Dodaj do ulubionych

Potrzebny prywatny detektyw

IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.08.10, 21:54
Kto zna prywatnego detektywa? Potrzebuje konkretnej pomocy w sprawie o
charakterze gospodarczym i cywilnej.
Obserwuj wątek
  • Gość: resh Re: Potrzebny prywatny detektyw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.10, 21:56
   Detektywi
   Poszukiwania osób i rzeczy, rozwody, podsłuchy, wywiad. Dyskretnie i profesjonalnie.

   www.resh.ugu.pl

   Grupa Doradcza "RESH"
   tel.: 693 873 473 (całodobowy),
   tel.: 75 755 88 17, 516 943 508
   e-mail: resh@autograf.pl

   Współpraca z RESH daje gwarancję zachowania tajemnicy, anonimowości oraz terminowości wykonania wszystkich prac. Gwarantujemy lojalność wobec naszych Klientów oraz pełen profesjonalizm, potwierdzony wieloletnia praktyką.

   Zakres usług natury detektywistycznej jest bardzo szeroki. Z uwagi na indywidualny charakter trafiających do naszego biura zleceń każdorazowo przeprowadzamy wstępną analizę możliwości wykonania zadania, terminów oraz kosztów. Posiadamy polisę ubezpieczeniową i przyjmujemy pełną odpowiedzialność za wykonywane przez nas czynności.

   Kto decyduje się na skorzystanie z usług agencji detektywistycznej

   W ostatnich latach największy odsetek przyjętych spraw od osób fizycznych stanowiły zlecenia polegające na zbieraniu materiałów dowodowych na potrzeby spraw rozwodowych. Solidnie przygotowane raporty oraz zebrane dowody przyczyniły się do wygrania spraw sądowych przez naszych Klientów
   Naszymi usługami były zainteresowane zagraniczne firmy poszukujące informacji między innymi na temat polskich biznesmenów, potencjalnych pracowników oraz osób ukrywających się.

   Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

   Powierzając zlecenie agencji detektywistycznej minimalizujesz ryzyko przy podejmowaniu decyzji w warunkach niepewności. Jesteśmy w stanie zweryfikować posiadane informacje oraz skorzystać ze źródeł dostępnych tylko dla prywatnych detektywów. Przygotowujemy profesionalne raporty , przedstawiające zebrane informacje w sposób syntetyczny. Opieramy się na faktach, a nie przeczuciach czy domysłach.
   Jeśli potrzebujesz szczegółowej i wiarygodnej informacji popartej dowodami, rozważ skorzystanie z pomocy specjalistów zatrudnionych przez naszą agencję.

   Nasza oferta:
   Sprawy rozwodowe
   Analiza wiarygodności firm
   Wiarygodność osób
   Sprawdzanie przeszłości
   Wywiad gospodarczy
   Ustalanie stanu majątkowego
   Poszukiwanie osób
   Badania DNA
   Śledztwa spadkowe
   Badania fonoskopijne
   Daktyloskopia
   Wykrywanie podsłuchów
   Weryfikacja dokumentów
   Poszukiwania majątku
   Dochodzenia
   Windykacja
   Bezpieczeństwo VIP

   agencja detektywistyczna, agencje detektywistyczne, agencje ochrony, bazie, biura detektywistyczne, biuro detektywistyczne, branża, czasopismo, dedektyw, detektywa, detektywi, detektywistyczna, detektywistyczne, detektywistyka, detektywów, dowody zdrady, klub detektywów, klucze, książka telefoniczna, magazyn, miasto, miesięcznik, najpopularniejsze, nasze, ochrona osób i mienia, polskie książki telefoniczne, prywatni detektywi, serwisy, sprawy rozwodowe, słowa, słowo klucz, uslugi detektywistyczne, usługi detektywistyczne, województwo, wszelkie prawa zastrzeżone, wybierz, wykrywanie podsłuchów, wywiad gospodarczy, znaleziono, świecą

  • g_kam Re: Potrzebny prywatny detektyw 27.11.14, 15:38
   Witam niedawno potrzebowałem usługi prywatnego detektywa i byłem bardzo zaskoczony skutecznością i niewielką ceną. Polecam :
   panoramafirm.pl/mazowieckie,,radom,grunwaldzka,16/biuro_detektywistyczne_klif2_filip_kilijanek-zritrm_aza.html
  • ekspert21 Re: Potrzebny prywatny detektyw 16.02.15, 15:34
   Widzę, że pierwszy wpis już dość dawno temu zrobiony. @Jelgórzanin mam nadzieję, że poradziłeś sobie jakoś i detektywi spełnili Twoje oczekiwania. A tak na marginesie, jakby ktoś potrzebował detektywów w sprawie cywilnej, mogę polecić agencję ED Sp. z o.o. - Byłem okradany przez pracownika w sklepie spożywczym i szybko rozwiązali moją sprawę.
   • miriamtoniemaria Re: Potrzebny prywatny detektyw 26.03.15, 13:27
    Nemezis - agencja detektywistyczna, dzięki której udowodniłam zdradę małżonka i jego uchylanie się od płacenia alimentów, oczywiście bezpodstawne. Pan Jarek, który dla mnie pracował, to solidna firma, profesjonalista. Jeśli Wam zależy na szybkim efekcie, mogę śmiało polecić.
  • mister_w1 Re: Potrzebny prywatny detektyw 28.11.15, 12:06
   www.facebook.com/a.d.kluk/
   Podejrzewasz, że Twój partner Cię zdradza?

   Nie masz zaufania do wspólnika?

   Chcesz wiedzieć w jakim towarzystwie przebywa Twoje dziecko?

   Jesteś nękany lub zastraszany?

   Zadzwoń! tel. 786 244 951

   Licencjonowani detektywi udzielą Ci pomocy dyskretnie i profesjonalnie.
  • bea_jas Re: Potrzebny prywatny detektyw 29.12.16, 19:36
   Ciekawy wątek, pewnie większość prac dochodzeniowych kończy się sprawami karnymi. Myślałam, że to raczej marginalna działalność, ale z tej dyskusji wynika, e raczej nie. Może więc być ważny kontakt do dobrej kancelarii adwokackiej. Np. adwokat.jgora.pl/ Kancelaria specjalizuje się w poradach prawnych z zakresu prawa karnego (aresztowania, reprezentacja przed sądem), cywilnego i rodzinnego (sprawy spadkowe, podział majątku, ochrona własności) oraz w sporządzaniu i analizie umów (umowa deweloperska, B2B). Obszar działania kancelarii to Jelenia Góra i najbliższe okolice.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka