Dodaj do ulubionych

Na kogo będziecie głosować do Sejmu RP?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.05, 17:07
Witam. Zbliżają się wybory do Sejmu RP. Najwyższy czas zdecydować się na kogo
głosować w wyborach do sejmu. Listy z kandydatami są już raczej znane. Macie
już swoich faworytów?
Obserwuj wątek
      • qba_jg Re: Na Piotrka Ślusarczyka z LPR 22.08.05, 19:32
        Na Ślusarczyka nie powinni głosować nawet "normalni" działacze LPR-u. To on
        najbardziej majstrował przy tym, aby wyciąć z list wyborczych kandydatów,
        którzy zostali wyłonieni przez struktury powiatowe LPR-u i zostali
        zaakceptowani przez instancję wojewódzką. Dopiero po rejestracji list ludzie
        (działacze LIgi) przejrzeli na oczy: Giertych i spółka (w okregu legnicko-
        jeleniogórskim P. Ślusarczyk) wycięli wspomniane osoby a wstawili działaczy
        młodziezy wszechpolskiej. Nazwiska, które w polityce nic nie znaczą. Zresztą
        nie tylko w polityce...
        Liga kocha, Liga radzi, Liga.... nawet swoich zdradzi.
        • Gość: negus Re: Na Piotrka Ślusarczyka z LPR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 19:52
          Nie widze róznicy pomiędzy uwikłanniem w 'czerwona mafię' a przynaleznościa do LPR. Jeden czort.
          A co do LPR, to niedawno jeszcze szefem w JG był niejaki Krzysztof M. O wiekszego głupola trudno. Nie wiem, czy jego następca jest madrzejszy. To że posiada dyplom prawnika, to oznacza że ma jakiś dyplom ukończenia studiów. teraz takich mamy od cholery a nie odróżniają konstutucji od uchwały.
          A radnym jest nie z powodu swoich przymiotów tylko z woli proboszcza, który dał swoim owieczkom (sławetne brygady moherowych beretów) karteczki z nazwiskiem na kogo maja głosować.
          Pragne zauwazyc, że Giertych tez jest prawnikiem. A o większą kanalię trudno.

I to by było na tyle...
    • Gość: Kamil Stanisław Wozniak PJKM IP: *.jgora.dialog.net.pl 21.08.05, 21:34
      W tych wyborach głosuje na mojego sąsiada pana Stanisława Wozniaka startuje z 1
      miejsca na liście Platformy Janusza Korwin Mikke. Jest to człowiek nie uwikłany
      w czerwoną mafię ma realne poglądy i chce coś w tej polsce zmienić. Jest to
      człowiek który nie skacze z partii do partii tylko od 17 lat walczy o to samo
      żeby w Polsce było dobrze żeby Polska była bogata bogactwem swoich obywateli a
      nie tak jak to jest do tej pory !! Program Platformy Janusza Krowin Mikke na
      stronie www.pjkm.pl
      • wk53jan Re: Na kogo będziecie głosować do Sejmu RP? 22.08.05, 18:52
        A kto taki? I dlaczego od siedemnastu lat? Wcześniej nie walczył, czy tez walczył po drugiej stronie barykady? A może nagle stał się odwazny? Napis cos więcej.
        A co do PJKM, to poza tym ,ze p. JKM pisze w jednej gazecie na stronie 'kabaretowej' jakies niedorzeczności, to nie wynika, że nalezy go ponownie umieścic w sejmie. Kiedys juz tam byl. Wtedy wystarczyła fotografia z misiem.

Ślusarczyk?
        Sam fakt, że jest to LPR i stoją za tym pp. Giertychowie juz wystarcza, żeby pójść do urny i głosowac na każdego innego.

Ale po jaka cholerę ja sie daję wciągac w tą kretyńską politykę....
        • Gość: Traktor Re: Na kogo będziecie głosować do Sejmu RP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 20:15
          hm.. z tego co ja wiem p. JKM nie pisze jedynie w jednej gazecie. p. JKM wydaje
          tygodnik Najwyższy czas www.nczas.com.pl często można jego felietony spotkać w
          Angorze oraz wielu innych tygodnikach regionalnych. Jest autorem bardzo wielu
          książek. p. JKM w latach 1991-1993 W okresie wielkich przemian, kontynuował
          intensywną działalność polityczną. Wraz z Unią Polityki Realnej wystartował w
          wyborach do sejmu. UPR miał wówczas trzech posłów: Janusza Korwin-Mikke z
          Poznania, Lecha Pruchno-Wróblewskiego z Warszawy i Andrzeja Sielańczyka z
          Katowic. Był bardzo aktywny w komisjach obrony narodowej i konstytucyjnej oraz
          na obradach plenarnych. W 1992 wsławił się jako inicjator uchwały lustracyjnej.
          W 1993 UPR przedstawiła Unii Demokratycznej ultimatum: poprze Rząd, jeśli
          partie ówczesnej koalicji opowiedzą się za projektem reprywatyzacji w wersji
          ustalonej przez Komisję Sejmu i ujednoliceniem stawek podatku VAT (zamiast
          skali 0% – 7% – 22%, na wszystko 7%). UD odrzuciła propozycję bez powiadamiania
          o niej partnerów z koalicji, w wyniku czego rząd upadł jednym głosem. Więcej p.
          JKM był w sejmie ale również było widać tam jego efekty pracy. Więcej
          informacji o panu JKM można znaleźć na stronie www.pjkm.pl
        • Gość: Ania Lista kandydatów do Sejmu PJKM IP: *.jgora.dialog.net.pl 22.08.05, 21:47
          Lista kandydatów do Sejmu Platformy Janusza Korwin-Mikke w okręgu nr 1

1. Stanisław Aleksander Woźniak, zawód:Przedsiębiorca. Właściciel firmy
          produkcyjno-handlowej, zamieszkały w Jeleniej Górze
          członek partii : Unia Polityki Realnej

2. Jerzy Jan Liber, zawód:Elektronik. Właściciel firmy teleradiomechanika Jerzy
          Liber, zamieszkały w Jeleniej Górze
          członek partii : Unia Polityki Realnej

3. Małgorzata Moskal, zawód: Lekarz medycyny, zamieszkała w Jeleniej Górze
          nie należy do żadnej partii politycznej

4. Izabela Tomasiewicz, zawód: Plastyk-poligraf, zamieszkała w Głogowie
          członek partii Unia Polityki Realnej

5. Łukasz Piotr Kamiński zawód: mgr. Informatyki, zamieszkały w Jeleniej Górze,

6. Antoni Zygmunt Szlendak zawód: Technik - mechanik, zamieszkały w Głogowie

7. Stanisław Kojder zawód: Informatyk, zamieszkały w Bolesławcu

8.Andrzej Marian Południak zawód: Chemik- przedsiębiorca, zamieszkały w
          Jeleniej Górze

9.Piotr Maksymilian Herman zawód: Specjalista do spraw w reklamie, zamieszkały
          w Głogowie

10. Henryk Baca zawód: Artysta malarz, zamieszkały w Legnicy

11. Tomasz Ryszard Elbl zawód: Handlowiec, zamieszkały w Piechowicach

12. Maciej Jan Kudyba zawód: Student zamieszkały w Jeleniej Górze
    • Gość: Daria Na Małgorzate Moskal IP: *.dami.pl 22.08.05, 21:54
      Pani Małgorzata Moskal jest to ordynator oddziału pediatrii w szpitalu w
      Bukowcu startuje z listy Platformy Janusza Korwin Mikke. Znam ją od 2 lat leczy
      moje dziecko bardzo inteligentna kobieta i ma super poglądy polityczne. Takiej
      osoby jak ona potrzeba nam w Sejmie.
          • wk53jan Re: Na Małgorzate Moskal 24.08.05, 17:36
            Dot. UPR
            Wyjasnij mi, Kolego, po jaka cholerę pchają sie do tego sejmu skoro chcą odcięcia polityki od biznesu? Do tego zero podatków? Z czego sobie wypłacą diety? I chyba nie powiesz mi , że tylko skromne diety będą ich dochodem?
            A przy okazji, dot. LPR
            Tak niedawno poprzednicy LPR czyli posłowie z ZCHN za załatwnienie wejścia do ministra ze swojej partii brali 5 tys. Jakos nikt z tego wówczas afery nie czynił. Spotkałem nawet opinię, ze to bardzo dobrze, bo przynajmnije wiadomo jakie są stawki. A może lepiej to przemilczeć bo się okaże, że Giertych złoży doniesienie do prokuratury, ze to spec-agenci dokonali prowokacji...
            • Gość: Chrupek Re: Na Małgorzate Moskal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 17:53
              Wyjaśniam: Otóż pchają się do polityki właśnie po to, żeby odciąć gospodarkę od
              polityki. Czy ty uważasz, że normalne jest to, że polityk pcha się do rządzenia
              po to, żeby manipulować gospodarką dla własnych korzyści? Jeśli tak, to
              oczywiście nikt ci nie każe głosować na PJKM - jeśli lubisz, jak politycy
              kradną pieniądze, jeśli uważasz, że to normalne, to głosuj sobie na kogo
              chcesz, nawet na SLD.

I PJKM nie postuluje zniesienia podatków, tylko znacznego zmniejszenia wydatków
              i podatków, w wyniku czego prawie wszystko to, co wytworzy polska gospodarka,
              zostanie w rękach obywateli, a nie polityków, którzy te pieniądze po prostu
              marnują i rozkradają.

Nie wiem, czy diety będą tylko ich dochodem. Pewnie nie, bo wielu z nich to
              przedsiębiorcy. Ale w ustroju, który PJKM proponuje, nie będzie po prostu
              możliwości przenoszenia pieniędzy z budżetu do prywatnych firm. W tym ustroju
              korupcja będzie po prostu fizycznie niemożliwa, jest to chyba oczywiste i
              logiczne.

Co do Giertycha: właśnie m.in. z powodów, które wymieniłeś, nie warto głosować
              na LPR, lecz na PJKM.

Przeczytaj program PJKM na www.pjkm.pl
            • Gość: hexl wk53jan- piszesz chyba o ministrze na dzień....... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.09.05, 23:19
              przed odejściem i w EURO!???
              Za 5tys PLNów to w Warszawce jeden na drugiego nie spojrzy a co dopiero mówić o
              dojściach.

Problem w tym, że rzeczywiście czasami ci na samej górze nie mają pojęcia o tym
              ile i za co biorą ci z niższych szeregów.
              Jeden kryje się przed drugim ale w efekcie i tak większość tych co podpiusują
              decyzje tak jak brali tak biorą i będą brać.
              Teraz już się skończyła niepewność, wiedzą że zostają w rządzie i zaczyna
              odczuwać się ich poczucie bezkarnośći.
              Jak widzę te spoty Kaczyńskiego o zrobionych inwestycjach to nie wiem czy
              płakać czy się śmiać.

Znajoma ostatnio powiedziała "no to dobrze że PO zostaje, bo nie muszę robić
              nowych dojść i wiem co za ile"
              ja jej na to -popierasz korupcję?
              Ona "nie, ale i tak nie mam wyjścia"
              Chleb powszedni.
              Nie ma sensu pisać i tak większość dała się omamić
        • Gość: Kamil Re: Nie zmarnujcie glosu!!! - UPR nie ma szans! IP: *.jgora.dialog.net.pl 24.08.05, 17:12
          hehe LPR ja podziękuje program gospodarczy macie do bani !! a co do
          Michalkiewicza on startuje z LPR dlatego bo PKW odrzuciła jego listy poparcia
          ponieważ był błąd w nagłówku. Jeśli pan się interesował panem Stanisławem to
          zapewne pan wie ze chciał startować samodzielnie. To ze pan Michalkiewicz
          startuje z waszych list nie znaczy ze jest waszym członkiem bo tak nie jest
          jako jedyny nie podpisywał zobowiązań co do LPR.
          • Gość: Zyzio Re: Nie zmarnujcie glosu!!! - UPR nie ma szans! IP: *.dami.pl / *.dami.pl 26.08.05, 21:38
            Gość portalu: Kamil napisał(a):

> hehe LPR ja podziękuje program gospodarczy macie do bani !! a co do
            > Michalkiewicza on startuje z LPR dlatego bo PKW odrzuciła jego listy poparcia
            > ponieważ był błąd w nagłówku. Jeśli pan się interesował panem Stanisławem to
            > zapewne pan wie ze chciał startować samodzielnie. To ze pan Michalkiewicz
            > startuje z waszych list nie znaczy ze jest waszym członkiem bo tak nie jest
            > jako jedyny nie podpisywał zobowiązań co do LPR.

Z wami tak zawsze, umiecie tylko krytykowac i narzekac, ale sami nic nie
            zrobicie. Michalkiewicz poszedl z LPR do wasi nie potrafili zebrac mu podpisow.
            Czytam wlasnie ze polowa czlonkow UPR w Warszawie przeszla do PO. Macie niezly
            program ale jestescie nieudolni. Przykro to mowic, ale UPR-owcy (z nielicznymi
            wyjatkami) nie nadaja sie do polityki...
    • Gość: Kierownik Re: Na kogo będziecie głosować do Sejmu RP? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.05, 12:58
      A ja będę głosował po prostu na PO nie kierując się żadnym konkretnym nazwiskiem, bo cała reszta to dla mnie socjaliści (z PiS oraz LPR na czele), którzy tylko lubią marnować publiczne pieniądze, m.in. z moich podatków. Przykładem ostatnie emerytury górnicze - jedynie PO się postawiło i choćby za to dostanie mój głos.
      Platforma Korwina-Mikke może i ma ciekawe pomysły, ale bądźmy realistami, nikt od nich do sejmu nie wejdzie.
    • Gość: Ania Dowcip wyborczy :) IP: *.jgora.dialog.net.pl 24.08.05, 01:06
      Druga w nocy. Do drzwi Romana Giertycha puka facet.
      - Czego pan chce o tak późnej porze?
      - Chcę wstąpić do Ligi Polskich Rodzin i to od zaraz.
      - Panie, jest druga w nocy! Przyjdź pan jutro rano do biura poselskiego,
      to się pan zapiszesz, przynieś pan zdjęcie i nie będzie problemu.
      - Nie ma mowy, ja chcę teraz i już, od zaraz. Zdjęcie mam przy sobie...
      - Ale panie, daj pan spokój. Nie mam w domu druków, pieczątek... Przyjdź pan
      rano do biura.
      - Nie ruszę się stąd, do rana będę stał aż zostanę członkiem LPR!
      Facet przekomarzał się tak przez godzinę, w końcu Giertych zmiękł, wyciągnął z
      szafki wszystkie niezbędne dokumenty, gość je wypełnił, otrzymał legitymację i
      zadowolony jak dziecko już miał iść do domu, gdy Giertych zatrzymał go i pyta:
      - Dlaczego panu tak zależało na wstąpieniu w szeregi Ligi Polskich Rodzin?
      - A bo, panie, to było tak: wróciłem wcześniej niż było planowane z delegacji,
      wchodzę do domu, patrzę: żona bzyka się z sąsiadem.
      Wchodzę do pokoju córki, a ta ostro zabawia się, z dwoma facetami na raz, z
      czego jeden był Murzynem. Wpadam do pokoju syna, a ten w najlepsze ze swoim
      kolegą z ławki... Stanąłem więc na środku mieszkania i wrzasnąłem na całe
      gardło:
      - To ja wam, k...a, teraz wstydu narobię!
    • Gość: Edwin Szary TYLKO PJKM MOŻE URATOWAĆ POLSKĄ GOSPODARKĘ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 17:43
      TYLKO PLATFORMA JANUSZA KORWINA MIKKEGO JEST REALNĄ ALTERNATYWĄ DLA UGRUPOWAŃ
      SOCJALISTYCZNYCH, KTÓRE OD 16 LAT NIE POZWALAJĄ POLSKIEJ GOSPODARCE RUSZYĆ Z
      KOPYTA, KTÓRE GRABIĄ ZWYKŁYCH LUDZI, ZABIERAJĄC IM ZAROBIONE PIENIĄDZE W
      PODATKACH, KTÓRE WYRZUCAJĄ W BŁOTO. OSTATNIO NP. WYDALI 20 MILIONÓW ZŁOTYCH NA
      LISTY (SIC!) INFORMUJĄCE O NOWYCH DODATKACH DO ZASIŁKÓW, ZAMIAST PO PROSTU
      OBNIŻYĆ PODATKI: VAT, DOCHODOWE, AKCYZY I INNE ZUS-Y, ABY ZOSTAWIĆ LUDZIOM
      PIENIĄDZE W KIESZENI, BY MOGLI KUPOWAĆ TANIE (I LEPSZE) PRODUKTY. TYLKO TA
      PARTIA GWARANTUJE RADYKALNĄ ZMIANĘ TEGO NOWOTWOROWEGO USTROJU, KTÓRY CIEMIĘŻY
      ZWYKŁYCH LUDZI, KTÓRZY LEDWO WIĄŻĄ KONIEC Z KOŃCEM. RADZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z
      PROGRAMEM UPR I PJKM NA STRONACH: WWW.UPR.ORG.PL ORAZ WWW.PJKM.PL

GŁOSUJMY NA PLATFORMĘ JANUSZA KORWIN-MIKKEGO!!
      • Gość: Kierownik Re: TYLKO PJKM MOŻE URATOWAĆ POLSKĄ GOSPODARKĘ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 19:29
        Po pierwsze to wyłącz CapsLock.
        Po drugie to zejdź na ziemie. Żeby PJKM mogła cokolwiek gwarantować, musiałaby mieć najpierw zapewnioną sejmową większość, a ona się najpewniej nawet nie dostanie do sejmu. W żadnym poważnym sondażu nie widziałem nawet słowa o PJKM, co już powinno coś znaczyć
        Jeśli ludziom z PJKM by faktycznie zależało na naprawieniu gospodarki a nie na iluzorycznych stołkach, to poparliby PO, bo tylko oni mają REALNE szanse, chęci i możliwości to zrobić.
        W wielu sprawach się z nimi nie zgadzam, ale przynajmniej w kwestii gospodarki są jedyną partią faktycznie niesocjalistyczną.

A na przytoczonej przez Ciebie stronie właśnie sobie poczytałem program wyborczy - piękny przykład populizmu. Np. to:
        "4. Pozostałe fundusze będą odseparowane i zrównoważone.
        Np. podatek drogowy ukryty jest w cenie paliw. Opłata ta musi w całości iść na budowę i utrzymanie dróg. Najprawdopodobniej powinna zostać znacznie obniżona, co zniżyłoby ceny paliw."
        Pięknie brzmi, że podatek drogowy (opłata paliwowa) powinien w całości iść na drogi ale zaakcentowany jest pomysł jego znacznego obniżenia (wyborca lubi to słowo ;-) ).
        Ktoś chyba tylko zapomniał (lub nie wiedział), że opłata paliwowa to obecnie niecałem 10 groszy na litrze paliwa i nikt zdroworozsądkowo myślący tego już nie obniży, bo dróg to my za wiele nie mamy. Znacznie obniżyć to się powinno akcyze i VAT, a nie znosić jak proponujecie, bo to nic więcej jak tylko kiełbasa wyborcza - znoszenie jednych znienawidzonych podatków i wprowadzanie za to kolejnych.
        • Gość: Edwin Szary Re: TYLKO PJKM MOŻE URATOWAĆ POLSKĄ GOSPODARKĘ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 20:27
          Jedyną niesocjalistyczną partią jest UPR-PJKM!!!

A pańskie twierdzenie, że UPR powinnna poprzeć PO jest śmieszne. UPR jest o
          wiele bardziej liberalna. Jej program jest dużo bardziej realny niż PO z tego
          względu, ze PO nie dogada się z PiS i z tej koalicji nic nie wyjdzie, a
          możliwe, że będzie to powtórka z AWS. A poza tym jedynym sposobem, żeby PJM
          weszła do sejmu, jest głosowanie na nią, ale jeśli lud boży wychodzi z
          założenia, że nie warto głosować na pjkm, bo pjkm nie wejdzie do sejmu, no to w
          ogóle tacy ludzie nie powinni się zajmować głosowaniem, jest to absurd.

PO też nie będzie miała większości, a z socjalistycznym PiS-em się nie dogada.

Dlatego trzeba głosować na PJKM między innymi po to, żeby jak pjkm wejdzie do
          sejmu, no to wtedy ustawy liberalne będą silniej forsowane... ze wsparciem upr,
          bo upr jest dużo bardziej liberalna...

Dlatego skrajni liberałowie, którzy teraz głosują na PO dlatego, że nie wierzą,
          że pjkm wejdzie do sejmu, koniecznie powinni głosować na pjkm, żeby wzmocnim
          liberalizm i przeciwstawić go PiS-owi.

• Gość: Kierownik Re: TYLKO PJKM MOŻE URATOWAĆ POLSKĄ GOSPODARKĘ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 01:28
            Nie przypominam sobie, abym gdzieś napisał, że UPR powinna poprzeć PO. Niech Pan przeczyta jeszcze raz - pisałem o ludziach a nie o partii, bo to nierealne przecież.

A niektóre pomysły w Waszym programie są równie "genialne" jak w każdej innej populistycznej partii, co by nie powiedzieć nawet socjalistycznej, np.:
            "1. Zniesiony zostaje przymus jakichkolwiek ubezpieczeń.
            2. Sejm może postanowić, że państwo pokrywa koszt odszkodowań, których nie zdoła ściągnąć od sprawców wypadków (OC)."
            Czyli co? Nie będzie ubezpieczenia OC, które teraz jest obowiązkowe? Naprawde wspaniały pomysł, nie ma co...
        • hexl Kierowniku, które sondaże są poważne?? 07.09.05, 20:41
          Po ostatnich (małym drukiem pisanych) informacjach w prasie, o tym że Pan
          Kaczyński zlecał jako prezydent Warszawy sondaże nie związane z tym miastem
          lecz np. z preferencjami wyborców dot. rządu ośmielam się twierdzić że dzięki
          takim zleceniom można było ułaskawić sobie twórców tych sondaży.
          Różnice jakie występują w sondażach, wyrażnie wskazują na to że ich wynik nie
          jest obiektywny.
          Jest jasne że inny będzie niedzielny sondaz robiony pod kościołem, a inny wśród
          internautów jednak to co u nas się dzieje to przesada.
          Myślę, że należy kierować się własnym rozumem i sumieniem
            • hexl DEST ! LITOŚCI!!! 17.09.05, 13:50
              Jak na to wpadłeś,że nie zauważyłam???
              Przecież zadałam pytanie "Które sondaże są poważne?"
              Zadałam je dlatego, bo jeszcze nie słyszałam o wiarygodnych sondażach
              związanych z kampanią.
              Wiem, że TVP kreuje na gwiazdę Tuska bo dyr. Dworak pochodzi z PO.
              Wiem jakich postów nie przepuszczają fora interii i onetu.
              Wiem co robi PO i PiS w Warszawie i jakie grzechy mają na sumieniu, co gorsze
              wiem, że media też o tym wiedzą ale nie chcą podpaść przyszłej koalicji mimo że
              ta koalicja nie potrwa długo.
              Dla zachowania równowagi polecam zajrzeć od czasu do czasu na strony
              stronnicyej Trybuny, gdzie mało się pisze o złych stronach lewicy, ale to co
              się pisze o POPiSie zawiera dużo prawd.
              www.trybuna.com.pl
              Życie Warszawy czasem coś przepuści ale też już przestało się narażać.
              Polsat trzyma w sejfach wszystko co mogłoby urazić Kaczyńskiego.
              itd itp.....

• Gość: dest Re: DEST ! LITOŚCI!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.09.05, 23:46
                Ależ ja nie chcę Cię w żaden sposób narażać na stres. Nie musisz prosić
                litości. Czasem jednak tak mi się wydaje, że Twoje opinie są tendencyjne. W
                ramach rewanżu polecam Ci Najwyższy czas i Naszą Polskę. Poczytaj sobie, to
                bardzo interesujące czasopisma. A na Trybunę...przepraszam, szkoda mi czasu i
                oczu. Na GW też. Pozdrawiam. :))
                • hexl Re: DEST ! LITOŚCI!!! 21.09.05, 13:00
                  Polityka i politykowanie to nie moja dziedzina.
                  Mam codzien na stole GW, RP i Życie Warszawy.
                  Najbardziej interesują mnie inwestycje i prawo z nimi związane.
                  Nie da się jednak nie zauważyć jak dojście do władzy PiSu opóźniło inwestycje w
                  Warszawie.
                  W ostatnich tygodniach, obłuda w gazetach osiąga kolosalne rozmiary, dlatego
                  dla wyrównania wiedzy zaczęłam kupować Trybunę (raz na 3-4dni).
                  Jestem tendencyjna bo jestem przeciwko tym którzy nas okłamują i próbują
                  wcisnąć, że robią coś pozytywnego mimo, że dobrze wiedzą że tak nie jest? No to
                  ok. jestem!
                  Ja mogę byc tendencyjna, ale sondaże i media nie mają takiego prawa!
                  Oszukują nas na równi z politykami, którzy te sondaże zlecają.
                  Jak słyszę z jednej strony hasła o walce z korupcją, a z drugiej propozycję, że
                  jak sobie wezmę odpowiednich ludzi do współpracy to będę miała wszystkie
                  decyzje w ustawowych terminach to mi się ..............robi źle.
                  TU JEST ŚWIETNY PRZYKŁAD ZDOLNOŚCI RZĄDZENIA POPiSu!!!! Niestety negatywny!
                  • Gość: dest Re: DEST ! LITOŚCI!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 21.09.05, 23:55
                    Droga Hexl, toteż ja nie chcę koalicji POPiSu. Będzie tak samo źle, jak było
                    podczas koalicji AWS z UW. Myślę, że PiS może stworzyć inną koalicję i byłoby
                    to rozsądniejsze. A co do inwestycji, największe szanse stwarza PJKM-
                    przynajmniej w założeniach. Mimo wszystko dla równowagi polecam wcześniej
                    wspomniane czasopisma.
    • Gość: Tomi Tylko Obrebalski!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 01:31
      Znam gościa to mój były wykładowca i dziekan z Wydziału Gospodarki Regionalnej
      i Turystyki JG AE Wrocław - świetny wykładowca, potrafi połączyć praktyke z
      teorią. Szkoda, że mieskzam teraz we Wroclawiu bo tak głosowałbym na niego.
      Polecam. N
      Niezdecydowani www.obrebalski.pl
        • Gość: Kamil Re: Na kogo będziecie głosować do Sejmu RP? IP: *.jgora.dialog.net.pl 06.09.05, 00:03
          hehe jasne wmawiaj to sobie !!! szkoda ze ludzie nie maja dobrej pamięci .. bo
          niestety podczas wyborów zapominają kto i co zrobił i co może zrobić.
          większości partii niestety są karierowicze w PO tez można to zobaczyć po
          sporach jakie panują. Ja wole głosować na ludzi którzy mówią prawdę i cały czas
          do tego dążą bez względu na to czy ludzie na nich glosują czy nie istnieją i
          będą istnieć bo są silni w wierze. Ja głosuje na PJKM na pana Jerzego Liber !!
          jest to człowiek inteligentny człowiek uczciwy!! człowiek który przez 18 lat ma
          takie same poglądy a nie tak jak ludzie z PO zmieniają tylko barwy i nazwy
          szkoda ze nie ma jedno mandatowych okręgów bo by takie cos się skończyło !! MAM
          TEGO TOŚĆ !!! i dlatego głosuje na PJKM bo wiem ze oni są w stanie to zrobić.
          Można tu na forum przeczytać ze nie zagłosuje na PJKM bo może nie przekroczą
          progu ja jestem innego zdania wole zagłosować na PJKM i mieć czyste sumienie i
          jak nowa banda będzie znowu kradła i wymyślała jeszcze durniejsze przepisy np.
          żeby postawić na swoim terenie płot będę musiał iść do urzędu po pozwolenie
          jeszcze trochę to będzie tak ze jak będę chciał zadzwonić do dziewczyny będę
          musiał tydzień wcześniej napisać podani o pozwolenie MAM TEGO DOŚC skończmy z
          uciążliwa biurokracja !!! nie będę się wstydził powiedzieć znajomym na kogo
          głosowałem. MAM DOŚĆ OSZUSTWA Tusk obiecywał kampanię bez bilboardów jednak
          cała Polska jest obklejona jego bilbordami szkoda ze za nasze pieniądze jest to
          przykre dlatego zagłosuje min. na PJKM bo tylko oni 18 lat utrzymują się z
          własnych pieniędzy z własnych składek !!!! Popatrzmy na bilbordy w Jeleniej
          oraz w całej Polsce policzmy za każdy bilbord kilka tys. zł i proszę państwa my
          za to niestety płacimy :( a ile osób głoduje w kraju ile osób ledwie przedzie z
          dnia na dzień jest coraz gorzej skończmy już z tym wybierzmy raz mądry rząd
          zacznijmy działać żebyśmy byli silnym państwem !! to jest realne !! Polska musi
          być bogata bogactwem swoich obywateli !!! Wystarczy zagłosować na
          inteligentnych ludzi a nie na karierowiczów !!! wejdź na stronę www.pjkm.pl
          przeczytajcie program i stwierdzi kto może lepiej rządzić czy PO PIS czy PJKM
          oni mają program oni mają cel i cały czas mówią tak samo i chca tego samego !!
          A nie tak jak reszta partii np. PIS nie mają programu co
          to za partia siedzą kadencje bez programu to co oni robią tak rządzić każdy
          potrafi !
          GŁOSUJE NA PJKM I NIE WSTYDZE SIĘ TEGO POWIEDZIEĆ WIEM ŻE MÓJ GŁOS JEST CENNY I
          WIEM ZE ONI MOGĄ TO ZMIENIĆ !!!
          Zapraszam wszystkicj na Chat z panem Januszem Korwin-Mikke. Chat odbędzie się 8
          września (czwartek) o godz 11 na portalu Wirtualnej Polski
          więcej informacji na stronie czat.wp.pl/naszgosc.html?
          id_czata=2233&ticaid=1228
          • Gość: KAMIL PJKM LISTA NR 12 !!!! LISTA NR 12 !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 06.09.05, 00:05
            hehe jasne wmawiaj to sobie !!! szkoda ze ludzie nie maja dobrej pamięci .. bo
            niestety podczas wyborów zapominają kto i co zrobił i co może zrobić.
            większości partii niestety są karierowicze w PO tez można to zobaczyć po
            sporach jakie panują. Ja wole głosować na ludzi którzy mówią prawdę i cały czas
            do tego dążą bez względu na to czy ludzie na nich glosują czy nie istnieją i
            będą istnieć bo są silni w wierze. Ja głosuje na PJKM na pana Jerzego Liber !!
            jest to człowiek inteligentny człowiek uczciwy!! człowiek który przez 18 lat ma
            takie same poglądy a nie tak jak ludzie z PO zmieniają tylko barwy i nazwy
            szkoda ze nie ma jedno mandatowych okręgów bo by takie cos się skończyło !! MAM
            TEGO TOŚĆ !!! i dlatego głosuje na PJKM bo wiem ze oni są w stanie to zrobić.
            Można tu na forum przeczytać ze nie zagłosuje na PJKM bo może nie przekroczą
            progu ja jestem innego zdania wole zagłosować na PJKM i mieć czyste sumienie i
            jak nowa banda będzie znowu kradła i wymyślała jeszcze durniejsze przepisy np.
            żeby postawić na swoim terenie płot będę musiał iść do urzędu po pozwolenie
            jeszcze trochę to będzie tak ze jak będę chciał zadzwonić do dziewczyny będę
            musiał tydzień wcześniej napisać podani o pozwolenie MAM TEGO DOŚC skończmy z
            uciążliwa biurokracja !!! nie będę się wstydził powiedzieć znajomym na kogo
            głosowałem. MAM DOŚĆ OSZUSTWA Tusk obiecywał kampanię bez bilboardów jednak
            cała Polska jest obklejona jego bilbordami szkoda ze za nasze pieniądze jest to
            przykre dlatego zagłosuje min. na PJKM bo tylko oni 18 lat utrzymują się z
            własnych pieniędzy z własnych składek !!!! Popatrzmy na bilbordy w Jeleniej
            oraz w całej Polsce policzmy za każdy bilbord kilka tys. zł i proszę państwa my
            za to niestety płacimy :( a ile osób głoduje w kraju ile osób ledwie przedzie z
            dnia na dzień jest coraz gorzej skończmy już z tym wybierzmy raz mądry rząd
            zacznijmy działać żebyśmy byli silnym państwem !! to jest realne !! Polska musi
            być bogata bogactwem swoich obywateli !!! Wystarczy zagłosować na
            inteligentnych ludzi a nie na karierowiczów !!! wejdź na stronę www.pjkm.pl
            przeczytajcie program i stwierdzi kto może lepiej rządzić czy PO PIS czy PJKM
            oni mają program oni mają cel i cały czas mówią tak samo i chca tego samego !!
            A nie tak jak reszta partii np. PIS nie mają programu co
            to za partia siedzą kadencje bez programu to co oni robią tak rządzić każdy
            potrafi !
            GŁOSUJE NA PJKM I NIE WSTYDZE SIĘ TEGO POWIEDZIEĆ WIEM ŻE MÓJ GŁOS JEST CENNY I
            WIEM ZE ONI MOGĄ TO ZMIENIĆ !!!
            Zapraszam wszystkicj na Chat z panem Januszem Korwin-Mikke. Chat odbędzie się 8
            września (czwartek) o godz 11 na portalu Wirtualnej Polski
            więcej informacji na stronie
            czat.wp.pl/naszgosc.html?id_czata=2233&ticaid=1228
          • Gość: zenon5 Re: TYLKO PJKM URATUJE POLSKE !!!!! IP: *.ppp.tiscali.fr 15.09.05, 22:11
            Jak nie kapitalista to socjalista,a nie pomyslal by ktos ze poprostu potrzeba
            kogos uczciwego bez etykietki,bez populistycznych haselek.Tyle halasu o
            bezrobocie,ale jak zobaczysz ogloszenia o pracy to oglasza sie palant ktory
            podaje wymagania co do wieku kandydatow .I to zaczyna byc norma,nikt na to nie
            reaguje.Dla mnie jest to rasizm gospodarczy.Czy ten,czy ta ,w wieku 40 bedzie
            pracowac gorzej jak ten,czy ta,w wieku 35?????????????.Kto dal prawo w tym
            kraju idiotom decydowac o tym ze wiek jest faktorem decydujacym?Moj kolega we
            Francji byl na bezrobociu i ciagle wymagano CV i do tego zdjecie!O to zdjecie
            dostal cholery i jak mu przyslano nastepna oferte z posredniaka to wyslal
            zdjecie,uwaga to nie zart!!!!wyslal zdjecie meskiej d--py.Zaproszono go na
            rozmowe,powiedzial swoje zdanie co na ten temat mysli i za dwa dni mial
            prace.Smiali sie wszyscy,bo co by nie powiedziec o Francuzach,to maja duze
            poczucie humoru.No bo jakbym mial szrame na pysku ,to co jestem juz przegrany?
            Albo jestem niefotogeniczny jak z listu gonczego?Nie dajmy sie zwariowac i
            gonmy idiotow w zyciu codziennym,to zrobi wiecej jak niejeden "polityk"
    • Gość: wyborca OBRĘBALSKI --- OBRĘBALSKI --- OBRĘBALSKI IP: *.54.udn.pl 16.09.05, 23:05
      facet może nie rzuca na kolana obyciem w świecie mediów, reklamy itp. ale wie o
      co w tym wszystkim chodzi. Jeśli ktoś ma pomóc w rozwoju jeleniej góry to tylko
      ON. Pozostali kandydaci to kolejni karierowicze szukający ciepłej posadki o
      inteligencji i wiedzy posłanki beger. Jeśli ktoś ma mnie reprezentować to niech
      to będzie ktoś kto maturę ma już za sobą !!!!
      • Gość: zenon5 Re: OBRĘBALSKI --- OBRĘBALSKI --- OBRĘBALSKI IP: *.ppp.tiscali.fr 17.09.05, 12:18
        Kiedys mowiono tak-nie matura lecz chec szczera zrobi z Ciebie oficera.Dzisiaj
        jest inaczej,im bardziej jestes glosny tym "wiarygodniejszy"Sa takie pozycje w
        zyciu ze nie mozna byc wszystkim,poprostu trzeba byc kims.Ja sam jestem
        rzemieslnikiem,bylym,ale wolalbym aby ludzie wyksztalceni bardziej sie
        angazowali w zycie codzienne,no bo kto inny?Wyciagnijmy tych ludzi z ich wiez z
        kosci sloniowych i poprosmy zeby podzielili sie swym doswiadczeniem z
        innymi.Moja corka po studiach we francji odbywala staz w Lublinie.Grzecznosc
        wymagala by ten rektor zapytal sie tylko ,jak sie masz mala w ojczyznie.Nie on
        gonil za chaltura,widziala go 2 razy na rok.To moze robic malarz pokojowy,ale
        nie profesor uniwersytetu,wybaczcie cos tu nie tak.My musimy miec elity
        intelektualne,bo inaczej bedziemy na poziomie swarow rodowych w Czeczeni,albo?
      • Gość: zenon5 Re: Na kogo będziecie głosować do Sejmu RP? IP: *.ppp.tiscali.fr 22.09.05, 19:10
        Sluchajcie Wy wszyscy gminni politycy!!Cokolwiek sie stanie bedzie to bez
        Waszego udzialu,czy to sie Wam podoba czy nie.Jestescie pikusie pomialkujace na
        forum nic wiecej.Dlaczego?Jak wejdziecie na obojetnie jaki cmentarz,tam
        zobaczycie napisy,ten byl kombatantem,drugi walczyl o Polske,jeszcze inny mial
        zaslugi w walce o "wolnosc" etc,etc.ALE DZIWNYM TRAFEM NIE SPOTKALEM NAGROBKA Z
        NAPISEM-----TU LEZY NASZ UKOCHANY ZLODZIEJ I LAJDAK.jak myslicie,czy to przypadek?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka