Dodaj do ulubionych

Najważniejsze bezpiecznie dojechać i wrócić.(opisy

IP: *.toya.net.pl 26.06.07, 22:13
Już nadchodzi czas powrotów, proszę wszystkich którzy wrócili z Bulgari o
opisanie trasy, warunków na drogach, noclegow na trasie, przejść
granicznych,opłatach itp.Będzie to przydatne dla tych którzy mają wyjechać.
Obserwuj wątek
    • pampaluna Re: Najważniejsze bezpiecznie dojechać i wrócić.( 27.06.07, 17:46
      Witam
      Ja w Bułgarii byłam 2 lata temu, więc pewnie duzo informacji jest
      nieaktualnych. Ale jeśli ktoś ma jakieś pytania to chetnie odpowiem, jesli
      tylko będę umiała. jechaliśmy samochodem w 2 osoby przez Ukrainę i Rumunię.
      Bułgarię przejechaliśmu całą wzdłuż wybrzeża i pojechalismy jeszcze na 2 dni do
      Istambułu w Turcji.
    • Gość: betty Re: Najważniejsze bezpiecznie dojechać i wrócić.( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.07, 20:34
      Wczoraj wróciłam z Bułgarii.Jechałam przez Słowację,Węgry (Oradea),Rumunię (Ruse) do Obzoru.Drogi OK ,opłat mniej niż w zeszłym roku(w końcu EU )-most na Ruse 5 euro,rowinieta na Rumunię 6 lei,winietka w Bułgarii 5 euro/tydzień.Zero kolejek na granicach,w tygodniu po rumuńskich drogach jezdzi dużo tirów.Uwaga na Słowację :dużo patroli policji !
      • Gość: gosc magda Re: Najważniejsze bezpiecznie dojechać i wrócić.( IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.07, 09:06
        5 euro winetka na tydzien w bulgarii???? chyba sie pomylilas 5 euro kosztuje na
        miesiac ja tyle placilam.
        Ja polecam vama veche bez kolejek bez oplat niestety ruse okresla oplate na
        piekne oczy jedni znajomi zaplacili 2 euro inni 10 euro to jak mozecie
        omijajcie z daleka to przejscie
        lepiej jechac autostrada na constance niz obwodnica bukaresztu (straszne korki)
        3 godziny jechalismy kilku kilometrowa obwodnica
        • Gość: tomek 38 Re: Najważniejsze bezpiecznie dojechać i wrócić.( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.07, 13:00
          właśnie wróciłem ze Słonecznego Brzegu,
          Do BG jechałem z Krosna przez Rumunię ciurkiem tylko z dłuższądrzemką w
          samochodzie wyszło 27 godzin, trasa dobra, do bajek zaliczam straszne opowieści
          o Rumuni jechałem tam przez pół dnia i noc, drogi bardzo dobre (z małymi
          wyjątkami, szczególnie w miastach), każdy rowerzysta w kamizelce odblaskowej,
          tak samo furmanki, w nocy nie widziałem żadnej, jedyną uciążliwością jest
          straszna masa TIR-ów i starych złomów zawadzających na drodze, na szczęście
          prwie na każdym podjeździe są dodatkowe pasy ruchu, jeżeli ktoś chce nocować to
          bez problemu znajdzie przyzwoity hotelik za około 20-30 EUR.
          Granicę z GB przekraczałem w Giurgiu-Ruse opłata 5 lub 7 EUR,stawka jest
          wypisanana tablicy, a kasjer daje kwit z kasy fiskalnej.
          Obwodnicą Bukaresztu przejechałem bardzo szybko i bez żadnych korków.
          Winietka w BG kosztuje 5 EUR na tydzień, miesięczna 12,5 EUR, kupuje się przy
          wjeździe na granicy, najlepiej kupićtygodniową,a potem na poczcie lub na
          stajach OMV kolejną na powrót.
          Wracałem przez Serbię i tą trasę polecam, jest dalej około 250 km ale znacznie
          szybciej, prawie caładroga autostradami, przejazd kosztuje 25 EUR.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka