Dodaj do ulubionych

Machanik Jelenia Góra Tani i dobry :)

10.02.20, 10:27
Pracuję w Niemczech i mam mały problem z autem. Trzeba wyregulować zawory, bo ciągle gaśnie jak jest zimny. Zawory najprawdopodobniej są za ścisło. Przy okazji sprawdzenie szczelności tłumika. Auto Megane 1,4 8V 1999 r. Podczas wizyty w PL chciałbym załatwić paszport, dlatego padło na Jelenią Górę. Możecie polecić jakiegoś niedrogiego i dobrego mechanika mechanika. Pochodzę z woj mazowieckiego do siebie do domu mam 1160 km w jedną stronę do Jeleniej Góry połowę tego, a na razie nie mam po co jechać do domu.
Obserwuj wątek
    • miramarjg Re: Machanik Jelenia Góra Tani i dobry :) 15.02.20, 21:51
      O stary, trafiłeś na miasto, gdzie mamy tu chyba najgorszych mechaników w Polsce :D serio. nie wiem, mnie zawory regulował gość z Sobieszowa / Łobacz miał na nazwisko. Zrobił to super. Nie zmienia to faktu, że potem jak miał mi zrobić jakieś duperele oraz wymianę sprzęgła, to któryś z jego mechaników upieprzył mi masę i wyparowały mi 4 cewki w kosmos. nawet do nich nie dzwoniłem, bo nie było sensu, po prostu sam to naprawiłem pod domem.

wiele rzeczy robił mi Domagała, ale do starszych samochodów nie mają tam serca.

próbuj, celuj. współczuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka