Dodaj do ulubionych

Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 08:25
Czy ktoś wie, gdzie przyjmuje prywatnie dr Rojek?. Podobno niedawno otworzył
gabinet prywatny. Będę wdzięczna za namiary. Muszę udać się z dzieckiem do
ortopedy (tzw. chód gołębi) i polecono mi właśnie tego lekarza. Będę wdzięczna
za opinie, może ktoś będzie mi mógł jeszcze coś doradzić.
Obserwuj wątek
    • Gość: ela_82 Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 21:14
      Polecam dr Rojek. Przyjmuje w przychodni na przeciwko Jubilata na Zabobrzu.
      Ciężko się dostać do niego.Jutro podam nr telefonu do doktora-najlepiej
      zarejestrować się telefonicznie.
      • Gość: Gość Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 07:39
        Dziękuję i czekam na ten numer. Bardzo mi na tym zależy. Mam nadzieję, że uda
        nam się jakoś dostać na tę wizytę.
        • Gość: ela_82 Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 18:30
          nr do dr Rojka 691776441. Telefon jest często wyłączony. Najlepiej dzwonić po 20
          ale i tak trudno się dodzwonić. Powodzenia!!
          • Gość: Gość Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 07:43
            Jeszcze raz bardzo dziękuję. Znalazłam w Internecie inny nr rozpoczynający się
            od 608..., ale dzwonię na niego już od piątku i cały czas jest wyłączony. Teraz
            będę próbowała na ten. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się umówić na tę wizytę.
      • Gość: andi2007 Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 13:30
        Dr Rojek przyjmuje na Ogińskiego- zaraz za ryneczkiem w str szpitala.
        Rejestracja w recepcji -przyjmuje w czwartki
        • Gość: poiu Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.02.09, 14:22
          A mnie się wydawało, że w drugą stronę. Też przy Ogińskiego.
          No, chyba że byłem tak pijany, że mi się kierunki pomerdały...
          Druga możliwość, że przyjmuje po obu stronach Różyckiego. W co osobiście wątpię ;-)
      • Gość: R Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: 95.178.80.* 02.12.10, 21:44
        Nie wiem jakie ten Pan Doktor wykonuje badania,ale moja mama umarła po 2 min. wyjścia od niego z gabinetu!!!!!podobno to był tętniak tętnicy brzusznej...ale to bardzo dziwne,bo miała u tego pana operacje na stopę 2 tyg. wcześniej i jakoś nikt tętniaka nie stwierdził!!!!!!!!!!!!!!!!Nie popuszcze to Panu ROJek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Gość Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 09:13
      Ten nr 691776441 do dra Rojka jest chyba nieprawidłowy. Dzwoniłam tam i
      odpowiada pan, który zajmuje się fizykoterapią.
      • Gość: Polacka Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.12.08, 08:32
        Oczywiście że jest nieprawidłowy, któryś z internautów zakpił z nas sobie po prostu
        • Gość: Gość Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.08, 09:10
          A czy ktoś na forum może mi podać właściwy nr do doktora, taki, który nie będzie
          stale wyłączony. Muszę koniecznie umówić dziecko na wizytę, a nie jestem z
          Jeleniej Góry. Chyba że do dra nie trzeba się wcześniej rejestrować. Może ktoś
          wie coś na ten temat.
          • Gość: Joasia Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.sobieszow.pl 20.03.09, 22:43
            ul.Letnia (koło Jubilata)
            075-6457651 rejestracja
      • Gość: Beata Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 08.10.10, 21:10
        tel aktualny do Pana Rojka 608334574. Pozdrawiam
    • Gość: Angelika Re: Dr Rojek-ortopeda-gdzie przyjmuje? IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.11.09, 11:42
      Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zabobrze-1‎
      Michała Kleofasa Ogińskiego 1, Jelenia Góra‎ - 75 643 06 30‎
      Kategoria: Poradnie specjalistyczne
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka