Dodaj do ulubionych

Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ?

IP: *.adsl.inetia.pl 28.04.12, 08:39
czy ktoś również spędza urlop w tym hotelu?... my z rodzinką będziemy tam od 15.06 do 22.06...a może ktoś juz był i podzieli się wrażeniami
Obserwuj wątek
        • kubulinka1977 Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? 11.05.12, 12:25
          To pewno sie spotkamy :).... My tez jedziemy do tego hotelu w tym samym terminie ( 15.06), tyle ze na 2 tygodnie.....
          Przestudiowalismy chyba wszystkie opinie na jego temat i wydaje mi sie ze bedziemy zadowoleni.... Jak dla mnie z opisu i opinii hotel jest idealny.
          My jedziemy z 2 dzieci, wydaje mi sie ze jest to hotel idealny dla rodzin z dziecmi wlasnie.
          Jednego czego sie boje to pogody...My tez bylismy rok temu w Obzorze ( pare hoteli dalej), pod koniec czerwca i pogoda kiepska byla....Tzn pierwszy tydzien super, w sam raz, drugi lipa straszna....
            • kubulinka1977 Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? 11.05.12, 23:23
              My mamy sporo młodsze, ale tez chłopaki :) Mlodszy ma prawie 2 latka, starszy to 4 i pol latek....
              Jedziecie tam juz 3 raz....To musi tam byc naprawde fajnie. Dzis juz troche pozno i wylaczylo mi sie juz myslenie. Ale napewno niedlugo skrobne pare pytan do Was, jesli moge oczywiście :)...
              Cos Wam sie nie podobalo w tym hotelu....? Z opisow wynika ze jest idealny :)))))
                • Gość: jakh Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? IP: 91.220.18.* 14.05.12, 14:29
                  Jedzenie jest dostępne non stop,godzin nie pamietam.Sniadanie,sniadanie dla spiochów,szwedzki stół przy basenie,kolacja "nocna" i.t.p
                  Nie zdazyło mi sie czekac na posiłek (zawsze byłem w czerwcu),wolne miejsca zawsze były.

Z leżakami różnie,trzeba rano rezerwować szczególnie przy basenie.
                  Za pierwszym pobytem lezaki przy plaży były płatne,potem nie.
                  • Gość: bilba Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.12, 17:39
                    To jest już nas trzy rodzinki...my lecimy z 6 letnim synkiem...pewnie się poznamy w klubie animacyjnym, jesli nie my to nasze dzieciaki na pewno !!!
                    Jestem ciekawa skąd lecicie - ja z moją rodzinką z łodzi 15.06 jeszcze nie wiadomo o ktorej godzinie...martwie się tylko o pogodę, do tej pory wybór padał zawsze na wakacje w egipcie, więc słonko gwarantowane - w tym roku znalazłam ten oto hotel, gdzie na forum i zainteresował mnie , wykupiłam pobyt i dopiero pomyślalam o pogodzie...mówicie, ze trzeba bluzy i długie spodnie wziąć...?
                        • kubulinka1977 Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? 14.05.12, 21:09
                          No tak, pewno sie spotkamy, nasze chlopaki napewno sie odnajda ;). Ja sie juz nie moge doczekac.

My mielismy euro. Wymienilismy na lewa w hotelu.

Lecimy z Wrocławia. Wlasnie od niedzieli znamy juz godziny wylotow, wieczorne, moze byc....( ostatnio mielismy nocne - troche ciezko bylo)....

No no jakis sweterek kurteczke trzeba wziac.....Pamietam heheh jak pisalam tu na forum czy trzeba cos wziac cieplego to wszyscy zgodnie odpisali ze beeeez sensu, nie potrzeba. Wzielam i dobrze, bo sie przydalo. Mysmy rok temu 1 tydzien mieli bardzo fajna pogode ok 26 stopni jak dla mnie w sam raz, potem tak w kratke, troche sie ochlodzilo troche padalo, ale nawet wtedy nie bylo najgorzej, raz ze w hotelu bulo duzo atrakcji, dwa ze byl kryty basen, troche poroblismy sobie wycieczek. Ogolnie ten drugi tydzien tez milo wspominam, tym bardziej ze ponoc nawet bulgarzy mowili ze taka pogoda w czerwcu jest raczej niecodzienna.

• kubulinka1977 Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? 19.05.12, 22:15
      Hmmm nigdy nam sie taka zmiana miejsca wylotu nie zdazyla. Jak wybieramy wczasy, to zawsze jaka pierwsza najwazniejsza rzecz podajemy wylot z Wroclawia...Z dwojka malych dzieci jakos sobie inaczej nie wyobrazam....Oby sie nam to nie zdazylo....
      No my tez n Neckermanna i godziny wylotu juz mamy od jakiegos czasu. Zreszta ten nasz hotel to cos mi sie zdaje ze tylko neckermann ma w ofercie.
      Tez liczymy na fajne animacje dla dzieci. . Moje chlopaki tez tance lubia :). Jakis klub dla dzieci tez chyba ma byc tak?
      Kubus mowisz, no nasz starszy to tez Kubus ;)
      • Gość: bilba Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? IP: 83.238.5.* 21.05.12, 13:02
        tui też go ma w ofercie, ale nie było lotów z łodzi i jeszcze któreś biuro...już coraz bliżej wylotu;
        tak mój synek to Kuba ma 6 lat, ja Kasia a mąż Paweł, więc 16.06 rozglądamy się...bierzesz dla maluchów jakieś materacyki dmuchane i zabaweczki? bo do egiptu zawsze trochę tego brałam, mam jeszcze pytanie na plaży tylko korzysta się z leżaków, czy ludzie leżą również np na ręcznikach kąpielowych?? czy nie ma sensu brać takiego ręcznika, bo w wspomnianym Egipcie nie wolno leżeć a zresztą nie dało by się bo piach parzy niemiłosiernie...
        pisałaś, że skompletowałaś już ubranka dla maluchów i znów może dziwne pytanie o ubrania...czy sporo naszykowałaś dla małych bluzek takich cieplejszych...czy wystarczy jakaś bluza i kilka bluzeczek z dłuższym rękawem?...kalosze chyba nie są potrzene - pytania mogą wydawać się dziwne ale nie moge wyobrazić sobie klimatu bułgarskiego...
        • Gość: jakh Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? IP: 91.220.18.* 21.05.12, 17:40
          Generalnie o tej porze w Bułgarii jest ciepło ok.25st.C i więcej.
          Nie pamietam,żebyśmy musieli zakłdac kurtki,czy cos w tym rodzaju.
          Po przylocie otrzymuje się karty (po jednej na głowę) za którą możesz codziennie dostac ręcznik plażowy i wieczorem go zwrócic,w okreslonych,dosc szerokich godzinach.
          Teoretycznie mozna się opalac na piachu,jednak polecam leżak i parasole (które tam są),bo inaczej oparzenia gwarantowane.To jednak ciepły kraj.
          Codziennie jest dyskoteka dla dzieci.Potem program animacyjny dla dorosłych,który czesto jest atrakcyjny dla dzieci.
          Co do klubu w ciagu dnia to 2 lata temu głównie jezyk niemiecki,ale prawie nie było polskich dzieci.
          • kubulinka1977 Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? 21.05.12, 22:20
            Dzieki za info. No fajnie z tymi recznikami, sporo miejsca z torbie sie zoaoszczedzi :). Co do klubu to niby jest napisane ze zajecia prowadzone z animatorami polskimi, na co liczymy.

W czerwcu jest ok 25/26 C....I jest naprawde fajna pogoda taka z sam raz ani za cieplo ani za chlodno. No chyba ze pada, to wtedy czesto sie ochladza, ale deszcze to tez nie takie jak u nas ze leje non stop, przelotne raczej sa.

Jesli chodzi o ciuchy dla dzieciakow, to kurteczke jakos lekka trzeba wziac.....Juz pisalam ze rok temu tez sie o to pytalam wszyscy ze nie nie po co. I dobrze ze wzielam bo sie przydala. Ja biore tez jakos bluze rozpinana ( jedna lub dwie nawet). Pare bluzek z długim, z 2 pary spodni z dlugim. No i duzo bluzek z krotkim pare spodenek bo wiecznie brudne.
            Jak jest cieplo to wieczorami tez cieplo, ale mysmy mimo to dlugi rekaw raczej wieczorem z reguly mieli ( jakas bluzeczka z dlugim albo leciutka kurteczka ). No ale jak sie przy tych deszczach ochlodzilo to sorry ale ja w sweterku i kurtce biegalam ( no i dzieci tez). No ale to tylko z 2 dni tak bylo.

Mi sie zdaje ze jak chce sie miec upal w Bulgarii to trzeba raczje liciec sierpien sie tam wybrac. Mi takie 25 odpowiada, byleby tego deszczu nie bylo, trzymajmy kciuki.

Zabawki biore, ale niekoniecznie trzeba, niektorzy kupuja i potem zostawiaja....Ja raczej zabieram do piachu cos, jakas lulubiona zabawke, moze ksiazka jakas i wiecej nie...Rok temu nabralam i bez sensu, lezaly tylko...
          • Gość: bilba Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? IP: *.adsl.inetia.pl 21.05.12, 22:25
            dziękuje za podpowiedź, o ten ręcznik na plaży chodziło ze względu na małego...w tym roku na pewno będą animacje w języku polskim gdyż jest klub animacyjny z polskimi animatorami z neckermanna;
            jak tam przygotowania do wyjazdu?
            jakh ten twój 3 wyjazd do tego hotelu bardzo nas upewnił w wyborze , od razu widać, ze musi być tam fajnie i przyjemnie...
            my wykupiliśmy pokoje z bocznym widokiem na morze na wyższym piętrze, jak uważasz która lokalizacja w którym budynku jest najbardziej ok
        • forceps1 Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? 28.05.12, 08:59
          Witam wszystkich...Mam prośbę ,szczególnie do tych którzy byli lub w niedługim czasie będę w Miramarze..Wybieramy się tam 06.07 z dwójką dzieci 9 lat i prawie 2 lata..Lecimy do Bułgarii pierwszy raz,więc moje pytanie szczególnie o dostępność do pieluch,jedzonka dla dzieci,deserków, jogurtów... Czy wszystko brać z domu czy można na miejscu kupić?. Lecimy na 2 tygodnie,więc musiałabym trochę tego zabrać...:) Pozdrawiam i życzę pięknej pogody :)

• kubulinka1977 Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? 28.05.12, 22:20
            Co do jedzonek dla dzieci....To nic nie trzeba brac moim zdaniem...Mysmy rok temu byli w Obzorze w hoteli o podobnym standardzie ( tyle ze z rocznym dzieckiem). Wzielam z Polski cala torbe sloiczkow z obiadkami, zupkami, jogurciki, deserki....I bez sensu, bo jedzenia bylo tyle i to non stop ze nie trzeba bylo nic ponad to. Nawet dla roczniaka....Bo byly i pyszne zupy i jedzenie roznego rodzaju i jogurty wlasnie i mnostwo owocow.....A ty piszesz ze jedziesz z 2 latkiem przeciez wiec tym bardziej po co dzieciowe jedzonka.....
            Ja jedynie co biore to pampersy i kaszki....Bo nie wiem czy znajde w Obzorze akurat to co uzywamy
            • forceps1 Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? 28.05.12, 22:41
              Dzięki kubulinka.. uspokoiłaś mnie...wcale mi się nie uśmiecha tak naprawdę zabierać wszystkiego,ale lepiej się miło zaskoczyć niż później panikować :) Rok temu byliśmy tydzień na Krecie. Wzięłam tam naprawdę sporo słoików,ale mały miał taki apetyt ,że dokupywałam jogurty Nestle...Boję się ,że na 2 tygodnie to jedna walizka dla niego na żarełko mogłaby być :)

Do Ania-to pewnie się spotkamy...Pozdrawiam :)
    • 47agnieszka Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? 28.05.12, 15:41
      Witam serdecznie,

mam na imię Agnieszka i pracuję w portalu BajeczneWakacje.pl. Do hotelu Miramar wysyłam klientów juz od długiego czasu i zawsze wracają bardzo zadowoleni. Hotel jest jednym z najbardziej sprawdzonych obiektów o wysokim standardzie w Obzorze. Przeznaczony jest dla osób, które uciekają od miejskiego zgiełku, ponieważ Obzor nie jest dużym miastem. Położony jest na dużym terenie, przy pięknej piaszczystej plaży, co daje poczucie przestrzeni (w centrach Złotych Piasków i Słonecznego brzegu jest raczej ścisk). Również rozwinięta infrastruktura atrakcji dla dzieci. Hotel w 100% wart polecenia!

Jeśli mogę w czymś pomóc, proszę o telefon :)
      Agnieszka, BajeczneWakacje.pl
      603993499
                • kubulinka1977 Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? 29.05.12, 14:10
                  No fakt komarow ja tez nie zauwazylam :)
                  My w sumie moglibysmy juz jechac :). Paszport dla malego jest, ciuchy kupione, kremy tez, zabawki do piachu nowiutkie leza....Jeszcze tylko lekarstwa jakies zakupimy i wsjo...
                  No ja tez :) codziennie pogode sprawdzam....Rok temu wogole sobie tym glowy nie zajmowalam...Pierwszy raz w Bułgarii bylam z rodzicami, w szkole jeszcze bylam....No i upal byl tam niemozliwy przez cale 2 tygodnie...Do glowy by mi nie przyszlo ze w lecie ( nawet jesli to jest czerwiec) moze nie byc tam upalu.
                  Ja wierze ze bedzie ok...
                  • kubulinka1977 pogoda 29.05.12, 14:36
                    Jeśli chodzi o pogode to ja codziennie :) zagladam tu :

www.meteoprog.pl/pl/weather/Nesebar/11_15/
                    I co chcecie, widze ze po 10 czerwca robi sie bardzo ok ....;) Byle tak dalej :)
                    Aczkolwiek, rok temu jak przed wyjazdem zerknelam na ta dlugoterminowa, to miala byc 2 tyg. patelnia, a bylo "troszke" inaczej :(
                    • Gość: bilba Re: pogoda IP: *.adsl.inetia.pl 29.05.12, 22:29
                      wow...kubulinka - normalnie jutro chyba też się zaczynam szykować...widzę, że ty już GOTOWA; u mnie w pracy dziś dziewczyny się mnie pytał bo ja zawsze na miesią przed już miałam wszystko naszykowane a w tym jakoś tak schodzi...na razie w polu i to dość daleko...zaraz sobie wejdę i też tu będę zagladała sprawdzając temp...
                      ciekawa jestem czy w końcu razem nie będziemy lecieć jednym samolotem bo tu już nidługo a ja nadal nie znam godzin lotu - masakra i to mi nie pozwala spokojnie mysleć o wyjeździe.
                      pozdrawiam
                      • kubulinka1977 Re: pogoda 30.05.12, 12:28
                        No dziwne...My juz mamy dawno godziny odlotu...Moze rzeczywisice ciagle nie maja u was kompletu...U nas sie to nigdy nie zdazylo...Jakby mi powiedzieli ze wylot jest z innego miasta to bym sie niezle wkurzyla....
                        • Gość: bilba Re: pogoda IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.12, 22:17
                          komplet jest już jakiś czas temu...dziś byliśmy w biurze, jutro pani bedzie dzwonić do centrali i do 13 ma oddzwonić do mnie z informacją...no zobaczymy, a bilety i te pozostałe rzeczy już dostałaś ?
                          dziś mąż ściągnął ze strychu walizkę....zaczynam się pakować - oj to już tylko 2 tygodnie...jakie leki szykujesz; a własnie jakh jeśli czytasz i bywasz na forum to napisz jak wyygląda sprawa lekarza, czy jest na w hotelu a rezydent - czy jest dostępy w hoytelu czy ma dyżur?
                          • kubulinka1977 Re: pogoda 31.05.12, 13:43
                            2 tygodnie !!!!!! O matko masz racje...Jak to sie stalo, niedawno byl miesiac !!!!! Juz sie pakujesz , to jestes lepsza ode mnie. Ze mnie sie smieja ze sie zawsze za wczesnie pakuje. To ja tez niebawem ruszam do akcji ;)
                            Z tego co sie orientuje to lekarz jest . Bylismy rok temu z hotelu polozonego nieopodal Miramaru. Jakas babka sie rozchorowala i wiem ze jej maz jechal z nia do lekarza wlasnie do Miramaru ( czego nie rozumielam za bardzo bo w tym naszym hotelu lekarz tez byl). Wiec opieke medyczna narzekac chyba nie bedziemy....
                            Co do rezydenta to nie wiem....Nigdy nie lecialam z tym biurem.
                            Co do lekow to biore cala apteczke jak zawsze :). Z dwojka malych dzieci lekow nigdy nie za duzo...Na pewno przeciwbolowe, przeciwgoraczkowe,cos na biegunki, cos na oparzenia sloneczne, cos na kaszel, katar...no czyli jak mowie, cala apteczka :)
                            • Gość: bilba Re: pogoda IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.12, 17:51
                              oj...chyba forum robi się nasze prywatne...dziś już się dowiedziałam godz. lotu - i oczywiscie co zmiana (lecę z lodzi ale mamy międzylądowanie w bydgoszczy, masakra i nie do varny a do burgas, godz wylotu 18.25;
                              a ty lecisz z neckermanna?
                              mówisz, że całą apteczkę bierzesz? zobaczyłabyś moją - pół walizki, a i tak zawsze się boję, że czegoś za mało, w pierwszym roku nie wzięłam dla małego nic na zapalenie spojówek a w egipcie w drugim dniu była burza piaskowa i mały aż nie mógł patrzeć na oczy, w ubiegłym roku nie wzięłam wapna a dostałam takiego uczulenia, dobrze, ze polacy byli i pomogli, zresztą ja też się dzieliłam z innymi...tak juz bywa
                              kubulinka to mnie przestraszyło to twoje szykowanie...ale faktycznie to już pora, te dni miną jak nie wiem co...
                              tylko modlę się o pogodę
                              chyba się musimy jakoś zmówić, żebyśmy w miramar nie krzyczały nickami z forum;)
                              • kubulinka1977 Re: pogoda 01.06.12, 12:58
                                To godziny lotow mamy takie same ... My wylatujemy 18.30 z tego co pamietam...I tez do Burgas....Czyli co razem wyladujemy my chyba szybciej bo bez tego miedzyladowania....ALe moze na was poczekamy i kto wie moze razem pojedziemy busem do hotelu....Nas trudno nie dostrzec rodzice z dwojka lobuziakow, ktorych wszedzie zawsze pelno...Ale fakt musimy sie jakos dogadac...moze róza we włosach heheheheheheeh

No tak z Neckermana, nigdy z nimi nie lecialam, mam nadzieje ze bedzie ok.

Ja nie mowilam ze sie pakuje tylko ze mam juz ciuchy ;) A tak wczoraj mąż musial po pracy do piwnicy po torby zaiwaniac :))))))))
                                • Gość: bilba Re: pogoda IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.12, 08:06
                                  chyba wy wcześniej rozgościcie się w hotelu, bo my w burgas mamy być okoł 23 z minutami - masakra, nas też dość łatwo zauważyć i na pewno usłyszeć, synuś Kubuś jak to chłopczyk, my bardziej charakterystyczni ;))) męża wszędzie pełno, rozchachany od ucha do ucha - Paweł a ja ciąglę go uciszająca - "paweł, przestań...-kasia
                                  a tak poważnie będziemy mieli spotkanie z rezydentem pewnie po przylocie
                                  albo umówmy się, ze np ktoregoś dnia koło tych zjeżdżalni dla dzieci albo restauracji - statku
                                  jak dzieciaki myślą już o wyjeździe? - mojemu już się chyba znudziło czekanie - bo zamilkł
                                  zresztą...może gdyby była pogoda za oknem to czuło by się atmosferę wakacyjną, a tu...:(
                                  śmiejesz się , że kwiat we włosach...ja często ostanio przypinam kwiatki do bluzek, nawet synuś w przedszkolu narysował mój portret i co...? mamusia ma przypiętego kwiatka...ha ha ha
                                  jak chcesz mogę go przepiąć...żartuję
                                  masz gadu gadu możebyśmy opuściły to forum...
    • Gość: Milena Re: Hotel Miramar w Obzor...opinie...kto, kiedy ? IP: *.toya.net.pl 15.06.12, 16:09
      Witam
      Najlepsze wakacje w Bułgarii tylko z Gandalf Travel. Super hotel Zdravec*** po generalnym remoncie, położony w Czajce, cichej i spokojnej części Złotych Piasków, oddalony 20 minut spacerkiem od ścisłego centrum. Ceny zaczynają się od 699 zł poza sezonem za 10 dni (9 noclegów ze śniadaniami!!!) z przejazdem autokarem klasy lux i opieką rezydenta. Dodatkowo trzeba doliczyć tylko ubezpieczenie i opłatę klimatyczną na miejscu. Najbliższy wolny termin to 27.06 za uwaga 1199 zł, a ostatni 25.09 właśnie za 699 zł!!!!!!!!!!
      Bardzo często są różnego rodzaju promocje czy last minute, także gorąco zachęcam do odwiedzenia strony internetowej gdzie znajdziecie wszelkie informacje dotyczące wyjazdów
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka