Dodaj do ulubionych

Gdzie przyjmuje dr Rojek - ortopeda?

IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 18.01.12, 08:59
Witam serdecznie,
Chciałabym zapytać, czy ktoś z Was wie, gdzie przyjmuje dr Rojek - ortopeda? Wiem, że na ul. Letniej, jednak tam dopiero na początku marca będą zapisy na kolejne wizyty, a na Ogińskiego na NFZ jeszcze później. Podobno Doktor otworzył w Jeleniej Górze prywatny gabinet, czy ktoś z Was wie gdzie się mieści? Dziękuję za informacje
Obserwuj wątek
    • Gość: autor Re: Gdzie przyjmuje dr Rojek - ortopeda? IP: 78.10.42.* 18.01.12, 18:51
      przyjmuje jeszcze na Bankowej wiem tylko tyle że wizyta jest droższa niż na letniej
      • Gość: gość Re: Gdzie przyjmuje dr Rojek - ortopeda? IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 18.01.12, 21:05
        Zastanawiam się kiedy ten lekarz odpoczywa? W pogoni za mamoną pracuje po 20 godz/dobę a to prowadzi do olewania pacjentów. Czy pozostali ortopedzi współpracujący z doktorem w Zgorzelcu są naprawdę gorsi? uważam, że nie i co ważne sposób odnoszenia się do pacjentów jest mniej "chamski"
    • Gość: Grzesiek Re: Gdzie przyjmuje dr Rojek - ortopeda? IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 23.01.12, 00:15
      Chyba w gabinecie, a może na dworcu?. Nie wiem sam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka