Dodaj do ulubionych

Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości

12.01.07, 08:25
tak bez najmniejszego powodu.
Mój typ - "My" Myslovitz.
Obserwuj wątek
    • kingmob [...] 12.01.07, 09:24
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: cold Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.net-10.rev.inter-c.pl 12.01.07, 09:41
        zaciełas sie z ta twierdza,kobieto?
        mnie do pasji doprowadza feist-inside&out. jak tylko uslysze-talerze lataja,
        kubki lataja.
        • Gość: dd Wszystkie piosenki "nibylatynoskie" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.07, 10:09
          różne takie Gypsy Kings i ten belgijski zespół, którego nazwę wyrzuciłem z
          pamięci, ale kawałków mi się nie udaje
          • Gość: Zalew Re: Wszystkie piosenki "nibylatynoskie" IP: *.eranet.pl 12.01.07, 10:14
            Jak slysze Gosie Andrzejewicz to piana leje sie strumieniem a z komorki wyciagam tasak i rzne nim radio
            niczym schabowe.
            • Gość: fred Re: Wszystkie piosenki "nibylatynoskie" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.07, 10:20
              Andrzejewicz i jej sapanie a nie śpiew, Ich Troje-charczenie Wiśni, normalnie
              nóż się otwiera w kieszeni
              • Gość: toto kolorowe jarmarki IP: *.fbx.proxad.net 15.01.07, 00:49
                • Gość: ja Wszystko z tzw. nowoczesnego R&B IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.07, 23:59
                  w stylu Pussycat Dolls czy Beyonce, a także polski hip hop.
                  Ostatnio działa mi na nerwy "Sacrum" Meza bezlitośnie serwowane przez VIVĘ, a
                  także czasem (co szczególnie przykre) przez VH1...
            • cunts_r_still_runnin_the_world Re: Wszystkie piosenki "nibylatynoskie" 12.01.07, 12:55
              > a z komorki wyciagam tasak

o rany, to chyba masz iPhone?

mnie wk... np black-eyed peas i wszelkie inne takie
              • Gość: dd A mnie wk.. że nie mogę sobie przypomnieć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.07, 14:36
                nazwy tego belgijskiego zespołu, przez co nie mogę zajęc prowadzić, bo wciąż
                myślę, co to k... było
                • Gość: dd Przypomniałem sobie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.07, 16:15
                  Via Condios(czy jak to się pisze); dancingowe pseudolatynoskie popierdasy.
                  brrrrrrrrrrrrrrrrr
                  • Gość: pyza Re: Przypomniałem sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.07, 23:16
                    Vaya con Dios! - Czyli Idź z Bogiem!
                    • Gość: ddr Dziękuję za podanie prwidłowej pisowni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.07, 23:41
                      i niech idą z bogiem i nie zawracają mi więcej uszu. pozdrawiam
                      • anuszka_ha3.agh.edu.pl "Kraków nigdy jeszcze tak jak dziś" 13.01.07, 11:14
                        "Kraków nigdy jeszcze tak jak dziś
                        nie miał w sobie takiej siły i"

Trafia mnie szlag gdy słyszę ten wyrafinowany rym.
                        W dodatku piosenkarz nie śpiewa po linii melodycznej, tylko rzęzi, tak z grubsza
                        żeby pasowało do melodii.
                        W dodatku melodia najniewyszukańsza z niewyszukanych.
                        • Gość: Jak z Nut "każde pokolenie cośtam, cośtam.." IP: *.ash.fr.studentenwohnheim-bw.de 13.01.07, 14:28
                          typowy dla polskiej sceny popowej nonsensowny bełkot,
                          lansowany na hita w komercyjnych stacjach.. :#

krew mnie zalewa gdy gdzieś to słysze (np. w aquaparku)

:@
                          • Gość: M. Re: "każde pokolenie cośtam, cośtam.." IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.07, 22:05
                            Oj tak... Wyjątkowo wkuurzające.
                            • Gość: jowi Re: "każde pokolenie cośtam, cośtam.." IP: *.cable.satra.pl 16.01.07, 12:23
                              ta piosenka to masakra! kombi kiedy robilo całkiem fajne popowe kawałki,a to to
                              jest jakas tragedia.. kazde pokolenie odejdzie w cien,a nasz nieeeeeeeeee.. i to
                              jego wycie na koncu.. ja pierdziele.. a fe!
                          • Gość: ja Re: "każde pokolenie cośtam, cośtam.." IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.07, 22:59
                            niskie ceny, tanie raty....uncertain
                          • nuova Re: "każde pokolenie cośtam, cośtam.." 19.01.07, 16:52
                            Gość portalu: Jak z Nut napisał(a):

> typowy dla polskiej sceny popowej nonsensowny bełkot,
                            > lansowany na hita w komercyjnych stacjach.. :#
                            >
                            > krew mnie zalewa gdy gdzieś to słysze (np. w aquaparku)
                            >
                            > :@

Dokładnie!! tego nie da sie sluchac!!!
                        • Gość: ktos zyczliwy Re: "Kraków nigdy jeszcze tak jak dziś" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.07, 15:40
                          jak chcesz wiedziec kochana anuszko, ten facet co wg Ciebie rzezi to nikt inny
                          tylko s.p. Marek Grechuta...
                • Gość: Hmm Re: A mnie wk.. że nie mogę sobie przypomnieć IP: *.sgh.waw.pl 15.01.07, 15:15
                  The least of the least on the list of the most desired songs:
                  Voyage Voyage [włajawłaja]
              • uerbe Re: Wszystkie piosenki "nibylatynoskie" 14.01.07, 07:05
                cunts_r_still_runnin_the_world napisał:

> mnie wk... np black-eyed peas ...

Nowe jest istotnie wkurzające, ale zespół z czasów "Behind the Front" czy choćby i "Bridginf the Gap" był całkiem niezły.

Wracając do meritum, staram się ograniczać do minimum kontakty z czymś, co mnie muzycznie irytuje - jest to głównie słuchana z musu w pracy Eska i przewijające się tam Cerekwicka, Andrzejewicz, jakieś polskie hip hopowe miernoty typu Verba... i masa "densu" niesłusznie zwanego "muzyką elektroniczną".
              • kika843 Re: Wszystkie piosenki "nibylatynoskie" 16.01.07, 21:44
                Mnie do szewskiej pasji doprowadza Michael Jackson, Black Eyed Peas, Beonce
                Knowles, Destiny`s Child. No i oczywiście polska grupa Myslovitz. Jak widzę
                któregoś z tych wykonawców w telewizji, to automatycznie zmieniam kanał.
          • Gość: veevaa Re: Wszystkie piosenki "nibylatynoskie" IP: *.ksknet.pl 16.01.07, 18:18
            Queen namietnie puszczany na rmfie i w innych stacjach. szczegolnie jak slysze
            tylko pierwsze takty i slowa "looooow kilzzzz" to dostaje czegos.
        • Gość: cez Mnie wkurzaja wszystkie piosenki IP: *.onlink.net 12.01.07, 18:57
          W. Hjuston. Te jej zawodzenia doprowadzaja mnie do szalu.
          • kika843 Re: Mnie wkurzaja wszystkie piosenki 16.01.07, 21:49
            Zgodzę się, że zawodzenie Whitney Houston może irytować. Nerwy puszczają mi
            całkowicie, kiedy słyszę Tatianę Okupnik.
            • Gość: AgraFka Re: Mnie wkurzaja wszystkie piosenki IP: *.toya.net.pl 16.01.07, 22:23
              Tatiana Okupnik - aaaaa !!! Ostatnio trafiłam na jakieś jej telewizyjne popisy w
              stylu retro - jak usłyszałam wypierdziane przez nią "Miłość ci wszystko wybaczy"
              to o mało nie spadłam z krzesła.
        • Gość: M. Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.07, 22:03
          W radiu leciała. Taka o rowerze. Nie wiem czy kojarzycie. Hmm <sprawdza> Lech Janerka - Rower. Jego inne piosenki również irytujące, żeby nie powiedzieć dosadniej...
          • Gość: pikador Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.portnet.pl 16.01.07, 15:37
            szkoda ze jej nie skumala(e)s .. wszystkie piosenki janerki sa boskie!!! no ale
            tak jak mowie, trzeba ruszyc łepetyną
          • kika843 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 16.01.07, 21:51
            Gość portalu: M. napisał(a):

> W radiu leciała. Taka o rowerze. Nie wiem czy kojarzycie. Hmm <sprawdza>
            > ; Lech Janerka - Rower. Jego inne piosenki również irytujące, żeby nie
            powiedzi
            > eć dosadniej...
            Janerka potrafi denerwować, ale można dostać szału słuchając Marii Peszek i
            pisków Urszuli Dudziak.
      • Gość: x Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: 89.124.102.* 13.01.07, 06:01
        Piosenki Blue Cafe z poprzednia wokalistka. Nie wiem czy smiac sie czy plakac...
        • kicior99 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 13.01.07, 06:15
          Jeśtem ślodka, daje ńiebo? O tę ci chodzi?
        • Gość: Krzysia Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 16.01.07, 09:00
          Jak słucham skrzeczącej Tatiany Okupnik to włożyłabym jej do buzi zgniłego
          pomidora.Poza tym miauczenie w wykonaniu G.Andrzejewica , A.Dąbrowskiej i tym
          podobnych doprowadza mnie niemal do szału.Lepiej powinny zająć się czymś
          innym.Ale czy potrafią ???
          • Gość: jowi Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.cable.satra.pl 16.01.07, 12:25
            okupnik jest specyficzna,a andrzejewicz nie trawie... ale Ania Dąbrowska jest
            świetna!
            • kika843 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 16.01.07, 21:54
              Gość portalu: jowi napisał(a):

> okupnik jest specyficzna,a andrzejewicz nie trawie... ale Ania Dąbrowska jest
              > świetna!
              Każdy ma inny gust. Ja osobiście nie przepadam za Anią Dąbrowską, natomiast
              Andrzejewicz nawet lubię. Ale o gustach się nie dyskutuje. Każdy ma inne
              preferencje.
          • Gość: AgraFka Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.toya.net.pl 16.01.07, 22:37
            Ania Dąbrowska nie miauczy tylko marudzi. I to w bardzo sympatycznym stylu, w
            moim przekonaniu wink
            • kika843 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 16.01.07, 22:53
              > Ania Dąbrowska nie miauczy tylko marudzi. I to w bardzo sympatycznym stylu, w
              > moim przekonaniu
              Dobrze to ujęłaś. Ona marudzi, a ja wyjątkowo nie lubię takiego marudzenia, po
              prostu mnie męczy.smile Ale masz prawo ją słuchać. Kazdy lubi co innego.
        • Gość: AgraFka Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.toya.net.pl 16.01.07, 22:35
          Z obecną jest jeszcze gorzej ...
      • kicior99 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 13.01.07, 06:14
        to po cholere tego sluchasz i chwalisz w innym miejscu?
      • Gość: semla Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.01.07, 19:47
        a mnie wkurza "America"-Rammstein!
      • aron2004 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 16.01.07, 19:57
        its raining man alleluja Geri Halliwel. W Zetce ta piosenka chyba leci raz na
        godzinę
      • Gość: nina Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.aster.pl 19.01.07, 15:07
        nie mogę znieść Christiny aguillery "hurt" czy cos w tym stylu!!!!!!! szlag mnie
        trafia, gdy słyszę ten skowyt!!!!!! aaa no i oczywiście BEYONCE.......
        wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!
    • driadea Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 10:26
      Każda piosenka, którą wykonuje Beata Kozidrak.
      Ponadto wkurza mnie wszelkie Rubictwo wszędobylskie.
    • Gość: dymixx Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.07, 10:48
      ostatnio, słysząc Jamala "policeman", mam złe przeczucia co do moich intencji
      pokojowych wzgledem calego swiata istniejacego za oknem. wtedy zaczynam nie
      rozumieć reakcji swojego organizmu, a gdy staram się je zrozumiec, jest jeszcze
      gorzej dla mnie i dla swiata.
      na szczescie ten kawałek powoli chyba konczy swoją przygode z mediami. (stawiam
      malo znakow polskich, co znaczy - zdenerwowalem sie)
      • Gość: heidi Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 16.01.07, 22:55
        Nie jestem sama, jak miło!!! Kolega, u którego waletowałam katował mnie tą
        piosenką średnio raz na godzinę (pewnie chciał mnie wykurzyć smile, od tej pory
        gdy ją słyszę zbiera mnie na mdłości!!! W dodatku tekst refrenu, ja nie wiem, w
        jakim języku on śpiewa - składnia i odmiana na pewno nie jest polska.
    • sizzla666 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 13:44
      Doda "Szansa"!! Jak to słysze to lepiej żeby nikt nie siedział obok mnie bo
      może mnieć śliwe pod okiem!xD
      • Gość: ultra75 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: 67.98.18.* 12.01.07, 16:46
        Sporo takich jest, ale number one to chyba "I belive I can fly" R. Kelly.
        NIENAWIDZE tego kawałka, a zwłaszcza końcowego wycia (bo inaczej sie tego nie
        da nazwać), od razu robie sie agresywna. Wrrrr..... Az mi gorzej na samo
        wspomnienie wink.
        • aiszo Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 16:48
          Wszystkie piosenki Krawczyka. Prześladuje mnie całe życie.
          • tiresias Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 17:01

• Gość: petarda Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.adsl.inetia.pl 17.01.07, 15:29
              Gra i trambi zespol kombi
        • t-800 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 14.01.07, 14:57
          Gość portalu: ultra75 napisał(a):

> Sporo takich jest, ale number one to chyba "I belive I can fly" R. Kelly.
          > NIENAWIDZE tego kawałka,

"Lepsze" od tego jest "Music is the key" by Sarah Connor. ;-]
        • ronner Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 16.01.07, 00:18
          dolaczam sie!!! Nie nawidze tej piosenki i w ogole maniery piania - szczegolnie
          popularnego wsrod takich wokalistek jak christina aguilera czy whitney -
          to "łułułułułu" potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi!
        • Gość: yes yes yes Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.pergole.net 14.06.07, 13:26
          Gość portalu: ultra75 napisał(a):

> Sporo takich jest, ale number one to chyba "I belive I can fly" R. Kelly.
          > NIENAWIDZE tego kawałka, a zwłaszcza końcowego wycia (bo inaczej sie tego nie
          > da nazwać), od razu robie sie agresywna. Wrrrr..... Az mi gorzej na samo
          > wspomnienie wink.

dokładnie tak, te skowyty sprawiaja, że mam ochoptę kląć i gryźć.
    • kain_brat_abla Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 17:24
      Aisza
    • freerock Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 17:31
      Wszystko Rubika
      • Gość: maaugo Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.acn.waw.pl 14.01.07, 16:19
        rubik
        • Gość: M. Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.07, 22:07
          Rubik po raz trzeci. Sprzedany. Byle nie w radiu i gdziekolwiek indziej.
      • Gość: kanarekzolty Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.chello.pl 16.01.07, 21:50
        yo, piona, ziomal

"Niech mówią, że..." to taki utwór pieśniopodobny. Kicz, dałoby się zdzierżyć,
        ale po 400 razach wysiadam
    • Gość: Tomasz Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.bas503.dsl.esat.net 12.01.07, 17:47
      Każda piosenka wyjęczana przez Rihannę, zwłaszcza ten grafomański bełkot "A
      Murdrer", czy jakiś podobny tytuł.
      • roberciunio Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 17:52
        wszystkie piosenki Ich Troje
        • Gość: jarz Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.07, 18:32
          moje typy:
          "Luca (my name is luca...)"
          "You're in the army now"
          • Gość: zusik Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.07, 18:36
            aisha bezkonkurencyjnie
            krawczyk, gosia andrzejewicz i KOMBI
            wtedy mam ochotę odgryzać głowy i maczać kikuty w kwasie solnym.
            • she8 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 18:48
              kombi, te wszystkie Gosie i Asie czy jak im tam... dudy?
              • Gość: stanley82 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.tktelekom.pl 13.01.07, 00:29
                "Last Christmas" Wham, wszystkie nowe KOMBII (ze wskazaniem na Pokolenie..) No i
                majestro Rubik i jego psalterze..
    • carnivore69 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 18:53
      Chyba tylko raz: "Can't Get You Out of My Head" Kylie Minogue w czasach, gdy
      byla intensywnie lansowana, czyli gdzies kolo sezonu 2001/2002 pewnie.

Pzdr.
    • Gość: blackforever Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.chello.pl 12.01.07, 19:05
      mała chinka cziku czikulinka....
      hej suczki...
      ,,nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz mnie"-buzu squat
    • Gość: glebogryzarka Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.polskieradio.pl 12.01.07, 19:23
      do wściekłości to nie bo jestem bardzo zrównoważony, ale odczuwam pewien
      dyskomfort psychiczny:
      "Mars napada" KAZELOTA
    • brilli.ant Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 19:40
      Lemon Tree - Fool's Garden, gdy ją słyszę mam ochotę gryźć i kopać
      oprócz tego pan Fleszar (chyba tak się nazywa, ale głowy za to nie dam!)ze
      swoją piosenką o kropli deszczu bez umiaru eksploatowaną przez ostatnich kilka
      (kilkanaście??) lat przez popularne rozgłośnie... bleee
    • ignispl Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 19:52
      Fleciki Kayah, Te Gosie Andrzejewskie, jakaś Wiśniewska. W szczególności Maria
      Peszek - pisosenkarka z zadyszką, szepcząca i sącząca sugestywnie anemicznie
      teksty do mikrofonu. Przełączam stacje jak ją słyszę. Turnau jest żywszy.
      • driadea Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 20:18
        O tak, tak! Maria Peszek, KOMBI i jeszcze Szymon Wydra - niech sobie śpiewa,
        ale nie przez, kurde, rezonans i nie, kolejne kurde, o "sęłsie", cokolwiek to
        jest (pewnie sens, ale jakoś nie wyszło...).
        • Gość: blackforever byłabym zapomniała IP: *.chello.pl 20.01.07, 18:40
          taki smieszny rumuński boysband O-zone i - i ich hicior chyba dragostea din tei
          czy jakoś tam tak. jak mnie to strasznie swego czasu działało na nerwy. I
          wszelakie piosenki religijne, wszystkie - bez względu na wykonanie brzmią jak
          arka Noego, ci wszyscy ,,nawróceni" artyści ufff...
    • kasiaprim Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 20:41
      Aisza,
      wszystkie Rubiki
      i koszmar wymiotny- Joe, le taxi !

-K

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      "Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem
      pokona doświadczeniem"
      • kate-gun Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 14.01.07, 16:56
        Żule w taxi? big_grin
    • wiola361 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 20:46
      NIENAWIDZĘ TECHNO!!!!!!!!!!!!!!!!!Zawsze, wszędzie i o każdej porze prześladuje
      mnie to obrzydliwe zbasowane łup, łup. Nienawidzę swojego chama sąsiada, który
      słucha tego dziadostwa. Niechby sobie słuchał, ale nie na cały regulator
      uszczęśliwiając tym sąsiadów. To muzyka chamstwa, które nie liczy się z innymi.
      Nie mam słów jak ja tego nienawidzę. Ludzie!!!! Dlaczego musicie "uszczęśliwiać"
      innych na siłę? Nóż mi się w kieszeni otwiera, kiedy pod blokiem staje auto, a w
      nim widać tępy łep i oczywiście wali na pół osiedla tym muzycznym szajsem, bo
      się musi pochwalić jakie ma dobre głośniki Zniosę Dodę, zniosę disco-polo,
      zniosę góralską muzykę,zniosę miauczenie A.Marii-Jopek, ale techno jest
      ob-żyd-li we, umc umc umc umc, ob-żyd-li-wy mózgo-trzep!!!!AAAAAAAAAAAA....
      • Gość: Lublinianka Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.pronet.lublin.pl 12.01.07, 20:55
        Och jak ja Cię rozumiem.
        • driadea Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 22:45
          I ja też smile
          • kozborn Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 15.01.07, 01:22
            Oj, współczuję to musi być straszne. Oczywiście chodzi Ci o techno chodnikowe,
            czyli dicho, a nie o porządną muzykę elektroniczną? smile Ja do drażniących
            piosenek dorzucę jeszcze repertuar kultu. Z szacunkiem do Kazika i jego
            świetnych tekstów, Kult - jak dla mnie - to MUZYKA (podkreślam MUZYKA)
            prymitywna, beznadziejnie prosta, po chamsku aranżowana, śmierdząca zagrychą i
            wódą, nie śpiewana, tylko rzygana. Obrzydliwe.
        • kika843 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 16.01.07, 22:09
          Zapomniałam wspomnieć o góralskich hitach braci Golców, zespołu Zakopower. No i
          te wszystkie polskie szlagier plus Anna Maria Jopek. Nerwica, w moim przypaku,
          gwarantowana.
      • Gość: Karolina Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.stk.vectranet.pl 13.01.07, 10:54
        Tak jakbyś mieszkała ze mną!!!!Mam takiego samego sąsiada!!!! Nienawidze go,
        zastanawiam się czy nie nasłać na niego np. brygady AT. Anonima bym wysłala, że
        tam jakis Szczur czy inny Siara bywa....
      • Gość: a Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.01.07, 16:47
        tez mam takiego debila sasiada... wiec rozumiem... na dodatek chamstwo takie,
        ze wlacza "muzyke" czasem w srodku nocy
      • Gość: wart wiola361, niby piszesz o muzyce IP: 217.153.84.* 14.01.07, 16:17
        wiola361, niby piszesz o muzyce której nie lubisz ale jednak musiałaś sobie
        ulżyć pokazując swoją nienawiśc do narodu wybranego
        • wiola361 Re: wiola361, niby piszesz o muzyce 15.01.07, 14:18
          sory. Nie miałam zamiaru obrażać nikogo. Ot ortograf mi się przytrafił i tyle.
          Powinno być: ob-rzyd-li-we. Nieniejszym koryguję. Sory wszystkich zgorszonych za
          to nieszczęsne "ż". Prywatnie nie mam nic do jakidgokolwiek narodu bardziej czy
          mniej wybranego. No chyba, że głośno słuchają techno ...smile
    • Gość: joechip Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.mysmart.ie 12.01.07, 21:03
      Nienawidze po prostu mnie skreca jak slysze wersje One U2 z M.J>Blidge -tragiczne i nie do zniesienia ona tak nerwowo ryczy milion kompletnie niepotrzebnych i tandetnych ozdobnikow -masakra .W Irlandii kilka miesiecy temu radia graly ten numer na okraglo , myslalem ze sie potne wink
    • tomash8 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 21:51
      "Wszystkim nam brakuje szczęsciaaaaaaaaaaaa"

mam ochotę mordować jak to słyszę.
      • jackie_brown Gosia Andrzejewicz i Rubik 12.01.07, 22:49
        doprowadzaja mnie do wściekłości. Rubik po prostu jest skatowany przez radio. A
        Gosia Andrzejewicz to już jest porażka na całej linii i jeszcze jak widzę jej
        teledysk to mam ochotę zbić kineskop!!
        • Gość: Bajka Re: Gosia Andrzejewicz i Rubik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.07, 16:31
          PODPISUJĘ SIĘ obiema rękami!!! Gosię Andrzejewicz njchętniej bym dobiła, bo
          meczy się i rzęzi jak w agonii!
      • Gość: gostka Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.07, 19:33
        mnie też do szału doprowadza ,,tfórczość" niejakiej Kowalskiej
      • Gość: jula Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.telpol.net.pl 17.01.07, 16:03
        zgadzam się , Andrzejewicz beczy jak koza.
      • Gość: maryna Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.agora.pl 19.01.07, 16:46
        Tak, tak, tak!!!!!! Wszystkim nam brakuje szczęścia! Jakże czekałam na taki
        wpis. Wielce kiczowata pieśń typu katopolo (choc K. Kowalska na pepwno by sie
        obraziła za takie okreslenie) która ma aspiracje do bycia piosenka poetycką. Na
        marginesie : dlaczego wszystkie wokalista muszą same sobie pisać teksty?
        Przeciez na ogół nie maja za grosz talentu w tym kierunku!
        Poza tym wkurza mnie strasznie kozie wibrato Michała Bajora, choc słyszałam,
        jak zeznawał, że pożegnał się z tą manierą
    • Gość: zdesperowana wszystko by crazy frog IP: *.aster.pl 12.01.07, 22:54
      to powinno być karalne, twórców-niszczycieli powinni wieszać za jaja
      • Gość: Mycha Re: wszystko by crazy frog IP: *.chello.pl 20.01.07, 18:45
        tak samo pamiętne ,,smerfne hity"
    • Gość: Magda Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.sarmacka.net 12.01.07, 22:58
      mój typ to zdecydowanie utwór "Przeżyj to sam", jego flakowatość doprowadza
      mnie do szewskiej pasji
    • sweetmary Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 12.01.07, 23:55
      W sumie to nie tylko o muzykę "się rozchodzi". Mam kilku takich "ulubieńców",
      gdy tylko ich widzę czy słyszę - od razu ściszam czy przełączam. Wszelkie
      chamstwo butne, durne, kabotyńskie, zadufane w sobie, aroganckie, antypatyczne,
      pozbawione ludzkich cech, w lot wyczuwające koniunkturę polityczną, wiedzące
      komu się podlizać i na festynie jakiej partii zagrać. A przy tym narzucające
      się, spoufalające i mrugające kur.a niby kumpelsko! Jaki to ja jestem fajny!
      Bezczelna, cwaniacka, pewna siebie, niedouczona gęba pseudoidola. Potrafi mi
      spier... cały dzień, gdy się na takową natknę z rana. Nazwiska, nazwy zespołów,
      także nazwiska aktorzyn, którzy np. mają śmiałość prosić Owsiaka o zapłatę za
      występ w Orkiestrze - dopowiedzcie sobie sami. Przy okazji - czy to nie
      zastanawiające i pouczające, że najwięksi i najwybitniejsi, np. Norah Jones,
      Moby, Gilmour czy Peter Gabriel prywatnie, indagowani przez dziennikarzy,
      przeważnie okazują się ludźmi skromnymi, wypowiadającymi się w sposób wyważony,
      nierzadko są zakłopotani i pełni wątpliwości, co do własnych tez i sądów.
      • t-800 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 14.01.07, 15:02
        Największym gwiazdorem, oczywiście we własnym mniemaniu, jest Szymon Wydra (z
        przeciętnym głosem, który mnie w dodatku irytuje).
        • kozborn Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 15.01.07, 01:28
          Niemożliwe, że jeszcze nikt nie wymienił Tede i tych pożal się boże baunsowych
          grubasów z Wielkiego Joł. Borikson, Człowiek Nowej Ery, te klimaty. Mam
          wrażenie, że ci ludzie są upośledzeni. "Ty chcesz to mieć, ja muszę to mieć...
          Platynowe sombrero... To mój styl, mój rap co to robię go tak..." hę? confused
    • Gość: machinesjb Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.centrum.punkt.pl 13.01.07, 08:23
      A Wilki? Gość udaje że zna angieslki i cos tam wyje, co zmienie stacje w radiu
      to za chwile ta łajza. Jego lata juz mineły, teraz tylko psy wyją jak Wilk
      wyje smile
      • rudestus0700 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 13.01.07, 09:44
        Mnie do szału doprowadza każdy niemal utwór zespołu Evanesence, bo nie dość, że
        to mocno nieświeża muzyczna grafomania to jeszcze ta kobieta ma tak nieznośną
        manierę wiecznego cierpienia. Potworne!!!
        • meetsue Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości 13.01.07, 10:10
          Oj wiele tego. Niestety niektórzy 'wykonawcy' nas nie oszczędzają i chcą chyba,
          żebyśmy całkiem stracili nerwy słuchając ich.
          Mnie ostatnio przyprawił o ból głowy, nowy hit Ich Troje (coś o Bogu itd.) - nie
          widziałam dawno, czegoś tak złego!
          No i nagminnie na nerwy działa mi "wspaniały" duet- Kalwi i Remi! Co by to nie
          było, gotuje się we mnie jak słyszę ich muzykę, lub nie daj Boże, oglądam klip.
          Ponadto pani Gosia Andrzejewicz...
          O! i Blog27. Irytujące jak mało kto smile
          Ale zagraniczni wykonawcy, są nie lepsi wink jak choćby ostatnio maltretujący mnie
          gdzie nie przełączę, Akon. Ten głos jest gorszy niż zgrzytanie paznokciami o
          tablicę wink
          Jak również wszelkie utwory, w których śpiewają kreskówkowe potwory,
          spreparowanym przez komputer głosem (czyt. Cray Frog, Holly Dolly itd.)

Nawet pisząc to, zdenerwowałam się na nich wszystkich smile
          Pozdrawiam!
      • Gość: Don Pedro Wilki są tragiczne... IP: *.dyn.optonline.net 13.01.07, 22:05
        Jak słysze , że :"aborygen tańczy na niebie" to chce mi się gryżć wszystko
        dookoła mnie.Tragiczne bzdety .Ale moją "ulubienicą" jest niezastapiona
        największa gwiazda komunistycznego kitu Maryla Rodowicz.Jak ją słyszę , to
        muszę wyłączyć radio , bo mogłoby to się skończyć tragicznie.Szczyt
        debilizmu:"gdy twoje córy gryzą pazury..." nawet nie mogę dokończyć , bo mi
        jakieś ciarki z obrzydzenia chodzą po plecach.
        • Gość: m-s Re: Wilki są tragiczne... IP: *.icpnet.pl 15.01.07, 14:38
          Zgadzam się, Wilki są tragiczne. Zwłaszcza ta ich ostatnia piosenka, która
          ciągle leci na RMF. Słowa są fatalne, jak słyszałam ją po raz pierwszy to
          wiedziałam, co zaraz będzie tongue_out. Prosty beat i brzmi jak klepany wiersz.
          • Gość: Erlebnis Re: Wilki są tragiczne... IP: *.netburg.pl 19.06.07, 22:42
            poczytaj sobie tekst do utworu "A Moje bóstwa płaczą"
    • Gość: Lola26 Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.icpnet.pl 13.01.07, 14:13
      Wszystkie Wiśniewskiego...tragedia
    • Gość: tds Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.07, 14:26
      Piosenki Kaśki Kowalskiej (na szczęście ostatnio ich nie słychać). Jedyna fajna
      to "Jak rzecz".
    • Gość: suchy Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: 82.160.120.* 13.01.07, 15:07
      muzyka rubika;// koles jest dla mnie zywym trupem
      • Gość: judyta Re: Piosenka, która doprowadza Was do wściekłości IP: *.bremultibank.com.pl 13.01.07, 15:41
        Cholerna Sarah Connor z "From sarah with love", niedobrze mi sie robi, jak to
        słyszę i jak ja widzę. Oraz porównywalnie : Emilia i "Big big world" brrr
    • Gość: milka doda IP: *.chello.pl 13.01.07, 15:36
      Doda - szansa
      • martitka18 Re: doda 13.01.07, 16:52
        krzysztof Krawczyk,a piosenka "chcialbym byc marynarzem"czy cos takiego jest dla
        mnie zabojstwemsmile
      • monikadetlaff Re: doda 13.06.07, 18:47
        NIC nie pobije DODY!

no, chyba że głuchy policjant...
        media.putfile.com/Jazda-z-Dod261---Policja-
        a juz najlepszy był moment jak kolezka przekręcił nazwisko Dody na ROBACZYŃSKA!

hahahaha
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka