Dodaj do ulubionych

Saloon SMILING COWBOY zaprasza :)

23.01.03, 16:59
Saloon już pod szyldem ,zaproponowanym przez Starshine mnie osobiście
wprowadzającym w dość zrelaksowany nastrój wink

Przez ten czas drewno zdarzyło nabrać głębszej barwy ale pachnie nadal
świetnie, barmani podciągneli sie trochę w zawodzie i znają już sporo
trunków wink.Przybyło stałych gości ,których od progu wiadomo czym częstować i
gawędziarzy witanych z radością.

Zapraszam wszystkich zwłaszcza tych ,którzy nie mieli jeszcze okazji sie u
nas zjawić na wirtualną przekąskę ,popitkę ,muzyczkę z szafy grającej (nie
tylko country),karaoke sobotnie i pogaduchy na całkiem dowolne tematy.Poza
tym Saloon czeka na kolejne propozycje zagospodarowania zgodnie z życzeniem
gości smile

Dziś zimne piwko dla każdego gratis z ja pierwsza puszczę 'Inside out' Trishy
Yearwood .Przyjemności .
Obserwuj wątek
      • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 24.01.03, 23:04
        Sie robi Czyzuniu wink
        Pierwszy miły gość podobno przynosi szczęscie tak ,że ze spokojem przybijam
        podkowę nad drzwiami wink

Dzisiaj śpiewają dla nas Faith Hill i Tim McGraw w "What if I said" smile

Zapraszam do baru wszystkich którzy jeszcze nie spią i maja ochote sie czyms
        uraczyć .Jak zniknę proszę wejść za bar i samemu sie ugościć wink-Saloon do
        waszej dyspozycji smile
          • agnes_xxx Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 04.02.03, 17:31
            starshine napisała:

> wiesz Garthanko, jak gdzies zrobia konkurs na najmilszego admina, to masz
            > moje wszystkie glosy smile

Zgadzam się w zupełności!
            Poza tym dla wszystkich, którzy jeszcze nie spotkali Garthanki na żywo - jest
            PRZESYMPATYCZNA!

Hmm, to moja pierwsza wizyta w saloonie wink
            Pomyślałam sobie, że dołączę do was, zamówię sobie Pinia Colada i zapuszczę
            ostatnio zasłyszaną nową piosenkę Randy Travisa - "Three Wooden Crosses"

btw: Jakby ktoś poszukiwał tekstów piosenek z chwytami gitarowymi to polecam
            stronkę: www.goodwinmusic.com/lyrics.html

Three Wooden Crosses
            as performed by Randy Travis
            contributed by KTeffertiller

C Am F
            A farmer and a teacher, a hooker and a preacher, ridin' on a
            C G
            midnight bus, bound for Mexico.
            C Am
            One was headed for vacation, one for higher education, and
            F G C
            two of them were searchin' for lost souls.
            F G F
            That driver never, ever saw the stopsign, and eighteen-
            G
            wheelers can't stop on a dime.

Chorus:
            C Am
            There are three wooden crosses on the right side of the highway.
            F C G
            Why there's not four of them heaven only knows.
            C Am
            I guess it's not what you take when you leave this world behind you.
            F G C
            It's what you leave behind you when you go.

That farmer left a harvest, a home and eighty acres, a faith and love for
            growin' things in his young son's heart.
            And that teacher left her wisdom in the minds of lots of children and did
            her best to give'm all a better start.
            And that preacher whispered, "Can't you see the promised land?"as he laid
            his blood-stained Bible in that hooker's hand.

Chorus:

Am F C
            G
            That's a story that our preacher told last Sunday, as he held that
            blood-stained Bible up for all

of us to see. He said,
            C Am F
            "Bless the farmer and the teacher and the preacher
            C G
            who gave this Bible to my mama, who read it to me."

Why there's not four of them, now I guess we know.
            It's not what you take when you leave this world behind you.
            It's what you leave behind you when you go.

C Am C
            • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 05.02.03, 16:04
              Agnes Pina Colada z podwójnym kokosem dla ciebie -wybacz ze tak późno ale
              Barmanka dojść do siebie chyba nie moze po Oczku wink

Dzieki za przemiłe słowa i mam nadzieję ,że spotkamy sie jeszcze nie raz bo to
              samo moge powiedziec o Tobie smile Stracicie tylko jedna rzecz :Agnes nie przepada
              podobno za strojem country i to mogła byc wasza ostatnia okazja podziwiać
              śliczną kowbojkę w błekitnym kapeluszu wink

Zapraszam na grzańca i rozgrzewajace 'season for romance' Womack dla wszystkich
              wielbicieli tej piosenki smile
              • agnes_xxx Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 10.02.03, 17:21
                Również Ci dziękuję za miłe słowa wink))
                Za strojem country rzeczywiście nie przepadam, ale mój kapelusik uwielbiam i
                jak tylko mam okazję (baaardzo rzadko) to go zakładam!

Tym razem skorzystam z Twojej propozycji (z drugiego rozwidlenia wątku)
                wypicia soku porzeczkowego. Jak pomaga na siniaki to wypiję cały zapas z
                zaplecza. Strasznie się potłukłam na nartach i desce (głównie od tandetnych
                orczyków)

I posłucham sobie "The storm" Gartha wink))
    • starshine Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 25.01.03, 21:41
      jako ze dzisiaj sobota, ja sobie zaspiewam. wyjatkowo jednak nie karaoke, tylko
      z towarzyszeniem gitary

"Coat of Many Colours"

D
      Back through the years I go wondering once again
      G7
      Back to the seasons of my/ youth
      D
      I re/call a box of rags that someone gave us
      G7
      And how my mamma put these rags to/ use

D
      There were/ rags of many colours,and every piece was small
      A
      And I didn't have a coat and it was/ way down in the fall
      D G7
      Mamma/ sewed the rags together,sewing/ ever piece with love
      D A
      She made my/ coat of many colours,that/ I was so proud of
      D
      As she sewed she told the story from the bible she had read
      A
      About a coat of many colours Joseph/ wore and they she said
      D G7
      Per/haps this coat will bring you ,much/ love and happiness
      D
      And I just could/n't wait to wear it
      A D
      And mamma/ blessed it with a kiss
      G7 D
      My. coat of many colours that/ mamma made for me
      G7 D A
      Made only rags,but I/ wore it so proud/ly
      D G7
      Al/though we had no money.oh I/ was rich as I could be
      D A D
      In my/ coat of many colours,my/ mamma made for me

(CHANGE CORDS HERE)

E
      So with patches on my breaches and holes in both my shoes
      B7
      In my coat of many colours,I/ hurried off to school
      E A
      Just to/ find the others laughing and mak/in' fun of me
      E B7 E
      In my/ coat of many colours,my/ mamma made for/ me

Oh,I couldn't understand it,for I felt I was rich
      B7
      And I told them of the love my mamma/ sewed in ever stitch
      E A
      And I/ told them all the story ,mamma/ told me while she sewed
      E
      And how my/ coat of many colours
      B7
      is worth/ more than all of their clothes

A E
      They/ didn't under stand it and I/ tried to make them see
      A E B7
      That/ one is only poor only/ if they choose to be/
      E A
      Now I/ know we have no money,but I'm as/ rich as I could be
      E B7 E
      In my/ coat of many colours, my/ mamma made for me
      A E
      Yeah just for me.....
      wiecej takich pisenek z chwytami
      www.jauko.nl/tot/tab/ o tu.

....A teraz bedzie chwila szczerosci. Spiewac to jeszcze zaspiewam, tak zeby
      wszyscy nie pouciekali. Ale na gitarze zagram tylko "Ballade o krzyzowcu"
      i "Where have all the flowers gone" a to i tak z czestym myleniem chwytow...
      Ale Saloon to przeciez krolestwo wyobrazni...
      • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 29.01.03, 01:12
        Starshine admin ma usmiech od ucha do ucha dzieki Tobie smile- 'Gwiazdka' z
        podwójną śmietaną na ciebie czeka wink

Karaoke mi sie bardzo podobało -w sobote chyba mnie nie bedzie ,bo wyglada na
        to ze jestem w Oczku w ten piatek ale naganiaj chetnych ,bo to sie z
        przyjemnoscia śledzi nawet po czasie smile

A dla wszystkich zagra dziś Chris Gaines "right now" ,który tak naprawde nazywa
        sie całkiem inaczej ale brzmi super tutaj również wink

Kto zgadnie kto to śpiewa ma w Saloonie beczke piwa takiej marki jak sobie
        zażyczy i nic nie wspomne o nadużywaniu wink

pozdrawiam
        G.
        • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 06.02.03, 19:51
          Gramy dziś 'right here waiting' Richarda Marxa ,podajemy boczek na chrupko i
          piwo wybranej marki ponieważ zaplecze saloonu jest olbrzymie czego nie można
          powiedzieć a samym Saloonie wink

Coś mi sie wydaje ,że wszyscy wyjechali na narty -w każdym razie pare osób sie
          zapowiadało ale jak wrócicie zapraszam na sok z porzeczek -podobno siniaki
          szybciej sie goją wink .Tylko Czyżuniu błagam nie mów ,że znowu namawiam do
          prohibicji ,bo nie znajde juz dla ciebie żadnego gigant-steku wink

• garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 10.02.03, 10:55
                  Tak sie zastanawiam Czyzuniu czy kowboje w ogóle podawali jakiekolwiek powody
                  picia 'gorzały' -hmm myślisz ,że poza domem ,gdzie niewiasty żądały wyjaśnień
                  oni zdobywali sie na takie wyznania -bo ja śmiem powątpiewywać wink

A gdziś po prostu zapuszczam płytkę 'Scarecrow' Brooksa i rozsiadam sie za
                  barem sącząc koktail mleczny i na szczęście już nie musze sie kryć -chwała ci
                  za to Czyzuniu wink

pozdrawiam serdecznie

A jeszcze jedno -okazuje sie ze jestescie zgodni co do kiczu walentynek -ale
                  przeciez nie trzeba ich obchodzić z sercem wpiętym w klapę marynarki i różowym
                  sweterku z futerkiem wink No co wy święto jest pieknesmile a ,że są podatni na
                  reklame to całkiem inna kwestia .Oj kusi mnie by założyc wątek wink
                  G.
                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 18.02.03, 12:30
                    Witam serdecznie,
                    i zapraszam do Saloonu na kawę z brandy i pierniki w czekoladzie -dla chętnych
                    w kształcie serca jeszcze sie znajdą po tych szaleństwach wink

Dzis jakoś tak gramy jazzowo ,na scenie saksofonista...smile ,jak go ktoś nie
                    wygoni to tu pogra oj pograwink

pozdrawiam

• garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 21.02.03, 00:53
                        Podaje z przyjemnością Starshine -może być też rum z herbatką wink

Dziś w moje łaski wstapiła Shania Twain "you are not in it for love " o ile nie
                        przekreciłam wink.Country FM moje dzieki za popularyzacje ciekawszych kawałków
                        Shani ,bo zazwyczaj jest dla mnie nie do przełknięcia wink.
                        • agnes_xxx Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 24.02.03, 17:33

> Dziś w moje łaski wstapiła Shania Twain "you are not in it for love " o ile
                          > nie przekreciłam wink.Country FM moje dzieki za popularyzacje ciekawszych
                          > kawałków Shani ,bo zazwyczaj jest dla mnie nie do przełknięcia wink.

To chyba powinnam napisać w wątku o manierach wokalnych - Shania ma właśnie
                          taka manierę, która mi za bardzo nie przypada do gustu i na codzień jej nie
                          słucham, ale jak w jakimś pubie lub zwykłym radiu usłyszę Shanię to jakoś tak
                          się robi swojsko, bo to jednak jakieś tam peryferia country, nie?

To jak już wstąpiłam do saloonu, to dołączę do Starshine i herbatkę z rumem
                          poproszę. Zima już się trochę przejadła - trzeba się rozgrzać!

I na rozgrzewkę piosenka z lekko latynoskim posmakiem:
                          Brooks & Dunn "Mi corasón perdido en ti - My heart has lost to you"

Pozdrawiam
                          Agnes
          • cucujus Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 06.03.03, 08:38
            Beer for My horses !!!!!!

No a dla mnie jakiegos whiskacza .. wink
            A tak przy okazji nie wiem czy wiecie ale Toby Keith dostal 8 nominacji do
            nagrod (w tym również za humanitarne traktowanie koni smile)) , ALan Jackson - 6,
            a Dixie Chicks, Kenny Chesney, i moje (swiezo odkryte) Trick Pony po 3

Zanim wylece z baru to jeszcze ciezkostrawny pakiet smile

"Working Girl" - Terri Clark
            "Hard Working Man" - Brooks & Dunn

a na zakończenie ...
            "jak ja nie lubie swojej roboty " - Electric Roosters

poooooooo ..........zdrawiam
            Krzysztof "Mayster" Sućko

• cucujus Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 06.03.03, 12:46
              Na szczescie nikt nie krzyczal .. smile)

cucujus napisał:

>A tak przy okazji nie wiem czy wiecie ale Toby Keith dostal 8 nominacji do
              > nagrod

z glodu zapomnialem dodac ze chodzi o nominacje Academy of Country Music
              przepraszam ...

no cóż ... "I'm From the Country"
              Tracy Byrd chyba również

pozdrawiam
              Krzysztof Sućko
              • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 06.03.03, 22:25
                Cucujusie skoro wpadłeś to oczywiscie Whisky podajemy również.

Muzyczka mi sie podobała ,co prawda tematyka z rana mogłaby źle wpłynać na
                efekty pracy ale późno tu wpadłam wiec bez uszczerbu na zdrowiu wink

Poszukam sobie twojego nowego odkrycia ,bo pierwszy raz słysze a póki co
                zapuszczam wam 'just to see you smile"McGraw a potem '3 kilometry'The Medley. smile
                • agnes_xxx Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 12.03.03, 13:13
                  Z przyjemnością wysłuchałam "3 kilometry" The Medley. Przypomniał mi się
                  koncert w Oczku wink Przy okazji wszystkich zachęcam do odwiedzenia tego
                  miłego przyczółku country!
                  A ja się pochwalę, że dzisiaj mam urodziny i z tej okazji zamówię sobie Pinia
                  Colada i ciasto kokosowe wink A muzycznym prezentem niech będzie "Unanswered
                  prayers" Gartha i "I hope you dance" LeeAnn Womack
                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 14.03.03, 20:07
                    Agnes jestem bardzo zabiegana -ale jesli sie nie obrazisz to spóźnione 2
                    Pinacolady wink i wielki kawał ciasta kokosowego dla ciebie smileWszystkiego
                    najepszego życiowego i countrowego smile

Zapuszczam wam na nowym 'kulturalnym' wink forum dorobek kultury Crystal
                    Gayle "Crazy" wink
                    • felix.lynx Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 17.03.03, 16:13
                      Po wielu dniach ciężkiej pracy (nie było to zaganianie bydła - charakterystycznego zajęcia większości cowboyow) zajrzalem dzis na forum i nagle zatkalo mnie: forum country znkneło!!! Znajac mało pozytywny stosunek Gazety Wyborczej do muzyki country doszedłem do wniosku, ze komuś ono po prostu przeszkadzało i je zlikwidował. Pospieszyłem na TO i tam oznajmiłem ten spmutny fakt. Okazało się że forum jednak istnieje, choć zmieniło adres!

No to, jak przystało na porządnego cowboya, stanąłem przy barze i zakrzyknąłem "Whiskey" !!! Przy okazji na powitanie w nowym miejscu wrzuciłem do szafy grającej one dime i wybrałem starą, porządną piosenkę z czasów kiedy country było
                      w Polsce zakazane: "Am I that eazy to forget?"

Bez aluzji, rzecz jasna!

RJ
            • tokaj Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 29.03.03, 18:30
              cucujus napisał:

> Beer for My horses !!!!!!
              >
              > No a dla mnie jakiegos whiskacza .. ;

Beer for my horses a dla moich facetów, jak to spiewa Tobie i Willie, whisky!
              Serdecznie pozdrawiam biesiadujących salonie.
              smiling Cowboy George
              • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 30.03.03, 18:06
                Moi drodzy 'Zieloni' nam tego nie darują ale dobrze ,konie piją zakazany trunek
                a dla was po szklaneczce Whisky wink
                Pozdrowienia odwzajemniamy tracając sie szkłem i zapraszam jak najczęściej smile.

Muzyczka dzis gra oczywiście :Lee Ann Rimes "Big deal" i podajemy steki z
                nowalijkami wink ach nie ma to jak Saloonwink
    • felix.lynx Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 18.05.03, 16:18
      Dawno tu nie byłem, więc może zacznę od dużej butelki bourbona żeby starczyło na kolejkę dla wszystkich.

W ogóle mam ochotę ostro wypić i się upić - ponieważ wszystko idzie tak, jak stado krów bez cowboyów. Benefis Karin Stanek został odwołany - agentka nie może się z nią dogadać, a że ma wyłączność, więc z samą Karin nie można załatwiać zaproszenia. Koncert Toma Astora stoi pod znakiem zapytania - współorganizator czyl burmistrz dzielnicy Wawer ma bowiem poważne problemy z prezydentem Warszawy, panem Kaczyńskim, który oskarża go o korupcję i niegospodarność. Na dodatek krótki sondaż na temat Astora przeprowadzony przeze mnie podczas ostatniej imprezy w Oczku (Coach&HTB) przekonał mnie, że w Polsce o Astorze prawie nikt nie słyszał. Przeraża mnie, że ludzie, którzy uważają się za znawców muzyki country, a LONSTAR do takich należy, nie słyszeli w ogóle o największym pod względem aktywności i dorobku płytowego country muzyku EUROPY.

Niestety, oprócz LONSTARA o Astorze nie słyszało mniej więcej 90% obecnych na imprezie. To mnie zupełnie dobiło. Bo jeżeli countrowcy niae mają pojęcia o wykonawcach country innych niz polscy i amerykańscy - to jakie pojęcie o nich mogą mieć dziennikazre i sponsorzy????? Żadne. Czy więc w ogóle warto cokolwiek w dziedzinie country robić w Polsce, jeżeli tak naprawdę nie bardzo jest dla kogo???

Będę wdzięczny, jeżeli ktoś przerwie to moje upijanie się na smutno i przekona mnie, że jest inaczej i że warto walczyć o rozwój country w tak dziwnym i śmiesznym kraju jak nasz.

Proszę kopię odpowiedzi przesłać na mój e-mail Ryszard.Jakubowski@sferia.net - mam niewiele czasu i bardzo radko zagladam na inne stroni, niz zwiazane z Unia Europejska i jej grantami - jest sporo pieniedzy na imprezy kulturalne i chce z tych pieniedzy skorzystac. Czy mam je przeznaczyc w razie czego na country???
    • magda_spooky Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 26.05.03, 09:29
      Witam wszystkich!
      Termometr pokazuje 30 stopni w cieniu a tu trzeba wyjść z domku i to na
      uczelnię :-]
      To na drogę chyba wezmę wodę mineralną z cytrynką i duuuużo lodu wink A z szafy
      na razie "Tall, tall trees" Alana Jacksona smile)
      Niewątpliwie gorąco wink pozdrawiam - Magda Spooky
          • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 06.06.03, 19:11
            Zamówienie zgodnie z zyczeniem wink
            Dziś lody pistacjowe podajemy a ja strasznie zazdroszczę Hiszpanom siesty :od
            14 do 17 zamykaja wszystko jada do domu albo do chłodnego baru na tapas ,ech.
            Madziu musze jednak zauwazyc ,ze choc życie nietoperza wydaje sie
            znosniejsze ,po takiej nocce upały daja sie jeszcze bardziej we znaki wink

Powodzenia wszystkim egzaminowanym przy okazji -macie podwójnie goraco więc
            trzymam kciuki wink

• garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 20.07.03, 18:44
              Zapuszczam "black betty" Ram Jam na obudzenie wszystkich w to leniwe niedzielne
              popołudnie smile
              Poza tym zimne piwo czeka na was a szafa grajaca na kolejne propozycje.

Agnes dzieki za teksty country -nie moge sie cos dzis w tym temacie rozpisac bo
              serwis uparcie odmawia wysłania postu ale sledzę uważnie i czekam z
              niecierpliwościa na ciag dalszy smile
              • felix.lynx Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 29.07.03, 15:28
                garthanka napisała:

> Zapuszczam "black betty" Ram Jam na obudzenie wszystkich w to leniwe niedzielne
                >
                > popołudnie smile
                > Poza tym zimne piwo czeka na was a szafa grajaca na kolejne propozycje.
                >
                > Agnes dzieki za teksty country -nie moge sie cos dzis w tym temacie rozpisac bo
                >
                > serwis uparcie odmawia wysłania postu ale sledzę uważnie i czekam z
                > niecierpliwościa na ciag dalszy smile

Cicho tu jakoś i spokojnie ostatnio. Nie mam z kim się pokłócić, ani nie ma kto, mnnie obrazić... Garthanko, zrób coś, żeby było wesoło.

RJ
                • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 31.07.03, 00:53

Moi mili powiem tylko jedno :
                  czekam na opowieści z MRAGOWA smile !
                  Mozecie przynudzac wypracowaniami po 2000 słow na temat lub ekscytowaniem się-
                  " było super,super, super" wink ale piszcie. Prosze...smile

Telewizja bardzo zawiodła mnie w sobotę ale mam nadzieję ,ze wy bawiliscie sie
                  lepiej na miejscu.

Pozdrowienia dla wwzystkich szczesliwców smile
                  • felix.lynx Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 07.08.03, 11:24
                    garthanka napisała:

>
                    > Moi mili powiem tylko jedno :
                    > czekam na opowieści z MRAGOWA smile !
                    > Mozecie przynudzac wypracowaniami po 2000 słow na temat lub ekscytowaniem się-
                    > " było super,super, super" wink ale piszcie. Prosze...smile
                    >
                    > Telewizja bardzo zawiodła mnie w sobotę ale mam nadzieję ,ze wy bawiliscie sie
                    > lepiej na miejscu.
                    >
                    > Pozdrowienia dla wwzystkich szczesliwców smile

Oj, Garthanko!
                    Chyba będziesz musiała postarać sie o niesmiertelnosc, zeby doczekac sie choc jednej relacji z M. Nie byłem, więc
                    nie
                    zabieram głosu. Ale chyba nie było do końca tak, jak się spodziewano, bo i pochwał nie za wiele na TO, i krytyka też
                    jakas cieniutka.

Chyba nadchodzi regres w polskim country - ale na razie jeszcze mało kto zdaje sobie z tego sprawę.

A jedno HTB wiosny nie czyni i nie pociagnie tego wozu do pzrodu - zwłascza że reszta stanęła z boku i tylko
                    pokrzykuje: wio!

• garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 14.08.03, 22:38
                      Witam po długiej nieobecności smile
                      Zapuszczam "Been there" Clinta Blacka ,smażę soczyste steki (co za urozmaicenie
                      po turystycznym menu wink) i zapraszam wszystkich którzy mają ochotę sie tu
                      trochę odprężyć, w koncu po to jest saloon. Miło jest po prostu pogawedzić.

Agnieszko pozdrawiam Cię ciepło smile.Miałam dużą przyjemność spotkać Agnes na
                      wakacyjnym szlaku ,nagadac sie wreszcie do woli o country music winki poznać jej
                      artystyczną żyłkę do country i nie tylko smile.Nie omieszkajcie uśmiechnąć sie do
                      Agnes o to jak ją spotkacie wink.

Póki co jak przebrzmi pierwszy kawałek puszczam nastepny -"be honest" Trasher
                      Shiver .Rzeczywiscie jest świetne, dziekuję smile

pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia
                      GA
                      • felix.lynx Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 16.08.03, 09:37
                        Witam serdecznie.

Mam kilka wiadomości godnych porządnego saloonu i porządnych gości którzy go odwiedzają. Wymienię je w punktach:

1. Po długich trudach znalazłem w końcu zagranicznych inwestorów zainteresowanych rozwojem country w Polsce. Na początek - już w ciągu 2 - 3 miesięcy zacznie powstawać JEDYNA W POLSCE profesjonalna komercyjna strona poświęcona muzyce country. Są to ludzie z Dallas / Texas - jeden z nich mieszka "przez płot" z LeeAnn Rimes... Oczywiście zarówno powstanie strony jak i dalsze działania dla country (może - jedyna w Polsce radiowa stacja country?) zależą NIE ODE MNIE lecz od tych ludzi, bo oni dysponują pieniędzmi - więc nie mogę niczego gwarantować. Amerykanie są bardzo ostrożni, jeżeli chodzi o interesy z Polską i Polakami. Bardziej ufają... Rosjanom!!!

2. Już teraz otrzymuję na bieżąco najnowsze przeboje wprost z Huston - i nie są to te kawałaki które w Polsce uchodzą za najnowsze. Po powstaniu tej strony będą na niej linki do stacji radiowych nadających country w Internecie oraz... do promotorów country którzy wysyłają za darmo lub za symboliczną opłatą (koszty przesyłki) płyty z przebojami country sprzed kilku lat.

3. Moi inwestorzy bardzo negatywnie ocenili zarówno poziom country w Polsce jak i poziom promocji. Polskie country - z wyjątkiem nielicznych wykonawców - ich zdaniem zatrzymało się jakieś 30 lat temu. Nawet w Internecie czas w polskim
                        country zatrzymał się 20 lat temu. Smutne i przykre jest to, że za taką sytuację odpowiadamy my wszyscy - fani country. Promotorzy zdaniem Amerykanów działali mało profesjonalnie, choć komercyjnie - karmili nas tym czego od nich oczekiwaliśmy.

To bardzo ostra ocena, ale zasłużona. Mam nadzieję że uda się odrobić te lata i już wkrótce Polska dołączy do światowego country nie tylko marzeniami...

Pozdrawiam serdecznie, wypijam znakomitą whiskey, popijam bourbonem i zimnym piwem (ale - nie amerykanskim bo jest obrzydliwe) i idę do swoich baranów.

R. Jakubowski

• starshine Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 20.08.03, 13:58
                        witaj Garthanko! Zdazylam sie za oba stesknic smile

Zasiadam w saloonie, do szafy wrzuce The Springfields "Silver threads ^ golden
                        needles" i poprosze o dobra szarlotke smile. i moze jeszcze jakies lody. W realu
                        jesc nie moge, to wirtualnie sobie odbije smile
                      • andrzejbb1 Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 20.08.03, 23:11
                        Witam wszystkich. Dawno mnie tutaj nie było. Ale jednak wróciłem, ponieważ u
                        Ciebie jedynie można się napić mleka, które jak chyba pamiętasz lubię.
                        Siąde na razie w kąciku i posłucham co u Was nowego, bo na mnie starego
                        tradycjonalistę to jeż dzieci rzucają kamieniami jak słuchm D. Wiliamsa czy E.
                        Harris.
                        I jeszcze jedno - przywiozłem Wam moją ulubioną płytę, może sie do niej
                        przekonacie później możemy ją włączyć w szafie ( ale jak dzieci pójdą spać co
                        by znów kamienie nie poszły w ruch) - Randy Travis - Inspirational Journey.
                        No i do tego dla każdego szklanka mleka - już widzę jak się Piotr krzywi, ale
                        nie martw się jest bez kożuchów.
                        Pozdrowienia. AndrzejBB.
                        • quarter Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 21.08.03, 12:13
                          Witam!

Nie wiem Andrzejku, czy myślałeś o mnie akurat, ale jeśli tak, to powiem Ci, że
                          Travisa mogę słuchać nawet popijając mleko z kożuchami (choć wolę coś innego z
                          pianką). Jest świetny! Jednak chyba też (podobnie, zdaje mi się, do JPP) wolę
                          country z męskimi głosami, nic nie ujmując wspaniałym damom - z naszą Alą
                          Boncol na czele smile

Pozdrowienia dla wszystkich. Dla tych, którzy nie byli w Mragowie szczególne,
                          bo uważam, że jest czego żałować. Mimo kilku niezbyt udanych występów,
                          generalnie było sporo country i to na dobrym poziomie. Niedługo relacja na WWR.

Q
                          • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 21.08.03, 22:23
                            Wyjechałam na tydzień ,wracam a tu taki miły ruch smile
                            Po blacie baru suną do was szarlotka ,mleko ,piwo dla Quartera (nie zamawiane
                            ale kobieca intuicja mówi mi ,ze to dobry pomysł wink).
                            Andrzeju bardzo miło znów cię tu zobaczyć smile A za te starocie mogę cię najwyzej
                            poklepać po ramieniu z sympatią wink Jesli mnie zmęczą najwyżej zniknę na trochę
                            na zapleczu wink.
                            Zapuszczę wam "One night and day" Gartha z cudownej płytki "in pieces",bo
                            jestem dziś w bardzo romantycznym nastroju.
                            Agnes wpadnij bo to sliczny kawałek i z dedykacja od barmanki wink.

Na twoje forum wpadnę z wielką chęcią Quarter zwłaszcza ,ze brak mi tych
                            relacji z Mragowa bardzo smile
                            pozdrawiam serdecznie smile
                            • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 23.08.03, 12:44
                              Kochani dla was "when the bartender cries" Michaela Petersona własnie poznane i
                              polubione wink Sympatyczna balladka i chyba nie trzeba tu nawet mocno lubić
                              country -co sprawia ,że wpuszczamy dziś bez kapeluszy nawet wink.
                              Żartuję oczywiscie, saloon nie zna podziałów muzycznych,jedyne jakie zauważam
                              to w kwestii trunków wink.

Do trzynastej jeszcze trochę więc ja grzecznie popijam lemoniadę i tak się
                              zastanawiam jak tam może być w Wiślaczku...pozdrowienia dla szczęśliwców smile.

• starshine Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 25.08.03, 16:13
                                wiatm wszystkich. rozgoszcze sie tu dzisiaj. grzecznie poprosze bamanke o
                                szarlotke i o cos ladnego Gartha Brooksa, bo dawno nie slyszalam niczego w
                                jego wykonaniu.
                                ...a w Berlinie w sklepie byla cala polka poswiecona muzyce country. Oj, ja
                                tam jeszcze wroce smile
                                • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 26.08.03, 15:39
                                  Szarlotka jabłkowo-brzoskwiniowa żeby się nie nudziło a do posłuchania "you
                                  move me" a jesli za spokojnie to juz zmieniam na "squeeze me in" z Trishą smile
                                  Star masz powazny powód żeby tam wrócić -mam nadzieję ,ze juz sie pakujesz wink

Przy okazji mam pytanie do wszystkich :czy zasłyszany tekst juz parokrotnie
                                  zresztą to nasz branzowy czy ma szersze zastosowanie : "Jambalaya i do
                                  przodu" ?wink
                                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 07.09.03, 16:03
                                    Posłuchajcie "king of the road" Randy Travisa -bardzo odpowiedni kawałek na
                                    leniwe niedzielne popołudnie wink.
                                    Zapraszam na lody truskawkowe i orzechowe z odrobiną brandy wink.
                                    Przy okazji -czy ktos ogladał film :"Marząc o Patsy Cline" ?Podobno niezły z
                                    odpowiednia muzyka -jestem ciekawa czy warto.
                                    www.7fke.core.pl/filmy/marzac_o_patsy.shtml
                                      • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 18.09.03, 15:20
                                        Zapodaję ,tym bardziej ,że słonko niesamowite dzissmile
                                        Z szafy gra 'I'm gonna be somebody' Travisa Tritta i mam nadzieję ,ze wybudzi
                                        wszystkich z popołudniowej drzemki wink
                                        W sobotę moi drodzy same atrakcje -o 13,15 w 3Sat teledyski , w TVP3 o 11.45
                                        Mragowo a na zywo w Poznaniu o 12.00 koncert The Medley na Starym -kto się
                                        pisze?
                                          • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 22.09.03, 21:10

Starshine troche ubolewam ,ze jestem mało zorientowana ale staram sie cos z tym
                                            zrobic. Póki co wiem ,ze 9.10 w Poznaniu bedzie Tomek Szwed -polecam strone
                                            innego Saloonu :www.saloon.pl smile
                                            Słyszam ,ze na Scenie Na Pietrze tez bywa countrowo. Poza tym na imrezach nad
                                            Maltą zdarzaja sie koncerty.
                                            Co ciekawe całkiem niedawno powstały az trzy miejsca o zblizonym klimacie -Dwie
                                            restauracje Sioux na Starym Rynku -ostatnio zrobiłam rundke po Starym i w
                                            jednym grali twoje 'starocie' ,w drugim bardzo nowoczesnie powiedzmy pop-
                                            country smile Jest tez Saloon na Zydowskiej (przy Kamei wink)-dość elegancka
                                            restauracja.W Saloonie na pewno daja koncerty country ,bo doszły mnie juz
                                            słuchy.
                                            Tak ,ze mysle ze cos tam wyszukamy smile
                                            pozdrawiam ciepło i dzis słucham tylko CFM (212.160.242.178:8000 ) bo
                                            graja świetnie smile
                                            • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 20.10.03, 12:35

Zapuszczam wam kawałek ,którym oczarowała mnie Starshine ze swojej
                                              kolekcji :"You don't have to say you love me" Lynn Anderson smile

A na projekcji The Eagles było naprawdę swietnie -organizatorzy wymówili słowo
                                              country bez zająkniecia wink a na koniec powtórzyli w ramach bisów "Hotel
                                              California" smile

Szaro za oknem więc proponuje sok ze swiezo wycisnietych pomaranczy i babke
                                              cytrynowa wink.
                                              Myslę tez nad powieszeniem ekranu do projekcji koncertów marzeń na
                                              scianie wink)). macie swoje typy ?
                                              • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 06.12.03, 20:38

Radio CFM znów zyskało u mnie punkt -tym razem za cudowny instrumentalny utwór
                                                Alison Krauss i Union Station "Choctaw hayride "smile
                                                Słucham go na okragło i dziwię sie czemu nie wpadłam na niego wczesniej. tym
                                                bardziej ,że Agnes zachwalała mi wszechstronną Alison smile
                                                Najlepiej słucha sie go w saloonie ,wiec postanowiłam tu trochę odkurzyć . Nie
                                                dość ,ze parkiet nie uzywany w celach tanecznych to nawet siły nie ma nikt
                                                kufla do ust podnieść wink.Uratuje trochę honor i napiję się whisky,choć gardło
                                                słabo szkolone wink.Mam tylko nadzieję ,ze nie upiję sie zanim ktoś tu wstapi do
                                                towarzystwa wink)
                                                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 09.12.03, 10:56

Agnes szklanica z brandy sunie do ciebie smilewybacz ze tak późno ale chyba
                                                    zdązyłam sie troche podchmielić wink.
                                                    Masz u nas mnóstwo zasług :],ale jakie to masz w swiecie nie wirtualnym ,bo tak
                                                    to odczytałam ?
                                                    Ja dzis gorącą czekoladę bo cóż innego może pasować do radyjka z muzyką country
                                                    christmas smile? Dzieki czujnemu Wroobelkowi słuchamy go własnie od dzis w
                                                    Saloonie :www.cmt.com/radio/

Zapraszam tak poza tym do pomocy w produkcji łańcucha na naszą choinkę wink.Ja
                                                    rozpocznę: @0@0@0@0@0@0@0@0@0@0@0@ im bardziej wymyslne tym chetniej widziane -
                                                    nie mam tylko pomysłu jak zrobić łancuch z kapeluszy kowbojskich ,ale moze
                                                    kolejny drink pomoże ...
                                                    pozdrawiam smile
                                                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 11.12.03, 11:57

Agnes i jak sie podoba kawałek Krauss? Dla mnie rewelacja.
                                                    #0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0#0 - no gdzie są pomocnicy
                                                    Swietego Mikołaja wink?

Moi drodzy nareszcie wiem skąd tytuł tego standardu "Orange blossom special":

KWIAT POMARAŃCZY (orange blossom)
                                                    1 część soku pomarańczowego,
                                                    1/2 część ginu,
                                                    Oba składniki dobrze wymieszać.
                                                    1 część = 3-4 łyżki stołowe

Jest to przepis z Muzycznego
                                                    Dylizansu :www.akadera.bialystok.pl/country/indyk.html .
                                                    Znajdziecie tam tez przepisy na Swieta ,polecam.
                                                    A w Saloonie wirtualne Orange Blossom oczywiscie wink.

• garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 15.12.03, 11:23
                                                    Wśród sympatycznych dzięków "Where do I fit in the picture' Claya Walkera
                                                    zapraszam na ciasto cynamonowe i szklaneczkę grzańca. Pogoda nie chce nas
                                                    rozpieszczać wiec sami musimy zadbać o siebie wink
                                                    Wróbelek chyba będzie miała dzis dobry dzień ,bo na CMT J.M. Montgomery mówi o
                                                    płycie boznonarodzeniowej :"Mr. Snowman"smile
                                                    www.cmt.com/news/display/1481045.jhtml
                                                    pozdrawiam
                                                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 04.01.04, 13:37
                                                    Jak bedziesz miała okazje posłuchac Wróbelku tej płyty to daj znać smile

Zapuszczam wam dosyć countrowy kawałek z płyty Lipnickiej i
                                                    Portera "Nieprzyzwoite piosenki" :"Nobody else"smile.Balladka ze skrzypkami. Do
                                                    posłuchania fragmentów zachecam :pasaz.onet.pl/,469,produkt.html?
                                                    url=http%3A%2F%2Fwww.merlin.com.pl%2Fsklep%2Fsklep%2Fstrona.glowna%3Fstr%
                                                    3Dtow347493%26skad%3DLGokB79sF5
                                                    Mnie się bardzo spodobało "Then and now"- Anita cudownie moduluje głos...

Moi drodzy ,chyba kazdy zsunał kapelusz na twarz i śpi po szaleństwach
                                                    sylwestrowych...Obudźcie sie ,bo forum tęskno za wami wink
                                                  • agnes_xxx Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 12.01.04, 15:53
                                                    He, he...
                                                    Ale się wszyscy pospali.. ja też...
                                                    Tak w ogóle to trochę spóźnione, ale zawsze:
                                                    Szczęśliwego Nowego Roku! Dużo dobrych piosenek country!

Napiję się herbatki z rumem i sokiem malinowym - mój nowy wymysł wink
                                                    i idę dalej spać (czytaj - pracować)

Jak się obudzę napiszę Wam jakieś nowe tłumaczenie.
                                                    Papa
                                                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 12.01.04, 21:23

Szczęśliwego również Agnes.
                                                    No proszę,zaczynasz Nowy Rok pracowicie.To dobrze wróży podobno na reszte
                                                    miesięcy ale nie poddaj sie temu przesądowi za bardzo wink
                                                    Herbatkę zapodaję ,ale do Saloonu zakaz wstępu z materiałami i narzędziami
                                                    pracy (to tak na zapas -chyba pierwsza reguła w Saloonie wink))

Dziś się dowiedziałam ,że przepiekne kojarzone ze
                                                    Świetami "Greensleeves" skomponował Henryk VIII.
                                                    Król był wspaniałym mecenasem sztuki ,ale w życiu prywatnym dużo mniej
                                                    chwalebne były jego czyny. Miał bodajże sześć żon i parę z nich
                                                    uśmiercił ,miedzy innymi dlatego ,ze mu sie nudziły lub nie dawały męskich
                                                    potomków. Zawsze mnie zastanawia jak takie rzeczy mogą sie ze sobą
                                                    łączyć.Mawiają ,że geniusz w parze z szaleństwem chodzi.
                                                    Ale ja na nowy rok mimo wszystko będe country życzyć geniuszu bez
                                                    tej 'diabelskiej' domieszki...

To może ktos ma ochotę pogadać o mniej sensacyjnych sprawach i z pewnoscią
                                                    przyjemniejszych smile?
                                                    pozdrawiam

• garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 01.02.04, 23:03

Słucham sobie właśnie Kathy Mattea "Walking away a winner" i poleconej przez
                                                    Star smileJoan Baez "Diamonds and rust" wiec przy okazji zapuszczę i wam. choć nie
                                                    wiem czy nie jestem tu sama jedna...

Lubię tu pisać ale jesli miałabym robić to sama dla siebie to nie wiem czy
                                                    forum jest potrzebne. Naprawdę nie chce wam sie pogadac, czy stukać nie lubicie?
                                                    Coraz to sie dowiaduje ze ze ktos cos u nas wyczytał ale sam sie krepuje lub
                                                    nie wie co pisać. Jeśli tak to śpieszę zakomunikować, że ja też powoli nie wiem
                                                    co pisać a jak sie forum mocno pajeczynami pokryje to po prostu nam je zamkną.I
                                                    koniec pieśni.

W każdym razie nie uwierze ze powodem ciszy jest brak fascynacji muzycznych czy
                                                    programowy bunt wobec country...

Dla tych co nie strajkują: jesli macie CNN to z tego, co widzę w niedziele
                                                    około 10 rano są wywiady -przynajmniej od czasu do czasu- z gwiazdami country.
                                                    Dziś u Larry Kinga był Toby Keith i zaśpiewał nawet przy akompaniamencie gitary.
                                                    Jednym problemem jest godzina, no ale nie mozna miec wszystkiego.
                                                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 02.02.04, 21:25

No dokładnie, momentami sie czuje jakbym tu ćwiczyła sztukę przemawiania...
                                                    Ja tez nie potrzebuje forum by pogadac z Tobą czy Star smile ale zawsze jakos mnie
                                                    ujmowała idea, że wraz ze wzrostem ilosci osób, które robią cos razem,
                                                    ciekawych pomysłów przybywa w systemie geometrycznym a nie arytmetycznym, czy
                                                    jakos tak wink

Dziś była Wynonna w CNN, zdażyłam się załapać i przy okazji doszłam do wniosku,
                                                    że to bardzo piekna kobieta i z gustem, bo zakochana w czerwieni -spowita od
                                                    góry do dołu wink.Obraz ma jednak przewage nad sama fonią...

A tak sporo powazniej to zapuszczam wam najbardziej countrowe jakie znam ( może
                                                    bardziej w klimatch western ?)nagranie Niemena : "Czas jak rzeka".
                                                    Myslę, że u nas należy mu się też kilka słow. W każdym razie pomimo upływu
                                                    czasu ja jakoś nie mogę się pogodzić z tym, że zostały już tylko nagrania...
                                                    Dlatego zapalę mu dziś świeczkę, może banalną ale z potrzeby serca [']
                                                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 12.03.04, 12:51

Przy "Sending me angels" Kathy Mattea popijam sobie gorącą czekoladę i
                                                    rozkoszuję się pieknym słońcem za oknem.
                                                    Nachodzi mnie taka niesmiała refleksja ze pomimo ciagłych narzekań country
                                                    powolutku pojawia się w róznych mediach. Ostatnio miałam okazje obejrzec "na
                                                    osi" z fragmentem koncertu Honków, teraz podobno będzie Babsztyl -dzis o 22.35
                                                    w TVP2, całkiem niedawno w Szansie na Sukces był Zajazd, a przy okazji
                                                    wznowienia Bonanzy wiem ,ze tez był malutki program z countrowcami, bo
                                                    pochwaliła mi sie pewna countrygirl wygranym bolo "na antenie' wink. Może to
                                                    takie wiosenne przesilenie a moze rzeczywiście ta mniej techniczna, elektryczna
                                                    muzyka bedzie bardziej publicznie dostepna. kto wie.
                                                    pozdrawiam
                                                  • phueta Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 15.03.04, 13:16
                                                    Czy tu ktoś jeszcze stawia jakiegoś dobrego drinka?
                                                    Prosze tylko wziąć pod uwagę mój wiek. Swiadczą o tym moje ostatnie fascynacje
                                                    takimi wykonwacami jak The Flattlanders, czy też Don Williams, którego
                                                    szczególnie lubie słuchać. Wprawdzie słucham też nowszych i młodszych wykonań,
                                                    jak np Toby Keith-a ostatnia płyta, czy też Josha Turnera, ale z przyjemnością
                                                    wracam zaraz do Heidi Hauge z Norwegii, jesli ktoś nie wie. Buźki dla
                                                    wszystkich,phueta
                                                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 16.03.04, 10:44

Jasne,że stawia. Podwójny dla ciebiewink
                                                    miło,że wpadłeś Phueta.Z fascynacją Toby Keithem sie solidaryzuje, co do reszty
                                                    czekam na własciwy nastrój do słuchania tudzież na odpowiedni wiek jak
                                                    mawiasz smile. A o Heidi powinienies koniecznie pogadać ze Star,bo ona ma z
                                                    Norwegią i tamtejszym country sporo wspólnego.
                                                    A co do Josha- albo jestem juz za stara albo to nie moja bajka :]

Phueta na koszt firmy dostajesz soczystego steka za ostatnie zasługi na polu
                                                    propagowania Keitha Urbana smile i porcję spaghetti -pozwolisz, to na konto
                                                    przyszłego spotkania muzycznegowink.

Dziś wam zapuszczę cosik całkiem innego: Uwerturę do Dziadka do Orzechów
                                                    Czajkowskiego. Ale dopiero jak przebrzmi lista wykonawców Phuety smile
                                                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 22.03.04, 00:19
                                                    Moi drodzy na pewno idzie wiosna na countrysmile
                                                    Dziś na kanale Planete obejrzałam program na temat kariery Johna Travolty i
                                                    wypowiedział się w nim parę razy jego przyjaciel. A był to Garth Brooks,
                                                    którego miałam okazję posłuchać po polsku. Szkoda tylko, że nie poswięcili
                                                    więcej programu wątkowi muzyczno-tanecznemu, bo może by jeszcze zaśpiewałwink)

Póki co Garth gra sporo w zespole Kansas City Royals a fani a raczej fanki
                                                    szaleją. Tyle ,że to drużyna baseballowa ...
                                                    Zarabia na swoją organizację charytatywną z resztą graczy.
                                                    Ale skoro wyjrzał troche na świat to może i do studia nagraniowego dotrze
                                                    pewnego dniawink
                                                    pozdrawiam wszystkich i zapuszczam "Two Pina Coladas" smile
                                                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 10.10.04, 13:22

No Agnes ,Saloon odkurzony, w wazonach stoją pęki jesiennych liści a dla ciebie
                                                    podwójny obiecany drink. jest niedziela wiec sie nie wykrecisz wink
                                                    wszystkim zapuszczam 'any man of mine' ,wyjątkowo pani Twain, bo bardzo mi
                                                    potrzeba jakiegoś energetyzującego kawałka.
                                                    zapraszam do baru i obsługi szafy grającej
                                                  • garthanka Re: Saloon SMILING COWBOY zaprasza :) 28.12.04, 18:54

Czyżuniu,
                                                    z duzym poslizgiem ale włączam Johna Lee Hookera "Whiskey and wimmen" smile

moi drodzy zycze Wam wspaniałego Sylwestra i spełnienia najskrytszych marzeń w
                                                    Nowym Roku smiletakże tych muzycznych -począwszy od zakupu płytki na którą czasem
                                                    trzeba trochę zbierać funduszy aż po koncert w Polsce kogo sobie życzycie smile
                                                    dla kazdego kto sie zjawi w barze Noworoczny Szampan i ciasteczko z wrózbą smile)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka