Dodaj do ulubionych

INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jeleniami)

IP: *.dka.pl 16.07.08, 00:00
Witajcie,

Czy ktoś kupił mieszkania od dewelopera INDOM (KAREP?)Ja kupiłem i żałuję,
kiepskie wykończenie etc.Masakra!Jeszcze mówili że w grudniu oddadzą, a
kontakt z nimi to kolejna porażka...Wpisujcie się sąsiedzi :) Najgorsze to
wykończenie (fasada, lamperia,poręcze)
Obserwuj wątek
    • Gość: rachel Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.07.08, 18:57
      skoro tak to wygląda, to po co kupowałeś taki chłam, człowieku.
      • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 17.07.08, 19:47
        bo miał być remont kapitalny budynku a na zdjęciach i wizualizacjach oczywiscie
        wszystko piekne ...
        • Gość: box Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.08, 10:11
          trzeba było kupić w tych drugich koszarach...
          • Gość: yo Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: 193.138.110.* 21.07.08, 13:43
            Ten bracco to widać ma porządne zdjęcia, wykonanie.Najgorsze to
            traktowanie klienta w INDOMIE typu przed zapłatą kasy to ok, a potem
            nie można sie dodzwonic, dodatkowo kłamią, mówią że maja chetnych na
            mieszkanie, ze w umowie np.nie było grzejników (a na stronie ze z
            grzejnikami) oraz co do terminów.PORAŻKA,tak samo teraz robia ta
            inwestycje www.podgrodem.pl.Nie kupujcie tam!!!NA tych podchodrazych
            to były chyba ze 4 ekipy, bo non stop nie miały kasy, bo klienci nie
            płacili deweloperowi...Po prostu budowali za kase klientow....
          • Gość: henryk.kwinto bracco święty też nie jest... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.08, 22:23
            Może nie jest aż tak słabo jak pod jeleniami (tu mieszkania były sporo
            droższe...), ale bracco też nie jest święty... zwłaszcza jak się sprzedało
            wszystkie mieszkania w danym budynku, wtedy komunikacja i dobra wola dewelopera
            spada w tempie wykładniczym hehe
    • Gość: Bianka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.gprs.plus.pl 28.07.08, 15:08
      kupiłam od INDOMU-u mieszkanko, ale nie pod Jeleniami - wszystko co
      chciałam, wyezgekwowałam - bo byłam przed podpisaniem aktu
      notarialnego. A potem to już nie mogłam się doprosić o nic.
      • Gość: oo Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 29.07.08, 08:11
        Ale koleżanko w tych nowych budynkach?Tych "ładniejszych"?(bo te na podchorążych
        to masakra....A jak z terminowością oddania budynku?
        • Gość: Bianka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.gprs.plus.pl 29.07.08, 14:44
          ja kupiłam na wojska polskiego od INDOM-u. Ale z każdym developerem
          jest podobnie. brak terminowości we wszystkim. najlepiej wszystko
          mieć przed podpisaniem aktu, ale w wiekszości przypadków tak się nie
          da. ja kupiłam już po oddaniu budynku.
          • Gość: y Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 29.07.08, 23:30
            I jakie miałaś z nimi przygody?Tak samo kiepski stan wykończenia klatki(u nas
            jest nawet szyba wybita, a lamperia to wyglada ochydnie, nie mówiąc o poręczach
            zamalowanych ponownie olejną...
            • Gość: Bianka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.gprs.plus.pl 31.07.08, 08:56
              w cenie podobno były panele na podłodze, drzwi wewnętrzne. zerwałam
              te panele bo jak się chodziło po nich to czuć było olbrzymie
              nierówności. panele oczywiście najtańsze z możliwych. po zerwaniu
              ukazały się moim oczom potężne dziury i wielka krzywizna. na własną
              rękę, niedużym kosztem wyrównałam podłogę, bo INDOM-u doprosić się
              nie mogłabym przez pół roku. pięć tygodni czekałam na zwykły
              aktualny (już jeden był rok temu) protokół odbioru instalacji
              gazowej, bo każdy zwalał winę na każdego.
              klatka schodowa fatalnie wykończona (gładź), nie mówiąc już o
              kolorach, bo oczywiście jako kobieta zwracam na to dużą uwagę
              (bezguście).
              • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: 193.138.110.* 31.07.08, 15:39
                Czyli standard?Jak najtaniej?By jak najwięcej zarobić.Ciekawe jak im
                pójdzie z mieszkaniami na Pod Grodem.Cene dali kosmiczna...:/Ehh,
                żałuje ze od nich kupiłam..
    • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 21.08.08, 00:48
      ja rowniez kupilam u nich mieszkanie na podchorazych, a w
      rzeczywistosci to wplacilam pieniadze i posiadam umowe przedwstepna
      bo do tej pory odciagane jest podpisanie notarialne umowy kupna-
      sprzedazy! mam wiec pytanie- czy ktos zdolal podpisac juz umowe u
      notariusza?
      ja po ogromnych trudach, wielu telefonach, itd. zdolalam ustalic ze
      ostatnio zrobiono odbior budynku i na tym sprawa stanela...wszelki
      kontakt jest niemozliwy...tzn telefon w biurze jest odbierany ale
      pracownicy albo nie posiadaja informacjii na ten temat albo mowia
      rzeczy nie majace pokrycia z rzeczywistocia... wszystko jest
      opozniane i odwlekane w czasie, a mieszkan nadal nie ma...to skandal
      zeby tak powazne sprawy byly prowadzone w tak niekompetentny sposob!
      i oczywiscie jak wspomnial juz ktos wczesniej- do momentu wplaty
      pieniedzy wszystko bylo zalatwiane bez najmniejszych problemow a
      prezes zawsze uchwytny...wszystko jednak uleglo zmianie po wplaceniu
      pieniedzy, teraz juz nikt niczym sie nie interesuje, nie ma
      mozliwosci zeby uzyskac konkretne odpowiedzi i realne terminy a
      prezes jest ciagle nieosiagalny! zero profesjonalizmu i dbalosci o
      klienta z ich strony!
      co do wykonczen mieszkan to przychylam sie do zdan, ktore juz tu
      padly, wszystko niedbale wykonczone, najtanszym kosztem i praca,
      szkoda nerwow! mam juz tylko nadzieje ze niedlugo zostana dokonane
      odbiory mieszkan i podpisane akty notarialne i bedziemy mogli
      zamieszkac w naszych mieszkaniach!
      prosze napisac jezeli jest ktos komu udalo sie juz podpisac umowe.
      pozdrawiam
      • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: 217.97.181.* 26.08.08, 22:02
        ja widziałem że ktoś już tam mieszka..Znaczy się firanki etc.A co Wam obiecywał
        p.M?Opóźnienie jest, odestki karne tak samo powinny być...proponuje także dobre
        forum tego osiedla...www.portia.pl/kadetow/...A co do aktów notarialnych,
        to słyszałem że dopiero po całkowitym odbiorze budynku...
        • Gość: gosc Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: 193.138.110.* 20.09.08, 11:28
          Witajcie czy ktoś ma już podpisany akt notarialny??
          • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 26.09.08, 23:22
            witam, ja nie i rowniez jestem bardzo ciekawa. a czy przynajmniej
            udaje sie komus skontaktowac z panem madela...? mnie niestety nie i
            bardzo mnie to martwi, z kazdym dniem jeszcze bardziej. czy ktos
            posiada jakies konkretne informacje?
            • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 27.09.08, 12:10
              Podobnoż mają problem z odbiorem budynku..Ciekawy jestem czemu?
              • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.08, 19:42
                Może by tak wspólnymi siłami zmobilizować p. Madelę do działań lub
                chociaż konkretnej informacji - od kilku miesięcy słyszałam, że już
                praktycznie wszystko zrobione a balkony to kwestia dni tymczasem nic
                się nie dzieje a jak przyjda mrozy wątpię żeby coś zrobili. Czy nikt
                nie pomyślał o spotkaniu mieszkańców może razem byłoby łatwiej. A
                przy okazji czy ktokolwiek próbował kontaktować się z firmą KAREP -
                ja wysłałam do nich oficjalne pismo ale odpowiedzi się nie
                doczekałam - czy ta firma istnieje?
                • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 05.10.08, 23:25
                  Podobnoż tak, rozmawiałem z nimi mówili że jest problem z wykonawcą.A ma ktoś
                  odebrane mieszkanie?Masakra, chyba zrezygnuje z tego mieszkania.
                  • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 06.10.08, 11:44
                    witam, mi powiedziano w zeszlym tygodniu ze od dzisiaj ma sie
                    rozpoczec wykonanie balkonow. powiedziano mi rowniez ze maja dopiero
                    warunkowy odbior budynku, a zupelny uzyskaja dopiero po zakonczeniu
                    balkonow. na wykonczenie balkonow maja podobno 2 tygodnie i po raz
                    kolejny zapewniono mnie ze od 25 pazdziernika rozpocznie sie
                    podpisywanie umow notarialnych. nauczona juz jednak tego, ze
                    zapewnienia z ich strony nigdy nie maja pokrycia z rzeczywistoscia
                    uwazam ze zajlepszym rozwiazaniem jest zorganizowanie
                    spotkania "mieszkancow" i wspolne zastanowienie sie nad podjeciem
                    dalszych krokow.
                    • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.centertel.pl 06.10.08, 23:00
                      witam ponownie! spotkanie jak już wczesniej pisałam bardzo by się
                      nam przydało... ja akurat jestem w stanie stawić się w każdej chwili
                      ale rozumiem, że sobota lub niedziela byłyby najkorzystniejsze dla
                      pracujących - trzeba tylko rozwiesić ogłoszenia w bloku czym mogę
                      się osobiście zająć , jeśli kilka osób zgodzi się na jakiś konkretny
                      dzień i godzinę może sobota lub niedziela po 17:00?
                      • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.centertel.pl 06.10.08, 23:04
                        jeśli Państwo wyrażą taką wolę mogę również dopilnować aby do P.
                        Madeli "zaproszenie" na to spotkanie dotarło. Jeśli się nie stawi
                        będzie dla nas dodatkowym argumentem przy ewentualnych sporach
                        sądowych, bo coś czuję, że się bez tego nie obejdzie...
                        • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: 193.138.110.* 07.10.08, 11:24
                          Ja tez się z chęcia spotkam.Niestety nie jestem z Jeleniej, i dobrze
                          by było wcześniej skontaktować się.Jest wogóle strona internetowa
                          dotycząca NASZEGO osiedla.Proponowałbym rozwiesić ogłoszenia, i
                          czekać na kontakt na tym forum.Tak by nie przyszły 3 osoby na
                          spotkanie.Bo wtedy nic nie ustalimy.Pomyślimy też nad tym by
                          dewleoper zrobiło oświetlenie
                          buydynku...www.kadetow.portia.pl/kadetow/ Strona naszego
                          osiedla.Zapraszam.
                          • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 07.10.08, 14:58
                            ja rowniez jestem zainteresowana spotkaniem. pasuje mi dowolny
                            termin i godzina. uwazam ze wiele osob dowie sie o tym dopiero kiedy
                            przyjedzie przypadkiem zorientowac sie na czym stanely prace, gdyz
                            nie pochodza z jeleniej gory - i wywieszenie informacji o spotkaniu
                            na budynku jest najlepszym rozwiazaniem, aby informacja ta dotarla
                            do jak najwiekszej liczby osob. a czy ktos moze wie czy od wczoraj
                            rozpoczeto prace przy balkonach - tak jak zapewniano mnie w indomie?
                            ja zagladam tam dosc czesto, ostatnio bylam w piatek- w mieszkaniu i
                            w indomie, jednak nie pochodze z jeleniej gory i nie bylam tam
                            wczoraj aby sprawdzic czy przynajmniej tym razem powiedziano mi
                            prawde...
                            • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.centertel.pl 08.10.08, 17:42
                              witam ponownie, byłam wczoraj na miejscu wieczorem i nie widać tam
                              żadnych działań - taki sam stan już od x czasu - balkony nietknięte.
                              KOSZMAR!
                              • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 08.10.08, 20:37
                                Niby mówią ze od 25 zaczna to robić.A macie już odebrane mieszkanka?
                                • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 08.10.08, 23:01
                                  mi powiedziano ze od 25 zacznie sie podpisywanie umow, a od
                                  poniedzialku mialy byc rozpoczete prace przy balkonach. nie mam
                                  odbioru mieszkania i podobno najpierw musza miec odbior budynku a
                                  dopiero potem zaczna przeprowadzac odbiory mieszkan- no a odbioru
                                  budynku nie moga miec bez wykonczonych balkonow...
                                  • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.centertel.pl 09.10.08, 17:46
                                    dokładnie, jedno mówią drugie robią a tak naprawdę nie robią
                                    zupełnie nic. Po wielu awanturach szanowny pan T.M. umówił się ze
                                    mną na odbiór mieszkania... okazało się, że wypisał mi jedynie
                                    jakieś bzdurne pokwitowanie odbioru kluczy...
                                    czy ktoś ma namiary na Panią Renatę, która podobno nadzoruje
                                    wszystkie sprawy dotyczące naszego budynku?
                                    a w roboty od 25 coś nie chce mi się wierzyć - stwierdzą w końcu, że
                                    nie mogą nic robić ze względu na niskie temperatury
                                    • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 10.10.08, 20:31
                                      Witam!kupiłem w maju na Podchorążych mieszkanie i ciagle czekam na
                                      podpisanie aktu notarialnego! Brak konkretnych wiadomosci ciagłe
                                      zbywanie klijenta! bylem juz u rzecznika konsumenta i poradzil bysmy
                                      wszyscy sie zebrali i zglosili sprawe do urz. ochrony
                                      konsumenta..kazdy w swym powiecie Drodzy przyszli sasiedz wezmy cala
                                      sprawe w swoje rece bo dalej beda nas robic w balona! BRAK slow i
                                      nerwow! Spotkajmy sie wspolnie i zastanowmy sie co dalej robic!
                                      Prosze o Powazne potraktowanie tej sprawy!
                                      • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 10.10.08, 22:24
                                        zdecydowanie popieram, moge przyjechac w kazdym terminie na ktory
                                        zaplanowane zostanie spotkanie, ja mieszkanie kupilam...rok temu i
                                        nadal nie posiadam umowy.moze niech osoby ktore sa bardziej
                                        uzaleznione od daty i godziny wpisza jakas propozycje, gdyz mnie to
                                        nie ogranicza i sie dostosuje.
                                        • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 10.10.08, 22:39
                                          jak mozna skontaktowac sie z Pania!
                                          • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 11.10.08, 11:10
                                            jesli Pan moze to prosze napisac Pana nr tel i skontaktuje sie z
                                            Panem jeszcze dzisiaj
                                            • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 11.10.08, 13:59
                                              z checia też się spotkam by to załatwic.Nie jestem z Jeleniej, może jakaś kartka
                                              na drzwiach by było nas więcej?
                                              • Gość: nowy Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.10.08, 19:08
                                                W takim tempie to będziemy się umawiali przez rok... Wstępnie proponuję
                                                spotkanie lokatorów w sobotę 18.10 o godzinie 15. Proszę o informację czy innym
                                                pasuje ten termin. Nie jestem z Jeleniej Góry więc jeśli ktoś z Was mógłby, to
                                                proszę o przywieszenie kartek z informacją o spotkaniu lokatorów na drzwiach
                                                budynku.
                                                • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.centertel.pl 12.10.08, 13:28
                                                  Ja potwierdzam swoją obecność, ponadto podejmuję się rozwieszenia
                                                  informacji na klatkach w bloku mam też kilka numerów telefonów do
                                                  innych lokatorów i powiadomię ich z prośbą aby przekazali inf.
                                                  dalej. JEDNYM SŁOWEM SPOTKANIE DLA WSZYSTKICH W SOBOTĘ 18
                                                  PAŹDZIERNIKA O GODZ. 15-TEJ
                                                  • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 12.10.08, 14:57
                                                    ja rowniez potwierdzam przybycie
                                                  • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 12.10.08, 21:52
                                                    tak samo będę.
                                                  • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 19.10.08, 22:51
                                                    OSTRZEGAMY przed firma INDOM z Jeleniej Góry i firma KAREP
                                            • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 12.10.08, 22:24
                                              A Ty z Irlanidii przyjedziesz bo masz takie proxy?:)
                                              • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 13.10.08, 18:52
                                                w moim imieniu bedzie pelnomocnik
                                                • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.centertel.pl 13.10.08, 21:14
                                                  Informacje o spotkaniu w sobotę rozwieszone, byłam tam dziś i
                                                  balkony nadal nietknięte... jedyny postęp to kontenery przed blokiem
                                                  zamiast góry śmieci
                                                  • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 13.10.08, 21:47
                                                    Witam! Informacje sa rozwieszone narazie nikt nie zerwał! Ja
                                                    potwierdzam swoja obecnosc
                                                  • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 15.10.08, 22:55
                                                    ja tez potwierdzam obecnosc, ciekawe co z balkonami?Moze to trzeba do gazet
                                                    zgłosić?Albo co...Te balkony to chyba mydlenie oczu, moze o co innego chodzi....
                                                  • Gość: nowy Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.media4.pl 16.10.08, 16:17
                                                    Witam,
                                                    Napisałem właśnie maile do jelonka.com oraz do Nowin Jeleniogórskich. Mam
                                                    nadzieję, że przybędą na nasze spotkanie w sobotę.
                                                    Pozdrawiam
                                                  • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 16.10.08, 17:57
                                                    Witam! Rozmawiałem dzis z P. Renata z Indomu przekazała mi taka inf.
                                                    ze od jutra maja zakladac balkony. Bylem dzis na Podchorazych i
                                                    widziałem panow ogladajacych nasze balkony. Moze P. Renata mowi
                                                    prawde! Rowniez potwierdzila swoje przybycie na sobotnie spotkanie z
                                                    nami! Poczekamy do jutra co do balkonow!
                                                  • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 20.10.08, 22:01
                                                    Ukazał sie artykuł w Jelonce.I co dalej?Cos sie ruszy?Jak myslicie?Miały byc do
                                                    nas przesłane różne maile z mailami innych uzytkownikow
                                                  • Gość: nowy Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.media4.pl 21.10.08, 10:30
                                                    W Nowinach Jeleniogórskich również:
                                                    www.nj24.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=618&Itemid=138
                                                  • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 12:18
                                                    właśnie zainteresował sie sprawą TVN24 - jeśli będę wiedziała coś
                                                    więcej dam znać
                                                  • Gość: ? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.jgora.dialog.net.pl 21.10.08, 14:33
                                                    tak, teraz już wszyscy wiedzą o naszej sytuacji. Tylko co to da.
                                                    Owszem ostrzegamy innych przed deweloperem ale chyba dla lokatorów
                                                    powinno być priorytetem uzyskanie aktów własności i oddanie budynku
                                                    co wiąże się z dokończeniem tych nieszczęsnych balkonów. Szkoda, że
                                                    wszyscy potrafią tylko narzekać i "biadolić" a nikt nie podejmie
                                                    koroków w celu zorwiązania problemu. Ale taka jest nasza mentalność.
                                                    Może nie wystarczy opowiadać jak jest (bo wszyscy widzą) - trzeba
                                                    coś z tym zrobić.
                                                  • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 14:47
                                                    a co rozumiesz pod hasłem "coś zrobić"? od razu pierwszego dnia
                                                    pobiec do sądu z umową z której nic nie wynika? taki rozgłos
                                                    mobilizuje wykonawcę choćby po to aby prasa się odczepiła...
                                                    rozumiałabym taki komentarz gdyby jego autor sam "coś" robił a
                                                    tymczasem wszyscy jedziemy na tym samym wózku ktoś wpadł na pomysł
                                                    żeby zabrać się właśnie tak i co teraz powiemy, że źle zrobił?
                                                    Właśnie, że Brawo dla pomysłodawcy!!! T.M na wieść o TVN przestał
                                                    milczeć... będę z nim rozmawiać ok. 17-tej- więc jednak warto...
                                                    Sęk w tym aby nadal trzymać się razem a jeśli teraz obietnice nie
                                                    będą dotrzymane mamy więcej argumentów po naszej stronie...

Przy okazji proszę o opinie w sprawie spotkania z dziennikarzami
                                                    TVN24 - jutro będą dzwonić po inf. czy mieszkańcy są tym
                                                    zainteresowani... ja nie podejmę się występowania jako jednoosobowa
                                                    strona konfliktu... ale jeśli będziemy ponownie przedstawiać racje
                                                    wspólnoty to nie odmówię.
                                                  • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.dka.pl 21.10.08, 16:54
                                                    ja sie zgadzam.A my nie biadolimy, tylko wystepujemy wspolnie przeciwko
                                                    deweloperowi.Daj znac co uzyskasz z tego spotkania od p.Madeli.Sam protest cos
                                                    zmobilizuje tego złowieka, bo do tej pory myslał ze my potulne owieczki jestesmy.
                                                  • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych 21.10.08, 22:33
                                                    Bylismy wszyscy na spotkaniu! i kazdy mogl wyjsc z propozycja co
                                                    dalej Pierwszy krok zrobiony teraz drugi telewizja RAZEM DZIALAJMY
                                                    to przyniesie skutek! Zgadzam sie na spotkanie z TVN Bylem dzis na
                                                    Podchorazych byla P. inspektor i firma od balkonow uslyszalem ze
                                                    zrobia nam balkony w ciagu 3 tyg. ale wierzyc tym slowom Jak
                                                    uzyskasz jakas inf. od prezesa to daj na forum! Ja moge rozwiesic
                                                    inf co do nastepnego spotkania!
                                                  • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.ntlworld.ie 21.10.08, 22:55
                                                    ja rowniez popieram NADAL RAZEM DZIALAJMY, jestem za spotkaniem z
                                                    telewizja i chetnie dowiem sie jak przebieglo spotkanie z PM.
                                                  • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych 21.10.08, 23:03
                                                    Umowilem sie we czwartek z adwokatem co do calej sytuacji! JAK
                                                    TELEWIZJA NIC NIE ZDZIALA TO POWINNISMY ZLOZYC ZAWIADOMIENIE DO
                                                    PROKURATURY! CZEKAM NA KONKRETNE INF. POZDRAWIAM I TRZYMAJMY SIE
                                                    RAZEM!
                                                  • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.08, 21:00
                                                    niestety T.M. wczoraj umówił się telefonicznie na spotkanie na
                                                    czwartek i dziś miał przekazać inf. gdzie i o której ale jakoś nic
                                                    do mnie nie dotarło...?? Poczekam do jutra. TVN dał nam czas na
                                                    konsultacje - jak się odezwą od razu dam znać
                                                  • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych 23.10.08, 10:27
                                                    PODAJE WAZNA INFORMACJE! Dnia25.10.2008 o godz.10.00 odbdzie sie
                                                    spotkanie przedstawiciela firmy karep oraz kierownika budowy z
                                                    nabywcamimieszkan Tematem spotkania bedzie omowienie koncowego etapu
                                                    odbioru mieszkan i podanie terminow przedstawiciele inwestora
                                                    odpowiedza takze na wszelkie pytania zainteresowanych TAKA WISI
                                                    INFORMACJA! Wiec pomogly artykuly w gazetach! Moze TVN24 zaprosic na
                                                    to spotkanie! PROSZE O PRZYBYCIE!
                                                  • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.centertel.pl 23.10.08, 19:25
                                                    tak - inf. o spotkaniu wisi na klatkach... coś jakby się ruszyło...
                                                    podobno nie z powodu artykułu... wiem tylko tyle, że TVN24 wie o
                                                    terminie zebrania ale czy sie zjawią? - zobaczymy
                                                  • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.ntlworld.ie 23.10.08, 23:42
                                                    a wiec zobaczymy...zyczmy sobie powodzenia i szybkiego otrzymania
                                                    aktow wlasnosci-) i do soboty...
                                                  • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 08:27
                                                    Jestem bezpośrednio po rozmowie z wykonawcą balkonów / Wisniowski/ ,
                                                    który oświadczył kategorycznie o ile nie otrzyma kasy od Madeli to
                                                    nie położy desek a jedynie skończy prace na spawaniu . Madela z nim
                                                    nie kontaktuje się w ogóle Mieszkam poza Jelnią Górą i proszę osoby
                                                    z Jeleniej Góry i okolic o interwencję u Madeli osobiście .
                                                    Oznacza , że akty notarialne w br. nie będą sporządzone .Pozdrawiam
                                                    serdecznie .
                                                  • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.08, 11:37
                                                    Zorganizowanie kolejnego zebrania z udziałem Madeli , Karep . prasy
                                                    i Tv jest koniecznością i należy to uczynić jak najszybciej .
                                                  • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.08, 09:54
                                                    Dzisiaj w rozmowie tel. z wykonawcą balkonów oświadczył
                                                    kategorycznie , że dalej nie będzie robił balkonów bo Madela nie
                                                    zapłacił mu kasy . Wniosek: nie mozna czekać . koniecznie szybko
                                                    zebranie z udzialem prasy ,tv i Madeli z zagrożeniem zawiadomienia
                                                    Prokuratury w Jeleniej Górze .
                                                  • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.08, 09:35
                                                    Jestem po rozmowie tel. z wykonawcą balkonów . Oświadczył
                                                    kategorycznie , że nie będzie układał desek dopóki Madela nie
                                                    zapłaci kasy bo on mu juz nie wiierzy , że on zapłaci .
                                                  • Gość: ........... Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.12.08, 14:56
                                                    ZEBRANIE!
                                                    PRZEDSTAWICIELA FIRMY KAREP Z NABYWCAMI MIESZKAŃ PRZY UL.
                                                    PODCHORĄŻYCH 5 ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 16.12.2008 O GODZ. 15.30
                                                    TEMATEM SPOTKANIA :
                                                    1.ZAKOŃCZENIE PRAC BALKONOWYCH,
                                                    2.ODBIÓR BUDYNKU,
                                                    3.UPORZĄDKOWANIE TERENU WOKÓŁ BUDYNKU ORAZ PARKINKGU,
                                                    4.PODPISANIE KOŃCOWYCH AKTÓW NOTARIALNYCH (PRZENIESIENIE WŁASNOŚCI).
                                                  • Gość: pf Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: 66.197.149.* 12.12.08, 15:19
                                                    A spotkanie nie bedzie 22?Z jakim przedstawicielem Karepa bedzie spotkanie?
                                                  • Gość: .......... Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.12.08, 15:27
                                                    Spotkanie organizuje przedstawiciel KAREPU : T. Madela
                                                  • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 25.02.09, 21:13
                                                    Czy są zawierane akty notarialne a jeżeli tak to na jakich
                                                    warunkach . Czy ktos posiada konkretne informacje . Prosze o podanie
                                                    informacji na forum.
    • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 27.10.08, 21:05
      DZis rozmawiałem z kierownikiem budowy podal termin odbioru budynku
      na 10 listopada! Moze uda sie odebrac budynek a trakcie konczenia
      balkonow! Jak macie jakies info to prosze na forum!
      • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 29.10.08, 16:17
        czy ktos z Panstwa orientuje sie czy rozpoczeto jakies prace przy
        balkonach?
        • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 29.10.08, 17:58
          Widzialem ze robia schody wejsciowe do budynku
          • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.08, 10:51
            Czy może ktos napisac co robi się przy bloku na Podchorążych?
    • Gość: ALfa Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.08, 10:26
      Bardzo Wam współczuje. 4 lata temu kupiłem mieszkanie od znanego
      jeleniogórskiego dewelopera. Był to wielki błąd którego już nigdy w
      życiu nie popełnię. Sprzedałem to mieszkanie i kupiłem sobie
      mieszkanie z rynku wtórnego w budynku który ma ponad 20 lat. I
      jestem przekonany, że ten mój budynek wytrzyma dużo więcej od
      waszego „nowego” budynku. W moim starym budynku od dewelopera po
      roku czasu wymagany był już spory nakład finansowy, remont dachu,
      elewacji i wielu wielu innych. Pomimo tego, że wszyscy mieszkańcy
      kupili nowe mieszkania z myslą, że nie trzeba będzie wkładać
      pieniędzy w remont, nakłady finansowe było ogromne.
      Jedyne co Wam pozostaje to sprzedać to jak najszybciej i kupić
      normalne, prawdziwe mieszkanie (tylko nie jest łatwo sprzedać
      mieszkanie w tak słynnej dzielnicy)
      Gorąco pozdrawiam.
      • Gość: lll Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: 195.95.144.* 07.11.08, 14:01
        Znowu nie ma kontaktu z p.Matela.Miał wykonac niedoróbki w
        mieszkaniu, i nic takiego nie ma miejsca....A jak idą balkony?
        • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 07.11.08, 21:33
          Witam! co do balkonow to spawaja pierwsze pietro od placu
          defiladowego! Robia rowniez zbrojenie na schody wejsciowe przed
          budynkiem czesc juz zrobili! Wiec cos sie ruszylo i zapewnienia sa
          realiaowane! Rozmawialem z P.Madela w 4 oczy najlepiej to zlapac
          mozna go w Indomie Powiedzial ze od niedzieli wchodzi drugi spawacz
          Maja robic nawet w niedziele! Szczerze to na tel trudno jest go
          zlapac! Jak macie jakies sprawy to osobisce do Indomu i P.Prezes
          zalatwia od reki lub na drugi dzien potrzebne dokumenty!
    • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 07.11.08, 22:11
      Mam pytanie Bedziemy placic jeszcze podatek od czynnosci
      cywilnoprawnej u notariusza czy tylko sama oplate notarialna! i
      oplaty sadowe Podatek mamy wliczony w cene mieskania tj. 7% bo rozne
      sa sluchy! Dzieki za informacje
      • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 07.11.08, 23:49
        nie mam pewnosci, ale mysle ze nie musimyplacic juz podatku od
        czynnosci cywilnoprawnych jezeli cena mieszkania obejmuje juz 7% VAT-
        a obejmuje! przeczytaj www.twoja-firma.pl/artykuly/653,obrot-
        nieruchomosciami-a-podatek-od-czynnosci-cywilnoprawnych.html
        • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 09.11.08, 01:05
          nie już nie płacisz podatku.A kiedy mówił że będzie akt notarialny?
          • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 09.11.08, 15:57
            Dostalem od P. Madeli pismo i mam wpisane ze akt notarialny zostanie
            zawarty do konca grudnia 2008r
            • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 09.11.08, 16:31
              ja rowniez w protokole odbioru mieszkania mam zapisane ze umowa
              notarialna zaosanie podpisana do konca 2008r
              • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 11.11.08, 10:14
                jaja sobie koleś robi i tyle.Czyli prawie rok poślizgu.Masakra.
              • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 30.11.08, 20:50
                Popieram zorganizowanie spotkania jak najszybciej z udziałem
                Madeli , wiśniewskiego , prasy i tv.
              • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 22.12.08, 17:41
                Nr księgi wieczystej:JGIJ/00072049/8 taki jest nr na umowie
                przedwstępnej , Pozdrawiam serdecznie .
    • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 17.11.08, 14:20
      czy ktos orientuje sie czy trwaja jakies prace przy balkonach?
      • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 19.11.08, 00:49
        Proszę o informacje osoby z Jeleniej Góry, co się tam dzieje. Mieszkam poza
        Jelenią i nie wiem już o co w tym chodzi. Czy rzeczywiście same balkony mogą być
        przeszkodą w przekazaniu nam własności tych mieszkań? Jak długo ta farsa może
        jeszcze trwać? Kiedy tematem zajmie się prokuratura?
        • Gość: yy Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.08, 01:52
          wtedy kiedy to zgłosisz...
          • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.08, 08:59
            Uzyskałem telefonicznie informacje , że balkony wykonawca zrobi ale
            bez obróbki bo Madela nie zlecił i zalega z zapłatą . Prezes |Indomu
            przebywa w Egipcie i wszystko ma w.......Wydaje się , że czs podjąc
            zdecydowane działania .
            • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 20.11.08, 21:30
              co to znaczy, że bez obróbki...?
              • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 20.11.08, 22:31
                obróbka tj. między wyjściem z mieszkania a balkonem / prosze
                sprawdzić bo to wymaga wykończenia/
    • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 21.11.08, 13:18
      Bylem dzis na Podchorażych koncza spawac pierwsze pietro balkonow od
      trony lasu Czyli zostalo im jeszcze cale 2 pietro po 2 stronach
      budynku A gdzie jeszcze deski! Widzialem inf na forum o
      zaleglosciach w platach za balkony! Czyli zapewnienia Madeli o
      grudniowym terminie podpisaniu aktow notarialnych beda bajka!
      • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 23.11.08, 10:17
        Dzwonilem do wykonawcy naszych balkonow Pan K. przekazal mi ze od
        tego tygodnia beda zakladac deski a druga brygada bedzie konczyla
        spawanie balkonow! by w grudniu podpisac akty notarialne! Schody
        wejsciowe zostaly juz wylane wiec jeden problem z glowy oby tylko te
        balkony zostaly zrobione!
        • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.08, 17:44
          Witam ponownie!
          coś to wszystko niezbyt kolorowo wygląda, jeśli ktoś miał kredyt z
          ostatnią transzą dla siebie nie dostanie dotąd aż nie przedstawi
          aktu not.- bank boi sie "wycofywania sie dewelopera z inwestycji", z-
          ca naszego nowego kierownika rozkłada ręce - drugi spawacz owszem
          ale jednocześnie może pracować ze wzgl. technicznych tylko jeden a
          druga zmiana nie wchodzi w grę ze względu na krótki dzień (po ciemku
          nikt go nie wyśle na balkony) z wiarygodnych źródeł wiem, że
          roześmiany pan kier. budowy, który tak nas przekonywał na ostatnim
          spotkaniu wiedział o tej robocie od lipca więc gadanie o wykonawcy
          co to się nie wywiązał to też bzdura... od z-cy wiem, że "postarają
          się" aby do końca grudnia skończyć balkony a w związku z powyższym
          podpisywanie aktów przeciągnie się na kolejny rok a to też jedynie
          przy założeniu że pogoda pozwoli na dalsze prace...
          jeśli ktoś ma jakieś nowości od P. Madeli to proszę o inf. może
          jednak trzeba będzie ponownie interweniować bo wygląda na to, że
          zwyczajnie daliśmy sobie zamknąć usta - dla zainteresowanych inf. że
          TVN24 nadal interesuje się sprawą - Pani redaktor dzwoniła na
          początku listopada -a ja naiwnie udzieliłam inf. że "coś drgnęło".
          Jeżeli wyrazicie taką wolę to poinformuję ją o stanie sprawy
          czekam na opinie
          a przy okazji czy ktoś sprawdzał czy budynek ma czystą hipotekę? bo
          w czasie trwania inwestycji takie rzeczy mogą się zmienić...
          • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 25.11.08, 23:12
            Witam! Rozmawiałem dzis z Panem W. Zapewnil ze zrealizuje swoje
            obietnice i zrobi te balkony Niby w tym tyg maja skonczyc spawac
            ostatnie pietro od pl. defiladowego i zaczac klasc deski! Co do Pana
            M. to brak kontaktu w Indomie wielka cisza na temat aktow
            notarialnch! Co do wyplat nastepnej transzy kredytu to bank boi sie
            wyplacic jestem w takiej samej sytuacji! Prosze o wiecej inf co sie
            dzieje tak naprawde z tym wszystkim! Co do TVN24 to jestem ZA!
            Lokatorzy piszcie swoje uwagi! RAZEM cos zdzialamy bo w pojedynke to
            trudno bedzie wyegzekwowac nasze akty notarialne! POZDRAWIAM!
            • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.08, 09:06
              Uważam , że koniecznie należy poinformować Twn24 bo to może
              spowodować jakiekolwiek przyspieszenie. Wydaje mi się , że należy
              upublicznić , że pełnomocnik Madela prowadzi Agencje Nieruchomości i
              to może ewentualnie skutkować w aspekcie zainteresowania jego
              Agencją INDOM.
              • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.08, 08:57
                Rozmawiałem z wykonawcą balkonów/ Wiśniowskim / , że nie skonćzy
                budowy balkonów poza spawaniem albowiem Madela nie zapłacił mu kasy
                i akty notarialne są nieprzewidywalnym faktem . mieszkam poza
                Jelenią Górą i prosze o osobiste kontakty z Madela i mediami .
                • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: 195.95.144.* 28.11.08, 17:37
                  juz nie moge wytrzymac.Znowu bedzie sie tłumaczył ze to nie jego wina etc.Ze on
                  oddał budynek i jest ok.I ekipy nie mogl znalezc.Jakby płacił toby to zrobił...
              • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 30.11.08, 13:01
                Dzwonilem do Wisniewskiego i powiedzial ze zrobi calosc balkonow!
                Widze ze rozne sa juz wiadomosci co do balkon! Wiec sam juz nie wiem
                gdzie jest cala prawda! Szczerze to calosc robot stanela w miejscu!
    • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 30.11.08, 13:40
      Szczerze to robia nas jak chca! Zaplacilismy pieniadze nasze
      pieniadze! To my powinnismy stawiac warunki a nie on! Zwodzi
      sciemnia i co mamy z tego! Mam propozycje dajmy mu termin do kiedy
      ma wywiazac sie z terminu wykonania balkonow! Jesli nie dotrzyma to
      razem zglosmy sprawe na policje do gazet radia i telewizji! Caly ten
      INDOM I KAREP! Co ja sam zrobie trzeba razem cos dzialac! Moze
      zorganizujmy kolejne spotkanie! Powiadommy Madele wysylajac pismo do
      INDOMU postawmy my mu warunki a nie on nam! PROSZE o propozycje!
      • Gość: zawiedziony INDOM robi sobie z nas jaja... IP: *.connecta.pl 02.12.08, 11:39
        Zgadzam się w 100%. Musimy zacząć działać, ale zdecydowanie, bo obudzimy się z
        ręką w nocniku. I szczerze... nie bardzo wierzę w to, że balkony są jedynym
        powodem opóźnień. Coś tu ŚMIERDZI! Ileż te balkony mogą kosztować, czy tych
        kilka desek??? Proponuję wyznaczyć ostateczny termin podpisania aktów
        notarialnych do końca tego roku. Jeśli Madela i spółka się z tego nie wywiążą,
        skierujmy sprawę do zbadania przez prokuraturę, bo tym sposobem będą nas zwodzić
        jeszcze miesiącami i nie wiadomo jak to się wszystko zakończy. Rozumiem też, że
        różne opóźnienia mogą się zdarzyć, ale w takiej sytuacji uczciwy deweloper
        przedstawia na czym polega problem i jeśli nie jest w stanie sobie z nim
        poradzić, szuka rozwiązań w porozumieniu z klientami. INDOM przyjął strategię -
        nikt nic nie wie, Madela w Egipcie... a klienci - frajerzy, bo nam zaufali.
        INDOM oferuje notoryczne kłamstwa i brak szacunku dla ludzi. Piszcie na mój
        mail: podchorazych@op.pl, podajcie jakiś bezpośredni kontakt do siebie, to się
        zbierzemy i do dzieła. W KUPIE SIŁA!
        • Gość: ALFa Re: INDOM robi sobie z nas jaja... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.08, 08:19
          Każdy z Was pisze powiadommy prase, telewizje, nawet ktoś jest w kontakcie z redaktorem TVN24. No ręce opadają do waszej głupoty. Wy myślicie, że prasa i telewizja tylko czeka na takie tematy, takich tematów jest mnóstwo. Może kto napisze o Waszym problemie to będzie malutki artykulik w nowinach na 19 stronie. A co do TVN24 to nie ośmieszajcie się. Ktoś kto jest w kontakcie z redaktorem ma chyba na myśli platformę KONTAKT TVN24.
          A nawet jeśli się mylę, zapytuje Was – DLACZEGO DO TEJ PORY NIKT Z WAS NIE ZGŁOSIŁ SPRAWY DO MEDIÓW. Coś drgnęło – nawet jeśli coś by bardzo drgnęło to wizyta telewizji czy prasy nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie powinna pomóc.
          Ludzie myślą, że jak się komuś powie, że powiadomi się prasę i telewizję to każdy ma pełne gacie. Gó... prawda nikt się tego nie boi. Jak mi klient wstawia kit, że on to zgłosi do Nowin to ja mu jeszcze podaje dokładny adres redakcji nowin jel. bo wiem, że i tak tam nie pójdzie a nawet jak pójdzie to oni i tak tam nic nie zrobią bo sprawa jest błaha.
          Zobaczcie sami ile czasu straciliście. A trzeba było już dawno temu zgłosić doniesienie do prokuratury, że zostaliście oszukani. A może święta spędzalibyście w nowych developerskich mieszkaniach z szałowymi balkonami.
          Pozdrawiam i życzę powodzenia obserwując cały czas „rozwój” sytuacji (a raczej brak żadnego rozwoju ale lubię zawsze posłuchać krzyczy typu - "MUSIMY COŚ ZROBIĆ!! Zróbmy zebranie, zaprośmy telewizję TVN, TVP, POLSAT, NBC, BBC, CNN, Al-Dżazire. Tylko niestety nie jestem z Jeleniej Góry, Wy coś zorganizujcie a ja przzyjadę napewno" - takie teksty rozbrajają mnie najbardziej :)))
          No jeszcze raz Wesołych
    • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 06.12.08, 20:21
      Mysle,ze razem powinnismy zatrudnic prawnika ktory zajmie sie cala
      sprawa! Sprawdzi stan prawny firmy pozwolenia i cala hipoteke! Dalej
      bedziemy czekac i wysluchiwac bzdurnych obietnic prezesa! W INDOMIE
      juz sobie kpia z nas! Mamy juz grudzien zaraz polowa a balkony
      smiech na sali! Dziwne jest to,ze tak wolno to idzie do konca
      pazdziernika wszystko mialo byc zrobione! a co mamy kazdy widzi!
      Beda tak zwlekac z podpisaniem aktow ile miesiac moze lata! Kazdy
      boi sie wychylic by nie narazic sie prezesowi ale jak razem
      zadzialamy to sprawa inaczej bedzie sie przedstawiala! Ma ktos
      jakies inf. mysle o nowinkach co do naszej sytuacji! POZDRAWIAM!
      • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 06.12.08, 23:58
        Moze warto znowu do gazet sie odezwac?Co do hipotek to mozna sprawdzic w sadzie
        samemu wystarczy miec numer kw.Za darmo.Ja niestety nie jestem w Jeleniej:(
        • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 07.12.08, 21:51
          ...jutro sprawdzę księgę wieczystą naszej wspólnej nieruchomości... i dam znać.
          • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 08.12.08, 20:26
            W księdze wieczytej wszysko ok.
            • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 08.12.08, 23:26
              Proszę koniecznie zorganizować zebranie z udziałem prasy, radia ,
              tv i Madeli w jak najblizszym czasie. Mieszkam poza Jelenia i nie
              mogę tego zorganizowac ale na zebranie przyjade .
              • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 09.12.08, 00:12
                nie pisalam przez jakis czas poniewaz mialam nadzieje ze skoro cos
                ruszylo to szczesliwie dobrnie do konca, widze jednak ze konca nie
                widac i jest rownie daleko jak poprzednio. w protokole odbioru
                mieszkania madela zobowiazal sie do usuniecia usterek, wykonczenia
                balkonow oraz podpisania aktu notarialnego do dnia 30.12.2008. nie
                ma juz jednak na to szans gdyz prace stoja w miejscu, a madela jest
                nieosiagalny. bylam w indomie kilka razy, dzwonilam na telefon
                stacjonarny i komorke kilka razy lecz nikt nic nie wie... nie ma
                kontaktu z prezesem. popieram pomysl zorganizowania spotkania, sama
                myslalam nad wynajeciem prawnika ale uwazam, ze tak jak wypowiedzial
                sie juz ktos wczesniej - lepiej bedzie wynajac go wspolnie. nizsze
                koszta i sila persfazji... spotkajmy sie tak jak poprzednio i
                ponownie starajmy sie zdzialac cos wspolnie. mam pytanie- czy po
                ostatnim spotkaniu wszyscy panstwo mieli sporzedzony protokol
                odbioru mieszkania i czy zostal tam wpisany termin do ktorego
                zostanie sporzadzony akt notarialny, czy mieli panstwo wykonany
                ostateczny pomiar mieszkania i czy zgadzal sie z pomiarem z umowy
                przedwstepnej?
                • pawelfryc Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 09.12.08, 10:47
                  a mieliscie robione jakies odbiory?Jak wygladał u was taki odbiór bo dopiero
                  jestem przed tym odbiorem...Czy był robiony obmiar?Czy naprawde nic sie nie
                  dzieje na budowie?
                  • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 09.12.08, 17:29
                    Witam! prace wstrzymane! Madela zalega wykonawcy 30tys zl za
                    balkony! Firma dokonczy spawanie 6 balkonow i na tym koniec! Madela
                    mial do 6 12 2008 przelac pieniadze na konto wykonawcy ale do dzis
                    cisza!Wiec PILNE SPOTKANIE mysle ze 21 12 2008r spotkajmy sie! Ja
                    wywiesze taka informacje na drzwiach obu klatek wejsciowych! Bedzie
                    odpowidala ta DATA! JAK tak to jutro wywiesze!
              • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 18.12.08, 12:44
                witam, co do wypowiedzi alfy- udajmy ze jej nie bylo i robmy swoje,
                bo szkoda czasu na kogos takiego...
                mam pytanie do osob, ktore byly dzisiaj jub wczoraj na podchorazych,
                czy cos sie tam dzieje czy prace nadal sa wstrzymane? dziekuje za
                odpowiedz.
    • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 09.12.08, 17:37
      Godz> 13.oo moze uda sie zaprosic NJ, TVN24 i Muzyczne Radio jesli
      ktos ma kontakt to PROSZE to uczynic! POZDRAWIAM!
      • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 09.12.08, 19:20
        Mi termin odpowiada. To, co się dzieje, jest dla mnie niepojęte. Koszmar. Jeśli
        do zakończenia prac zostało 30.000zl to nawet my możemy zebrać się i wpłacić po
        500-600zl od rodziny. Nie jestem oczywiście za takim rozwiązaniem, ale jeśli na
        dokończenie budowy mamy czekać kolejne miesiące, to chyba to nam się bardziej
        opłaci. Taki pomysł tylko. Pan Madela oczywiście telefon ma wyłączony. Bardzo
        profesjonalnie. Jak problemy to najlepiej schować głowę w piasek. Gratuluję Panu
        - Panie Madela - odwagi i zwykłej ludzkiej uczciwości. Tak trzymać.
    • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 09.12.08, 23:38
      ja rowniez potwierdzam przybycie w tym terminie
      • Gość: zainteresowany Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.08, 10:07
        Zgoda na termin spotkania. Koniecznie musza być media .
        • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 10.12.08, 17:01
          Rozwiesiłem informacje dnia 21.12.2008 godz.13.oo tak jak było
          ustalone Jesli macie sasiedzi nr telefonow do lokatorów naszego
          bloku to prosze przekazac inf. czym nas wiecej tym lepiej! Mysle
          wysłac poleconym taka inf do INDOMU na rece prezesa by wiedzial o
          spotkaniu! Moze laskawie sie zjawi! Dzieki za jednosc w naszej
          sprawie!
          • Gość: nabywca Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.08, 19:26
            Napisałem maila do Pana Geerensteina właściciela Karepu,
            poinformowałem go o naszych problemach z Indomem i całą tą pożal sie
            Boze budową. Odpisała mi w jego imieniu Pani A.Lesniak z firmy
            PALESTA. Holender rozmawial z Madelą , który obiecał że w ten
            weekend maja przywiesc drewno na balkony,i od poniedziałku ma zacząc
            sie montaz balkonów, w grudniu maja byc tez podpisywane pierwsze
            akty notarialne. Pozyjemy zobaczymy
            • Gość: lokator Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.centertel.pl 12.12.08, 20:45
              Witam, chyba Indom zaczął interesować się naszą opinią bo sam T.M.
              dzwoni do ludzi i tłumaczy, że wykonawca jest "be" i tu
              niespodzianka wraca od poniedziałku pan Janusz, z kórym już się
              żegnaliśmy - zadzwonię do nigo w poniedziałek czy potwierdzi tę
              opcję, bo ostatnio twierdził, że z tą firmą nie chce mieć już do
              czynienia. Dawno nie zaglądałam na forum i kiedy rozmawiałam dziś z
              T.M. myślałam, że zwyczajnie z własnej woli chce zebrać wszystkich
              zainteresowanych w nadchodzącym tygodniu (prawdopodobnie we wtorek
              16 XII)ale zdaje mi się, że po prostu chce wyprzedzić zebranie które
              sami organizujemy... Swoją drogą w tłumaczenia pana W. nie bardzo
              wierzę bo za co mieli mu płacić skoro nie skończył nawet spawać?! -
              wszyscy siebie warci! Trzeba obserwować ruchy Indomu... T.M.
              zapewnia, że balkony skończą w przyszłym tygodniu...
              • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 12.12.08, 23:32
                Szanowni Państwo! Spotkanie, które chce zorganizować Pan Madela we wtorek o
                15:30 to jakiś żart. Chyba dla mało kogo jest to termin do zaakceptowania, bo
                nie wydaje mi się aby mieszkania kupowali bezrobotni albo tylko ludzie z
                Jeleniej. Zresztą informacja jest dość oficjalna i podpisana ........ więc
                wiadomo chyba kto ją napisał. Chodzi o wprowadzenie zamieszania i załatwienie
                sobie alibi, że spotkanie było, a że prawie nikt nie mógł przyjść... Ja
                zrobiłem, co mogę. Wcześniej ustaliliśmy termin spotkania na 21 grudnia o 13:00
                i trzymajmy się tego. Jeśli Pan Madela ma choć trochę odwagi to niech przyjdzie
                z nami porozmawiać w tym właśnie terminie. Będziemy czekać. A takie zagrywki jak
                z tym nowym, bzdurnym terminem uważam za... a idę spać, bo szlak mnie już trafia.
              • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 12.12.08, 23:35
                wiec jeszcze nie skonczono spawac wszystkich balkonow? prosze o
                odpowiedz bo nie jestem z Jeleniej Gory, a z tego co mi mowiono
                mialy byc skonczone do dzisiaj a od poniedzialku mieli klasc drweno.
                oni wszyscy sa siebie warci, zebralo sie kilku klamcow i kazdy
                opowiada nam inna historie...a nigdy wina nie lezy po jego stronie
                tylko po tego drugiego...co nas obchodzi kto jest wykonawca i ilu
                juz ich bylo...to problemy P.Madeli, my wplacilismy pieniadze i
                jedyne co powinnismy wiedziec to kiedy rzeczywiscie podpisze z nami
                akty wlasnosci! a to, ze dzisiaj do nas dzwonil i obiecywal
                spotkanie we wtorek mozemy zawdzieczac jedynie temu, ze dowiedzial
                sie o spotkaniu jakie planuja mieszkancy i chce to wyprzedzic, po
                raz kolejny duzo nam naobiecuje... liczy tez z pewnoscia na to, ze
                sprawa po raz kolejny ucichnie i uniknie rozglosu w mediach!
                • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 13.12.08, 14:59
                  Witm! co do balkonow czy sa pospawane to ciezko mi powiedziec bo
                  bylem na poczatku tyg. A spotkanie z P. Madela dziwna sprawa! Gdy
                  tylko zostal wywieszony termin naszego spotkania to INDOM
                  zainteresowal sie sprawa! Ciekawe posuniecie! Uwazam ze powinnismy
                  sie spotkac rowniez w tym terminie co ustalilismy! Zaproponujemy
                  P.Madeli na spotkaniu nasz termin by rowniez sie pojawil!
                  • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 15.12.08, 19:08
                    Bardzo proszę o opisanie najważniejszych wniosków z wtorkowego spotkania z Panem
                    Madelą. Od niego trudno cokolwiek się dowiedzieć, więc jakiekolwiek nowe
                    informacje to już coś. My niestety, pewnie jak wiele innych osób, nie będziemy
                    na tym spotkaniu (narzucony z góry termin, środek tygodnia, w środku dnia). Stąd
                    prośba.
                    • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.08, 17:08
                      no i spotkanie się odbyło... i to na tyle konkretów, pan T.M.
                      obiecuje, że przed świętami dojdzie do ostatecznego odbioru budynku
                      chociaż balkony nadal nie są skończone ale jak to określił:
                      zorientujemy się jak robota będzie szła to będziemy wiedzieć
                      więcej... Ponieważ sam stwierdził, że chce spotkać się jeszcze przed
                      święmi zaproponowaliśmy termin ustalony na tym forum tj. 21 XII godz
                      13:00 nie odmówił ale i nie potwierdził; stwierdził, że jeśli sam
                      nie będzie mógł przyjść to przyśle swojego przedstawiciela.
                      Wyrażnie zostało przekazane czego spodziewamy się po kolejnym
                      zebraniu:
                      1. ustalenie grafiku wg którego będą podpisywane akty (pomysł stąd,
                      że pan T.M. już wielu osobom obiecywał, że to właśnie oni podpiszą
                      akty jako pierwsi - dotyczy to zwłaszcza osó, które mają zablokowane
                      przez banki transze remontowe.
                      2. odpowiedź czy balkony faktycznie będą skończone przed świętami
                      3. tu ciekawostka o której poinformował nas jeden z panów: Kolegium
                      straszy, że ludzie już mieszkający zostaną na święta bez prądu i
                      ciepłej wody, bo Karep zalega z płatnościami więc odetną budynek -
                      inf. nijak sie ma do zapewnień o tym, że problemów finansowych nie
                      ma.
                      Ponadto T.M. obiecywał iż wszyscy otrzymają zadośćuczynienie za
                      opóźnienia tj. np. kto nie ma grzejników ten je dostanie; ma to być
                      ustalane indywidualnie podczas podpisywania aktu a usterki będą
                      robione w terminach poóźniejszych przez pana Janusza I. (próbuję
                      skontaktować się z panem Januszem aby potwierdził czy będzie kończył
                      balkony i inne - na razie bez skutku) lub dostaniemy rekompensaty.
                      To tak z grubsza...
                      na spotkaniu był redaktor NJ prawdopodobnie będzie dzwonił jeśli
                      dowiem się czegoś więcej napiszę
                      • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 17.12.08, 12:23
                        Lokatorze? Dziękujemy za wieści. Jak widać sprawa była do przewidzenia. Pan M.
                        zamydlił znowu nam oczy nie wiadomo czym. Nie mam już siły na tę żenadę. I
                        kompletnie brak mi już słów jak to skomentować...
                        • Gość: ALfa Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.08, 12:29
                          Każdy z Was pisze powiadommy prase, telewizje, nawet ktoś jest w
                          kontakcie z redaktorem TVN24. No ręce opadają do waszej głupoty. Wy
                          myślicie, że prasa i telewizja tylko czeka na takie tematy, takich
                          tematów jest mnóstwo. Może kto napisze o Waszym problemie to będzie
                          malutki artykulik w nowinach na 19 stronie. A co do TVN24 to nie
                          ośmieszajcie się. Ktoś kto jest w kontakcie z redaktorem ma chyba na
                          myśli platformę KONTAKT TVN24.
                          A nawet jeśli się mylę, zapytuje Was – DLACZEGO DO TEJ PORY NIKT Z
                          WAS NIE ZGŁOSIŁ SPRAWY DO MEDIÓW. Coś drgnęło – nawet jeśli coś by
                          bardzo drgnęło to wizyta telewizji czy prasy nie zaszkodzi a wręcz
                          przeciwnie powinna pomóc.
                          Ludzie myślą, że jak się komuś powie, że powiadomi się prasę i
                          telewizję to każdy ma pełne gacie. Gó... prawda nikt się tego nie
                          boi. Jak mi klient wstawia kit, że on to zgłosi do Nowin to ja mu
                          jeszcze podaje dokładny adres redakcji nowin jel. bo wiem, że i tak
                          tam nie pójdzie a nawet jak pójdzie to oni i tak tam nic nie zrobią
                          bo sprawa jest błaha.
                          Zobaczcie sami ile czasu straciliście. A trzeba było już dawno temu
                          zgłosić doniesienie do prokuratury, że zostaliście oszukani. A może
                          święta spędzalibyście w nowych developerskich mieszkaniach z
                          szałowymi balkonami.
                          Pozdrawiam i życzę powodzenia obserwując cały czas „rozwój” sytuacji
                          (a raczej brak żadnego rozwoju ale lubię zawsze posłuchać krzyczy
                          typu - "MUSIMY COŚ ZROBIĆ!! Zróbmy zebranie, zaprośmy telewizję TVN,
                          TVP, POLSAT, NBC, BBC, CNN, Al-Dżazire. Tylko niestety nie jestem z
                          Jeleniej Góry, Wy coś zorganizujcie a ja przzyjadę napewno" - takie
                          teksty rozbrajają mnie najbardziej :)))
                          No jeszcze raz Wesołych
                          • Gość: lokator? Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.08, 17:26
                            ALfa - jeśli tak dokładnie obserwujesz to jakoś umknął twojej uwadze
                            art. NJ (zdjęcie jako główne na okładce) a nie na 19 stronie małymi
                            literami... co do TVN 24 to chyba jkiś jasnowidz z ciebie skoro tak
                            wiesz w jaki sposób kontaktujemy się z nimi i tu nie pan a pani
                            redaktor która osobiście dzwoni co pewien czas i sprawdza jak się
                            sprawa rozwija...
                            ponadto wymieniamy sie tu informacjami i nie mamy ochoty iść za
                            wszelką cenę w zadry tylko doprowadzić do podpisania aktów i nic nam
                            nie da jeśli nagonimy bezmyślnie wszystkich świętych, bo wtedy już z
                            pewnością szybko zakończenia problemu się nie doczekamy - jeśli
                            problem ciebie nie dotyczy to proponuję zainteresować się innym
                            tematem forum a nie wtykać swoje trzy grosze na dodatek słabo
                            zorientowane w temacie...
                            • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 17.12.08, 22:34
                              Lokatorze? Nie przejmuj się docinkami ALfa. Ostatni mail tylko skopiował, bo
                              wszystko co miał do powiedzenia napisał w pierwszej swojej "inteligentnej"
                              wypowiedzi. Ten człowieczek cieszy się z nieszczęścia innych i dlatego w tym
                              momencie powinniśmy spuścić nad nim zasłonę milczenia. Niech się sam podnieca za
                              swoją klawiaturą.
                              • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 19.12.08, 09:04
                                Witam! właśnie byłem na Podchorążych zastalem faktyczny stan
                                balkonow jak uprzednio tzn brak desek! Mysle sobie sa deski na
                                budowie na nasze balkony niech kazdy wykona w swoim zakresie balkony
                                a P. Madela niech nam odda pieniadze za polozenie desek! Ciagle
                                twierdzi ze to wykonawcy sa zli! Jesli tak to zrobmy sami balkony i
                                po sprawie! Deski sa nasze bo sa za nasze pieniadze niech kazdemu
                                wyda tyle desek ile potrzeba i po sprawie! Ma ktos kontakt z
                                P.Iszczwanem co do prac przy balkonach?
                                • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 21.12.08, 21:07
                                  Jakieś nowe wieści po niedzielnym spotkaniu? Prosimy o informacje.
                                  • Gość: nowy Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.12.08, 13:20
                                    Nic nowego... Madela stchórzył i się nie zjawił...
                                  • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 22.12.08, 13:38
                                    mam pytanie do ixi- kim jestes jesli mozna spytac, przepraszam za
                                    pytanie, ale na spotkaniach sie nie pojawiasz, a ksiege wieczysta
                                    sprawdziles bardzo szybko...czy napewno jestes oszukanym tak jak my
                                    wszyscy czy moze pracownikiem indomu...? jesli sie myle przepraszam
                                    • Gość: choinka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.12.08, 16:41
                                      Witam wszystkich! Obiecałam i byłam sprawdzić Księgę Wieczystą, ale
                                      w umowie nie mamy podanego numeru, więc nic nie załatwiłam. Najpierw
                                      musimy ustalić numer i moje pytanie: Może ktoś ma w umowie
                                      przedwstępnej wpisany numer Księgi Wieczystej (będzie na pierwszej
                                      stronie)?? Kiedy kupowaliśmy mieszkanie 1,5 roku temu Księga
                                      Wieczysta była w trakcie zakładania... Jeśli nikt nie ma wpisanego
                                      nr, jutro mój mąż go ustali i od razu sprawdzi to, co nas
                                      interesuje. Postaram się napisać ponownie jutro po 15.00.
                                      • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 22.12.08, 18:28
                                        Witam! Tj. Sad Rejonowy w Jeleniej Górze prowadzi Ksiege Wieczysta
                                        numer JG1J/00072049/8 Dzieki za fatyge!
                                        • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 22.12.08, 20:53
                                          Księgę sprawdzałem kilka dni temu i jest czysta. Nie ma powodu do obaw. A
                                          odpowiadając Sąsiadce, nie jestem pracownikiem INDOMu. Tak jak Państwo "kupiłem"
                                          mieszkanie i jedyne co z tego mam to kredyt, który muszę co miesiąc spłacać. Na
                                          spotkaniach się nie pojawiam, bo pracuję i mieszkam spory kawał od Jeleniej Góry
                                          więc każdy wyjazd tam oznacza dla mnie całodniową wyprawę. Stąd też moje
                                          pytania, czy wiecie Państwo o tym, co się aktualnie dzieje na budowie, bo
                                          rozmowy z INDOMem są bez już bez sensu. Nie wierzę już w ani jedno słowo i
                                          zapewnienie z ich strony. Tak więc czy na którymś z balkonów udało się już
                                          położyć choć jedną deskę? Bardzo proszę o nowe wieści. Z góry dziękuję.
                                          • Gość: Marek Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.eranet.pl 22.12.08, 22:18
                                            Spokojnie iksi, jesli sa ludzie, ktorzy chca to sprawdzic i wielkie
                                            dzieki im za to prosze Cie nie mieszaj. Mysle, ze kazdy czytal twoja
                                            informacje ale dla mnie wazne jest to co ustalilismy na niedzielnym
                                            spotkaniu.

pozdrawiam
                                            • Gość: choinka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.12.08, 14:00
                                              Sprawdziłam Księgę Wieczystą - jest czysta. Nie ma żadnych
                                              niepokojących nas wpisów. Jednak pamiętajmy, że przed podpisaniem
                                              Aktu Notarialnego każdy z nas powinien osobiście sprawdzić czy coś
                                              się zmieniło. Najlepiej 1h lub nawet 30 min przed podpisywaniem
                                              czegokolwiek. Poobno sprawdza to notariusz, ale żeby mieć pewność,
                                              zróbmy to osobiście.

A co do prac na terenie "naszego" budynku: jest ekipa p.Janusza (na
                                              100% wrócili i będą kończyć balkony),jego osobiście nie widziałam,
                                              ale chłopaki są. Wczoraj widziałam jak p.Madela oglądał deski na
                                              balkony, coś tam mierzyli i dyskutowali. A dziś przyjechał nowy
                                              transport belek, ale zamiast kłaść je na balkony, wnoszą do piwnic.
                                              Z obrazka, który jest na chwilę obecną, do Świąt balkonów nie
                                              skończą... Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!!! (mimo sytuacji, w
                                              której jesteśmy). Będziemy informować o jakichkolwiek zmianach.
                                              Pozdrawiam
                                              • Gość: cygi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.dka.pl 23.12.08, 15:53
                                                dziekuje za informacje, sam nie jestem z Jeleniej, i są dla mnie
                                                cenne....Ostatnia iskierka nadziei przed świętami.Szkoda że to nie święta w
                                                nowym domu:(
                                              • Gość: przyszły sąsiad Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 30.03.09, 17:32
                                                UWAGA1 Spółka Karep nie wypłaca zadeklarowanych kwot w aktach
                                                notarialnych i temu sekunduje Prezes Indomu. Należy wszczynac
                                                postępowanie egzekucyjne przeciwko spółce i kierować do jej majątku
                                                tj, mieszkań na ul. Kadetów.
                                                • Gość: kto Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: 67.159.44.* 31.03.09, 10:06
                                                  Ale skad to wiesz? Co na to prezes?
                                            • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 23.12.08, 17:59
                                              Marku! Nie rozumiem Twoich pretensji. Co rozumiesz pod pojęciem "nie mieszaj".
                                              Napisałem tylko, że KW jest czysta, bo SPRAWDZIŁEM ją kilka dni temu. Mam takie
                                              samo prawo zabierać głos na tym forum jak i Ty, choć jak widzę robisz to po raz
                                              pierwszy. Dla Ciebie ważne jest to, co ustaliliście na niedzielnym spotkaniu. Ja
                                              nie mogłem na nim być i nie wiem co ustaliliście, bo nikt o tym nie napisał. Ze
                                              swojej strony robię co mogę i informuję na tym forum, ale jeśli uważasz to za
                                              mieszanie...
                                              • Gość: sasiadka Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.ntlworld.ie 23.12.08, 19:01
                                                iksi-to ja rozpoczelam ten temat..., za swojej strony nia mam do
                                                ciebie zadnych pretensji- po prostu nie mialam pewnosci i mysle, ze
                                                inni podobnie...zostalismy oszukani i teraz staramy sie byc
                                                ostrozni. jesli jest tak jak piszesz, to wiesz jak sie czujemy i
                                                zrozum, ze nikt nie jest juz taki ufny. w kazdym badz razie,
                                                trzymajmy sie nadal razem i wierzmy, ze sie uda.
                                                ze swojej strony dziekuje za ponowne sprawdzenie ksiegi wieczystej-
                                                to w calej tej sytuacjii duze pocieszenie.
                                                zycze wszystkim przyszlym sasiadom wesolych i spokojnych swiat- i
                                                miejmy nadzieje ze niedlugo wszyscy otrzymamy akty wlasnosci.
                                                pozdrawiam i do uslyszenia po swietach.
                                                • nynek.0 Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen 23.12.08, 21:12
                                                  Witam! Dzieki za informacje co do KW Bylem dzis na Podchorazych i
                                                  zrobiony jest w calosci jeden balkon tzn belki i polozone deski!
                                                  Wywieszona jest rowniez inf o zmianie adresu przez firme KAREP Moze
                                                  ten jeden balkon pociagnie nastepne za soba! Miejmy nadzieje ze
                                                  nastepne Sw spedzimy w naszych mieszkaniach Tego ZYCZE sobie i Wam!
                                                  ZDROWYCH i WESOŁYCH SWIAT PRZYSLI SASIEDZI!
                                                  • Gość: iksi Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.connecta.pl 23.12.08, 21:47
                                                    Szanowni Sąsiedzi! Życzę Wszystkim, także sobie, trochę dystansu do tej sprawy.
                                                    Nie trzeba tego komentować, bo to komentarza nie wymaga. Mamy Święta. Życzę
                                                    Każdemu zdrowych, spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnym gronie i niech przy
                                                    Wigilijnym stole te problemy odlecą jak najdalej. Pozdrawiam. Iksi
                                              • Gość: Marek Re: INDOM i Mieszkania na Podchorążych (Pod Jelen IP: *.eranet.pl 29.12.08, 22:56
                                                Wiesz o czym mowie. Wszyscy czytali Twoja wiadomosc i bardzo ladnie,
                                                ze sie udzielasz za co wielkie dzieki. Poniewaz jednak nie bylo Cie
                                                na niedzielnym spotkaniu a nick jest dosc anonimowy padly wiec pewne
                                                ustalenia i prosilem zebys dal sie wypowiedziec w tej sprawie komus
                                                innemu. Zreszta wszystkim nam zalezalo na potwierdzeniu tej
                                                informacji z innego zrodla i odswiezeniu jej oczywiscie. Nie czuj
                                                sie zatem urazony.