Dodaj do ulubionych

Jeleniogórzanie w Warszawie

19.12.06, 15:34
Witam serdecznie,

Pochodzę z Jeleniej Góry, ale od pięciu lat mieszkam w Warszawie.
Zastanawiałam się ilu na jest w tym mieście. Czekam na odzew. Może kiedyś
udałoby się nam wszystkim spotkać.
Pozdrawiam Alkierz
Obserwuj wątek
    • Gość: nnbf Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.jzo.com.pl 23.12.06, 08:39
      Całkiem sporo, kupa znajomych siedzi w stolicy i robi karierę.
      Kłopot z Waszym ewentualnym spotkaniem tkwi w tym, że przyznanie się do swoich korzeni w warszafce jest obciachem

pozdrowienia
      • Gość: Wojtek Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.233.udn.pl 23.12.06, 13:10
        Moze dla Ciebie i Twoich znajomych - ja tam zawsze glosno mowie, ze jestem z
        Jelonki i nikt mi jeszcze w Wawie nie powiedzial, ze to obciach...
        • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 24.12.06, 15:01
          Ja też nie uważam, że jeleniogórskie korzenie to obciach. Połowa ludzi z Wa-wy,
          która to miasto po wojnie budowała pochodzi ze wsi, reszta co osiadła teraz też
          jest skąś, u mnie w pracy przynajmniej połowa. Niestety nikogo z Jeleniej nie
          spotkałam, kupa ludzi pochodzi z Dolnego Śląska i z zachodniej Polski i nikt
          nie ma z tym problemu, że jest ze Świerzawy czy Zielonej Góry
      • Gość: ruski_czolg Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.eranet.pl 11.06.07, 19:49
        W "Życiu na gorąco" tak napisali?

Byłeś ty kiedyś w Warszawie poza przesiadką na Centralnym?
    • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 25.12.06, 20:16
      Ja też głośno się przyznaje że jestem Jeleniogórzanką i jestem z tego bardzo
      dumna!
      • Gość: Tomek Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.233.udn.pl 25.12.06, 21:14
        Brawo. My też jesteśmy z Ciebie dumni.

Jeleniogórzanie

;)
    • Gość: ed Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.jgora.dialog.net.pl 26.12.06, 13:40
      szczytem obciachu jest poniżać kogoś za pochodzenie, niestety wielu
      warszawiaków czuje wyższość nad przyjezdnymi i czuje wyższość przyjeżdżając na
      prowincję. Ta grupka wyrabia opinię całej Warszawie, choć pewnie większosć
      ludzi jest tam normalna. Pogląd na bazie własnych obserwacji a więc subiektywny.
      • Gość: poiu Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.jgora.dialog.net.pl 26.12.06, 15:07
        Byłem pare lat temu na weselu w Warszawce.
        Tak wyraźnego podziału na 'swoich' i "resztę świata' nie widziałem nigdy wcześniej ani później. A nawiększymi 'warszwiakami' są Ci, co parę(naście) lat wcześniej tyrali po jakichś wsiach i miasteczkach. Ale teraz to ONI 'rządzą, (nie chodzi, oczywiście, o władzę).
    • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 28.12.06, 11:41
      alkierz,
      dzięki za to pytanie,
      Już kilka razy miałam ochotę na zadanie go na tym forum.
      Dołączam się do chętnych na spotkanie.
      Sama znam kilka osób z Jelonki, które od lat pracują i mieszkają w Warszawie i
      nikt jakoś nie ukrywa pochodzenia.
      Jak zwykle najwięcej na ten temat mają do powiedzenia ci, którzy o tym nie mają
      pojęcia, więc zignorujmy posty osób, które potrafią tylko oczerniać innych na
      podstawie wymyślonych przez siebie sytuacji.

To co? kiedy się spotykamy?
      Może ustalimy jakiś termin np. każda trzecia środa miesiąca godz....
      miejsce,
      Wtedy każdy będzie wiedział, że może tam wpadać i zastanie kilka osób.
      Pozdrawiam
      • Gość: alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.gprspla.plusgsm.pl 29.12.06, 18:09
        Fajnie by było gdyby udało się zorganizować wspólne spotkanie. Myślę, że luty
        byłby odpowiedni - teraz wielu z nas jest spłukanych po świętach i
        sylwestrowych szaleństwach. Może dzięki tak odległemu terminowi jeszcze więcej
        osób do nas dołączy. A środek tygodnia, czemu nie :-)
        • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 03.01.07, 16:01
          Środek tygodnia jest dobry, bo w czwartek niektórzy już myślą o wyjeździe na
          wekeend do domku.;-)
          • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 05.01.07, 12:13
            środek tygodnia jest ok ;) może są jakieś propozycje co do miejsca spotkania?
            ja proponuję pub Lolek na Polach Mokotowskich.
            • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 08.01.07, 17:00
              wszystko wskazuje na to że to będzie Lolek, bo propozycja od alkierz na priv
              jest taka sama.
              Pierwsze spotkanie w drugą środę lutego? godzina 18ta?
              o kurcze, ale to akurat Walentynki.
              Macie walentynkowe zobowiązania w Warszawie?
              • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 08.01.07, 17:22
                To może, tydzień później,nie będzie żadnej kolizji, miejsce i godzina ta sama,
                (a może, zamiast Lolka, Cafe Kulturalna w Dramatycznym?)
                • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 10.01.07, 10:44
                  tydzień później jest ok. to Lolek czy Cafe Kulturalna? :P
                  • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 14.01.07, 17:58
                    Jak dla mnie to 21.02. jest ok.
                    W środy prawie zawsze jestem w Warszawie.
                    W Cafe Kulturalna nie byłam, nie wiem gdzie jest i jak sprawa z parkingiem?
                    Adres oczywiście zaraz znajdę w internecie.
                    A jak z godziną????
                    Ja proponuję najpóźniej 19tą.
                    • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 14.01.07, 19:14
                      Kulturalna jest przy teatrze Dramatycznym w PKiNie,z parkingiem może być tam
                      kłopot. 19.00, 21. lutego jest dobra, tylko zdecydujmy się ostatecznie gdzie,
                      dla mnie wygodniej w Pałacu Kultury, ale dostosuję się do większości, napiszcie
                      gdzie Wam odpowiada.
                      • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 19.01.07, 13:35
                        ja też się dostosuje do większości i przyprowadzę ze sobą jeszcze jedną
                        Jeleniogórzankę ;)
                        • Gość: Marian Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.pl 19.01.07, 19:19
                          Niezły pomysł :)))
                          Może poznam jakąś młodą jeleniogórzankę. Za dużo tutaj spotykam dziewczyn z Radomia, Lublina czy też Łomży. Nie ma to jak dziewczyny z kotliny.

Jak to wypali to w nastepnej kolejnosci "piknik ziemi jeleniogórskiej" w Powsinie. Tomek Kammel poprowadzi :))))

pozdrawiam
                          Marian - 10 lat na obczyźnie
            • mister1 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 11.06.07, 13:00
              chyba na Polu Mokotowskim ( bo to bylo niegdys lotnisko)
    • hexl 21_02_07 o godz. 19 !!! 20.01.07, 16:01
      Ja potwierdzam raz jeszcze, że będę.

Obok PKiNu raczej nie ma problemu z parkowaniem.
      Dobra lokalizacja pod względem komunikacji.
      Jestem ZA.........choć knajpki nie znam.
      pozdrawiam
      • alkierz Re: 21_02_07 o godz. 19 !!! 20.01.07, 16:55
        Hello, porównałam obie knajpy, i zdecydowanie wolę Kulturalną, Lolek jest
        ogromy i trochę ma niewygodny dojazd dla niezmotoryzowanych, Cafe Kulturalna
        jest przyjemniejszym lokalem, prawdopodobnie we środę trafimy na koncert
        jakiejś grupy jazzowej albo slam poetycki (wstęp jest zawsze wolny), ale to
        chyba nie będzie nikomu przeszkadzać :-). Wobec braku sprzeciwu rezerwuję
        stolik w Kulturalnej na 19.00 21. lutego.
        Pozdrawiam
        • hexl Re: 21_02_07 o godz. 19 !!! 21.01.07, 21:26
          Rezerwuj na kilka osób (5-6)z możliwością powiększenia ekipy.
          Może do 21. lutego będzie nas więcej.
          Zajrzę w tygodniu do Kulturalnej. Nie będę jednak robiła sprzeciwów więc
          rezerwuj.
          pozdrawiam
    • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 28.01.07, 14:28
      trochę nas mało.....
      tylko nie wiem czy w Warszawie czy na tym forum?
      • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 03.02.07, 21:35
        myślę że tylko na forum ;( w Wawie jest nas zdecydowanie więcej.......
        a może każdy z nas postara się przyprowadzić ze sobą jakiegoś Jeleniogórzanina
        albo Jeleniogórzankę?
        • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 07.02.07, 19:56
          ja na pewno przyprowadze jedną osobę.:)))
          Pozdrawiam
    • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 08.02.07, 12:57
      Witam,
      stolik już zarezerowowany, kafe Culturalna, 21.02, godz. 19.00, :)
      • kika781 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 12.02.07, 21:00
        Witam jak miło w końcu spotkać tylu krajan na raz w tym wielkim mieście:)
        Ja mieszkam tu prawie 13 lat ale zawsze się czułam i czuję jeleniogórzanką.
        Też uważam że kulturalna to lepszy wybór szczególnie że mieszkam w centrum.
        Moze mi się uda wpaść.
        Pozdrawiam!!!
        • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 19.02.07, 17:59
          Przypominam: kafe Culturalna, 21.02, godz. 19.00!!! Czy choć jedna osoba
          przyjdzie? Proszę o info na forum, dzięki
    • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 20.02.07, 10:33
      Hej czy ktoś będzie jutro na Kulturalnej, bardzo proszę o wpisy na forum do
      jutra do 12.00, w przeciwnym wypadku będę zmuszona odwołać rezerwację i
      jutrzejsze spotkanie, a byłaby wielka szkoda,
      pozdrawiam
      • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 21.02.07, 08:21
        Ja mam ochote przyjsc.
        W najgorszym wypadku bedzie nas szt. 2.:)))
        Milczalam, bo mam nadmiar pracy, ale wczoraj wieczorem o spotkaniu przypomnial
        mi dawno temu ustawiony alarm w telefonie.

Na jakie haslo jest rezerwacja stolika?
        Do zobaczenia
        hexl
        • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 21.02.07, 08:55
          nie ma hasła, rezerwowałam na swoje nazwisko,łatwo będzie można mnie poznać po
          wielkiej żółtej torbie z granatową klapą, będę chwilę przed 19.00. Postawię ją
          na stoliku, by była widoczna
          :-)
          • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 21.02.07, 09:08
            ja będę ;)
            • Gość: alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 09:20
              :)
              • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 21.02.07, 10:48
                no to jest nas juz sztuk 3!
                do zobaczenia wieczorem :)))))
    • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 22.02.07, 08:34

spotkanie odbyło się zgodnie z planem i było bardzo sympatycznie.

to co, za miesiąc kolejne o tej samej porze? ;)

• mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 22.02.07, 08:40
      podziękowania dla Alkierz za organizację tego spotkania!
      • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 22.02.07, 09:41
        dzięki, ja też się cieszę, że się udało, mam nadzieję, że za miesiąc będzie nas
        więcej, pozdrawiam wszystkich, :))
        • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 22.02.07, 23:20
          Od rana biegam i myślę o tym aby tu zajrzeć :))
          Lepiej późno niż..... później,
          przyłączam się do wszelkich następnych spotkań, cieszę się że Was zapoznałam i
          mam nadzieję, że uda się nam powiększyć grono.
          Okazuje się że i tutaj w Warszawie można zapoznać sąsiadów.
          Alkierz! raz jeszcze dziękuję za pomysł!
          pozdrawiam
          hexl
          • Gość: lester Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.07, 11:36
            to miło, że jest na tu kilka osób, pewnie też będę za miesiąc,
            pozdrawiam
    • 555mona Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 02.03.07, 23:31
      a ja mieszkałam w Wawie 4 m-ce i... wróciłam do J.G.;-))) brakowało mi ciszy,
      spokoju, zieleni, niezakorkowanych dróg i gór za oknem. Poza tym denerwowało
      mnie zadufanie i snobizm pseudowarszawiaków. Byli tak hermetycznym środowiskiem
      w instytucji w której pracowałam, ze dawali mi odczuć ze jestem z prowincji;-/
      raz pamiętam jak nieumyślnie wspomniałam, ze kupiłam fajną bluzkę na stadionie,
      o Boże jak na mnie spojrzeli, potem ciotka mnie pouczyła, ze połowa
      warszawiaków się tam ubiera, ale nikt sie do tego nie przyznaje więc i ja nie
      powinnam hahaha Poza tym koszmarem były dla mnie dojazdy do pracy. Mieszkałam
      na obrzeżach i w jedną stronę jechałam półtora godziny! a w takim czasie
      dojechałabym z jeleniej do wrocka:-)i na co mi była "stolyca" a juz nie wspomnę
      o początkowym poruszaniu się w przejściach podziemnych na skrzyżowaniu Aleji z
      Marszałkowską i to przy centralnym haha raz nawet się rozpłakałam z bezsilności
      bo nie mogłam stamtąd wyjść na właściwą stronę;-) z tego co wiem to każdy
      przyjazdny tak ma na początku:-)z przyjemnością wróciłąm do J.G. chocczasem
      łapię sięna zastanawianiu sie jak teraz wygladałoby moje zycie w wawie,pewnie
      zrobiłabym jakąs karierę w tamtej instytucji, no ale cóż nie płacze sie nad
      rozlanym mlekiem;-)
      pozdrowienia dla wszystkich jeleniogórskich warszawiaków;-)))
      • Gość: Maniek Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.adsl.inetia.pl 03.03.07, 00:36
        Ciepła letnia noc, grupa kolesi wraca w dobrych humorach z miasta na zabobrze. Przechodzą miedzy blokami. Nagle jeden z nich zaczyna mówić do pozostałych:"zaje..., w jeleniej fajnie, cicho i spokojnie" Na to inny koleś:"kur...., za cicho!, za spokojnie!"
        Ten zachwycony to Ja, od 10 lat w stolicy. Od swieta do świeta odwiedzający rodzinne strony. Reszta to jeleniogórzanie, ziomale z dziecinstwa i podwórka na noskowskiego.
        Tak to jest, zupełnie inaczej odbieram jelenią górę niż moim znajomi mieszkańcy. Pewnie jakbym mieszkał w JG miałbym takie same poglądy i postrzegane miasta. Teraz jest to dla mnie najpiękniejsze miasto na świecie........ale jestem rzadko a żyję i pracuje w stolicy.

tak więc - chwała Stolicy! Chwała Kotlinie!
        KS Karkonosze&Polonia Warszawa :))))))

Marian

• mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 03.03.07, 23:13
          Marian ja też z Noskowskiego :) ja ponad 5 lat mieszkałam w stolicy i miałam
          szczerze dość życia w tym mieście, potem wróciłam do Jeleniej Góry na 10
          miesięcy. niestety życie zmusiło mnie do powrotu do Warszawy. ale na pewno tu
          wrócę.....
        • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 10.03.07, 14:59
          chciałabym odnieść się do postu Mańka. Gdy jestem w Warszawie to tęsknię za
          domem w Jeleniej, lecz czasami nachodzi mnie myśl, że w Jelonce było by
          odwrotnie - tęsknota za intensywnością życia w tym mieście. Nie ma takiego
          innego w Polsce, Wrocław i Kraków mają swój stabilny rytm, a w Warszawie
          wszystko gna, to czasami bywa przerażające, ale też inspiruje do działania, to
          miasto daje odwagę do życia, mimo swoich bezsprzecznych wielu wad. W Jeleniej
          było bezpiecznie, lecz bez szerszych perspektyw, tutaj można naprawdę wszystko
          gdy czegoś pragniemy
          • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 14.03.07, 20:45
            halo halo!!! :-))))))
            Środa 21. marca tuż tuż!!!
            alkierz........rezerwujesz stolik?

pozdrawiam i do zobaczenia może w większym gronie
            • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 20.03.07, 08:25
              witam serdecznie,
              czy dało by się nasze spotkanie przełożyć na czwartek 22 marca? niestety nie
              dam rady przyjść 21 ;( a bardzo bym się chciała z Wami spotkać!
              • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 20.03.07, 08:58
                Cześć, ja też niestety nie dam rady w tym tygodniu, ale jak bardzo chcecie się
                spotkać to rezerwacja jest aktualna, tylko powiedzcie ile osób będzie, umówię
                się na hasło z obsługą lokalu i podam je na forum,
                pozdrawiam
                • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 20.03.07, 11:16
                  to może przełożymy na przszły tydzień???
                  • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 20.03.07, 21:34
                    też bym wolała, dopadła mnie marcowa pogoda i nie przyszłabym teraz a do
                    przyszłego tygodnia się wykuruję, czekam na propozycje od pozostałych
                    • Gość: z zagranicy Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.ny325.east.verizon.net 21.03.07, 03:50
                      wy to macie problemy z wawy do jeleniej blisko a co ja mam poweidziec kiedy
                      mieszkam za oceanem??? i brakuje mi tej ciszy i spokoju i ten cudowny widok na
                      gory :)))
                    • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 21.03.07, 13:41
                      Czesc dziewczyny,
                      ja też jestem za przełożeniem na przyszły tydzień.
                      Mnie pasuje wtorek lub środa.
                      Ustalajcie.
      • Gość: ruski_czolg Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.eranet.pl 11.06.07, 20:02
        > a ja mieszkałam w Wawie 4 m-ce i... wróciłam do J.G.;-))) brakowało mi ciszy,
        > spokoju, zieleni, niezakorkowanych dróg i gór za oknem. Poza tym denerwowało
        > mnie zadufanie i snobizm pseudowarszawiaków. Byli tak hermetycznym środowiskiem
        > w instytucji w której pracowałam, ze dawali mi odczuć ze jestem z prowincji;-/
        > raz pamiętam jak nieumyślnie wspomniałam, ze kupiłam fajną bluzkę na stadionie,

Kurczę, ja mieszkam w Wawie 2 lata i jeszcze mi się nie zdarzył ŻADEN przytyk a
        propos mojego pochodzenia (a pracowałem w dwóch miejscach). Ludzie raczej
        wykazują się życzliwością i pytają o "moje" tereny, myślę że dzięki mnie parę
        osób zarobiło na Warszawiakach kilka złotych, bo po moich opowieściach o
        Karkonoszach paru znajomych zdecydowało się na wycieczki w jeleniogórskie
        strony:) Druga sprawa, że w Warszawie "Warszawiaków od urodzenia" jest bardzo
        mało (u mnie w dziale na ponad 15 osób może ze 3 urodziły się w Warszawie).

Jelenia jest świetnym miastem. Co z tego, jak nie miałbym tam za co normalnie
        żyć? Po cichu liczę na to, że technika tak ruszy do przodu, że za parę lat bez
        znaczenia będzie, gdzie wykonuje się swoją pracę i wtedy wrócę do Jeleniej:-) Na
        razie zostaje pojechać sobie czasem pociągiem PKP "Karkonosze" w rodzinne
        strony, odjazd 22:30 z Warszawy Wschodniej;]
    • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie i w innych miastac 21.03.07, 13:46
      No alkierz!
      Za Twoim przykładem poszło Trójmiasto i NY.
      Super!

Mam nadzieję, że jeleniogórzanom w innych miastach uda się, tak samo jak nam
      miło spędzić choc trochę wspólnego czasu.
      Zdrowiej i rezerwuj stolik w przyszłym tygodniu.
      pozdrawiam
      • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie i w innych miasta 21.03.07, 21:23
        Widziałam, widziałam i bardzo mi miło, że inni też się próbują ze sobą
        skomunikować, gdzieś też widziałam post jeleniogórzanie w Irandii, to naprawdę
        bardzo miłe.
        Rozniosło nas po całym świecie, ciekawe czy w Nowej Zelandii i Australii też
        jest ktoś z Jeleniej?
        Pozdrawiam
    • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 26.03.07, 15:35
      witam, co z naszym środowym spotkaniem? ja wstępnie potwierdzam swoją obecność
      od godz. 20.
      • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 28.03.07, 18:59
        Witam wszystkich, ja nie będę mogła przychodzić regularnie na nasze spotkania,
        niestety obowiązki domowe i praca mnie pokonały, nie jestem w stanie
        podpożądkować ich konkretnemu dniowi z miesięcznym wyprzedzeniem. Natomiast
        zawsze jestem gotowa czuwać nad rezerwacją stolika i naszymi rozmowami na
        forum,może czasami uda mi się wyrwać na spotkanie.
        Bardzo mi przykro, że tak się skończyło.
        Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i czekam na nowych jeleniogórzan w Warszawie
        na naszym forum
    • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 29.03.07, 19:00
      czy wczoraj odbyło się spotkanie? nie byłam w stanie na nim być (praca).
      ja także nie jestem w stanie z miesięcznym wyprzedzeniem umówić się na
      spotkanie ;(
    • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 08.04.07, 11:56
      Wszystkim rozdartym pomiędzy miastem stołecznym, a Jelenią z okazji świąt życzę
      spokojnego i szczęśliwego czasu, by każdy znalazł swoje miejsce na ziemi.
      Alkierz
      • isiula2 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 17.05.07, 08:06
        Czy to forum jeszcze żyje? Ja też jestem z JG. W Warszawie mieszkam od 6 lat.
        Chetnie dołączę do towarzystwa. Jeszcze się spotykacie? Jeśli tak, to gdzie i
        kiedy?
        • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 17.05.07, 12:34
          chciałabym żeby forum nadal działało ale nawala logistyka, bardzo trudno
          spotkać się kilku zapracowanym osobom w jednym terminie, pozostają jedynie
          kontakty wirtualne :)
        • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 22.05.07, 20:00
          witam, sprawdź pocztę bo zostały posłane do Ciebie dwie wiadomości.

pozdrawiam
          • Gość: zenon5 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.ppp.tiscali.fr 23.05.07, 15:08
            nie mialem zamiaru sie mieszac do watkow ktore mnie nie interesuja!Ale,czytajac
            ten,a wolno mi,zobaczylem juz to, co dawno bylo , opisywane jako maniera chlopa
            otrzasajacego rekawy przed wejsciem do kosciola.I zeby nie byc rozpoznanym z
            jakiej wioski sie jest,nalezalo rzucic jakis tekst,np,jestem wirtualnie zajety!!!
            moje zdanie! z daleka od takich ludzi!!Przynajmniej od kontaktow.Interesy
            poszczegolnych osob,okreslane przez nich jako byznesowe,polegaja jedynie na
            poblazliwosci kodeksu karnego,lub ich interpretatorow.Moim zdsniem nie spotkacie
            sie nigdy!W humanitarnym tego slowa znaczeniu.
            • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 24.05.07, 09:46
              Zenonie5, mylisz się, już się spotkałyśmy. Nic nie wiesz o kontaktach poza
              forum, więc skoro nie mieszasz się do wątków, które Cię nie interesują niech tak
              pozostanie. To nie są spotkania cyt.: "byznesowe" i więcej empatii wobec ludzi.
              Pozdrawiam
              • Gość: zenon5 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.ppp.tiscali.fr 26.05.07, 15:00
                posypuje glowe popiolem,na tym biednym forum nie mozna przeslac muzyki,na
                przeprosiny!
                • chuligan45 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 05.06.07, 14:38
                  Ja jestem tutaj 3 lata. Ale nie mieszkam tu na stałe. Lubię widoki Karkonoszy i
                  wracam tam co tydzień. Pozdrawiam
                  • bondel Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 05.06.07, 17:30
                    juz ci sie nadbuzanskie pola nie podobaja?
    • bondel Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 05.06.07, 17:30
      nic dziwnego ze potem jest tlok w sercu Warsiawy, czyli pomiedzy Lesznem a
      Bloniami.
    • chuligan45 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 11.06.07, 08:48
      Żyje to forum czy dogorywa?
      • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 11.06.07, 19:47
        Forum w taki upał żyje na zwolnionych obrotach
        chuligan45, jeśli masz zamiar poznać się z tymi którzy już się poznali to
        napisz maila do mzagi, alkierz lub do mnie
        my też co chwilę wracamy w Karkonosze, szczególnie na weekendy
        pozdrawiam
        • chuligan45 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 18.06.07, 08:26
          Czytaj pocztę. Pozdrawiam
        • kjuik1 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 19.06.07, 10:54
          Witajcie,
          Całkiem przez przypadek trafiłam na to forum:)fajnie tu macie, ja już jestem w
          Warszawie ...no troche już jestem na stałe mieszkam od 2 lat.Jestem ze
          Szklarskiej Poręby to prawie Jelenia:) wiem że prawie robi wielką różnicę ale
          może przygarniecie mnie do swojego grona:)Ja niestety teraz jak mam już rodzinę
          tutaj żadnko jeżdze do mamy tylko na Boże Narodzenie choć chciałabym częściej:(
          • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 21.06.07, 09:50
            witaj kjuik1,

oczywiście, że Cię przygarniemy ;) właśnie ustalamy z hexl termin kolejnego
            spotkania. jeśli masz ochotę napisz coś więcej o sobie na priv.
    • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 21.06.07, 09:54

witajcie,

rozmawiałam wczoraj z hexl i stwierdziłysmy, że fajnie byłoby się znów spotkać.
      proponujemy termin 4 lipca ok. 18-19, najlepiej gdzieś w Centrum(prawdopodobnie
      w restauracji "Cztery Pory").
      kto jest za?
      • kjuik1 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 21.06.07, 10:44
        Ja jestem ZA:)
        • Gość: Mirek Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.07, 10:14
          Przyjdę
          • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 03.07.07, 09:53
            Czy jutro ktoś przyjdzie?
            • Gość: Mirek Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.07, 10:00
              Ja będę z koleżanką
              • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 03.07.07, 10:24
                ja też będę.
                • Gość: alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.07, 12:24
                  i ja też :)
            • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 03.07.07, 12:28
              BENDEM! :-))) jak powiada wielki Roman
              • handlarz-gruntami Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 03.07.07, 12:55
                hexl napisała:

> BENDEM! :-))) jak powiada wielki Roman

jestes siostra pani Senyszyn?Witam w rodzinie!
                • kjuik1 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 03.07.07, 15:12
                  oczywiscie ,że będę z moim chlopem:) A niech zobaczy jak sie jeleniogórzanie bawią:)
                  • handlarz-gruntami Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 03.07.07, 15:20
                    No to wpadnij na Ujazdowska 9,postawie kawe i pytanie,pozdrawiam
    • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 03.07.07, 21:07
      stolik zarezerwowany jest na 18 na hasło JELENIA GÓRA bo jakżesz mogło by być
      inaczej :)
      • Gość: Mirek Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.centertel.pl 03.07.07, 23:11
        Ja będę punktualnie. Koleżanka jeleniogórzanka trochę później bo kończy pracę
        dopiero o 18.00.
        Z tego wynika, że będzie nas 7 osób. Chyba, że Handlarz dołączy :)
        Pozdrawiam
        Mirek
    • alojz_p Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 04.07.07, 11:43
      A Warszawiacy w Jeleniej... u Dudka ;-)
      • Gość: Darek Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.07, 08:07
        I jak? Było spotkanko czy nie?
        • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 05.07.07, 08:23
          było, było i bardzo miłe zresztą. Przy okazji dzięki za przyjemny wieczór :)
          • kjuik1 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 05.07.07, 08:54
            Ja również dziękuję za udany wieczór, naprawdę wspaniali z was ludzie...a kto
            nie był niech żałuje
            • Gość: było, było... Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.jgora.dialog.net.pl 05.07.07, 10:20
              i rybka smaczna
              www.ropoiwzk.com:80/gorace%20tematy/jelen/z%20notatnika.htm
              grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/
    • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 05.07.07, 11:20

ja także dziekuję za miły wieczór. fajnie było Was wszystkich poznać. hexl
      dzięki za zorganizowanie wszystkiego. za drinka powitalnego też ;)
      • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 27.08.07, 09:49
        witajcie, mam nadzieję, że większość z Was jest już po urlopach.
        stąd moja propozycja spotkania w dniu 19 września (jak zawsze środa)
        ok. 19. miejsce do uzgodnienia. proszę o potwierdzenie kto będzie
        mógł przybyć :)
        • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 10.09.07, 18:39
          Cześć, dopiero teraz zajrzałam po wakacjach na forum, witam Wszystkich. A może
          spotkamy się na początku października, jakoś we wrześniu nie mam specjalnie za
          wiele czasu, a chciałbym się z Wami zobaczyć.
          Pozdrawiam ;)
          • arrta Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 20.09.07, 10:32
            witam!
            tak czytam wasze posty i troche zazdroszcze tej Warszawy...:) mnie
            bardzo urzeklo to miasto, choc co ja tam moge powiedziec - chyba
            najdluzej spedzilam tam 2 tygodnie, czyli wiem tyle co nic. jednak
            kusi mnie bardzo! mam takie niesmiale plany zeby wyjechac do Wawy po
            studiach (czyli za rok), choc i obawy sa duze... no ale chyba warto
            zaryzykowac? jak bedzie zle, to zawsze mam gdzie wrocic...
            pozdrawiam!
            • Gość: karkonoszanin Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.07, 13:49
              Zapraszamy Marto!
    • Gość: Astoria Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.chello.pl 10.10.07, 16:14
      Ja też tu jestem choć wolałabym byc w Jeleniej, ale cóż proza życia.
      Nie jestem tu sama są też moja koleżanka z klasy z ogólniaka i
      kolega, ale jak dotąd udało nam się spotkać raz.
      Czy komuś z Was udało się polubić to miasto? Ja mieszkam tu od 1999r
      i nie trawię tego brudu, smrodu, korków i ciągłego pośpiechu.
      • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 14.10.07, 11:14
        Na początku też tylko to widziałam, teraz jest trochę lepiej, na tyle dobrze, że
        kupuję tu mieszkanie. Przestaje się opłacać wynajmowanie.
        Dlatego raczej do grudnia nie będę mogła regularnie wchodzić na nasze forum. Ale
        liczę na to, że moi znajomi jeleniogórzanie będą tu co jakiś czas zaglądać i
        napiszą co słychać. ;)
        • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 31.10.07, 22:28
          Witam po przerwie,
          zaczyna się listopad, zaraz za nim nadejdzie grudzień i koniec roku.
          Już chyba czas pomyślec o ostatnim w tym roku spotkaniu?
          Zadzwonię do kilku osób, z ostatniego spotkania i wkrótce
          zaproponuję termin na forum.
          ALKIERZ! gratuluję decyzji, ale zakup mieszkania nie uchroni Cię
          przed spotkaniem :-) W końcu to Ty jesteś "Głównym Prowodyrem" :-)
          (albo Matką Założycielką :-))))
          pozdrawiam z Jeleniej Góry

• alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 03.11.07, 17:01
            hej, to kiedy się spotykamy, w połowie listopada, jak zwykle we środę?
            • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 06.11.07, 12:11
              Sroda jak dotąd się sprawdzała :-)
              Którą więc wybieramy? 14. czy 21.listopada?

Ja i mzaga proponujemy 14.XI. godz. 19ta (lub 18ta)
              napiszcie czy Wam pasuje.
              Jesli zbierze się kilka osób to uzgodnimy miejsce.

Pozdarwiam
              hexl
              • alkierz Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 06.11.07, 13:25
                mi pasuje 14. listopada. Może około 19.00? ;D
    • gg5270343 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 02.11.07, 20:41
      ja tez od kilku lat mieszkam w Warszawie, a pochodze z Jeleniej
      Gory :))
      moze ktos sie umowi na kawe ? ;p

piszcie gg 5270343 :))
      • Gość: kris 46 Re: Jeleniogórzanie w Warszawie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.07, 15:46
        a ja chciałbym pogratulować alkierzowi drugiego co do wielkości
        liczby odwiedzających wątku:)
    • mzaga Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 13.11.07, 11:52

moi Drodzy,

ja niestety nie będę mogła pojawić się na spotkaniu 14 listopada.

pozdrawiam,
      • hexl Re: Jeleniogórzanie w Warszawie 30.11.07, 13:07
        No i zaraz grudzień.
        Nie udało się spotkać w listopadzie, więc czas pomyśleć o grudniowym
        spotkaniu.
        mzaga wraca już do zdrowia, i niedługo wróci do Warszawy ;-)
        macie ochotę na spotkanie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka