Dodaj do ulubionych

a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę.

IP: *.jelfa.com.pl 16.01.06, 16:42
jak w temacie ...
Obserwuj wątek
    • Gość: Renn Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.06, 18:14
      Z tymi mądrymi to uwaga. Mam mądrą i tak ostatnio myślę, że wolę głupią. Ale to
      się wie dopiero po czasie. Niestety.
    • Gość: Strejner Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.06, 18:34
      No i zapewne, aby miała czym oddychać i na czym siedzieć. Ty musisz mieć jedynie
      na czym spać (czyt. forsa), wtedy one Cię znajdą.
      • Gość: QUASIMIDI Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jelfa.com.pl 16.01.06, 20:07
        Z TĄ KASĄ TO RÓŻNIE JEST WIADOMO ...POSZUKUJĘ DALEJ...
        • Gość: jaremax Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jgora.dialog.net.pl 16.01.06, 21:43
          Nie ma takich.No chyba,że będziesz zakochany po uszy do końca śmierci.:)
      • Gość: Yosif Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.e-wro.net.pl 13.06.06, 22:21
        bzdura z ta kasa, jestem prawnikiem, co jakis czas widac mnie w TVN TVP3 TVP1.
        Na wakacje zaplanowalem pobyt w Paryzu a tu dupa...
        • Gość: Majka Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 12:12
          Bo widzisz trzeba mieć jeszcze czas na codzien by znajomośc miała szanse trwać,
          a jak to maja byc tylko wakacje...Pozdrawiam!
    • Gość: Krzysiek Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.01.06, 08:10
      Kiedyś Bóg stworzył faceta,ale ten się cholernie nudził.powiedział mu wtedy
      Bóg:stworzę Ci istotę,która będzie Cię kochała,dbała o Ciebie,będzie
      wierna,mądra,posłuszna,itd.,ale musisz mi za to oddac obie nogi.
      Facet zapytał wtedy Boga: a co dostanę za żebro???
      • Gość: quasimidi Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jelfa.com.pl 17.01.06, 16:00
        sami panowie na forum są tylko???a gdzie te piękne jeleniogórzanki ???
        • Gość: edek Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.231.udn.pl 17.01.06, 20:16
          w heinekenie chleją
          • Gość: ANGELIKA Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: 80.50.228.* 15.12.07, 19:32
            .....ja ci dam chleja ja jestem tam co tydzień i jeszcze nie widzałam tam
            zachlanych dziewczyn.....angie
        • Gość: Pan Orbita Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 11.06.06, 12:23
          > sami panowie na forum są tylko???a gdzie te piękne jeleniogórzanki ???

Za granica. I szczyca sie , ze sa z obcokrajowcami : ))) Najczewciej cos w
          stylu pakistaniec albo ciapaty ze statutem rezydenta : )))
          • Gość: piter Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jgora.dialog.net.pl 19.09.06, 16:23
            oj niestety qrde masz pan rację ostatnio jechałem do Londynu z taką co to ma
            chłopaka prosto z Kurdystanu- polki zawsze lubiły typ południowca
          • Gość: Wstawiona! Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.alb.east.verizon.net 17.10.06, 02:57
            ...a ja szukam zwyklego i wewnetrznie "pieknego" men-szczy-(i)zna ???!!!!

pozdrawiam plec "brzydka" ze Stanow,Lucy-ferek.
        • Gość: Bogda Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.chello.pl 24.06.07, 17:47
          jestem,jestem............. właśnie dlatego,że mądra jestem to jestem sama,cmok
      • Gość: gosinek Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jgora.dialog.net.pl 18.01.06, 23:45
        W istocie szarej mózgu mężczyzny zaplątała się jedna komórka. Chodzi biedna po
        tej wielkiej czaszce, rozgląda się po pustej przestrzeni. "Jest tu kto?!"-woła
        zrozpaczona. Po pewnym czasie spogląda z radością, że oto biegnie jeszcze jedna
        szara komórka, która z daleka woła:"A co ty tak sama tutaj siedzisz? Cała
        reszta jest na dole"...
        • Gość: Mądra i Piękna Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.07, 23:42
          Jestem - bierz mnie!
    • Gość: quas Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.06, 20:45
      Zakładam, że ta ksywka to nie z powieści A.Dumas'a ...
      Bo jeśli tak, to możesz spotkać mądrą lecz urody pośledniej lub ładną ale za to daleką od mistrza intelektu.
      Bez obrazy.
      A może jeszcze inaczej;
      podobno żaden mężczyna nie wierzy w idealną kobietę ale nie żadnych przeszkód aby jej usilnie 'poszukiwać'.
      • Gość: quasimidi Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jelfa.com.pl 18.01.06, 14:58
        EDEK ALE MASZ POCZUCIE HUMORU HE HE
    • Gość: Qba_jg Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.06, 22:23
      Quasimidi,, a tam w jelfie skąd piszesz, nie ma żadnych mądrych i pieknych.
      Rozejrzyj sie po maściarni, tabletkarni, może pani Rysia Cię zainteresuje. Chyba
      wolna nie???
    • Gość: promyk Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.01.06, 08:55
      "a ja chciałbym poznać mądrą i piekna kobietę". Chciałbys poznać, czy z
      wzajmnością zakochać się w takiej...Pięknych kobiet nie barkuje, mądrych
      również. Czy znajdziesz uosobienie jednego i drugiego? Zalezy jak będziesz
      patrzył. Jest mnustwo piekna wokół nas, a tak mało zachwycających się...
    • Gość: Agnieszka Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.chello.pl 11.06.06, 10:38
      Jakiś niedowartosciowany jestes? W ten ten sposob szukasz kobiety? Moze jakas w
      reszcie poleci na ciebie, tylko musisz nieżle zasponsorowac...
      • Gość: Cruelle Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.06, 12:49
        Tak jak kiedyś powiedziałam "facet to świnia".
        Utwierdzam się w tym przekonaniu czytając posty niektórych.

Do heinekena nie chodzą kobiety tylko puste laseczki, to raz.
        Dwa to to, że istnieją kobiety mądre i piękne jednocześnie, tylko faceci są
        jakimiś niedorozwojami i nie potrafią ich docenić.
    • Gość: Adam Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.chello.pl 11.06.06, 10:43
      A wiesz, że to nie zawsze idzie w parze? Ja wolalbym tą mądra i kochaną, a
      niekoniecznie najpiekniejszą. Chciałbym aby ona mnie kochała a ja ją tylko za to
      ze jest. Nie za wyglad. Z tymi nad cud urodziwymi róznie bywa. Tylko ostrzegam.
      Nie doświadczyłaś tego jeszcze?
      • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 11.06.06, 11:56
        Dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia.
      • Gość: Katarzyna Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.range86-144.btcentralplus.com 19.09.06, 22:32
        Adamie milo sie czyta Twoja wypowiedz...zycze Ci spelnienia jej
        tresci...pozdrawiam K
    • poprawna1 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. 13.06.06, 09:39
      a ile masz lat synku?
    • Gość: ogier Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.231.udn.pl 13.06.06, 11:09
      Ja szukam sponsorki.
      • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 14.06.06, 23:09
        to nie ta stadnina.Tu ogiery sponsoruja.
    • Gość: Artur Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.chello.pl 16.06.06, 22:41
      No to łap. Zaraz pewno jakaś wskoczy do łóżeczka. Tylko daj znać a poleci. Dużo
      tutaj takich łatwych...
      • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 16.06.06, 22:45

- Panie doktorze, każdej nocy śnią mi się nagie dziewczęta, jak wbiegają i
        wybiegają z pokoju...
        - I chce pan, żeby ten sen się nie pojawiał?
        - Nie, tylko chciałem spytać, co zrobić, żeby one tak nie trzaskały drzwiami...
        • you.fool.no.one Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. 16.06.06, 22:47
          Czym się różni IV Rzeczpospolita od tej z czasy ostatniej wojny? Tym ,że wtedy rząd był na emigracji a teraz jest naród.
          • Gość: Artur Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.chello.pl 17.06.06, 08:23
            a to do jakiego tematu? Cos sie pomieszało?
    • Gość: Adaś Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.chello.pl 17.06.06, 08:26
      Quasi, i co dalej nic? tak ciężko dorwać? Moze ty rzeczywiście jesteś ten Quasi
      dlatego żadna nie chce wskoczyć...
      • Gość: mądra, sympatyczna Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.09.06, 17:00
        Taka kolejność wystarczy? Sympatyczna, uśmiechnięta, mądra, niebrzydka. Lat 40.
        Jestem. Czekam.
    • Gość: Dominik Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jgora.dialog.net.pl 19.09.06, 13:25
      iiiiiiiiiii dalej nic? masz pecha
    • Gość: Ania Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jgora.dialog.net.pl 19.09.06, 14:07
      Firma POLGEJ znajdzie ci fajną i madra kobiete która posiada prezydencki styl
      zadzwon: 0 75 764 89 44
    • Gość: Marek Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: 194.165.178.* 20.09.06, 10:42
      Wszyscy tylko o tych mądrych i pięknych.A ja bym chciał poznać kobietę która
      będzie poprostu MIŁA.I tyle.Mieszkam na obczyżnie i jest tu mnóstwo kobiet ale
      nie spotkałem jeszcze takiej która byłaby tak bezinteresownie sympatyczna.
      • gosiaczek253 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. 20.09.06, 17:02
        napewno jakas sie znajdzie wystarczy sie rozejrzec....NIE KONIECZNIE ZA
        PIEKNOSCIAMI.....
        • Gość: Zosia Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.wlen.sdi.tpnet.pl 20.09.06, 17:04
          nie wiem jak mozna miec problem w znalezieniu kobiety,tyle istot chodzi po
          ziemi....wiecej odwagi
          • Gość: zosia Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.wlen.sdi.tpnet.pl 20.09.06, 17:06
            na tej stronie poszukaj randki-jeleniagora.amor.com.pl/
      • fleur1 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. 05.11.06, 13:47
        Marku, a na jakiej obczyźnie mieszkasz, ile masz lat?
    • Gość: Dobra rada! Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 19:04
      Zajrzyj na www.sympatia.pl lub www.randki.o2.pl no albo www.ilove.pl napewno w
      ogłoszeniach znajdziesz jakis miły opis. Mój brat tak znalazł swoją miłość, sa
      razem 2 lata, od roku małzeństwo i naprawde miło na nich patrzec!!! I nie ma
      sie co wstydzic...kolega z za biurka tez tak szuka, dzis np. zachwycał sie
      opisem jakiej osoby która ma profil "Iskierka" czy cos takiego ale nie wiem czy
      sympatia czy randki...sam poszukaj, moze intuicja Ci cos podpowie!!!
      powodzenia!!!

Ps. poza tym wiesz trudno okreslis gust, jednemu dana osoba sie podba, innemu
      nie! Mam kolezanke mądra, inteligneta, ciepła osoba dla jednych ładna, inni
      mówia przecietna...tak to z Wami bywa! Poza tym to kestia co sie dla ciebie
      naprawde liczy - sama byłam w zwiazku z facetem z urody idealnym, a cała reszta
      lepiej nie mówić, dzis mam cudownego meza i moze nie jest ideałem urody, ale ma
      najcudowniejsze serce i charakter i to sie naprawde w zyciu liczy!!! Uroda
      cieszy oczy (kiedys przeminie) a dobre serce pozostanie, poza tym czasami i z
      Kopciuszka moze sie urodzic Skarb potrzeba tylko mezcyzzny który to dostrzeze.
      Czy Wy Panowie nie zauwazyliscie jak kobieta potrafi rozkwitnąć gdy kocha!!!
    • Gość: Trzydziestolatka Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 19:08
      A to ciekawe...napewno ma być mądra??? Ja gdy mówie o tym co robie, jakie mam
      wykszałcenie dla wiekszosci Panów jestem zbyt wykształcona, zbyt mądra, zbyt
      samodzielna...wiec juz przywykłam ze Wy Panowie wolicie takiej "mniej mądre",
      które będa tylko przytakiwać, a ja nie bede udawac takiej byleby tylko z Kimś
      być... zwiazek to partnerstwo i akceptacja a skoro juz na poczatku zanim ktos
      mnie pozna ocenia mnie przez pryzmat mojej pracy...cóz chyba nie ma czego
      załować
      • kurzynski Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. 29.09.06, 01:38
        moze byc glupia tylko do napelnienia.
        • Gość: LUCYFER. Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.alb.east.verizon.net 17.10.06, 21:13
          Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę.
          Autor: kurzynski
          Data: 29.09.06, 01:38 + dodaj do ulubionych wątków

skasujcie post

+ odpowiedz

--------------------------------------------------------------------------------
          moze byc glupia tylko do napelnienia.

...... Odezwal sie "CUD NATURY Z MOZDZKIEM PTAKA" a w dodatku SWINIA ?!!!!
          ......niech cie pieklo pochlonie -
          zyczy ci KOBIETA istota myslaca a w dodatku z DUSZA ANIOLA !!!!!!!!!!!!!!!!

• Gość: anna Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.06, 23:23
      a potrafisz tez cos dac, czy tylko chcesz dostac?
    • Gość: Majka Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.06, 10:06
      Ciekawe co sam mógłbyś zaoferować? Jesli masz ochote odezwija sie!
      • Gość: Rysiek Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.231.udn.pl 30.09.06, 11:33
        No to podaj jakiś kontakt do siebie. Co?
      • Gość: Majka Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.06, 21:35
        majka13676@wp.pl
        • Gość: adam Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.06, 16:09
          taka jestes łatwa, kobieto sznuj sie. wiesz co to za jeden?
      • Gość: Plemnik Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.06, 21:54
        Długiego penisa.
    • dr.wal2 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. 02.10.06, 18:17
      .. madra i piekna ? , -utopista z Ciebie,wspolczuje .
    • Gość: Krzysiek Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.10.06, 12:05
      Kiedy Bóg stworzył mężczyznę, szybko zauważył, że jest mu smutno.Zwrócił się do
      człowieka w te słowa:stworzę dla Ciebie istotę piękną, czułą, dobrą dla Ciebie,
      która będzie Cię kochac, dbac o Ciebie,itd ale musisz za to oddac rękę i
      nogę.Męszczyzna zastanowił się i zapytał: a co dostanę za żebro ???........
      • Gość: :) Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: 80.50.80.* 17.10.06, 07:41
        wrócił mój ulubiony wątek :)
      • dr.wal2 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. 05.11.06, 12:33
        Gość: Krzysiek 04.10.06, 12:05
        Męszczyzna zastanowił się i zapytał: a co dostanę za żebro ???........

dobrze ze niewpadla mu na mysl inna czesc jego ciala ...
    • Gość: :) Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: 80.50.80.* 18.10.06, 12:02
      • Gość: he he ciekawe Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jelfa.com.pl 26.10.06, 17:53
        nic nie mówię ale....temat trochę się rozwinął
        • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: 83.157.247.* 26.10.06, 19:12
          No to moze wiadomo gdzie sie takie w JG spotyka?Zeby poznac, trzeba spotkac.Nie
          powiecie ze nie wiecie,albo?Bo jak sie tak idzie latem ulicami JG to sie mozna
          napatrzec.Tu w tym wzgledzie JG nie ma kompleksow nizszosci.
          • Gość: ana Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 21:51
            i jak dalej nic?
            • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 18.12.06, 15:56
              oczywiscie ze temat aktualny,tyle ze nie da sie poza gumofilce wyjsc.Niby nic,a
              jednak cos!Kto ma szanse poznac madra i piekna kobiete?No chyba nie ten co
              uskarza sie na forum ze ma wzwod!!!Szkoda ze nie istnieje bacutil,zawsze sie
              bezpiecznie odpady utylizowalo i praca byla dla ludzi.Dzisiaj sa
              "demokraci",maja prawo zajrzec facetowi do tylka i nie tylko.Zalosne
              czasy,bohaterowie anonimowi,jedynie zycie toczy sie dalej.
              • Gość: adamek Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 16:44
                a to do czego? jakos trudno przyłatac
                • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 21.12.06, 13:43
                  to sie nie łata,to sie cyto i sie ucy
        • Gość: adamek Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 16:49
          no rozwinąl sie za twja osoba. i co spotkałes jakąś d...pkę
          • Gość: KOCUREK Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.12.06, 07:57
            a JA JUŻ POZNAŁEM:):):):):)
            • Gość: lulu Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.orange.pl 20.12.06, 10:21
              Podaj adres to wyślę Ci moją żone.Spełnia wszystkie wsępne wymogi.Tylko
              ostrzegam zwrotu nie przyjmuje.
              • Gość: :) Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: 80.50.80.* 20.12.06, 13:10
                ha ha ha
              • Gość: ona Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.06, 20:03
                Gratulacje żona i piękna i mądra...może za mądra jak dla Ciebie????
              • Gość: lulu Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.orange.pl 20.12.06, 20:46
                ja mam kłopot z kobietami bo wszystkie się do mnie lepią.I te mądre i te piękne
                i takie suki jak ta o niku :Ona
                • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 21.12.06, 13:00
                  no coz,suki garna do psa,prawo natury
                  • Gość: lulu Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: 217.116.110.* 21.12.06, 14:04
                    Między nami zenon5 jest zasadnicza różnica.Ja je wszystkie rucham,a ty możesz
                    sobie tylko popatrzeć.
                    • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 21.12.06, 14:08
                      Ale ty masz aidsa,a ja nie,myslales o tym ?
                      • Gość: lulu Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: 217.116.110.* 21.12.06, 14:21
                        jesteś pewny że ty nie ? Jak byś zobaczył te foczki z mojej kolekcji ,to
                        pewnie pluł byś sobie w twarz z powodu nie wykorzystanych szans.Ja wiem że w
                        twoim wieku nie będę się czepał pod playbojem tylko uroczo podziwiał piękne
                        zdjęcia.
                        • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 21.12.06, 14:28
                          te okazje o ktorych ty mowisz,koncza sie przed prokuratorem.Dowiedli to juz twoi
                          starsi koledzy a ty wyciagaj poprostu wnioski .Na starosc sie przyda,bedziesz
                          tez stary.NA BANK!!Ale litosci sie nie spodziewaj.
                          • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 21.12.06, 14:38
                            pomieszales ch.u.j.a z mozgiem,aha, bym zapomnial,czytales co pisze twoja zona?
                        • Gość: ona Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 15:05
                          lulu, Twoją kolekcję foczek w ramach świątecznych porządków... własnie
                          wyrzuciłam na śmietnik!
                          Pozdrawiam, żona z kochankiem.
                          • Gość: lulu Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.orange.pl 21.12.06, 15:12
                            to że w tej twojej rodowicie ku..kiej krwi leży zdrada nie znaczy to że
                            wszyscy muszą o tym wiedzieć.
                • Gość: ona Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 13:33
                  lulu, dla Ciebie forumowicze utworzyli inny wątek mianowicie "rogacze". Z Twoim
                  małym ptaszkiem, bujną wyobraźnią i poczuciem humoru zrobisz tam furorę.
                  Twoja żona.
                  • Gość: lulu Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.orange.pl 21.12.06, 14:47
                    ta kobieta jest za głupia by być moją żoną.
                    • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 21.12.06, 14:55
                      No to jaki ty musisz byc glupi?
                      • Gość: lulu Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.orange.pl 21.12.06, 15:09
                        Zenon5-nie kompromitój się!
                        • Gość: zenon5 Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 21.12.06, 15:28
                          lulu,sprobuj zaczac od sciagania majtek kolezanek,zobacz jak kobieta wyglada od
                          strony anatomicznej,zrob foto komorka.Jak juz to pokonasz,zglos sie ponownie na
                          forum.I zacznij od tego ze jestes niespelnionym dzieckiem nowokapitalizmu.Co nie
                          oznacza ze bedziesz w nieskonczonosc tolerowany.Jak zwykle przed Swietami mam
                          spotkanie z kolegami z Legii Cudzoziemskiej,siedza kolo mnie.Strasznie chcieliby
                          cie poznac,twoj intelekt ich "fascynuje".Nie spotkali nigdzie takie cos w
                          Afryce,a tu patrz, w Polsce sie urodzilo.Masz duzo szczesia,nawet nie wiesz ile.
                          • Gość: lulu Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.orange.pl 21.12.06, 16:08
                            zenciu współczuje.Twoje dupsko musi wyglądać okrutnie.Jesteś obłąkany!czyli
                            rozumiem że jak będziesz się ubiegał o fotel radnego w Cieplicach to chłopaki
                            zrobią ci kampanie wyborczą?
                            • Gość: zenon i inni Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 21.12.06, 16:42
                              zapomniales ze to watek o kobietach.Pros Boga zeby mi nie robili kampanii
                              wyborczej!To ty jestes oblakany na punkcie korytka i fotela.Wszystko poszlo sie
                              dupczyc,zostalo zaczepianie na forum,ale to nie ja jestem winny,to tylko
                              gorzalka i do niej sie zwracaj.Per-moja droga zono.Zaczepny jestes,ale nie ze
                              mna takie numery,nadepne ci na wzwod i potem bedziesz pisal donosy jak to cie
                              skrzywdzili.Wez sie do roboty,to ci pomoze zrozumiec innych.
                              • Gość: lulu Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.orange.pl 21.12.06, 16:48
                                sorry zenon5 .nie wiedziałem że się tak uniesiesz,ale ja cię chyba poprostu
                                lubię.
                                • Gość: zenon i inni Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.ppp.tiscali.fr 21.12.06, 16:52
                                  tez cie zaczynam lubiec,a po czwartym cie pokocham,Wesolych swiat.
                                  • Gość: lulu Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.orange.pl 21.12.06, 16:56
                                    wesołych świąt.
                        • Gość: ona Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 15:29
                          z ortografią u lulu jak z sexem. Nie zawsze mu wychodzi...
                          Pozdreawiam żona
                    • Gość: pani Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 12:25
                      z takim debilem chyba żadna kobieta by nie wytrzymała!
            • Gość: On Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.06, 16:24
              Gratuluje! ja chyba nie mam szczęścia....
              • Gość: kochanek Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.06, 15:08
                lulu, potrzebna mi jest ozdoba świąteczna na drzwi, może coś związanego z
                naturą....jakieś poroże!
    • Gość: adam Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.07, 22:16
      i co quasimidi znalazłes juz dupke? chyba niezle obracasz bo milczysz od dawna
      • Gość: he he he he Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.jelfa.com.pl 19.01.07, 16:46
        a co chciałbyś wiedzieć?
        • Gość: adam Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.07, 23:12
          czy łapałes jakąś na swój prymitywizm... no cóż mądra i ładna ... a ty cóż
          mogłes jej dać?
          • Gość: adam Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.07, 23:13
            widze ze cie rozbawiło a wiec dupka niezła musi byc...
        • Gość: adam Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.07, 22:11
          no musi byc cholernie prymitywna jak poleciala na taki anonsik... no cóż takie
          tez sa, oby tylko dawaly d...ska.widac na kogo cie stac. gratuluje i strzez sie
          adidasa, bo zapewne kiwnac paluchem a leci...na kazdego
    • Gość: ekonomista Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.07, 09:26
      rachunek prawdopodobieństwa nie posiada takich wyniuków, zdecyduj sie albo
      madra albo piekna, zrób casting!
      • Gość: artur Re: a ja chciałbym poznać mądrą i piękną kobietę. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.07, 13:18
        zgadza sie, ale moze COć - jakis pusty latwy łup- juz wpadło. troche trwa to
        forum

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka