Dodaj do ulubionych

Ostra nowa płyta Bajmu !

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.07.03, 09:59
Jako że mam koleżankę w Centralnym Fan-Clubie Bajmu, udało mi sie dotrzeć do
fragmentów nowej płyty Bajmu. Płyta miała się ukazać już na początku tego
roku, ale p. Kozidrak wywalczyła z Pomatonem, aby wydać płytę znacznie
bardziej rockową niz to było planowane. Pomaton zażądał, aby nowy album był
podobny do "Szklanki wody" to wtedy wyda dużą kasę na promocję. Na szczęście
udało sie dogadać i Bajm przygotował ostre utwory , a te które już były
nagrane,w większości "podrasował" mocniejszymi gitarami. Z tego co
usłyszałem to będzie to klasyczny pop- metal , ale także 2-3 piosenki nu-
metalowe i 2 z klimatem gotyckim. Teksty też są bardziej mroczne; choć
oczywiście nie brak tradycyjnych pop-rockowych hitów. A płyta szykuje się
naprawdę dobrze - większości malkontentów powinny spadać szczęki.
Obserwuj wątek
    • xamel Re: Ostra nowa płyta Bajmu ! 11.07.03, 10:26
      jak podala amerykanska sinenen czesc plyty krazy juz w internecie i zbiera
      pochlebne opinie fanow trash,death i blask metalu. Metallica rozwaaza
      zaproszenie Beaty na tournee po stanach jako gwiazde!! Slayer postanowil wejsc
      do studia i nagrac amerykanskie wersje utworow Bajmu, a Pantera zawiesila
      dzialalnosc bo doszla do wniosku ze i tak nie nagra nic lepszego. Na plazy w
      san francisko widzdiano ostatnio Beate w towazystwie tarkaniana i mustaina -
      podobno szykuja jakis wspolny projekt. Audioslave zaproponowal BEacie
      dolaczenie do skladu przy nagrywaniu najnowszej plyty. George Lucas rozwaza
      mozliwosc zatrudnienia Beaty przy 3 (6) czesci gwiezdnych wojen, Shwarceneger
      jest zainteresowany zatrudnieniem Beaty do Terminatora 4 a Cameron chce
      zastapic Sigourney Weaver Beata w piatej czesci Obcego

Beata rulezz
    • Gość: szatanista Re: Ostra nowa płyta Bajmu ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.03, 18:05
      a to smaczny kawalek 'prozy nihilistycznej'

Gość portalu: Robert_WW napisał(a):

> Jako że mam koleżankę w Centralnym Fan-Clubie Bajmu, udało mi sie dotrzeć do
      > fragmentów nowej płyty Bajmu. Płyta miała się ukazać już na początku tego
      > roku, ale p. Kozidrak wywalczyła z Pomatonem, aby wydać płytę znacznie
      > bardziej rockową niz to było planowane. Pomaton zażądał, aby nowy album był
      > podobny do "Szklanki wody" to wtedy wyda dużą kasę na promocję. Na szczęście
      > udało sie dogadać i Bajm przygotował ostre utwory , a te które już były
      > nagrane,w większości "podrasował" mocniejszymi gitarami. Z tego co
      > usłyszałem to będzie to klasyczny pop- metal , ale także 2-3 piosenki nu-
      > metalowe i 2 z klimatem gotyckim. Teksty też są bardziej mroczne; choć
      > oczywiście nie brak tradycyjnych pop-rockowych hitów. A płyta szykuje się
      > naprawdę dobrze - większości malkontentów powinny spadać szczęki.
      • Gość: Robert_WW Re: Ostra nowa płyta Bajmu ! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.07.03, 22:37
        Tak więc niniejszym wyjaśniam.
        Pojęcie pop metal używane było na przemian z soft - metal , czyli np. Bon
        Jovi,Scorpions,Europe Def Leppard, Gun`n`Roses czy Aerosmith, jeśli chodzi o
        Metallicę - to głównie Load i Reload, Czarny Album momentami.
        Bajm już grał pop (soft) metalowo "momentami" na płytach Etna i Ballady. Jeśli
        chodzi o nu-metal i gotyk, to odniesieniem niech będzie Evanescence. Rap nie,
        tylko brzmienie gitar i w ogóle realizacja nagrań (nowy POD "Sleeping awake"
        juz nie rapuje - nu - metal nie musi koniecznie oznaczać rapu).O właśnie,
        połączenie nowego POD-u , Evanescence i dawnego najbardziej rockowego Bajmu -
        tak to mniej więcej brzmi.
        • konrad_socha Re: Ostra nowa płyta Bajmu ! 12.07.03, 22:53
          Gość portalu: Robert_WW napisał(a):

> Tak więc niniejszym wyjaśniam.
          > Pojęcie pop metal używane było na przemian z soft - metal , czyli np. Bon
          > Jovi,Scorpions,Europe Def Leppard, Gun`n`Roses czy Aerosmith, jeśli chodzi o
          > Metallicę - to głównie Load i Reload, Czarny Album momentami.
          > Bajm już grał pop (soft) metalowo "momentami" na płytach Etna i Ballady.
          Jeśli
          >
          > chodzi o nu-metal i gotyk, to odniesieniem niech będzie Evanescence. Rap nie,
          > tylko brzmienie gitar i w ogóle realizacja nagrań (nowy POD "Sleeping awake"
          > juz nie rapuje - nu - metal nie musi koniecznie oznaczać rapu).O właśnie,
          > połączenie nowego POD-u , Evanescence i dawnego najbardziej rockowego Bajmu -
          > tak to mniej więcej brzmi.

heh - a jeszcze nie dawno wiedziałem, że jak wkładam jedna płytke do
          odtwarzacza to bedzie to metal, przy innej rock itd
          a teraz?
          Boze - Ty to widzisz i nie grzmisz? a skoro nie grzmisz to wyjaśnij mi jakiej
          muzyki ja tak właściwie słucham!!!
          • konrad_socha dodatek 12.07.03, 22:57
            a właściwie to już chyba żadnej nie będę słuchał bo po co mi to skoro wszystko
            sprowadza się do zaszufladkowania do jakiegoś gatunku

a ten nowy bajm to faktycznie jest nu-pop-trash-soft-gotyko-pstryko-metalowy.
            wiem to z pewnego źródła - krasnoludki mi mówiły. no na prawde...
      • Gość: Robert_WW Re: Ostra nowa płyta Bajmu ! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.03, 22:45
        Evanescence jest określane jako "reanimacja" nu - metalu który zdaniem Tylko
        Rocka przeżywa kryzys. Połączenie gotyku z nu-metalem i soft metalem (solówki
        gitarowe) lat 80 daje nową jakość (tak Tylko Rock i Metal Hammer). Ja tam nie
        szufladkuję, mnie się Evanescence podoba.(ale fakt, rację mają).
        Gunsi - to soft (pop)- metal - czyli ostre granie, ale melodyjne, z imagem dla
        nastolatek. Może niektórzy określają ich jako hard - rock.Niech i tak będzie.
        • Gość: mallina Re: Ostra nowa płyta Bajmu ! IP: *.dip.t-dialin.net 13.07.03, 22:50
          juz nic nie chcialam sie dopisywac..
          wszelkie szufladkowanie muzyki prawde mowiac jest bzdura..
          ale jak czytam ze Gunsi to niby jakis pop metal...
          image mozna miec rozne, ale pozostaje muzyka a ich muzyka to napewno nie pop
          (metal)..
          niewiem skad czerpiesz wiedze na temat " co jest czym" ale Twa klasyfikacja
          jest do niczego
    • vulture aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 13.07.03, 23:03
      Międzynarodowy Klub Miłośników CZarnego Metalu właśnie obwołał Beatę Kozidrak
      swoim nowym guru. Wszelkie orgie i msze satanistyczne odbywać się będą teraz
      przy muzyce z nowej płyty zespołu BAJM, a wyznawczy i wyznawczynie Szatana będą
      musieli upodobnić się do Beaty Kozidrak, aby móc uczestniczyć w różnych
      uroczystościach.
      Jednocześnie zaprzecza się, iż związek z upodabnianiem się do Beaty Kozidrak ma
      wzrost sprzedaży artykułów w sklepach typu "śmieszne rzeczy".
      • xamel Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 14.07.03, 08:28
        Robertowi WW proponujemniej czytac o muzyce a wiecej sluchac
        i skoncz z tym popsoftmetalem bo juz sie nie moge tazac po podlodze !!!
        proponuje do worka z popsoft wrzucic tez Slayer - Dead skin mask i South of
        heaven (to sie tez nadaje na studniowke a jak sie komus nie podoba to won)
        sepulture - ratamatatatatatatatata i ruts blady ruts sa niezwykle melodyjne i
        nadaja sie na mile party 12-latek
        itd itp ....
        ziew
        boze osobe ktora wymyslila takiego potworka powinno sie zrzucic z mostu

i prosze skonczyc z tym popsoft bo sie juz plakac chce

PS: zapuszczam hery na beate i powiesze sobie jej plakat w mojej norze
        i zaczynam sie uczyc ich solowek - bedzie je mozna wprowadzic na ognisko
        balckBeata rulezz
        • Gość: szatanista Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.03, 15:15
          boze, jacy ideowcy, nie moga pojac ze ich ulubione zespoly /metalica
          gunsenrozes itd/ to pop metal. a co to pop metal? muzyka przez ktora malolaty
          sikaja w majty, leci w ciagu dnia na mtv i zajmuje wysokie miejsca w listach
          przebojow, jest chetnie grywana na weselach i studniowkach /z plyt albo jako
          cover/. czyli inaczej mowiac tzw. hity z satelity -hity z cipy....
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka