Dodaj do ulubionych

TVN - nie mogę juz oglądać gdy słyszę ...

24.06.03, 23:12
TVN - nie mogę juz oglądać gdy słyszę że jako podkład do co drugiego programu
o mordercach, zboczeńcach, złodziejch ... gra Silver mt Zion - jeden z moich
ulubionych zespołow ...
Nie wierzę że płaca temu niewielkiemu, efemerycznemu, kanadyjskiemu
zespolikowi za wykorzystywanie ich muzyki ... zaczynam miec złe skojarzenia
gdy słyszę tę muzykę jako dodatek do przestępców...
wysłałem im mail ale oczywiście mnie olali ...
macie jakieś pomysły co z tym zrobić ???
Obserwuj wątek
                  • gregkor Re: TVN - nie mogę juz oglądać gdy słyszę ... 25.06.03, 11:13
                    homohedonistus napisał:

> foxy21 napisała:
                    >
                    > > Wyrzucic tv przez oknosmile
                    >
                    > Wyrzucić telewizor przez okno, próbując jednocześnie trafić nim we wszystkich
                    m
                    > orderców i zboczeńców.

homohedonistus.....mamy to poczucie humoru...jednak co...nikt inny by na to nie
                    wpadł..smile))))

pozdr
                      • gregkor Re: TVN - nie mogę juz oglądać gdy słyszę ... 25.06.03, 11:35
                        ilhan napisał:

> aric napisał:
                        >
                        > > Gorzej jak którys złapie ten telewizor, bo przecież wiadomo, że zboczeńcy
                        > i
                        > > mordercy szkoleni sa do łapania telewizorów.
                        >
                        > Szczególnie zboczeńcy.
                        >
                        > Poza tym należy pamiętać, że każdy pijak to złodziej.
                        >

No tak w dodatku pijacy....a pijak z telwizorem to może niezłą burdę na ulicy
                        wywołać....i może złamać podstawowe zasady higieny....

pozdr
                        • ilhan Re: TVN - nie mogę juz oglądać gdy słyszę ... 25.06.03, 12:01
                          gregkor napisał:

> No tak w dodatku pijacy....a pijak z telwizorem to może niezłą burdę na ulicy
                          > wywołać....i może złamać podstawowe zasady higieny....

A podstawowe zasady higieny, Panie, są takie, że, Panie, jak się wchodzi, to
                          się, Panie, puka.

"Nie będę tu więcej kupował! Do Bydgoszczy będę jeździł a tu nie będę
                          kupował!!!"
                          • gregkor Re: TVN - nie mogę juz oglądać gdy słyszę ... 25.06.03, 12:03
                            ilhan napisał:

> gregkor napisał:
                            >
                            > > No tak w dodatku pijacy....a pijak z telwizorem to może niezłą burdę na ul
                            > icy
                            > > wywołać....i może złamać podstawowe zasady higieny....
                            >
                            > A podstawowe zasady higieny, Panie, są takie, że, Panie, jak się wchodzi, to
                            > się, Panie, puka.
                            >
                            > "Nie będę tu więcej kupował! Do Bydgoszczy będę jeździł a tu nie będę
                            > kupował!!!"

- Nazwisko......?
                            - Właśnie zastanaiawm się...

smile
                            • aric no i nam zeszło 25.06.03, 12:12
                              A wnioski są takie, że mordercy a szczególnie zboczeńcy to strasznie sprytne
                              bestie są. Wytrenowani są i nawet gdy piją to sa w stanie schytac spadający z
                              nikąd lelewizor i wywołać przy tym burde.
                              Kurde sa jakieś kursy np dla zboczeńców, bo zabijac nie lubięsmile??
                                • aric Re: no i nam zeszło 25.06.03, 12:25
                                  Ooooo, to fajosko. A możesz się dowiedzieć przy okazji czy takie kursy to
                                  płatne sa i czy legalne, bo jak nie to kurcze chyba się nie zapiszę. Za duży
                                  stres.
                                    • aric Re: no i nam zeszło 25.06.03, 12:34
                                      No ja własnie tv lubię, więc nie chce go wyrzucać. A nawet gdybym chciał
                                      skontaktować się z jakims zboczeńcem wyrzucając tv, może się okazać że złapał
                                      go np morderca. A ja nie przepadam za tym fachem. Wolę zboczeńców. Idę trochę
                                      zboczyć z kursu.
                                      • mesmeredia Hehe 25.06.03, 12:37
                                        Ale nie wiem, czy byłabym zachwycona gdybym zamiast "Urodzonych morderców"
                                        miała zobaczyć "Urodzonych zboczeńców". wink
                                        I.
                                        • aric Urodzeni Zboczeńcy 25.06.03, 12:42
                                          Nowy film Oliviera Stone'a. Alternatywna wersja dla Urodzonych Morderców.
                                          Ukazuje cała prawde o tym, że zbaczać jest rzeczą ludzką. Jeszcze nikt nigdy
                                          nie ukazał w jednym obracie tylu zbaczajacych ludzi. Toz to absolutna perwersja
                                          pokazywać bocznice, na które zbaczają niczego nieświadomi ludzie.
                                            • aric Cos a propos grzybków 25.06.03, 12:56
                                              Kieyś miałem taka przypadłość, że jadałem grzybki. Niesamowite sprawy działy
                                              sie po grzybkach z moja swiadomością. Przytoczę wam jedną z bardziej zboczonych
                                              moich wizji.smile

Pewnej nocy mialem sen, a wszystkiemu winne były grzybki. Moja glowa urosla do
                                              takich rozmiarów, ze mój kark nie byl w stanie jej utrzymac, wiec do pracy idac
                                              szuralem glowa po chodniku, poruszając się tylem. W tamwajach bylo pieklo,
                                              najpierw trzeba bylo wciagnac glowe po schodach, a ta ciezko się odijala o
                                              kazdy stopien, a pózniej nikt mojej glowie nie chcial ustapic miejsca. I
                                              musialem tak stac zgiety w pól, z glowa na podlodze tramwaju. Kurde, jak mnie
                                              bolal krzyz. Gdy wreszcie dotarlem do pracy, okazalo sie, ze glowa tak mi
                                              urosla, ze nie moge sie zmiescic w drzwiach, wiec usiadlem na schodach i
                                              zaczalem plakac.
                                              Z moich oczu ciekly lzy splywajac prosto z glowy na wybetonowane stopnie. No i
                                              pojawila sie krew, cieknaca z ran powstalych podczas szurania i odbijania sie
                                              glowy. Bolalo jak cholera, ale bylem twardy. Wyjalem z plecaka szpikulec,
                                              zawsze nosze w plecaku szpikulec, na wszelki wypadek, jakby mi napuchla glowa,
                                              i wpilem go sobie w ucho. Syknelo, a ja odfrunalem i zapadla ciemnosc. Potem
                                              jasnosc. Obudzilem sie naprawde, pomacalem glowe. Wszystko bylo w porzadku.

Dobrze, że mnie zona z tego nałogu wyciągnęła.smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka