Dodaj do ulubionych

Superjedynki w Opolu... żenada!

IP: 83.238.70.* 02.06.06, 23:25
latam po kanałach, co chwilę sobie włączę jedynkę i koncert w Opolu i za
każdym razem jak na minutę wpatruję się w to badziewie to jakiś żenujący błąd
się pojawia...
albo Doda oznajmiająca, że nie gra Popu a Rock (gdzie są ludzie co się zajmują
kategoriami nagród?),
albo realizator myli okienka z kandydatami i pokazuje malującą się świńska
Rodowicz z podpisem Kozidrak, i Kozidrak pękającą ze śmiechu z podpisem
Rodowicz...
a propos Kozidrak... czyżby ona śpiewała na żywO? aż nie chce mi się
wierzyć... pewnie żeby to zrobiła musieli jej podnieść honorarium o 100000 zeta...
a ja idę dalej sobie skakać po kanałach, bo dłużej niż minutę przy tym g...e z
Opola nie wytrzymam...

no i dokładnie w tym czasie w wywiadzie z Dodą przepytująca (jak ona się
nazywa? hmmm... ta co na olimpiadzie w Atenach powiedziała Jerzy Gruza...)
waliła błędy z wymową... i oczywiście chciała być super trendy i zapytała Dodę
o Radka Majdana, bo Boruc ma kontuzję!!! na szczęście Doda ją zlała!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: fanatyk Stonesów Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: 83.238.70.* 02.06.06, 23:32
      jedyna rzecz którą z niewyobrażalną chęcią oglądam to przepiękny widok
      prowadzącej Teleexpress Małgosi Wyszyńskiej! jezusieńku... jaka ona przerażająco
      piękna smile))
      • przemjod __A co to są superjedynki? jakieś najniższe oceny 03.06.06, 20:03
        szkolne dla wyjątkowych debili??
      • brynk Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 05.06.06, 15:01
        Gość portalu: fanatyk Stonesów napisał(a):

> jedyna rzecz którą z niewyobrażalną chęcią oglądam to przepiękny widok
        > prowadzącej Teleexpress Małgosi Wyszyńskiej! jezusieńku... jaka ona przerażając
        > o
        > piękna smile))
        ....bo ona jest Poznanianka
      • Gość: TiNa Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.06, 08:24
        Ona piękna, zenada
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Stara kukła i pudernica !!!
      • Gość: GOŚĆ Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: 80.50.91.* 06.06.06, 10:02
        GOŚCIU PISZ Z SENSEM
    • Gość: fanatyk robinhooda Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.06, 23:35
      Kozidrak WIEŚ jak zwykle, boze - opamietajmy się jako naród. Jak mozna kogos
      takiego słuchac, ogladac, lansowac!!!
      • palola3 O przyznaniu superjedynek decydują widzowie 03.06.06, 12:01
        Ja komu innemu dałabym superjedynki, ale niestety należę do mniejszości
        • Gość: ja Re: O przyznaniu superjedynek decydują widzowie IP: 83.238.144.* 03.06.06, 12:46
          lol tak sie tylko wydaje ze to my(wiidzowie)przyznajemy super jedynki
          przeciez to telewizja wybiera z kogo my mamy wybierac to my powinnismy to robic
          od poczatku d konca.
          pozatym to uwazam ze superjedynki to chlam choc nie ktorych z piosenek
          ktore wygraly slucham
          ale bez przesady przeciez jest tylu swietnych artystow, np. Gosia Andrzejewicz
          której głos zwala z nog a tu wygrywa Kasia Cerekwicka,lub(co gorsze wogole sie
          tam dostaje taki zespol jak GOYA, ktorego wokalista ma DUZE ,jak to bylo widac,
          problemy z glosem FAŁSZ na MAKSA.
          • rafvonthorn Re: O przyznaniu superjedynek decydują widzowie 03.06.06, 12:48
            "przeciez to telewizja wybiera z kogo my mamy wybierac to my powinnismy to
            robic od poczatku d konca"

Dochodzisz to takich wniosków na temat jakiejś głupawej imprezy, a nie przyszło
            Ci do głowy, że tak właśnie jest w Polskiej polityce?
            • Gość: ja Re: O przyznaniu superjedynek decydują widzowie IP: 83.238.144.* 03.06.06, 12:53
              przyszlo ale co zrobic taki jest nasz po*****y kraj. ja nie wiem jak inni ale
              ja jak skoncze 18 lat to wyprowadzam sie do ojca do Turcji. moze tam bedie
              lepiej.
              a tak wogole mowiac o 'wydarzeniach' muzycznych to napiszcie co sadzicie o
              EUROWIZJI polska wypadla popriostu okropnie CHaLA ze hej
              • fiori1 tylko ze Turcy siedza w Niemczech , Austrii 03.06.06, 14:19
                tak tam jest dobrze gdzie nas nie ma , mieszkam w Austrii zatrzesinie Turkow tak dobrze jest w Turcji , a w Austrii piosenka to jest takie straszne dno ze ja uwielbiam sluchac polskich piosenek moze nie wszystkie sa dobre ale przynajmniej jest ogromny wybor i kazdy znajdzie cos dla siebie . W Austrii slucha sie na okraglo to samo , tempota jesli chodzi o piosenke popularna a przeciez nie mozna sluchac tylko klasycznej muzyki ,ktora tutaj dominuje.Cieszcie sie ze mieszkacie w Polsce docenicie ta wielobarwnosc i pomyslowosc Polakow , na co nie stac inne narody, wiec zgodnie z powoedzeniem tam jest dobrze gdzie nas nie ma albo wlasnego proroka nie poznaje sie we wlasnym kraju.
                • Gość: BOND Re: tylko ze Turcy siedza w Niemczech , Austrii IP: *.netcologne.de 04.06.06, 13:57
                  fiori1 to typowy Polak na obczyznie,zaraz zacznie plakac,jak to bylo super w
                  Polsce!
                • Gość: tubu5000 Re: tylko ze Turcy siedza w Niemczech , Austrii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.06, 20:35
                  tylko ze polacy maja wieksze aspiracje niz ludy gorskie, chcemy porownywac sie
                  do UK czy Francji i w tym jest problem
                  • Gość: Krzysiek Re: tylko ze Turcy siedza w Niemczech , Austrii IP: *.bazapartner.pl 05.06.06, 22:10
                    No taka postawa duzo zmienia. Na lepsze. Jest niedobrze to trzeba wyjechac.
                    Wtedy wszystko zmienia sie na lepsze. Po co probowac zmieniac jak mozna
                    krytykowac i wyjechac. Bez pozdrowien.
          • uel1 Re: O przyznaniu superjedynek decydują widzowie 03.06.06, 16:01
            Goya miała problem z emisją głosu i w ogóle jej głos nie był przygotowany do
            śpiewu.
          • frant3 Re: O przyznaniu superjedynek decydują widzowie 03.06.06, 17:09
            Niestety, widziałem kilka jedynkowych piosek. Utwór Kasi Cerekwickiej był denny. Ni w c*pe, ni w oko. A KC ma niski, niekobiecy, brzydki głos. Kto wie czy jej występ nie był najgorszy na festiwalu. Ciekawe czy ktoś wytrwał chociaż do połowy festiwalu?

--
            Frant - humor, satyra, krytyka
          • butterfly2 Re: O przyznaniu superjedynek decydują widzowie 03.06.06, 20:07
            "...kto się tam pokazuje tego ja nie szanuję...."
          • Gość: fiona A mnie głos Kasi C. zwala z nóg, a Gosi A. nie IP: *.b-m.pl 05.06.06, 09:36
            mogę słuchać. I co? przyznać obu superjedynki czy żadnej nie przyznawać?
          • Gość: kamila Re: O przyznaniu superjedynek decydują widzowie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.06, 16:24
            czabylo samej zaspiewac
        • Gość: zarobiony Re: O przyznaniu superjedynek decydują widzowie IP: 157.25.31.* 05.06.06, 11:32
          którzy ?
      • 1monia1 Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 21:19
        ..beatka chyba glos zgubiła gdzies po drodze...
      • christina.milian Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 05.06.06, 11:44
        tutaj nic się nie zmieni smile
        można lansować tylko syf smile
      • Gość: nieznający się... Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: 213.77.62.* 06.06.06, 10:52
        a może ty nigdy nie słuchałeś Bajmu na żywo...wieśniaku
    • Gość: fanatyk Stonesów Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: 83.238.70.* 02.06.06, 23:56
      ehhh... a super fajowy trendziarski i ogólnie git Hirek Wrona ogłosił, że Boruc
      złamał palec, tak jakby to była infornacja wymagająca ogłoszenia wszem i wobec!
      mogli jeszcze na telebimie w Opolu puścić czerwony pasek z tym newsem!!!
      (a swoją drogą nie złamał palca, a skręcił kciuk!)

i niech mi ktoś nie mówi, że się czepiam bo to naprawdę jest tak tragiczne że
      się rzygać chce!!!
      • larwinia Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 19:34
        hirek wrona jest akurat ok.
        • Gość: tom Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.acn.waw.pl 03.06.06, 21:07
          Hirek Wrona to największy wieśniak i discopolowiec
          • leszek.zory Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 04.06.06, 21:17
            chyba chodzi ci o sierockiego... nie wiem jak możesz Hirka nazywać
            discopolowcem, sprawdź sobie jego audycję w piątej na trójce o 22 to się
            przekonasz od jakiej muYki on jest specjalistą
          • topewnieja Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 06.06.06, 09:12
            i hiphopolowiec też! Duże Fuu na jego gusta...pewnie i on na moje by to samo
            zrobił ::: festiwal żenujący poziom papki sklejającej włoski słuchowe big_grin
      • Gość: Mag Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.aine.pl 03.06.06, 23:31
        Kciuk to też palec jakby nie było
    • Gość: fanatyk Stonesów Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: 83.238.70.* 03.06.06, 00:03
      ooo... i jak ładnie Skiba na siłę wymusił na publiczności "sto lat" dla Rodowicz
      tylko po to, aby scenę szybko przygotować... a Rodowicz cudownie udała
      wzruszenie... zaraz się chyba popłaczę...
    • babunowa Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 01:33
      jedyna rzecz,ktora mi sie podobala,choc wielu moze uznac ja za kiczowata,to
      wystep gitarzystow.
      • Gość: jaco Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.77.classcom.pl 04.06.06, 11:03
        Występ gitarzystów był genialny.Chłopcy pocinali lepiej jak Satriani i Hendrix
        razem wzięci.
    • Gość: sailor Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.toya.net.pl 03.06.06, 01:42
      Koncert byl tragiczny. Jak dla mnie obanzyl polska scene A.D. 2005. Wykonawca
      roku Maryla Rodowicz??? Przebojem roku "Na kolana" Kasi Cerekwickiej??? Plyta
      rock Szymon Wydra??? Obawiam sie, ze ludzie zaglosowali po prostu na lubiane
      przez siebie gwiazdy, nie zwracajac specjalnie uwagi na to, czy wydali oni cos
      ciekawego czy nie. Najlepiej wypadl chyba Hey. Irytowal mnie Skiba ze swoimi
      wiesniackimi grepsami i ogolnie meczace bylo to widowisko. Urszula wypadla
      dramatycznie, a Doda rozsmieszyla mnie po wykonaniu tej cukierkowej pioseneczki
      narzekaniem ze wrzucili ja do popu, a nie rocka. Rozczarowal mnie niestety
      wystep Pati Yang, przede wszystkim przez kiepskie brzmienie. Moze tam byl jakis
      problem techniczny? O pseudoartystach pokroju Braci czy rzeczonego Wydry nawet
      nie wspominam, bo wszyscy to widzieli i slyszeli. Starczy, ze sami se chlopaki
      narobili wstydu, co im jeszcze bede dokladalsmile
      • sith_space Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 01:45
        A czego wy sie k**** spodziewaliscie ?!?!?!? Z jaskini dopiero wyjrzeliscie i
        was uderzylo ?
        • exman Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 08:26
          Nie oglądałem, byłem na rollo-kebabie...
          • Gość: wat [...] IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 03.06.06, 08:32
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • exman Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 08:39
              Ciekawe skojarzenie, wyślij to do RMF, może zostaniesz gwiazdą nocnych pogadanek
              z więźniami.
    • Gość: likolla Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 09:35
      Wstyd sie przyznac, ale tez to ogladalam. Tragedia. Totalny chaos i brak
      organizacji, prowadzacy do bani, realizatorzy - porazka, za przekaz dzwieku i
      obrazu punkty ujemne.

Wczorajszy koncert to wielkie drogie g...!!!! Nie bede placic abonamentu!!!
      • Gość: gosc Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: 62.121.129.* 03.06.06, 10:45
        Biedactwa Wy jedne! A coz nabroiliscie tak okrutnego, ze taka dostala Wam sie
        kara! Sa w koncu organizacje zajmujace sie ludzka niedola, Tak Wam wszystkim
        wspolczuje...
      • Gość: Andi Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: 212.160.172.* 05.06.06, 10:23
        No realizacja faktycznie do Du*y. Ahh te latające kamery. No i najbardziej się
        wkurzyłem jak Ewelina Flinta pochwaliła się, że pierwszy raz występuje na
        scenie nie w jeansach a w sukni, przyczym zaczęła wychodzić zza mównicy, a pan
        realizator uraczył nas widokiem zachwyconej publiczności (A ja też chciałem
        zobaczyć!) Jak pokazali Ewelinę powtórnie to już jak weszło spowrotem za
        mównicę. I przełączyłem...
      • topewnieja Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 06.06.06, 09:19
        nagrywałem kiedys koncert live dla tV państwowej...i po obróbce materiału
        okazało się ...że nie ma jednego kanału w nagraniach big_grin zuchy! nie do
        naprawienia sprawa była smile))))
    • johnny-kalesony Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 10:42
      Włączyłem wczoraj jedynkę i zobaczyłem jakieś dwie rozczohrane dziewuszyny w
      brudnych gaciach, miotające się po scenie i pojękujące coś w języku, który miał
      przypominać angielski.
      Pomyślałem więc, że jest to jakiś reportaż z przygotowań do koncertu a
      dziewuszyny owe są sprzątaczkami, po czym zmieniłem kanał.

A to był - jak się okazuje - sam kocert ...

Pozdrawiam
      Keep Rockin'
      • magdaksp Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 11:05
        jedymi wykonawcy ktorzy sa na jakims poziomie to hey,marysia peszek,pati yang i
        mosqitoo.festiwal byl tak beznadziejny ze poprostu nie moge uwierzyc jakim
        sposobem najlepsza plyta pop zostala doda zjej beznadziejnymi tekstami .na
        okreslenie rock to trzeba sobie zasluyc.gust muzyczny polakow wola o pomste do
        nieba(cerekwicka ,wydra,blog27,verba,bajm,doda)
        • Gość: homolek Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: 156.17.201.* 05.06.06, 09:20
          o nie nie, Pati Yang zaliczyla jedna z wiekszych porazek na tym koncercie.
          Zaczelams ie zastanawiac,czy ona jednak faktycznie umie spiewac.
    • johnny-kalesony Panaceum na szmirę! 03.06.06, 11:34
      Zobaczcie i posłuchajcie. Dick Brave i jego Backbeats:

www.youtube.com/watch?v=TeY4NeFpgFQ
      Pozdrawiam
      Keep Rockin'
    • au.lait Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 11:51
      Jednym słowem: żałość!!!
      A tu relacja na żywo:
      Opole'2006 Dzień pierwszy
      wink
      • Gość: leon Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: 213.155.160.* 03.06.06, 12:05
        a czego można się spodziewać po imprezie, która lansuje "artystów"
        nagrywających kiczowate płyty, tylko po to żeby zbić kasę na narodzie, któremu
        słon na ucho nadepnął. Bo o ile mogę zrozumieć ludzi starszych, emerytów
        zachwycających się Rodowiczową lub Kozidrak to nijak nie zrozumię że idolką dla
        młodych może być DODA, króra oprócz dużych.... wiadomo, nic nie ma do
        zaoferowania publiczności. Teksty na poziomie przedszkola, pretensjonalny styl
        bycia no i nijaki głos. Moze to działa na zasadzie że jak sie nie ma co sie
        lubi...
        • au.lait Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 12:25
          Racja. Tak czy inaczej festiwal opolski należy odbierać na zasadzie kuriozum,
          ot, ciekawostki przyrodniczej, polegającej na tym, że w jednym miejscu i czasie
          zbiera się cream of the cream (hehe, taaa...) polskiej sceny muzycznej, po to,
          aby głosem, niezubrojonym w polepszacze jakości dźwięku, filtry, wzmacniacze,
          odśpiewać jakieś pożalsieboże hity...
          I podziwiam szczerze mówiąc tych, którzy przemęczyli wczoraj całość występów.
          Ja wymiękłam przy Goi... Reszty, znajomej z relacji, szczęśliwie los mi
          oszczędził.
          wink
          • rafvonthorn Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 12:51
            To ciekawe, bo w londynie wśród muzyków panuje przekonanie o wysokich
            muzycznych kompetencjach polaków. No, ale tu chodzi o tych młodych, co
            pojechali tam pracować, a nie moherów...
            • au.lait Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 13:40
              Kompetencje muzyczne to jedno, a zapotrzebowanie na muzykę w pewnym gatunku
              (miernym, bo dostosowanym do uśrednionego, masowego gustu muzycznego odbiorcy)
              to drugie. I największy wirtuoz, działający na rynku wyjątkowo zachłannym na
              twórczość artystów pokroju Dody, może spłodzić gniota, który mimo warsztatowej
              poprawności, w warstwie koncepcyjnej będzie nieszczególnym dziełkiem, w
              najlepszym wypadku - tylko porządnie skonstruowanym utworem...

A w umiejętności polskich muzyków nie wątpię. Tyle, że tych uzdolnionych (czyt.
              mających coś ciekawego do powiedzenia) raczej próżno szukać na festiwalach
              muzyki popularnej. Truizm, ale tego, co wartościowe, świeże, nowatorskie nie w
              mainstreamie, a bliżej obrzeży, w niszach szukać trzeba, i tyle.
              wink
        • Gość: ja Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: 83.238.144.* 03.06.06, 12:59
          nie wiem czy ktos z was zna takiego artyste Wojciecha Młynarskiego.Jest on
          swojego rozaju artysta ktory pisal teksty piosenek w czasach gdy byla cenzura
          jego piosenki maja drugie dno itp. A DODOA w wywiadzie udzielonym jego corce
          ( paulinie) powiedziala ze napisac tekst to nic trudnego.
          a ja sie tak zastanawiam no tak napisac jaka to ze mnie jest dżaga to nie
          problem ale napisac tekst o problemach politycznych tak ze jak ktos sie nie
          wslucha to mysli ze to o Zurku no to juz jest cos nie?
        • Gość: Zeev Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.icpnet.pl 03.06.06, 15:30
          Nie zgadzam sie z toba co do dody. fakt, ze nie przepadam za tego typu muzyka,
          ale potrafie docenic jej glos. bardzo mi sie podoba. a sposob
          bycia...przynajmniej nie jest taki zwyczajny jak w przypadku innych gwiazd i to
          mi sie podoba. jest SOBA

pzdr
          • Gość: as Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.06, 10:38
            I to wlasnie jest w niej najgorsze. Bycie soba! Dzieci glupieja od jej ogladania. Powinni ja puszczac na szkoleniach dla psychiatrow a nie w pasmie przed 22 w publicznej telewizji w programach nazywanych nie wiedziec czemu muzycznymi. Fantastycznie pasuje do rozowej landrynki ale jej plyta powinna startowac w kategorii disco polo razem z verba ( znany hip hop, jak sie dowiedzialem z relacji opolskiej) i z utytulowana pierwsza dama polskiej muzyki, beata.
          • topewnieja Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 06.06.06, 09:23
            a na czym to ta niby "niezwyczajność" polega ?
        • Gość: radek Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.home1.cgocable.net 04.06.06, 12:36
          "idolką dla
          >
          > młodych może być DODA, króra oprócz dużych.... wiadomo, nic nie ma do
          > zaoferowania publiczności. Teksty na poziomie przedszkola, pretensjonalny styl
          > bycia no i nijaki głos. Moze to działa na zasadzie że jak sie nie ma co sie
          > lubi...
          No co ty Leon, nie przesadzaj! Doda ma nie tylko duzy cyc (sama przyznala, ze i
          owszem, silikon), ale takze zarowno (jak powiedzialby Rysio Ochucki) iloraz
          inteligencji niepospolity, nie wiesz o tym?!
        • Gość: Liselle Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.chello.pl 04.06.06, 20:54
          Idź, znawco, powiedz Zapędowskiej że Doda glosu nie ma.smile Bo to wlaśnie
          Zapedowska ( bądź co bądź obeznana w temacie)ksztalcila Dode w śpiewie i jej
          zdaniem to jest jeden z lepszych glosów jakie slyszala.
        • Gość: fanka Dody:* Re: Superjedynki w Opolu...żenada IP: 82.177.29.* 05.06.06, 18:41
          ciekawe jak ty bys zaspiewal ze gadasz na Dode i ze ma glos nijaki
          • Gość: qra Re: Superjedynki w Opolu...żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.06, 19:42
            Gość portalu: fanka Dodykiss napisał(a):

> ciekawe jak ty bys zaspiewal ze gadasz na Dode i ze ma glos nijaki

nie da się ukryć, że fanka Dody...
        • michalng Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 06.06.06, 07:17
          Nie od dzis wiadomo ze od dobrego głosu dla "artystki" zdecydowanie wazniejsze
          sa ładne cycki. Głos w studio sie "podrasuje" a koncerty z playbacku poleca.
          Cycki mozna na teledysku poprawic ale juz na koncercie jak nie beda ładnie
          podskakiwac to poblicznosc bedzie niezadowolona i sprzedaz płyt spadnie smile
    • Gość: zed Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.kom / *.os1.kn.pl 03.06.06, 12:04
      Mosquito muzyka alternatywna BUAHAHAHAAHAHAHAHAHA. Płyta rock Szymon Wydra
      smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Festiwal kiczu i tandety. Nu Disco
      Polo show. Niepotrzebnie Pati Yang tam wystąpiła, bo to wstyd.
      • Gość: gk Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.06, 12:47
        jedyny błysk na tym festiwalu obciachu to występ Pati... fascynacja narodu
        panią Kozidrak to dla mnie zagadka na miarę teczki Kaczyńskiego
      • Gość: sailor Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.toya.net.pl 03.06.06, 17:19
        A ja wcale nie sadze zeby ten wystep byl niepotrzebny. superjedynki to nagrody
        publicznosci i wystep na nich jest dla mnie jest to wyrazem szacunku dla fanow.
        przynajmniej ludzie zobaczyli ze mozna grac inaczej niz ich ukochane gwiazdy
    • Gość: Dominika Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.ironet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.06, 12:06
      Pozornie tryskasz inteligencją, ale sam dobrze nie umiesz się wysłowić. Moze było troche wpadek, ale to nie powód do takiego pohopnego oceniania, bo nie było Cie tam i nie wiesz co było przyczyną danych zachowań. Poza tym to sa tylko ludzie i każdemu błędy się zdarzają, a Ty naprawde jestes smieszny i absurdalny. Zero zdrowego myslenia. Pozdrowienia
      • Gość: Mateo Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 12:08
        Zarąbista scenografia!!!!!!!!!!!!
        A o gustach Narodu się nie dyskutuje.
        • Gość: Zenon Słaby Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.06, 20:48
          Mi to przypominało sedes z lekko uchyloną klapą.
      • palola3 Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 12:10
        Moze by
        > ło troche wpadek, ale to nie powód do takiego pohopnego oceniania, bo nie
        było
        > Cie tam i nie wiesz co było przyczyną danych zachowań. Poza tym to sa tylko
        lud
        > zie i każdemu błędy się zdarzają

a No ja się zgadzam, tak, tak, taksmile
    • Gość: motylka Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 12:08
      a czego tu się spodziewac -społeczeństwo nasze lubi jakies dziwne postaci-
      rydzyka, kaczki, dode, mroczkow.poziom wiadomo jaki, ale chyba nie o to chodzi.
      więc ludzie z jakimikowliek potzrebami poza dodowymi muzycznie - nie dla was
      telewzija.
      • Gość: Piotr Negatyw był super!!! Dostali oni jakąś nagrode???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 12:33
        Negatyw jest super. Byłem w Białymstoku na ich koncercie. Nieźle grają! Pozdr.
        • Gość: KOPYTKO Re: Negatyw był super!!! Recenzja ich płyty. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.06, 13:33
          Negatyw „Manchester”

Pięciu rachitycznych chłopców z Mysłowic po pięciu latach skserowało stary tim –
          Myslovitz, też z Mysłowic. Zerżnęli i muzę, i egocentryczne teksty: Lubię
          jeździć starym mercedesem... odwiedzać znajomych... Nie cierpię papryki, Nie
          lubię cwaniaków w dresach, grzybów nie jadam, bo się boję, a pająków nie znoszę.
          Zabrakło tylko zwierzeń wokalisty o krostach na dupie i kolorze kupy. Takie
          lotne teksty pisze sam sobie właśnie vocal, ksywa Miettal Waluś. Ponadto
          początkujący zespół podłego talentu drogą wazeliny chce trafić do Sopotu albo
          innego państwowego festiwalu, bo dalej lecą songi aktualnie bardzo politycznie
          poprawne: Za zabójstwo kara śmierci/ Polityków do kopalni/ Lekarzom złamać ręce
          za łapówki za chamstwo/ Pedofilom uciąć członki/ Policjanci są za grzeczni.
          Dlatego zakup tego si di za jedyne 30 zetów polecam gliniarskim sekcjom
          operacyjnym, w sam raz na wiece i marsze równości, jak ten w Poznaniu, bo
          wyjątkowo łatwy w odbiorze i ze słusznym przesłaniem – walić po ryjach i tłuc
          pałami, gdzie popadnie, i tak każdy zasłużył.
          • Gość: aga Re: Negatyw był super!!! Recenzja ich płyty. IP: 62.233.250.* 05.06.06, 11:28
            smile)))...
            Brawo!
          • milena.rl :) 06.06.06, 01:12
            noo. Nikt tak trafnie jak Iza nie opisuje fenomenu polskiej muzyki
            rozrywkowej...
          • topewnieja Re: Negatyw był super!!! Recenzja ich płyty. 06.06.06, 09:27
            popieram smile
      • Gość: Hejanka Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 12:43
        No dno kompletne to byla oprawa graficzna - te plansze to studenci robili za
        5zeta na godzine, czy co?? Czy w Polsce wszyscy graficy do Anglii emigrowali??
        Scenografia byla okej, z dzwiekiem nie zawsze dobrze.

Najwieksza zenada "festiwalu" to chyba Goya pojekujaca cos glosikiem, ktory bez
        komputera jak widac wcale tak nie urzeka...

Z Maryli i Beaty K. to kazdy smiac sie moze, jak conajmniej przez 20 lat bedzie
        na scenie. Bo po 20 latach to juz nie jest wiocha, ale ewidentnie klasa... a ze
        w ludycznym wydaniu, to nie szkodzi. Kazdy kraj ma takie egzemplarze.
        A Maryli to sama chetnie bym 100 lat zaspiewala, bo jej obecna plyta jest jak
        najbardziej okej.

Mosquito, czy jak to sie pisze, to sa rzeczywiscie tak alternatywni jak Szymon
        Wydra rockowy... bez komentarza , bo az rece opadaja...

Doda bez formy, jescze nie doszla d siebie chyba po tym kregoslupie slynnym, ale
        ona to mi troche Madonne przypomina. Wszyscy ja opluwali, wysmiewali, ze kicz,
        ze miernota, ze gowno przyprawione seksem, a teraz to nie wiele sie przeciez
        zmienilo, a mowia, ze klasa...
        Wiec drogi narodzie moze pora przestac z Dody sie smiac?? Ja wlasnie przestalam...

Slowem: Superjedynki to mnostwo niekompetencji pomieszane z dobrymi checiami. Do
        MTV Music Awards nijak sie maja, ale jak na nasza rzeczywistosc, to jeszcze
        troche potrwa, zanim TVP wyprodukuje cos na poziomie...

Aha, i Hey jak zwykle w formiesmile))
        Urszula polegla, niestety, po niej to sie wiecej spodziewalam...

Pozdrawiam
    • Gość: mon Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.06, 12:39
      No ale nie wiem czego spodziewałeś się po tym festiwalu? Produkcja TVP dla ludzi ją oglądających, tych samych od plebanii, m jak miłości, telexpressu, randki w ciemno i jakiej to melodii.
      • katra07 Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 18:01
        to tylko impra przed tv z piffkiem dla mas,a masy gust maja ..bylejaki,jedyne
        co mi się podobało to Hey,ten zespół po prostu ma klasę,fają muzykę i ciekawe
        texty,ale reszte ma-sa-krrrrra,dobrze,że następny fest.dopiero za rok..papa
    • Gość: kreskowaty Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.06, 12:45
      I jeszcze Skiba opowiadający dowcipy.Poziom Leppera sprzed trzech czterech
      lat.Obleśny jak giertych...
      • Gość: olka Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.06, 13:03
        nie oglądałam i jakoś nie żałuje tongue_out
    • zwierz.alpuhary co to są Superjedynki? 03.06.06, 13:26

• Gość: zenek Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 13:27
      dokladnie.. ten caly festiwal w opolu to lipa.. podobala mi sie organizacja,wystroj itp. ale wykonawcy byli do bani
    • kasiatka1 Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 13:36
      Istotnie występy byly złe,ale troch kultury w wypowiedziach nie zaszkodzi!
    • Gość: Eryk z drewutni Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.chello.pl 03.06.06, 14:27
      Na codzien nie slucham tzw muzyki estradowej, ale wczoraj na 20 minut z
      ciekawosci wlaczylem TVP. Mialem cicha nadzieje, ze impreza mnie czyms milym
      zaskoczy. Coz, utwierdzilem sie tylko w przekonaniu, ze panstwowa telewizja
      lansuje muzyke dla 12 letnich dziewczynek. Wzruszylem ramionami, wszak 12
      letnie dziewczynki tez musza czegos sluchac. Co w tym zlego? Konsekwencja TVP
      jest godna szacunku i ja te konsekwencje szanuje. Nie mam do nikogo pretensji,
      z gory wiedzialem, ze Opole'06 nie do mnie jest adresowane.
      Mamy wolny kraj, kazdy moze sluchac czego chce. Ogolnie wiadomo, ze panowie
      Wrona czy Sierocki lubia dzieci, co im sie zdecydowanie chwali i za pkt honoru
      uznali wychodzenie naprzeciw dzieciecym gustom muzycznym. Wiedzac o tym, nie
      mam prawa rzucac z wscieklosci w telewizor. Owszem, po cichutku zadaje
      niesmialo pytanie, dlaczego telewizja nie ma niczego do zaofereowania dla
      doroslych, dlaczego nie zorganizuje festiwalu, ktory z przyjemnoscia obejrza
      dwudziestolatkowie i starsi, ale z drugiej strony jakie ja mam prawo do
      narzekania?! Jak mi cos nie odpowiada, to moge przeciez zapalic sobie w domciu,
      na domowym sprzecie, taka muze jaka mi sie zywnie podoba, wzglednie moge wybrac
      sie na koncert.

• Gość: ola Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 14:44
      Zgadzam się. To właśnie m.in. w Opolu widać postępujące tandeciarstwo,
      uproszczenie i jakąś "plastikowość" polskiej muzyki rozrywkowej.
      Pytanie: co wśród pseudoartystów takich jak Doda, Blog 27, Kozidrak czy
      komentujący Skiba robiła np. Maria Peszek i Pati Yang?? Nie ma chyba w Polsce
      wielkich festiwali promujących muzykę dla kogoś o potrzebach kulturalnych
      większych niż pilot od telewizora i kolorowy magazyn typu "z życia gwiazdek".
      Niestety...
      • Gość: Arni A dlaczego Doda zawsze śpiewa z playbacku? IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 03.06.06, 14:54
        Wczoraj większośc na żywo (a różnym efektem), a Doda i pseudo-raperzy - pełen
        playback.
        Chyba nigdy nie słyszałem Dody na żywo, zawsze playback, czyżby opinie o jej
        mocnym głosie, było mocno przesadzone?
        Pomijam już mega kiczowatą piosenkę o królewnie i tandetny występ.
        • q-dlaty Re: A dlaczego Doda zawsze śpiewa z playbacku? 05.06.06, 11:35
          No nie wiem, ja to wlasciwie po raz pierwszy widzialem Dode spewajaca z playbacku, i szczerze mowiac zdziwilo mnie to. Na zywo chocby spiewala na Sopocie w tamtym roku i na wielu koncertach w Polsce. A spiewac potrafi.

Piosenki moze rzeczywiscie sa troche tandetne, ale to i tak moim zdaniem jedyna polska pisenkarka ktora moze cos zdzialac.
    • fxx Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 14:56
      A ja ma tvp1 i 2 gdzieś na 40-którymś tam kanale w pilocie i raczej nie
      zapuszczam się aż tak daleko... i to już od bardzo dawna... smile
      Sądząc po powyższych postach, nie mam czego żałować... zresztą za 10 lat
      wystąpią i tak ci sami wykonawcy... tongue_out

ŚREDNIA STATYSTYCZNA => ŚREDNIA ESTETYCZNA
    • super_benek Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 15:12
      Prowadzenie było tak żenujące, a występy mierne, że nawet publiczność obecna na
      koncercie musiała się porządnie wynudzić. Takiej 'burzy' oklasków, nawet
      podczas wręczania nagród dawno nie słyszałam. Jeśli TVP podjęłaby się w
      przyszłym roku podobnego przedwsięzięcia, muszą albo przyłożyć się do
      realizacji, powierzyć ją profesjonalistom a nie znajomkom, albo zapłacić
      publiczności za bardziej entuzjastyczny aplauz. Co ja mówię - jakikolwiek
      aplauz!
      A myślałam, że poziomu Eurowizji nic nie jest w stanie przebić....
      • Gość: tajexo hehe ale najbardziej to mnie rozwaliło... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 15:36
        dziś hip-hpou słucha każdybig_grin heh śmieszni ludzie najlepsza płyta hip-hop 21
        listopada-Verba oh yeah!!a wśród nominowanych Sistars i 18Lbig_grin Co za cłowiek
        wymyślił żeby na festiwalu w Oplou robic kategorie hip-hop(olo)?? jednym słowem
        kompromitacja, żenada
        • Gość: Wacław Re: hehe ale najbardziej to mnie rozwaliło... IP: *.ds.pg.gda.pl 03.06.06, 22:42
          dzięki kategorii hip-hop moze zawsze im wzrosła oglądalność o 1%. ah ta komercja sad
      • adas313 Mi się najbardziej podobał... 04.06.06, 15:07
        występ trzech laureatów Debiutów (był tuż po rozdaniu Superjedynek) :o)))))
    • Gość: gosc Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 15:38
      a ja chociaż już nie jestem nastolatką podziwiam DODE - za wszystko - za
      niewatpliwy talent,za urodę,za sposób bycia.Jest sobą,nikogo nie udaje.
      • basiawu Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 15:52
        coz moze dzisiejszy koncert bedzie ciekawszy...conajmniej dziwne jest ze
        niektore wokalistki (jak ta z Goyi)nie potrafia zaspiewac na zywo swoich
        piosenek? cale przygotowanie, lacznie z wystepami artystow bylo malo
        atrakcyjne, a nagrody przewidywalne..uwazam ze jako jedni z
        lepiej "przygotowanych" byli Bracia
      • Gość: malina Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 16:14
        i pewnie glosowalas na kaczki i kochasz mroczkow. typowe w naszym kraju poglady?
        • Gość: basiawu Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 17:29
          no nie zgadlas, bo mam troche inne poglady. pozatym nie wiem dlaczego mialabym
          do nich wzdychac??? i na jakiej podstawie wyglaszasz ta cudowna opinie?!
      • Gość: gpr Re: Superjedynki w Opolu... żenada! IP: *.elb.vectranet.pl / *.elb.vectranet.pl 03.06.06, 21:32
        Gość portalu: gosc napisał(a):

> a ja chociaż już nie jestem nastolatką podziwiam DODE - za wszystko - za
        > niewatpliwy talent,za urodę,za sposób bycia.Jest sobą,nikogo nie udaje.

Owszem doda jest naturalna i jest sobą ze swoim poprawianym biustem. Głos ma
        dobry, ale poza tym nic pozytywnego w niej nie widzę.
    • marchefka9 Re: Superjedynki w Opolu... żenada! 03.06.06, 15:57
      Festiwal festiwalem, szkoda, że tam muzyki w ogóle nie było.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka