Dodaj do ulubionych

Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj JG ??

IP: *.jgora.dialog.net.pl 30.11.05, 23:03
Macie jakeis swoje typy, kogo byście chcieli jako nastepce po J Kusiaku??
Obserwuj wątek
    • Gość: zenon5 Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.ppp.tiscali.fr 30.11.05, 23:10
      moze inaczej,kto chce nim byc?Sa jakies przecieki?
      • Gość: janek Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.jgora.dialog.net.pl 01.12.05, 09:40
        Kto chce to juz czytalismy w innych postach. Ja popierma jednego z tych co juz
        zapowiedzieli start. Wlasciwie jedynego ktory zadeklarowal ze chce. Robert
        Prystrom! Ciekawi mnie tylko co zrobi PIS i PO lokalna - czy powtorza blad roku
        2002?? czu w koncu zdecyduja sie na poparcie i wspolne wystawienie jednego
        kandydata?? ale to pytanie do posła lipińskiego i poslanki sawickiej - moze sie
        odezwą? Państwo posłowie - poprzecie jedną osobę np. Prystoma czy kazde z
        waszych ugrupowań wystawi swojego (skorzystac moze na tym tylko SLD, na takim
        rozproszeniu prawicy...) Z drugiej strony jestem przekonany ze nie
        wygenerujecie nikogo kto moglby zagrozic prystromowi. WIęc??
        • m00nster błagam tylko nie prystrom 03.12.05, 22:08
          Mam nadzieję że lokalna PO nie da się zmanipulować i nie poprze kandydatury
          prystroma. To będzie klęska dla miasta. Wierzę że ludzie nie dadzą złapać się
          na populistyczne hasełka. Z dwojga złego wolałbym już mieć za prezydenta
          Kusiaka niż Prystroma. Uprzedzając oburzenie - poglądy mam jak najbardziej
          prawicowe...
          • Gość: teoria Re: błagam tylko nie prystrom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.05, 12:08
            Ta pewnie ze prawicowy - głos na Józefa Kusiaka - głos jak najbardziej
            prawicowy:)
            • m00nster Re: błagam tylko nie prystrom 04.12.05, 18:57
              człowieku nie możesz zrozumieć że dla mnie pomimo moich prawicowych poglądów,
              pomimo tego że należę do prawicowej partii, lepszy Kusiak niż pieniacz
              Prystrom ? Tak trudno zrozumieć że ktoś kto potrafi tylko krytykować nie jest
              wstanie niczego stworzyć ?
              • Gość: helena jak to tylko krytykowac??? IP: *.dami.pl 04.12.05, 20:51
                a milion od wodnika ??a szpital?? a pogotowie?? a sciezka rowerowa??a akcja z
                hipremarkertami?? a ratowanie kupców z zabobrza??skoro pzpr jest dla ciebie
                lepsze od prystroma to powinszowac...
                • chrumchrum3 Jak się lata bez obciążenia. 05.12.05, 19:30
                  Każdy uczciwy poprze niezależnego kandydata Roberta Prystroma. Przez jakiś czas
                  bycie w partyjniakiem nie będzie miało w tym mieście znaczenia. Zobaczymy jak
                  się lata bez obciążenia.
      • Gość: jelgór Jeśli Szmajdziński nadciągnie... IP: *.jgora.dialog.net.pl 16.04.06, 16:52
        ...to będzie największa katastrofa od czasu spalenia Jeleniej Góry przez
        Szwedów w czasie wojny trzydziestoletniej:)
        • von_lewir Re: Jeśli Szmajdziński nadciągnie... 02.05.06, 13:14
          Chyba nikt sie nie spodziewa, ze Minister bedzie kandydowal o fotel Prezydenta
          Jeleniej Gory. Moze we Wroclawiu ale Jelenia Gora? No bez przesady....
    • Gość: mieszkaniec Marek Obrębalski IP: *.jgora.dialog.net.pl 01.12.05, 10:08
      Marek Obrębalski który nie jest w nic umoczony, sprawdził się jako prodziekan
      na AE. Jest specjalistą w gospodarce miejskiej. Nie uznaje stylu ordynarnego w
      prowadzeniu dysput i polemik.
      Minimalnie przegrał wejście do parlamentu, ale w Jeleniej Górze uzyskał
      zdecydowaną przewagę nad innymi.
      • Gość: tomek Re: Marek Obrębalski IP: *.jgora.dialog.net.pl 01.12.05, 11:23
        sprawdzilem na stronie PKW - otoz wynik Pana Marka Obrębalskiego na nic sie zda
        jesli taki bedzie mial wynik w wyborach samorządowych. Z tym wynikiem nie jest
        w stanie przejsc do II tury wyborow na prezydenta Jeleniej Góry. Myślę ze
        szanse Pan obrębalski ma w starciuo z Kusiakiem - ale jego wynik bedzie gorszy
        zapewne od wyniku Roberta Prystroma. Wiec to zapewne Prystrom przejdie do II
        tury o ile ona zapewne bedzie. Co do jego startu zaczyna sie dzielenie prawicy -
        korzysta na tym jak zauwazyl jeden z przedmowcow SLD. No coz zobaczymy co z
        tego wyjdzie. osobiscie marzy mi sie sytuacja ze prawicowi kandydaci sie
        jednocza ale to zapewne mrzonka. No coz gratuluje wszytskim ktorzy chca
        wystartowac pomyslu i odwagi, ale powodzenia w wyborach i po nich zycze
        Prystromowi!!!
        • m00nster Panu Prystromowi życzę Wesołych Świąt 03.12.05, 19:00
          Czytuję głupoty które wypisuje pan radny w nowinach, oglądam jego wystąpienia w
          tv dami, Boże uchowaj przed takim prezydentem.... Pieniacz. aferzysta,
          populista... a jeleniej górze potrzeba rozsądnego człowieka, który będzie
          potrafił zjednać sobie a co za tym idzie miastu, ludzi także spoza jeleniej
          góry. Pozatym na takim stanowisku potrzebujemy kogoś kto bedzie jak żona
          Cezara - poza wszelkimi podejrzeniami..... pan niestety jeszcze radny prystrom
          poza podejrzeniami nie jest....
          • inferno_m Re: Panu Prystromowi życzę Wesołych Świąt 03.12.05, 19:28
            No coż... więc zostaję tylko ja, trudno się mówi.
            To dla ludu:)
          • chrumchrum3 Kto czyta Nowiny i ogląda Dami? 05.12.05, 19:55
            A kim jest człowiek, który czyta Nowiny i ogląda Dami pod kątem skrawków o
            Robercie Prystromie???
            Jeleniogórski WebMaster na gorącej, nie ciepłej, posadzie? Nie martw się Pan.
            Jak jesteś Pan dobry w tym co robisz i za Ci płacą, to będziesz Pan miał swoją
            przyszłość i z niezależnym prezydentem.
      • Gość: chrumchrum3 Re: HE HE Obrębalski IP: *.jgora.dialog.net.pl 05.12.05, 20:40
        Sprawdził się jako prodziekan uczelni, która nie daje nic swoim wychowankom poza
        straconym czasem.
        • Gość: jarod Re: HE HE Obrębalski IP: *.jgora.dialog.net.pl 11.12.05, 17:50
          widać koledze (albo koleżance) sie nie powiodlo w życiu, szkoda, ale
          nieudacznicy też sie zdażają nawet z wyższym wykształceniem. O sobie natomiast
          mogę powiedzieć tyle, że czas spędzony na AE na pewno nie byl stracony, a wręcz
          5 lat studiow bylo wstępem do mojego sukcesu zawodowego. M. Obbalskiego jako
          dziekana wspominam jak najlepiej. Chcialem jeszcze dodać że w ostatnich
          wyborach glosowalem na lewice. Troche obiektywizmu kolego! To że być może tobie
          ta uczelnia nic nie dala to nie znaczy wszyscy tam stracili czas jak ty.
        • Gość: nie absolwen AE Re: HE HE Obrębalski IP: *.54.udn.pl 12.12.05, 19:47
          Jak czytam to co piszesz to odnoszę wrażenie że dla ciebie każda uczelnia
          byłaby straconym czasem.... tylko kopanie rowów dałoby ci pełną satysfakcję -
          szukaj na wiosnę - a teraz siłownia i koks....
    • ola_225 Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J 02.12.05, 14:28
      ja oddam głos na Kusiaka, lepszy swój niż.....
      • Gość: zenon5 Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.ppp.tiscali.fr 03.12.05, 13:23
        Ja poszukam wsrod forumowiczow,a niby dlaczego nie?Widze tu te nieglupich
        ludzi,problem w tym ze nie sa do konca przekonani ze sa nieglupi.
        • Gość: OLEK Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.dami.pl 13.12.05, 18:29
          Tylko Pan ROBERT ORYSTROM
    • thory Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J 03.12.05, 14:14
      Mam swojego kandydata, tyle, że nie mam żadnej pewności, że ten zgodziłby się startować w wyborach. Przy całym szacunku dla pana Obrębalskiego, na którego głosowałem w wyborach parlamentarnych - nie widzę możliwości, by został Burmistrzem (upiłują go politycznie). Strzeż nas, o wyborców mądrości, od pieniacza i wiecznego malkontenta Prystroma. Natomiast rzucę tu nazwisko apolityczne, za to człowieka sprawdzonego. Myślę o Iwie Łaborewiczu, obecnym dyrektorze (czy kierowniku?) Archiwum Państwowego w Jeleniej Górze. Niewiele osób pewnie wie, o kim mówię... ale to tylko taki "strzalik" zza węgła.
      • Gość: zenon5 Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.ppp.tiscali.fr 03.12.05, 14:36
        No wreszcie swieza twarz,mysle o Panu Laborewiczu.Dlaczego strzal zza wegla,a
        moze strzal w dziesiatke?
        • fleur1 A co myślicie 03.12.05, 14:59
          o Panu Eugeniuszu Piotrowskim?
          Byłam na spotkaniu z tym Panem, ale to dla mnie za mało abym mogła go oceniać.
          • Gość: zenon5 Re: A co myślicie IP: *.ppp.tiscali.fr 03.12.05, 15:06
            Kazimierz Piotrowski by sie nie sprawdzil?Byl juz vice?
        • Gość: em Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.fampa.clk.net / 80.51.194.* 03.12.05, 22:18
          Ivo! Szef Towarzystwa Miłośników Jeleniej Góry. Człowiek znający jak mało kto
          historię JG (vide: "Słownik ulic i placów Jeleniej Góry", masa publikacji), ale
          także potrafiący się znaleźć doskonale we współczesności. Jak dla mnie bomba!
          Może nawet mógłby mieć mieszkanie słuzbowe w JG, bo w tej chwili dojeżdża z
          Jawora - choć jeleniogórzanin z niego z urodzenia i zamiłowania.
          • inferno_m Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J 03.12.05, 22:43
            To, że ktoś jest miłośnikiem Jeleniej Góry nieoznacza, że nadaje się na prezydenta.
            • Gość: zenon5 Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.ppp.tiscali.fr 04.12.05, 00:10
              Ale moze ja sie zalapie,jestem milosnikiem Cieplic i Ciepliczanek?Da sie cos
              zalatwic?Obiecuje dyskrecje i profity.
        • Gość: dest Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.jgora.dialog.net.pl 06.12.05, 22:43
          Świetny pomysł. Znam Iva. To porządny facet. Razem byliśmy w jednej klasie w
          LO. Nie wiadomo tylko, czy zechce kandydować. Jest jeszcze jeden niegłupi gość.
          Jan Owczarek-polonista z ILO. Też porządny człowiek o czystych rękach z wysokim
          IQ. Przewodnik górski. On też byłby w stanie coś zmienić. Ja nie kandyduję.
          Sorry.
      • Gość: BerryC Ivo Łaborewicz IP: *.jgora.dialog.net.pl 25.04.06, 21:36
        Z wielkim szacunkiem do Ivo Łaborewicza ... niestety nie mieszka w Jeleniej
        Górze :-(
    • Gość: Krzysiek Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.12.05, 09:06
      Zapewne będę mało oryginalny,ale zupełnie poważnie.Dyrekor Szkoły Podstawowej nr 5 W Jeleniej Górze p. Sarnacki.To były komuch(kolega Szmajdzińskiego i innych),facet wskoczył na stanowisko po układach,każdy toczył pianę z ust,bo facet wskoczył na ciepłą posadkę i teraz nic nie będzie robił i brał niezłą kasę.Bardzo szybko okazało się ,że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku.Swoje układy potrafi i chce pożytecznie wykorzystać.Wyrywa kasę na szkołe z różnych firm,jak go wyrzucą drzwiami,wchodzi oknem.Przez trzy lata zrobił dla szkoły więcej niż inni przez trzydzieści lat.Szkoła ma nową elewację,nowe okna i drzwi,salę informatyczną na wysokim poziomie,nową świetlicę,dzieci raz w tygodniu doworzone są na basen,mają darmowe posiłki(słodkie bułki),darmowe paczki na Mikołaja,itd.W planach ma jeszce budowę nowej sali gimnastycznej i pożądnej stołówki.W szkole jest bardzo bezpiecznie(nie ma dilerki),wysoki poziom nauczania.Wielokrotnie z nim rozmawiałem,jest bardzo otwarty.Gość postawił sobie za cel,żeby to była najlepsza szkoła w mieście i wierzę tak będzie.facetowi poprostu się chce.A jak wiadomo mało jest takich ludzi w mieście.Uważam,że gdyby został kiedyś Prezydentem Jeleniej ,działałby z taką samą determinacją jak teraz w szkole.
      • holejnik Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J 04.12.05, 11:26
        Witam, pragnę zgłosić ( zastrzegam, iż bez jego wiedzy ) dobrą kandydaturę na
        Prezydenta Stołecznego Miasta Jelenia Góra - jego mieszkańca Pana Sylwestra
        Urbańskiego. Człowiek z odpowiednim dorobkiem naukowym, aktualnie pracującym
        jako V-ce Kurator Dolnośląski, człowiek mający wizję rozwoju Naszego miasta.
        Jego zaletą jest również to iż jest człowiekiem niezwykle otwartym na problemy
        zwykłych ludzi oraz podmiotów gospodarczych. Myślę że jest człowiekiem dobrze
        znanym wśród oświatowej społeczności. Wymieniony daje wg mojej oceny gwarancje
        dobrego -nowoczesnego zarządzania aglomeracją jaką jest niewątpliwie Nasze
        Miasto, a to są niewątpliwie przesłanki do spowodowania zmiany, widocznej
        zmiany w systemie zarządzania co do którego aktualnie większość ma uzasadnione
        uwagi. Zatem popieram ewentualną kandydaturę Pana Sylwestra Urbańskiego, mając
        na uwadze iż mieszkańcy Naszego miasta zasługują na DOBREGO PREZYDENTA.
        Pozdrawiam.
        • lukaszu9 Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J 04.12.05, 12:27
          Czytając opinie internautów chciałbym również włączyć sie do dyskusji na temat
          kandydatów na stanowisko prezydenta Jeleniej Góry.Z pośród wszystkich propozycji
          poparł bym pana dr. Sylwestra Urbańskiego. Sądze że swoją dotychczasową
          działalnością w oświacie dał się poznać jako sprawnie działający kurator,a
          wcześniej dyrektor szkoły! Pozdrawiam
          • Gość: misia Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.05, 12:36
            Ja jednak popre Roberta Prystroma znam jego realną działalnośc z ostatnich lat.
            Moi sąsiedzi rowniez - wiec w mojej opinii nie jestem osamotniona. Pozostali
            panowie to na pewno godne kandydatury, natomiast ich dzialalnosc jest mie
            nieznana. No moze dzialalnosc Pana Urbańśkiego ale rzecz jasna we Wrocławiu bo
            tam wlasnie urzęduje.
            A moze takie wlasnie pozytywne i godne wyboru prezydenta osoby spotkaja sie i
            omowia co zrobic zeby w Jeleniej, nam mieszkancom zylo sie lepiej??
          • jeleniogorzanin2 Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J 04.12.05, 13:07
            Jestem Jeleniogórzaninem znam pana dr. Sylwestra Urbańskiego. Był moim
            dyrektorem szkoły. To fajny facet, zdecydowany wszyscy go lubili. Jak bym mógł
            bez wachania zagłosował bym na niego !!! NARA
            • mrkowal9 Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J 04.12.05, 14:06
              Witam !!! byłem uczniem dr. Sylwestra Urbańskiego. Każdy go tam lubił i bardzo
              szanował. Często pomagał w potrzebie. Gdy bym mógł chętnie bym na niego
              zagłosował ale mam 17 lat. Terez jak vice Kurator pełni świetnie swą funkcjie i
              myśle , ze gdyby został prezydentem Jeleniej Góry by godnie reprezentował nasza
              ciepłą miejscowość !!! Pozdrowionka
              • Gość: tadet Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.12.05, 14:16
                R. Pystrom jak sie prokurator pospieszy i sądy tez to moze dostanie skazany za
                te rozne sprawy z nieruchomosciami i wogole nie ebdzie mogl kandydowac wiec
                raczej nie bralbym go pod uwage
                • Gość: TeDe Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.05, 15:47
                  Prokuratura zawnioskowala o umorzenie bo sprawy nie ma. POwinienes byl czytac
                  pewne wiadome rzeczy skoro juz sie mądrzysz.
                  • Gość: HzJ Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.jgora.dialog.net.pl 05.12.05, 08:05
                    Odnośnie mądrzenia to kolego pozcytaj najpierw przepisy a potem pisz ze sprawy
                    nie ma Pomijając przesłanki umorzenia (które nie przesądzają o braku winy) od
                    samej decyzji dotyczącej umorzenia o ile zapadnie jeszcze długa droga do tego
                    jak piszesz aby "sprawy nie było" ale rozumiem ze niezbyt mądrze ale coś
                    chciałes powiedziec aby zaistniec na forum Wiecej powodzenia nastepnym razem
                    zycze
              • Gość: Karol NNa Prezydenta Jeleniej tylko PRYSTROM IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.12.05, 17:04
                Dla mnie jedyny kandydat !! głosowałem na niego 4 lata temu a tym razem tez
                zagłosuje i jestem w 100% przekonany ze wygra. A co do oswiadczen itp
                konkurencja zrobi wszystko żeby zabrac mu poparcie ale ja mam nadzieje ze ludzie
                zobacza wkoncu któ mówi prawde a kto kłamie i na dodatek kradnie. PRYSTROM NA
                PREZYDENTA JELENIEJ GÓRY !!!!!
              • Gość: jeleniogorzanka Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.dami.pl 04.12.05, 17:30
                Hmm..popieram tych co glosują na dr.Sylwestra Urbańskiego. Ma doswiadczenie w
                oswiacie...widzę p.Urbańskeigo jako PREZYDENTA Jeleniej Góry.

POzdrowionka.
          • Gość: markus Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.12.05, 19:48
            bardzo dobra propozycja z tym Sylwestrem Urbańskim, wreszcie jakaś "nowa krew".
            Z tego co wiem to jest obecnie vice kuratorem dolnośląskim, byłem na spotkaniu z
            nim w trakcie dnia nauczyciela i przekonałem sie, że gość ma "łeb na karku".
        • Gość: Adusia Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.12.05, 20:31
          Sylwester Urbański jest OK!Pamiętamn go jako surowego, ale zawsze sprawiedliwego
          "belfra".
          • ola_225 Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J 05.12.05, 16:53
            JA TEŻ JESTEM ZA NIM!!!!!! ON BYŁ MOIM WYCHOWAWCĄ I BYŁ NAPRAWDĘ RZECZOWYM,
            KONKRETNYM, DOBRZE ZORGANIZOWANYM I ZARZADZAJĄCYM FACETEM
          • chrumchrum3 W Sylwestra wierzę jak w Członka. 05.12.05, 20:33
            W Sylwestra wierzę jak w Członka.
            -Członka partii SLD.
        • Gość: gość Głos na p. SYLWESTRA URBAŃSKIEGO ! IP: *.zabobrze.clk.net / *.jgora.dialog.net.pl 04.12.05, 20:40
          Bardzo dobry pomysł z poparciem dla p. Sylwestra Urbańskiego. Mam już dosyć
          populistów, którym chodzi jedynie o stołki. P. Urbański jako Kurator Oświaty
          zadbał o dolnośląskie szkolnictwo, szkoły otrzymały dzięki niemu profesjonalne
          pracownie komputerowe, pojazdy szkolne dla uczniów mieszkajacych w znacznych
          odległościach od placówek oświatowych stały się rzeczywistością. Popieram!
          • chrumchrum3 A aferki w CKU? 05.12.05, 20:19
            A aferki w CKU i SLD'owski dyrektor w Żeromie, to nie podlega pod kuratorium
            oświaty? Co?
    • Gość: Góra Re: kto najwięcej zrobił IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.12.05, 17:20
      Odpowiedzcie sobie na pytanie, kto najwięcej zrobił dla Jeleniej Góry nie będąc
      prezydentem.
    • Gość: MigdałMarcowy Partie są dla członków, a Prystrom jest OK. IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.12.05, 17:38
      Kodeks postępowania Złotych Rybek nie przewiduje takich odpowiedzi. Natomiast,
      tym, którzy nie chcą być oszukani polecam Roberta Prystroma.
    • Gość: heniokiepurowo mam dosc partii IP: *.dami.pl 04.12.05, 20:55
      mam dosc partii. czas na ludzi którzy nie beda winni lojalnosci partii tylko
      jeniogórzenom! ja poznalem ludzi ze wspolnego miasta. im dam głos
      • florek10 Re: mam dosc partii 04.12.05, 21:26
        Myślę że czas dobranocek w wydaniu Pana Prystroma ( w TV DAMI) powinien się
        skończyć, chyba że na własny koszt. Oczywiście że nie popieram (jak zdecydowana
        wiekszość ) wymienionego kandydata - nam nie jest potrzebny prezydent
        malkontent, tylko facet mający wizję i wiedzę jak przeprowadzić mieszkańców
        naszego miasta przez meandry codziennego życia i aby to życie było godne, bez
        problemów - być może to utopia ale ufam Panu Dr Urbańskiemu ( bo go znam) i
        wiem - jestem przekonany że sobie napewno poradzi. Wydaje mi się że problemem
        pozostaje fakt czy aby On się zgodzi. Uważam że spotkanie z wszystkimi
        kandydatami na to stanowisko jest godne uwagi i było by to niezwykle ciekawe
        doświadczenie dla jeleniogórskiego elektoratu.
        • inferno_m Re: mam dosc partii 04.12.05, 21:45
          Ja mam w takim razie pytanie dotyczące pana Urbańskiego (skoro taki lobbing jest
          nam prezentowany) jaka jest droga-przeszłość tego pana, oczywiście zawodowa.
          Sprawy prywatne mnie nie interesują.
          • Gość: nauczyciel Re: mam dosc partii IP: *.jgora.dialog.net.pl 05.12.05, 10:01
            No cóż oczywiscie to człowiek zwiazany z lewicą. bzposrednio kojarzony z
            obecnym układem - stad jego stanowisko vice kuratora u Wojewody. Jesli chodzi o
            jego dzialalnosc na rzecz szkolnictwa to sutne co piszecie bo to stek
            nieprawdziwych twierdzen. Albo nie pracujecie w szkolnictwie, albo jako belfrzy
            klamiecie i jestescie co najmniej dziwni. To pan Urbanski konsultowal i
            zaaprobowal likwidacje Budowlanki, próbe zlikwidowania handlówki na 1-go Maja.
            To on rowniez nic!!! nie zrobil w celu ograniczenia projektów Prezydenta Miasta
            dot. cięć w sferze szkolnej (etaty, rejonizacja). Jak to bedzie wygladac??
            poczytajcie sobie materialy planistyczne Prezydenta Kusiaka, jest do uzskania u
            Pani Grazyny Malczuk szefowej komisji edukacji (notabene zwiazana z oswiata).
            Wiec jak dobrego zdania o panu urbańskim nie mam - ale niech startuje tylko ja
            na niego nie zagłosuje. Poszukam innego kandydata
            • Gość: Grek Re: mam dosc partii IP: *.zabobrze.clk.net / *.jgora.dialog.net.pl 05.12.05, 12:01
              Kurcze, człowieku! Urbański był pierwszy za tym by nie likwidować szkół! Ale
              widać, że mało wiesz.
              • Gość: nauczyciel Re: mam dosc partii IP: *.jgora.dialog.net.pl 05.12.05, 12:35
                Ale na spotkaniu ze środowiskami oświatowymi tylko kiwał głową na tak, jak b.
                gałka mowił o konieczności restrykturyzacji, zwolnien i zamykania. Przedstawił
                on opinie Kuratiora DOlnośląskiego (za tę część regionu odpowiada Pan
                sylwester) i wiesz nic nie było tam z protestu albo zeby nie....
                • Gość: piotr70 Re: mam dosc partii IP: *.jgora.dialog.net.pl 05.12.05, 16:56
                  Pan Urbański to człowiek z układu czerwonej sitwy. Obecnie, kiedy zmienia się
                  front polityczny we Wrocku załatwił sobie przez układ z Grażyną Malczuk
                  miękkie ladowanie w KK. Należy do organizacji kierowanej przez p.Kusiaka i
                  gardłuje za nim. To facet w typie pokornego aparatczyka, który za stołek zrobi
                  wszystko. Ja wolałbym już głosować na p.Kusiaka, bo on przynajmniej ma odwagę
                  stać na czele i brać odpowiedzialność za trudne decyzje. Takich jak p.Urbański
                  ma on bardzo wiele za plecami.
                  • Gość: mieszkaniec JG Re: mam dosc partii IP: *.dami.pl 06.12.05, 20:01
                    po co sie czloweku wypowaidasz jak niewiesz....moim zdaniem to chyba dobrze ze
                    wykształcony czlowiek uczy innych ludzi...wlasnie w KK.!!!!!!!!!!i wcale pan
                    URBANSKI nie jest z zadnej czerwonej listy!!!!
                    • Gość: ADAM Re: mam dosc partii IP: *.zabobrze.clk.net / *.jgora.dialog.net.pl 07.12.05, 12:53
                      OCZYWIŚCIE. LUDZIE NAJWIĘCEJ PISZĄ O BŁĘDNYCH DECYZJACH, UKŁADACH ITP. NIE
                      WIEDZĄC NIC. SKĄD CZŁOWIEKU WIESZ, ŻE P. URBAŃSKI ZAŁATWIŁ SOBIE LĄDOWANIE
                      "MIĘKKIE" W KK? CO ZA UKŁAD Z MALCZUK? JAKIE BZDURY! POZA TYM, MYSLĘ ŻE MOŻE
                      WARTO ZOSTAWIĆ CZŁOWIEKA W SPOKOJU - SKĄD WIEMY,CZY P. URBAŃSKI W OGÓLE BĘDZIE
                      KANDYDOWAŁ NA PREZYDENTA? INTERSUJĘ SIĘ JELENIĄ GÓRĄ, ALE O JEGO KANDYDATURZE
                      JESZCZE NIE SŁYSZAŁEM. CHYBA ZA SZYBKO NA TAKIE ŚMIAŁE OCENY. POZA TYM, PAMIETAM
                      TEGO PANA Z OKRESU KIEDY BYŁ WSPANIAŁYM DYREKTOREM SZKOŁY, CZŁOWIEKIEM UCZCIWYM
                      I PRACOWITYM.
        • Gość: MigdałMarcowy Re: mam dosc partii IP: *.jgora.dialog.net.pl 05.12.05, 18:35
          Jeszcze nie widziałem urzędnika z pensją, który by nie był powiązany z partią
          polityczną. A fe.
          • chrumchrum3 Re: Może Urban? 05.12.05, 21:18
            Miły inteligentny pan z partii, błyskotliwy i znający się na wielu sprawach,
            operatywny i zamożny: Jerzy Urban. Hura, hura.
            • Gość: xxx GloS nA DR.urbańsiego IP: *.dami.pl 06.12.05, 19:59
              Glosuję na pana Urbańskiego.Uwazam,ze to pożadny facet:)!!!!inteligentny..z
              poczuciem humoru..i pomyslami na zycie.Godnie by reprezentował nasze
              miasto.!znam pana Urbańskiego...(dokladniej jego mlodszą corkę)uwazam ze jest
              także swietnym ojcem!GLOSUJE na niego!!!!pozdrowienia.!!!!
              • Gość: zenon5 Re: GloS nA DR.urbańsiego IP: *.ppp.tiscali.fr 06.12.05, 20:02
                Oj chyba ziec sie zglosil,powodzenia w staraniach.
                • dannyk_ ... 07.12.05, 15:05
                  ja pójdę jeszcze dalej...
                  te wszystkie posty dot. tego pana to albo rodzina, kumple, ludzie z przyszłego
                  sztabu (?) albo nawet sam zainteresowany.....

czy to aby nie falstart?
                  • Gość: zenon5 Re: ... IP: *.ppp.tiscali.fr 08.12.05, 20:27
                    We wszystkich dziedzinach życia wymagana jest obecnie fachowa wiedza. Jedyni
                    dziś amatorzy to politycy
                    • Gość: Miś puszatek Re: ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.05, 20:51
                      A może Pan Marcin Zawiła?
                • Gość: ktoś Re: GloS nA DR.urbańsiego IP: *.jgora.dialog.net.pl 08.12.05, 23:49
                  już jest "podnóżkiem" jeszcze musi popracować nad ortografią .... he-he-he ....
              • Gość: ooo popieram DR.SYLWESTRA URBAŃSKIEGO IP: *.dami.pl 06.12.05, 20:03
                jestem za panem sylwestrem urbańskim!!!!oddalbym na niego glos jak i moja
                rodzina w wyborach!!!!!pozdr.
        • Gość: henio_kiepurowo dobre sobie!!! IP: *.dami.pl 06.12.05, 22:58
          facet mający wizję i wiedzę jak przeprowadzić mieszkańców
          naszego miasta przez meandry codziennego życia i aby to życie było godne, bez
          problemów - być może to utopia- HAHAHAHAHA MOZE UTOPIA. BOKI ZRYWAC. A MOZE
          PREZYDENT MA TEZ ROBIC ZA NAS ZAKUPY;]kolego kto twierdz, ze p. Prystrom to
          tylko malkontent ten nie wie nic o zyciu maista, albo ma w tym interes. do
          ktorej grupy sie zaliczasz?nic nie zrobił-hehe ale bzdura.
          • Gość: I. Kurator p.Sylwester Urbański IP: *.zabobrze.clk.net / *.jgora.dialog.net.pl 07.12.05, 12:58
            ja TAKŻE głosuję na p. Sylwestra Urbańskiego. (o ile będzie kandydował)
            • Gość: Stary Re: Kurator p.Sylwester Urbański IP: 212.183.128.* 08.12.05, 22:30
              Cytuję Pana Kuratora: "Podoficer ! Lambada, bo mnie ch... strzeli !"
              Jelenia Góra, 1991
    • Gość: ROPOiWZK Re: Kogo widzicie jako kandydata na PREZYDENTAj J IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 13:45
      A może - były poseł/senator MATUSIAK Ryszard? W wyborach do Senatu uklasyfikował
      się zaraz na kolejnym miejscu po Kusiaku.
      • Gość: Zenon A kto coś słyszał o Matusiaku? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 13:59
        Z jakiej on jest wogóle partii? Kto go popiera?
        • inferno_m Re: A kto coś słyszał o Matusiaku? 14.12.05, 14:37
          Pan Niedzwiecki zaczyna działać.
    • Gość: wojjek prezydent-sylwester urbanski IP: *.231.udn.pl 16.04.06, 00:00
      glos na dr.sylwestra urbańskiego...!!!facet pozadny... wyksztalcony z zasadami..
      i z pomyslami na zycie..!!! godnie by reperezentowal JG jako prezydent pozdr.
      • holejnik Re: prezydent-sylwester urbanski 16.04.06, 12:08
        Witam, skoro ktoś zapytał, to odpowiadam, moim zdaniem istnieje pewny kandydat
        na Prezydenta miasta stołecznego Jelenia Góra - tym kandydatem jest oczywiście
        Pan dr Sylwester Urbański - człowiek niezwykle uczciwy z zasadami,
        wykształcony - jestem przekonany iż posiada wizje rozwoju naszego miasta i
        sprawi na pewno iż naszym mieszkańcom żyło sie bedzie lepiej. Wymieniony
        wprawdzie nie zgłosił jeszcze swojej kandydatury ale powinien to uczynić jak
        najszybciej jako kandydat niezależny - On ma moje i nie tylko moje POPARCIE.
        • siostra-urszula Re: prezydent-sylwester urbanski 17.04.06, 08:33
          Może tak samo jak Pan RP ujawnicie cały sztab wyborczy Waszego kandydata?
          Będzie wiadomo na jakich heretyków mamy głosować. Żeby aż tak zdeprecjonować
          znaczenie Święta Zmartwychwstania Pańskiego i odwrócić role aktorów tego kultu.
          Mojego kandydata na pewno cechą dominującą nie będzie fałsz, obłuda i pożądanie!
          Niech łaska Pańska spłynie na wszystkich czytelników i odnowi oblicze tego forum
          s. urszula
      • karaoke56 Re: prezydent-sylwester urbanski 16.04.06, 12:35
        Szczytem cynizmu, infantylności i obłudy jest wykorzystywanie Święta
        Zmartwychwstania Pańskiego do prowadzenia kampanii wyborczej. Zgroza!
        iska
        • Gość: zenon Re: prezydent-sylwester urbanski IP: *.ppp.tiscali.fr 16.04.06, 13:39
          Moze dajcie sobie spokoj z tymi waszymi prezydentami,zwlaszcza w swieta.Nie
          byliscie w stanie wybrac kogos odpowiedniego przez tyle lat,to nie wybierzecie
          go w Wielkanoc ani na Boze Narodzenie.Nie chce byc zlosliwym ale prezydent jest
          odbiciem wyborcow,a wiec o co chodzi? skad to narzekanie?
          • Gość: wierzący Alleluja! IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.04.06, 12:03
            Nie będziesz miał Bogów
            cudzych przede mną
            (Wj 20, 3; Pwt 5, 7)
            • Gość: zenon5 Re: Alleluja! IP: *.ppp.tiscali.fr 17.04.06, 12:11
              Nasi politycy: amatorzy z zarobkami zawodowców.
              • Gość: omar Re: Alleluja! IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.04.06, 21:35
                Zenonie, daj im więcej wiedzy i kompetencji... chyba za darmo. I tak jestem za
                Markiem Obrębalskim. To naprawdę gość z wiedzą i wielkim dorobkiem.
                • Gość: antyprystromek Re: Alleluja! IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.04.06, 21:39
                  Kolego, wiedzy i kompetencji nie zdobywa sie na populiźmie. Trzymaj się z dala
                  od Roberta P.
                  • Gość: przypominacz Re: Alleluja! IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.06, 22:36
                    jeden[a moze ciagle ten sam...] juz na prystroma pisal paszkwile, w sadzie
                    przegrał... wybory tuż tuż. zweryfikujemy zweryfikujemy[my wyborcy] Panie
                    Robercie powodzenia, na pewno na wybory wroce juz do miasta...
    • perro69 coś tu jest nie tak! 26.04.06, 15:10
      "Każdy uczciwy poprze niezależnego kandydata Roberta Prystroma." taki post się
      tu pojawił i wiele głosów jest za tym panem. to bardzo niepokojące. nie miezkam
      w jeleniej już od kilku lat ale panów prystromów znam bardzo dobrze.
      wynajmowałem od nich lokal na sklep na rogu długiej i bankowej i to był jeden
      wielki przekręt. ten lokal jaki i kilka innych panowie prystromowie mieli od
      miasta za darmo na działalność non profit. ja za ten lokal płaciłem 800 złotych
      miesięcznie gotówką. z tego co wiem ktoś kiedyś próbował rozliczyć tych panów z
      pieniędzy zarobionych nieuczciwie na wynajmowaniu tych lokali ale nie wiem jak
      to się skończyło. w jaki sposób ktoś kto jest oszustem mógł tak zmanipulować
      mieszkańcami jeleniej góry, że widzą w nim uczciwego człowieka? rozumiem, że
      zasada kradzionego pierwszego miliona działa. wg. mnie jedyną motywacją
      prystroma do działania przeciw włodarzom miasta jest złość, że nie jest on
      brany pod uwagę przy dzieleniu łupów. ot i wszystko, mały, chciwy człowieczek,
      drobny cwaniaczek, oszust małego kalibru. wiele nie ukradnie ale szkód narobi
      olbrzymich.
      • Gość: lew1976 Re: coś tu jest nie tak! IP: *.jgora.dialog.net.pl 26.04.06, 17:16
        Kusiak kradnie mniej? czy wiecej? Polecam zgłoszenie sie do Urzedu Miejskiego -
        szukaja takich jak Pan - haków na prystroma. Awanse przewidziano
        • perro69 Re: coś tu jest nie tak! 27.04.06, 08:13
          aha, rozumiem, czyli z góry zakładacie, że miastem rządzić może wyłącznie
          oszust i złodziej, a chodzi tylko o to żeby to był swój oszust, może wtedy coś
          i wam się da załatwić, ukraść... bardzo doskonale. przy takim nastawieniu
          jelenia góra wkrótce będzie liczyła 35 tysięcy mieszkańców i będą to głównie
          renciści, emeryci, krewni i znajomi rządzących miastem oszustów. pogratulować
          logiki.
          • Gość: lew1976 Re: coś tu jest nie tak! IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.04.06, 11:10
            Z miasta juz wyjechalo ponad 30.000 osob - przez ostatnie 12 lat rządów Józefa
            i Zofii. To mało. Niech prystrom sie sprawdzi i pokaze co potrafi. Gorzej byc
            nie bedzie a moze bedzie dobrze? Jak masz jakies rewelacje idz na policje z
            tym, albo do sadu - mysle ze jak masz racje to zostanie skazany...
            • perro69 Re: coś tu jest nie tak! 27.04.06, 16:53
              sam wyjechałem z jeleniej 5 lat temu ale ani przez zofię czy józefa i nie sądzę
              aby te pozostałe 29.999 osób zribiło to przez nich. jelenia góra nie jest
              atrakcyjnym miejscem do życia i nie sądzę aby zmienił to jakikolwiek prezydent.
              a twój argument "dajmy szansę prystromowi może cś zrobi" to sorry, ale żenada.
              poczytaj inne posty, ogólnie wszystkim wiadomo, że jest oszustem, pieniaczem i
              detruktorem, dawanie mu szansy to jak sadzanie niewidomego za kierownicą
              samochodu rajdowego - może dojedzie :) nie jestem zainteresowany udowadnianiem
              oszustw prystromom bo mnie nie interesują, mieszkałem w jeleniej 30 lat więc
              zaglądam na to forum z sentymentu. z daleka widać lepiej a to co widzę nic
              dobrego nie wróży - dla was - jeleniogórzan.
              • Gość: lew1900 Re: coś tu jest nie tak! IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.04.06, 17:02
                No to jest nas dwoch ty spoza jeleniej gory wiec mało wiesz o miescie nie ma
                ciebie tutaj. Tracisz prawo do krytyki - a to co mowisz o tym czlowieku jak nic
                przypomina mi to co mowi SLD. Ze pieniacz, krzykacz, oszolom.... a na podstawie
                czego to mowisz. Przeciez wyjechales 5 lat temu. Z drugiej strony ja jakko
                zwolennik Prystroma. Ty jestes na NIE Ja jestem na Tak,
                • perro69 Re: coś tu jest nie tak! 28.04.06, 08:47
                  w przecieiwństwie do cioebie ja znam prystromów bo wynajmowałem od nich lokal i
                  wiem, że ani jedna złotówka z tego tytułu nie trafiła do kasy miasta tylko do
                  ich kieszeni. czy nie ma w jeleniej górze ludzi, którzy mają wiedzę o
                  zarządzaniu miastem i ich przeszłość nie jest obarczona oszustwami i
                  krętactwami??? którzy zrobią coś dla miasta a nie dla siebie? macie już
                  przecież kusiaka, mieliście zofię, nic do was nie dociera??? żadnego
                  zastanowienia, żadnej refleksji? ja nie wiem kto się nadaje na prezydenta, bo
                  bywam w jeleniej raz w roku. nie wiem kto i co mówi na temat prystroma i nie
                  interesuje mnie to. rozumiem, że jako zwolennik prystroma masz gdzieś jakim
                  jest człowiekiem, to chyba nazywa się miłość ;) widzę, że jesteś nie tylko
                  zwolennikiem ale i fanatykiem. nietsche kiedyś napisał: "jak mógłbym dowodami
                  obalić coś, w co prosty lud uwierzył bez żadnego dowodu?" mimo to dalej będę
                  zaglądał na forum jelonki - mimo oszołomów jakich można tu poczytać, ale tych
                  jest w polsce sporo ;))
                  • Gość: lew19700 Re: coś tu jest nie tak! IP: *.jgora.dialog.net.pl 28.04.06, 11:28
                    buhahahah hahaha hahah i jeszcze wmontowal nietzschego bu hahaha
                    • Gość: do perro 69 Re: coś tu jest nie tak! IP: *.jgora.dialog.net.pl 30.04.06, 14:41
                      Chcę powiedzieć panu Perro 69, że łże jak pies. W Jeleniej Górze bowiem nie ma
                      żadnego sklepu i nie było nigdy, żadnego sklepu na rogu ulicy Bankowej i
                      Długiej. Ba, w naszym mieście nie ma nawet takiego skrzyżowania ulic. Zatem ani
                      pan Perro 69, ani nikt inny nie mógł mieć sklepu na takim rogu. A skoro w tak
                      oczywistej sprawie pan Rerro 69 kłamie to i z tą jego uczciwością też jest
                      wielki problem. Takie chamskie pomawianie ludzi, którzy pracuja na rzecz miasta
                      od wielu lat i nie mają najmniejszego kłopotu z topografią miasta od jakiegoś
                      przekręta, który miał firmę na nie istniejącym adresie (nawiasem ciekawe, czy
                      takim adresem posługiwał się w działalności, skoro tak go dokładnie pamięta).
                      Panie Perro 69 pana rewelacje są pomówieniami i kłamstwami!
                      • von_lewir Prawica juz w Wawie pokazala co umie 02.05.06, 13:13
                        dlatego uwazam, ze na najlepsza kandydatura pozostaje nadal dr Kusiak. Ostatnio
                        zaczal gromadzic wokol siebie grupe mlodych, wyksztalconych osob. Widac patrzy w
                        przyszlosc a nie przeszlosc.
                        • poprawna1 Re: Prawica juz w Wawie pokazala co umie 02.05.06, 14:38
                          widać było zwłasazcza no pochodzie 1-majowym te gromady...
                          skapciałych aktywistów. lewica pokazała w w-wie przez kilka kadencji i w
                          jelonce od zarania dziejów co potrafi. nie sil się na żenującą propagandę.
                          POprawna
                          • Gość: Blondie Re: Prawica juz w Wawie pokazala co umie IP: *.e-wro.net.pl 02.05.06, 15:01
                            A co lepiej wybrac tych co biegaja trzy razy dziennie do koscilka i tam na
                            kleczkach siedza? Ja za sredniowiecze dziekuje.
                        • Gość: gostek Dr ??? Kusiak IP: *.146.udn.pl 07.05.06, 21:00
                          Czy kandydat nauk ZSRR to to samo co polski dr?
                          • Gość: Michaił Re: Dr ??? Kusiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.06, 21:25
                            Nie wiem, nie jadłem:)
                      • perro69 Re: coś tu jest nie tak! 04.05.06, 13:37
                        faktycznie, z topografią mam już problemy, takiego skrzyżowania nie ma. a lokal
                        o którym mówię znajdował się na rogu bankowej (to na pewno i taki adres jest
                        lokalu) i ulicy dochodzącej do rynku vis a vis dawnego nbp. nie mam pojęcia jak
                        ta uliczka się nazywa. najlepiej spytajcie prystromów mieli tam siedzibę i był
                        jeden z loklai od miasta, za który nie płacili a pobierali grube czynsze do
                        swoich kieszeni;) swoją drogą ciekawe jak łatwo prawicowi nacjonaliści
                        wyciągają swoje zaskakujące wnioski... pomylił nazwę ulicy czyli łże jak
                        pies... więcej pokory miłośnicy oszustów. a jeśli chodzi o przekręty to właśnie
                        wasz ulubieniec prystrom jest jednym z wielu jakich poznałem w jeleniej... no
                        greatings, keep on drawing ;))
                        • Gość: do pana Perro 69 Re: coś tu jest nie tak! IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.05.06, 16:15
                          Człowieku, odpuść sobie wypisywanie oskarżeń na innych ludzi, bo co wpis to
                          kompromitacja. Panowie Prystromowie są poza twoim zasięgiem mały człowieczku,
                          epatujący pożal się boże angielszczyzną. I komu Ty chcesz zrobić krzywdę, komu
                          zaszkodzić. Skoro nie masz pojęcia o adresie Twojego bizneu, co to podobno z
                          niego ktoś się dorobił, to siedź tam gdzie siedzisz i się nie kompromituj. Coś
                          mi się wydaje, że część Twojej rodziny do dzisiaj żyje w Jeleniej Górze i
                          musiałaby się wstydzić, gdybys podał swoje nazwisko. Obrzucać błotem ukrywając
                          się pod pseudonimem potrafi każdy tchórz lub oszust. Co na takie praktyki powie
                          Twoja mama Panie Perro 69? W przeciwieństwie do Ciebie panowie Prystromowie
                          wszystko co robią podpisują swoim nazwiskiem, wiem to bo miałam okazję
                          współpracować z nimi. Oni nigdy nikogo nie oszukali nawet na 5 groszy, a Ty
                          smutny człowieku opluwasz ich zza węgła?! Nie bierz się za rzeczy, do których
                          nie dorosłeś śmieszny i tchórzliwy człowieczku. Jak podasz swoje prawdziwe
                          nazwisko to i ja wyjawię swoje, a wtedy się przekonasz, że spotkaliśmy się
                          kilka razy w Jeleniej i do dzisiaj jesteś mi winny pieniądze panie Perro 69.
                          Najpierw rozlicz swoje długi, a potem bierz się za innych.
                          • perro69 Re: coś tu jest nie tak! 05.05.06, 07:39
                            hohoho... rozumiem, że ten emocjonalny post wzywający moją matkę zza światów
                            jest prośbą a nawet rozpaczliwym wołaniem o pomoc. niestety, nie mogę ci pomóc;
                            (psychologią zajmuję się amtorsko i mógłbym narobić więcej szkód niż pożytku -
                            chociaż czytając twój post nie sądzę aby można było jeszcze bardziej namieszać
                            ci w głowie) ... jestem ci winny pieniądze... pomyślmy... faktycznie, kiedyś
                            nie zapłaciłem złotówki w miejskiej toalecie, przepraszam ;) mam nadzieję, że
                            to nie wpłynęło na twoją dramatyczną sytuację intelektualną.
                            • Gość: obserwator To było tak! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.06, 08:02
                              Na początku lat dziewięćdziesiątych pan Wiktor Prystrom wymyslił Bank
                              Hipoteczny i otrzymał dla tego stowarzyszenia (bo takowe zawiązał) od miasta
                              lokal na rogu ulicy Bankowej i Szkolnej (obecnie w tych lokalach jest sklep ze
                              zdrową żywnością, Żabka i likwidowany sklep mydlarnia). To stowarzyszenia miało
                              ogromne zaległości z tytułu płacenia czynszu (prawie pół miliona złotych) i
                              dlatego Zarząd Miasta około 1996 roku wypowiedział umowę najmu temu
                              stowarzyszeniu w imieniu którego wszelkie dokumnety podpisywał pan Wiktor
                              Prystrom. Dlatego formalnie nie można powiedzieć, że to rodzina Prystromów jest
                              winna miastu pieniądze.
                              To, że w tym lokalu były podnajmowane powierzchnie innym i brano za to bardzo
                              wysokie czynsze to fakt! Jak z tego się rozliczano w tymże stowarzyszeniu to
                              już inna sprawa?
                              W tym lokalu między innymi wynajmował przedsiębiorca budowalny -
                              współzałożyciel na początku lat 90-tych wraz z Wiktorem Prystromem Porozumienia
                              Centrum. Przedsiębiorca który ma zarejestrowaną firmę w Karpaczu. Tu innych
                              nazwisk oprócz W. Prystroma nie będę podawał gdyż nie są oni osobami
                              publicznymi.
                              • Gość: obserwator too Re: To było tak! IP: *.jgora.dialog.net.pl 05.05.06, 11:15
                                Przeczytalem w Nowinach jakies lata temu jak niejaki Pan Pawłowski przeprasza
                                Roberta Prystroma (w wyniku rozprawy sądowej) za publiczne mowienie ze jest
                                winny miastu pieniądze.
                                Pamietam rowniez ulotke którą rozdawały służby Kusiaka, że Prystrom jest winien
                                ponad 500 tysiecy złotych miastu. Ulotka była anonimowa, w wyniku czego mozna
                                było ja nazwac paszkwilem. Podobny myk SLD zrobiło w Wałbrzychu ale im nie
                                wyszło.
                                Tego typu zagrania juz poznalismy w 2002 roku. Skoro jest tak winien dlaczego
                                nie zajal sie nim Sąd? Znajac metody obecnego prezydenta (Urząd Skarbowy,
                                podawanie do prokuratury za felietony) myśle że gdyby to była prawda juz by
                                było głośno w sądzie i byłaby rozprawa.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka