze dodam że tej co wygrałą to nawet na członku
        nikt nie wylansuje bo to narazie jeszcze dziecko a poza tym to nie jest zbyt
        pociągająca ,już może tą flintę prędzej ktoś nadzieje ,pożyjemy ,zobaczymy.O!
        • Gość: ny33 Re: Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą? IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.07.02, 16:51
          Gość portalu: -wike napisał(a):

> Zadną gwiazdą nie będzie,powiem więcej ,nawet ta co wygrała(nie wiem jak jej
          na
          >
          > imię)też przepadnie bez echa.Niestety, tak naprawdę to żaden z finalistów
          nie
          > był wiele wart,tak samo jak wielu innych polskich i zagranicznych niby
          gwiazd
          > (np.Britney ),z tą różnicą że za taką Britney odrazu stałą wielka kasa
          > iludzie, którzy z przeciętnie ładnej i niezbyt zgrabnej gówniary
          > zrobili "wielką gwiazdę",zarabiając przy tym miliony.U nas niestety ani nie
          ma
          > odpowiednich ludzi od kreowania wizerunków ,ani wielkiej kasy nikt nie
          wywali w
          >
          > ciemno i niestety mamy na polskiej scenie takie kartkatury jak przerażliwie
          > wyjąca Kukulska czy beznadziejnie denna i pozbawiona głosu Jopek.No ale
          wiadomo
          >
          > dlaczego obie panie są tam gdzie są,jedna zawdzięcza wszystko swojej jakże
          > sławnej za komuny mamusi,druga dziękuje Bogu że teściem jest
          Kydryński,którego
          > żona jeszcze gorszą tandetę odpier.....niż synowa Jopek.Także jeżeli Flinta
          lub
          >
          > ktoś inny kto koniecznie chce być gwiazdą nie ma sławnej rodzinki ,forsy
          albo
          > nie nadaje się do lansowania na członku(bo i tak niektóre robią kariery)to
          > niech lepiej bierą się za naukę ,to chyba najpewniejszy sposób na zarobienie
          > jakichś tam pieniędzy. A jeszcze dodam że tej co wygrałą to nawet na członku
          > nikt nie wylansuje bo to narazie jeszcze dziecko a poza tym to nie jest zbyt
          > pociągająca ,już może tą flintę prędzej ktoś nadzieje ,pożyjemy ,zobaczymy.O!

No to żeś -wike błysnął. Twierdzić, że Jopkowa nie ma głosu to chyba lekka
          przesada. Albo jesteś zdołowanym nie mającym słuchu człowiekiem, który ma
          pretensje do wszystkich i do wszystkiego (i śpiewasz do karaoke), albo Ci
          Natalka i Anna J. d... nie dała przed nagraniem płyty i uraziła Twoje Ego. A
          tak w ogóle to nie "bierę" Twojej wypowiedzi na poważnie i uważam ją za
          prowokację. Ponieważ jestem tolerancyjny To "bierę" i Ciebie pozdrawiam
          ny33
      • pokmpokm Re: Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą? 05.07.02, 22:11
        Ludzie ona ma naprawdę charyzmę i cudny głos i nie rozumiem tych ludzi
        (beznadziejnych notabene) którzy twierdzą inaczej. Widziałem i słyszałem ją na
        przystanku woodstock w Żarach, nawet gwiazdy te na scenie i na niebie bladły przy
        niej, ja od razu zachwyciłem się jej głosem i WIEM że Ewelina będzie gwiazdą i
        przyćmi jeszcze wiele "gwiazdek" naszej sceny typu "ich troje"
    • Gość: Robaczek Fenomenalne wykonanie Mercedes Benz IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 05.07.02, 23:49
      Dla mnie Ewelina była Idolem odkąd usłyszałem ją na castingu, gdy
      zaśpiewała "Mercedes Benz" - fenomenalne, fantastyczne wykonanie tego kawałka.
      Z całym szacunkiem dla Janis Joplin - lepsze od oryginału. Od tamtej pory
      śledziłem jej drogę w programie i zawsze była znakomita, aczkolwiek uważam, że
      producenci (a częściowo ona tam gdzie miała wolna rękę) źle dobrali jej
      repertuar. Gdyby zaśpiewała np. "Piece of my heart", "Summertime" czy
      własnie "Mercedes Benz" Janis Joplin albo What's up $ Non Blondes zmiotłaby z
      powierzchni ziemi całą konkurencję (choć i tak jej się to udało z wyjątkiem
      Alicji).
    • trin Re: Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą? 07.07.02, 20:58
      Jakby to ujac... coz, jest niezla jak na nasz polski tragiczny rynek. i tyle.
      brakuje jej prawdziwego "artyzmu", ma glos dosc ciekawy i mocny, Mercedes Benz
      mnie powalil, ale potem bylo juz tylko gorzej.
      Jak dla mnie jej osoba to klasyczny przyklad stylizacji zamiast stylu.
      • Gość: Robaczek Re: Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą? IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 08.07.02, 00:13
        Nie zgadzam się. Potem wcale nie było gorzej. Wręcz przeciwnie. Rozwijała się
        jako wokalistka, choć nie mogła śpiewać tego, co chciała. Ewelina ma moim
        zdaniem dar, który zdarza się raz na milion. Potrafi odkryć w każdej piosence,
        którą spiewa magię, energię czy inaczej mówiąc duszę - uwolnić ją i przekazać
        słuchaczom. Jak mówił Wojewódzki, kiedy Ewelina śpiewa jest w innych ludziach.
        To rzadki dar - iskra boża zwana talentem. Na tym opieram swoje przekonanie, że
        Ewelina Flinta może zostać gwiazdą i to nawet być może nie tylko w Polsce.
    • eremka Re: Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą? 08.07.02, 14:54
      A ja, qrcze, nie czuję żadnej magii jak Flinta śpiewa. Jak ma zachwycać, skoro
      nie zachwyca... No, mnie ani troszku nie zachwyca. Głos - wielki, ale zero
      osobowości, przyjmniej nic mi nie emanowało z telepudła, kiedy ona śpiewała.
      Może mam telewizor zepsuty...Ale jak znajdzie sponsora, pewnie dołączy do
      innych polskich "idoli".
    • Gość: angel Re: Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą? IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.02, 00:48
      Uważam, że Ewelina ma niesamowity głos, nie śpiewa jak jakaś słodka lalunia, ona
      ma ma ten cudowny "piach" w głosie. Widziałam ją na Woodstocku i od tamtej pory
      jestem zachwycona jej głosem. Podobał mi się równiez utwór " We don't need another
      hero", który zaśpiewała w finale Idola, chyba lepiej nawet niż oryginał. Co z
      tego,że nie wygrała? Mam nadzieję, że i tak o niej jeszcze usłyszymy, że nie da
      za wygraną!
    • Gość: Fizyk Re: Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą? IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.02, 19:50
      Bez obrazy, ale uważam , że Ci którzy oceniają Ewelinę strasznie nisko chcą po
      prostu zabłysnąć oryginalnością gustu! Mają do tego prawo. Uważam, że
      producenci programu Idol nie darowaliby sobie, gdyby ktokolwiek z 3 finałowej
      nie został gwiazdą. Ja dodatkowo uważam ,że Ewelina Flinta jest fenomenalna !
      W polsce stawiam ją na najwyższej pułce. Teraz modle się, by jakiś
      humanistyczny szaleniec z wytwórni nie narzucił jej smutasowatych piosenek.
      Dobrze by było jeśli część będzie po angielsku. Jeśli pojawią się dobre rockowe
      piosenki to Ewelina ze swym najcudowniejszym głosem jaki słyszałe, zostanie
      gwiazdą nie tylko w Polsce. P.S Przygotowuje o niej stronę i szukam materiałow.
      amadeo.fizyk@interia.pl
    • Gość: Advokat Re: Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą? IP: *.net.autocom.pl 14.07.02, 22:55
      Ewelina Flinta już jest gwiazdą.Ona jest taką nową Bartosiewicz-głos ma jak
      dzwon,zadatki na IDOLA posiada.Najbardziej się wybije,takich ludzi jak ona nie
      ma na naszym rynku,zresztą specjaliści mówią o niej,że zajdzie daleko.Myślę,że
      osobami które powinny zrobić karierę są Ewelina i Gosia Stępień(i pare innych)-
      ale one są na 1 miejscu.
    • Gość: Ramelov Czat z Eweliną na 30ton IP: 195.114.189.* 21.07.02, 02:58
      Informacja dnia ze strony www.30ton.com.pl: "W najbliższą środę gościem naszego
      czatu będzie finalistka programu "Idol", Ewelina Flinta.
      Ewelina jest właścicielką, nomen omen, jednego z najbardziej wystrzałowych i
      potężnych damskich głosów, jakie słyszała nasza scena. Startując w "Idolu", od
      początku była faworytką większości sympatyzujących z muzyką rockową widzów tego
      telewizyjnego widowiska. W najbliższą środę będziemy mieli okazję poznać ją
      także nieco mniej zawodowo. Zapraszamy o 14.00!"
    • dreaded88 Flinta i Che Guevara 07.08.02, 18:55
      Włączyłem sobie niedawno powtórkę - pokazywali kanciapę zespołu, którego
      rzeczona pani jest wokalistką. A tam na honorowym miejscu czerwona płachta z
      wizerunkiem kultowego w niektórych kręgach zabijaki. Ładnie się komponuje -
      nazwisko, idol. Powinna jeszcze zaśpiewać "Hasta Siempre Comandante". I "Horst
      Wessel Lied", żeby zadowolić też drugą stronę.
      • Gość: roque Re: Flinta i Che Guevara IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.08.02, 23:53
        Ewelina, Ewelina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

QUE VIVA Y QUE CANTE!!!!
    • zielonkawa Re: Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą? 18.08.02, 02:06
      Oczywiscie, ze bedzie. I nie tylko ona. I dzieki Bogu za to. Wedlug mojej
      skromnej opinii ten wasz komercyjny "Idol" to najlepsza szansa na to aby W
      KONCU ktos w Polsce umial spiewac. Ewelina jest o niebo lepsza od Kukulskiej,
      Kowalskiej, czy Jusisowej. A jak ja postawie powyzej Gorniak, Jopek czy
      Kozidrak zaraz pojawia sie glosy oburzenia. A jednak. Sluchaliscie tych
      wokalistek na zywo? Na pewno. I co? Czasem wcale nie tak pieknie. A ludzie z
      Idola (przynajmniej ostatnia piatka) to rewelacja! Nawet porownujac do
      angielskiej czy amerykanskeij wersji programu (bo tez zdarzylo mi sie zerknac).
      Wiec chwala im wszystkim i oby im sie udalo. Ja trzymam kciuki.
      • brovaar Re: Czy Ewelina Flinta będzie gwiazdą? 23.08.02, 10:27
        zielonkawa napisał(a):

> Oczywiscie, ze bedzie. I nie tylko ona. I dzieki Bogu za to. Wedlug mojej
        > skromnej opinii ten wasz komercyjny "Idol" to najlepsza szansa na to aby W
        > KONCU ktos w Polsce umial spiewac. Ewelina jest o niebo lepsza od Kukulskiej,
        > Kowalskiej, czy Jusisowej. A jak ja postawie powyzej Gorniak, Jopek czy
        > Kozidrak zaraz pojawia sie glosy oburzenia. A jednak. Sluchaliscie tych
        > wokalistek na zywo? Na pewno. I co? Czasem wcale nie tak pieknie. A ludzie z
        > Idola (przynajmniej ostatnia piatka) to rewelacja! Nawet porownujac do
        > angielskiej czy amerykanskeij wersji programu (bo tez zdarzylo mi sie
        zerknac).
        >
        > Wiec chwala im wszystkim i oby im sie udalo. Ja trzymam kciuki.

Wydaje mi się, że kciuków trzymać nie trzeba. Ci państwo, którzy wzięli udział
        w Idolu są w już w odpowiednich rękach. Tak łatwo nie dadzą im wyfrunąć.
        Zresztą taki jest cel programu: stworzenie polskiego idola, co od któregoś
        prgramu uwidaczniało się w bardzo pobłażliwym traktowaniu finalistów. Moim
        zdaniem Pani Flinta nie zasługuje na miano idolki, aczkolwiek przy odpowiedniej
        promocji każdy może nim zostać. zielonkawa koleżanka zdecydowanie przesadziła z
        tym vocalem Pani Flinty - p. Ewelina nie śpiewa dobrze, tym bardziej
        wyśmienicie. Jeśli chodzi o możliwości wokalne najlepiej prezentuje się Szymon
        Wydra, a reszta to niestety mydlenie oczu.
        pzdr
    • Gość: Ramelov www.ewelina-flinta.glt.pl IP: 195.114.189.* 20.08.02, 23:19
      Zapraszam do odwiedzenia najlepszej strony o Ewelinie www.ewelina-
      flinta.glt.pl stworoznej przez goszczącego w tym wątku Amadeo-Fizyka. Inne
      godne uwagi strony to www.flinta-online.prv.pl, www.ewelinka-flinta.prv.pl,
      www.flinta-ewelina.prv.pl, www.ewelinaflintaterramail.pl. Pozostałe strony są
      dosyc płynne. To pojawiają się, to znikają - głównie ze względu na
      umieszczanie mp3 z Ewelina, co powoduje usuwnie ich stron z serwerów. W fazie
      tworzenia jest strona www.eflinta.coolfreepages.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka