Dodaj do ulubionych

właśnie wróciłam z Sozopola

IP: *.mtk-tv.pl 18.07.11, 10:09
Wczoraj wróciłam z Sozopola, wakacje były ekstra więc jak ktoś też się tam wybiera i ma jakieś pytania to chętnie odpowiem :)
Obserwuj wątek
      • Gość: Klaudia Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.mtk-tv.pl 19.07.11, 13:01
        W sklepie przykładowo:

woda 1.5 l od 0.80 do 1.10 leva chociaż na deptaku osiągają cenę nawet 1.5 leva
        cola, pepsi 2l ok 2.5 leva
        pyszne soki owocowe 1l - 2-2.5 leva
        piwo np kamenitza 2.26 l ok 2.7 leva
        lody od ok 0.50 takie wodne do 2 leva na patyku bądź w kubeczkach
        różnego rodzaju bułki świeżutki z piekarni od 1 leva no jakiś precelki z sezamem czy bułki z serem, ok 1.5 leva bułki z parówką, ok 2-2.5 leva takie jak by mini pizzerki na gorąco z serem, szynką dość konkretne i można spokojnie pojeść
        jogurty z danona do picia, bardzo popularne ok 1.1-1.3 leva
        chleb ok 1-1.5 leva
        brzoskwinie, nektarynki 2.2-2.5 leva za kg
        arbuz ok 0.60 leva
        pomidory od 1.80 do 3 leva
        truskawki 5 leva
        kukurydza w sklepie ok 1 leva, na deptaku ciepła, gotowana 2 leva

na deptaku:
        cały kurczak pieczony - 7 leva
        kebab średni 3.5 leva, duży 4.5 leva
        duży kawałek pizzy 2.5 leva
        naleśniki z dżemem bądź czekoladą - 2 leva im więcej różnych składników tym cena wyższa do 5 leva.

co do restauracji to pamiętam trochę cen z Gwiezdnego raju bo tam byliśmy najczęściej, bo jednak porównując jakość jedzenia do innych restauracji to wychodzili dużo lepiej, i tam np:
        Sok cappy - 2.2 leva
        Piwo - 2.2 leva
        frytki 2.8 leva
        frytki z serem 3.2 leva
        sałatka szopska - 3.8 leva
        fapryki faszerowane - 4 leva
        ser żółty, biały zapiekany - 5 leva
        bakłażan zapiekany - 4 leva
        zapiekanka z mięsem, warzywami - 4 leva
        spaghetti - 4.8 leva
        jakiś stek z kurczaka ok 8-9 leva
        Danie gwiezdny raj ( kurczak, frytki, sałatka) 14 leva ale to jest na dwie osoby bo jedna nie da rady tego przejeść ;)
        Sacz ( z kurczaka bądź wieprzowiny, brokuły, kukurydza, groszek, z sosem, wszystko zapiekane z serem) mały 13.50 leva, duży 16.50 leva ale też na dwie osoby bo dla jednej za dużo

pocztówki 0.60 leva
        magnesy z widoczkiem 2-3 leva
        tradycyjne przyprawy bułgarskie w słoiczkach 3-4 leva
        breloczki 3 leva
        różne wyroby z róży np kremy do rak od 2 leva

Nie wiem co by Cię jeszcze interesowało, jak by co to pytaj :)

• Gość: Klaudia Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.mtk-tv.pl 19.07.11, 14:42
            Jak dojść do restauracji opisałam kilka postów wyżej, mam nadzieję że w miarę dokładnie :) Na deptaku cały czas coś dobrego grillują i o ile mówimy o tej samej knajpce to codziennie było pełno różnego grillowanego mięsa ale czy jagnięcinę to Ci nie powiem bo za bardzo nie zwracałam uwagi na to co się tam dokładnie piecze :P
            i jeszcze co do piwa to tez się średnio orientuję jakie są ceny przy samym morzu bo zawsze kupowaliśmy w jakimś markecie wcześniej na zapas :)
                • rafcio_1022 Re: właśnie wróciłam z Sozopola 19.07.11, 18:56
                  Jedziemy całą rodziną tzn. ja, żona i dzieciaki. Zastanawiałem się w zeszłym roku, czy nie jechać z biura, ale zaryzykowaliśmy wyjazd sami i muszę powiedzieć, że do Bułgarii tylko samemu i bez wyżywienia. Kwater mnóstwo, ceny jedzenia sama doskonale opisałaś. Nic tylko cieszyć się wspaniałą wodą, słońcem i tzw. beztroską.
                  • Gość: Klaudia Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.mtk-tv.pl 19.07.11, 23:05
                    My dwa razy byliśmy z biurem ale właśnie myślimy że jak pojedziemy następnym razem to już swoim autem bo jednak dużo więcej można zwiedzić i nie jest się uzależnionym od środków transportu a z jedzeniem to zawsze tylko na własną rękę bo tak jest najlepiej :)
                    A jeszcze jak mogę zapytać to jak jeździcie? Jaką trasą, przez Serbie czy Rumunie? I ile mniej więcej Was wynosi podróż, i ile się jedzie? Bo już tam może na przyszłość się zacznę orientować :)
      • agatawawryniuk Re: właśnie wróciłam z Sozopola 28.07.15, 14:28
        Ceny jedzenia były sporo niższe niż w Polsce, w zwykłej knajpie spokojnie zjesz obiad za 15zł, w lepszej za 30zł zjesz spagetti z owocami morza :) Ceny zwiedzania w Sozopolu opisałam dokładnie tutaj: podrozezwroclawia.blogspot.com/2015/06/bugaria-sozopol.html A ceny aktakcji pod Sozopolem tutaj: podrozezwroclawia.blogspot.com/2015/07/poudniowe-wybrzeze-bugarii-czyli.html
        • rafcio_1022 Re: właśnie wróciłam z Sozopola 20.07.11, 19:02
          Tak jak pisałem wcześniej - jazda samochodem to dobry wybór, przynajmniej dla mojej rodziny. Trasa do Bułgarii: Bydgoszcz - Łódź - Cieszyn - Bratysława - Budapeszt - Niś - Sofia - Sozopol. Z powrotem Sozopol - Ruse - Trasa Transfogarska - Arad - Szeged - Budapeszt - Bratysława- Cieszyn- Łódź - Bydgoszcz. Winiety ok. 45 euro. W Budapeszcie i Sofii hotele za ok. 45 euro ze śniadaniem. Z powrotem też dwa hotele jeden w Budapeszcie drugi jeszcze nie wiemy. No i koszt paliwa. W zeszłym roku jechałem Oplem Vectrą z gazem. Spalanie ok. 9 l/100 km. Gaz dostępny wszędzie. W sumie zrobiliśmy ok. 4500, więc wyszło ok. 900 zł.. Więc zależy ile pali samochód i na co jedzie można sobie obliczyć.Wakacje wyszły nas ok. 1000 euro bez szaleństw, ale też bez "sknerowania". Tyle miałem i tyle mogłem wydać, a na prawdę wróciliśmy bardzo zadowoleni. Można obniżyć koszty - nie jadąc po autostradach i nie spać w hotelach.... Ale to już indywidualny wybór. Pozdrawiam Rafał
    • igorek2308 Re: właśnie wróciłam z Sozopola 20.07.11, 20:52
      Gość portalu: Klaudia napisał(a):

> Wczoraj wróciłam z Sozopola, wakacje były ekstra więc jak ktoś też się tam wybi
      > era i ma jakieś pytania to chętnie odpowiem :)
      Wybieram się z rodziną do Bułgarii i chcę wiedzieć jak jest z kwaterami czy można coś znależć bez rezerwacji?
    • Gość: Piotr Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.11, 12:43
      Bułgaria: Sozopol 2011 Martinez
      +piękne widoki, ciepłe morze, piaszczysta plaża, ładny hotel nad samym morzem
      -bałagan, brudno, bajzel
      -wyjatkowo niemili ludzie, zarówno obsługa w hotelu jak i na ulicy
      -oszukują jak się da, gdzie się da i kiedy się da (sklepy, stragany) itp
      -zachowanie na drodzę poniżęj krytyki, podobnie jak Rumunia (pokochałem Polskich kierowców)
      Ogólnie poza enklawami nowych hoteli kraj wygląda jak Polska'89 i nie jest dużo taniej, nawet trochę nie jest.
      Na ulicy 1/4 Polacy, 1/4 Niemcy i reszta, więc dziwi mnie (Polacy odwiedzali Bułgarię od niepamietnych czasów) brak komunikacji w języku polskim.
      Polecam wszystkim, którzy narzekają na nasz piękny kraj i fajnych ludzi.
      Aha śniadanie w Martinezie: duży wybór teoretycznie bo większość niesmaczna i codziennie to samo. Poza basenem na zewnątrz, wszystkie przyjemność płatne. Jedynie panie w bawialni dla dzieci, przyjemne.
        • Gość: szelma81 Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.xdsl.centertel.pl 04.09.11, 17:32
          Właśnie wróciłam z Sozopolu i nie jestem żadnym naciągaczem i nadal dziwię się ludziom, którzy narzekają, zanim gdziekolwiek pojadę ( a jeżdżę dużo) czytam, więc jak można rozczarować się Bułgarią, przecież nie oczekuje się w Europie Wschodniej - Europy Zachodniej.
          Było naprawdę bbbb. miło, byłam z 2 letnim dzieckiem, w hotelu Verona - hotel żadna rewelacja, ale nie był też drogi, a w cenie były śniadania ( b. dobre) i obsługa mega sympatyczna, więc wybaczam nieprzyjemny zapach z łazienki. Oprócz tego b. sprawna komunikacja z lotniska w Burgas oraz z samego Sozopolu, jechaliśmy do Nessebyru. Ludzie bbbb. uprzejmi, oczywiście trafiły też się gbury, ale nawet na tym forum są;)
          Pogoda wymarzona ok 30 st, wiaterek i b. ciepła woda. No cóż estetami to Bułgarzy nie są, ale na ulicach czysto, na plażach oprócz petów też nic nie znalazłam. Fakt, myślała, że będzie trochę taniej, chodzi mi o wakacyjne przyjemności np. lody, ale dramatu też nie było.
          Więc reasumując tydzień spędzony tam z dwulatkiem, który zachwycony był ciepłą wodą i piaskiem na plaży, ja z mężem korzystałam z dobrego wina i kulinarnych przyjemności uważam za udany. Ale ja dużo jeżdżę po Europie Wschodniej i nie oczekuję tam luksusów, tylko miłych wrażeń. Acha nikt nas nigdzie nawet nie próbował oszukać, wręcz przeciwnie.
    • jujka1313 Re: właśnie wróciłam z Sozopola 17.02.12, 10:29
      Bylabym wdzięczna za info. Chodzi mi o hotel Apollonia Beach. Podobno znajduje się przy plaży kavatsite ale patrząc na zdjęcia ze strony internetowej wyglądają raczej na wizualizację i ciężko wyczuć jak ten hotel wygląda naprawdę. Może widziałaś albo coś słyszałaś o tym hotelu?
    • Gość: Paweł Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.04.12, 17:01
      Witam
      mam pytanko,czy ktoś był w apartamentach Apolon Apartment Complex (wybieram się tam z rodzinką i znajomymi apartament 6 i 3 os.),prosze o szczegółowe informacje dotyczące apartamentowca(czy daleko czym jeżdzić na plazę ,do miasta?) i samego Sozopolu(bankomaty,knajpki,sklepy taxi,dojazd z lotniska itp),dzięki za pomoc
      pozdrawiam
      adres mail pawel.kucinski@diversey.com
    • Gość: PABLO Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.tvsat364.lodz.pl 18.04.12, 15:03
      Witam!
      Wybieramy się ze znajomymi (4 rodziny) do SOZOPOLA lub PRIMORSKA. Mam w związku z tym prośbę. Czy ktoś może dysponuje jakimś bezpośrednim kontaktem (telefon, mail itp.) do prywatnych kwater, lub dobrego rzetelnego pośrednika. Może też ktoś był w obu miejscowościach i potrafi doradzić, która lepsza na wakacje z dziećmi w wieku 10 lat? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
    • patrycja_sk88 Re: właśnie wróciłam z Sozopola 18.04.12, 18:07
      Witam, czy mogłabyś wypełnić dla mnie ankietę konieczną do napisania pracy magisterskiej na temat wyjazdu do Bułgarii? można ją pobrać z linka: odsiebie.pl/lc99343ct7kk/ankieta.docx.html, a wypełnioną już proszę o przesłanie na mój adres email patrycja_sk@vp.pl, ewentualnie proszę o kontakt na ten adres mailowy, wtedy prześlę ankietę osobiście. Bardzo proszę o pomoc.
    • Gość: Andrzej Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.12, 14:54
      Jedziemy tam z żoną (57-55 lat) w drugiej polowie czerwca (15.06. - 01.07.) z biura podróży Jaguar II (kolega nas zachęcił, był tam parę lat temu, ale leciał samolotem, w tym roku nie ma takiej opcji i musimy się tułać autokarem -samochodem zdecydowanie za drogo). Będziemy mieszkać w hotelu Kamea - którą plażę polecasz?. Czy byłaś na jakichś wycieczkach? W opcjach jest Istambuł - warto?. Bardzo proszę o jakieś rady, wskazówki jak Ci sie nasuną...:)
      • Gość: junior Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: 213.158.223.* 18.07.12, 13:46
        Witam !
        Wróciłem z Sozopola 14.07.2012 i mjest mega falnie !
        Należy zwrócić uwagę żeby nie wpaść w alkoholizm;) Piwo Zagorka(doskonałe !!!) dwulitrowa kosztuje 2.99 leva, czyli 6 pln.
        Wycieczki do Istambułu są organizowane. My jeczhaliśmy na dwa dni 93 euro. Nocleg w naprawdę dobrym hotelu ! No i zobaczeć Istambuł nocą !!!!!!!
        Firma turystyczna która to organizuje mieści się w starym Sozopolu przy deptaku. Nie pamiętam jej nazwy aleidąc deptakiem w momencie gdy mijamy biały kośćiół po prawej stronie, należy wejść w uliczkę w lewo. Są tablice dwóch agencji turystycznych. Należy wybrać tą z lewej strony.
        Właścicielka ma na imię Krasi.
        Jeśli się nastawiamy na zwiedzanie Istambułu to należy pamiętać żę np. pałac Topkapi jest zamknięty we wtorki a Błękitny Meczet w poniedziałki. Istambuł nie jest tani !
        Uwaga na sprzedawców na Wielkim Bazarze, są chamscy !!!!
        W Sozopolu polecam restauracje Tivoli nada samym brzegiem morza oraz Wiatrna Melnica ,oba przy ul.Morska Skali.
        Jest także Divalli.
        W razie pytań proszę śmiałlo pisać :)
    • Gość: Milena Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.toya.net.pl 15.06.12, 16:17
      Witam
      Najlepsze wakacje w Bułgarii tylko z Gandalf Travel. Super hotel Zdravec*** po generalnym remoncie, położony w Czajce, cichej i spokojnej części Złotych Piasków, oddalony 20 minut spacerkiem od ścisłego centrum. Ceny zaczynają się od 699 zł poza sezonem za 10 dni (9 noclegów ze śniadaniami!!!) z przejazdem autokarem klasy lux i opieką rezydenta. Dodatkowo trzeba doliczyć tylko ubezpieczenie i opłatę klimatyczną na miejscu. Najbliższy wolny termin to 27.06 za uwaga 1199 zł, a ostatni 25.09 właśnie za 699 zł!!!!!!!!!!
      Bardzo często są różnego rodzaju promocje czy last minute, także gorąco zachęcam do odwiedzenia strony internetowej gdzie znajdziecie wszelkie informacje dotyczące wyjazdów
      • valdi49 Re: właśnie wróciłam z Sozopola 19.06.12, 09:39
        Ale się wcinasz z tą reklamą Gandalfa - prawie na każdym poście. To jest forum dla turystów a nie reklama BP!
        Gość portalu: Milena napisał(a):

> Witam
        > Najlepsze wakacje w Bułgarii tylko z Gandalf Travel. Super hotel Zdravec*** po
        > generalnym remoncie, położony w Czajce, cichej i spokojnej części Złotych Piask
        > ów, oddalony 20 minut spacerkiem od ścisłego centrum. Ceny zaczynają się od 699
        > zł poza sezonem za 10 dni (9 noclegów ze śniadaniami!!!) z przejazdem autokare
        > m klasy lux i opieką rezydenta. Dodatkowo trzeba doliczyć tylko ubezpieczenie i
        > opłatę klimatyczną na miejscu. Najbliższy wolny termin to 27.06 za uwaga 1199
        > zł, a ostatni 25.09 właśnie za 699 zł!!!!!!!!!!
        > Bardzo często są różnego rodzaju promocje czy last minute, także gorąco zachęc
        > am do odwiedzenia strony internetowej gdzie znajdziecie wszelkie informacje dot
        > yczące wyjazdów
    • Gość: Iwona M. Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.xdsl.centertel.pl 20.06.12, 19:18
      Witam. Wybieramy się 26.06. do Sozopola. Proszę powiedzieć jak tam z pogodą? Co warto kupić i na co uważać? Gdzie najlepiej wymieniać walutę i jaką? Lecimy do hotelu Martinez ale niestety z lotniska na własną rękę musimy się tam dostać. Orientuje się pani w jakiej cenie są taksówki? Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam. Iwona M.
    • Gość: wujo Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.prnet.pl 19.07.12, 10:20
      Każdego jadącego do Sozopola i planującego spędzić dużo czasu na plaży warto ostrzec o fatalnych warunkach do kąpieli. W połowie lipca woda w całej zatoce do kilkudziesięciu metrów w głąb morza jest pełna glonów, w zasadzie nie ma miejsca wolnego od grubej warstwy zielonego kożucha. Kąpać się w tym ciężko bez obrzydzenia, dodatkowo w związku z tym w wodzie unosi się dużo śmieci. Słabo to wygląda.
        • Gość: wujo Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.prnet.pl 19.07.12, 11:26
          Pisałem o plaży w centrum Sozopola. Tej położonej między starym a nowym miastem. Byłem tam dokładnie 14 lipca na jeden dzień i byłem w szoku. W Słonecznym Brzegu w samym centrum w tym samym czasie też było trochę glonów ale już na obrzeżach SB blisko Neseberu w ogóle nie było tego problemu. Pewnie jest to spowodowane wyjątkowo ciepłą wodą w tym roku oraz większym jej zanieczyszczeniem w zatokach niż na otwartym morzu. Czy do końca lipca się coś poprawi trudno wyczuć. Niech się wypowiedzą stali bywalcy Sozopola.
    • Gość: Marek Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.intercars.eu 23.07.12, 17:16
      Ja wróciłem w połowie lipca 2012. Trochę zdjęć i informacji jest już na moim blogu konstruowanym specjalnie z tej okazji :) Zapraszam chętnych do zapoznania się z zawartością i zadawania pytań w komentarzach - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej na łamach bloga.
      link do bloga www.2012sozopol.blogspot.com
      • Gość: Panna O. Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.dynamic.mm.pl 18.09.13, 11:43
        W tym roku jeszcze nikt się nie wypowiedział, więc zrobię to ja ;)
        Pierwszy raz zamiast zachodu wybraliśmy wschód i... są różnice, ale też jesteśmy bardzo zadowoleni.
        Sozopol to czyste miasto, jedyne co raziło w oczy to papierosowe pety na ulicach i publicznej, bezpłatnej plaży (płatna – czyściutka, codziennie rano sprzątana).
        Wczasy wybraliśmy w bp Jaguar II, miła Pani organizator i przemili państwo w biurze w Sozopolu.
        Ze względu na błąd hotelu, nasze pokoje zostały zdublowane, zostaliśmy przeniesieni z Tabanov Beach do Flagmana (hotele położone w sąsiedztwie). Jakie wrażenia? Średnie. Hotel nie piękny, ale ładny, dostaliśmy mini apartament (pokój dzienny, łazienka, sypialnia), co do obsługi – nie była najmilszą, jaką dane było nam spotkać, za to sprzątaczki fajne – za mały napiwek (1-2lv) potrafiły utworzyć cuda z pościeli. Jedzenie (w ofercie mieliśmy tylko śniadania, na szczęście ;) ) – najczęściej zimne, nie ważne czy przychodziliśmy na samym początku posiłku, w środku, czy pod koniec, no i codziennie to samo.
        Na obiady najczęściej chodziliśmy do Gwiezdnego Raju, który oczywiście jak najbardziej polecamy! Pierwszego dnia, jak dostaliśmy zamówione dania, mało nam oczy z orbit nie wyszły! Porcje nie do zjedzenia (polecane jeść we dwoje), pięknie podane, i przede wszystkim tanie. Cała obsługa mówi po polsku, menu po polsku, więc knajpa niesamowicie przyjemna.
        Polecamy również „Zajebisty kebab” – knajpę położoną przy tej ulicy przy plaży, od razu rzuca się w oczy, nie tylko ze względu na polskie szyldy z ręczników, ale na panów sprzedawców, bardzo pozytywni ludzie, od razu przyciągają wzrok. Ceny też fajne od 3 do 7lv.
        Wielki minus tej wycieczki? Na takiej trasie jazda autokarem bardzo męczy, chociaż mieliśmy szczęście i na granicy Serbskiej czekaliśmy tylko chwilkę.
        Następnym razem wybieramy samolot! ;)
    • berciunia1 Re: właśnie wróciłam z Sozopola 18.09.13, 19:43
      tez byliśmy z Jaguarem 5-21 lipca pensjonat alfa vita'

super biuro wszystko zgodnie z umową, żadnych niemiłych niespodzianek. super autokar, baaardzo szybki dojazd tam w 24 i powrót 23 godziny , bardzo mili kierowcy i Pani pilot. Super opieka rezydentów- są naprawdę baardzo mili i pomocni- Pani Marina zrobiła nam nawet spacer po Sozopolu -miała pokazać kilka najbliższych miejsc a zawędrowalismy aż na starówkę (całą drogę opowiadała o historii, zwyczajach tutaj panujących itp)

zajebisty kebab - zajebisty:)
      polecam też knajpkę SUNNY- mają fajny kącik zabaw dla dzieci i można spokojnie zjeść itp.
      alva vita- bardzo fajny pensjonat, widok na morze, winda, czysto, cicho i spokojnie, do plaży 3 minuty, właścicielka mówi po polsku- jedynie jedzenie nam tam nie podpasowało , ale byliśmy bez wyżywienia dlatego nie jest to żaden minus.

za rok mamy plan jechać również z Jaguarem :)
      Pozdrawiamy całego JAGUARA - Robale:)
      • Gość: szefszefow Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.centertel.pl 06.05.14, 14:47
        zamiast sunny polecam gwiezdny raj

położenie trochę bliżej starego miasta ale bardzo miła obsługa po polsku, duże porcje (chyba największe w sozopolu) i całkiem dobre

z ostrzeżeń to trzeba uważać co się zamawia tzn wielkość porcji itp bo czasem można zamówić danie za np 35lewa i dostać kawałek mięsa i 2 frytki dlateog lepiej chodzić do sprawdzonych miejsc

oprócz tego kebaby i kurczaki całkiem niezle, te kurczaki na początku mnie trochę przerażały bo pieką je w pełnym słońcu ale schodzą na pniu tak wiec sa w miare swieże ;)

aha i UWAGA NA SKLLEP CBA (duży supermarket niedaleko biura jaguara)

strasznie tam oszukują i na cenach produktów a już szczególnie przy kasie przy wydawaniu reszty

najlepiej płacić zgodnymi bo te złodzieje bułgarskie wrzucają pieniądze odrazu do kasy i jak sobie potem policzycie to już nic nie ugracie bo tam zawsze kolejka itp

pzdr
          • Gość: szedszefów Re: właśnie wróciłam z Sozopola IP: *.centertel.pl 15.05.14, 10:08
            w sunny nie oszukują i jest miło i całkiem przyjemnie tak jak napisałem natomiast trzeba uważać w innych nieznanych knajpkach piszę żeby ostrzec a nie zniechęcić :):)

wszędzie kradną natomiast w CBA kradną na potęge większość ludzi nie wzraca uwagi czy w drodze na plaże za butelke wody i coś do przegryzienia zapłaci 2,50 czy 3,40 i oni z tego korzystają .... jak ktoś lubi być okradany na wakacjach to może nie czytać moich postów i pod koniec wakacji zaksięgować sobie 100 lewa staraty na zakupach w cba :) grunt żeby było miło ;)

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka